5849
  • Carlos
    #1835
    Semmit. Első pet!
    Az embernek a szívéhez nő.
  • McFrost
    #1834
    Most jöttem onnét....de thx!
  • PSY28
    #1833
    Mc frost vissza a varosba es leszedik a nyakadbol a vackot aztan beengednek, DE PRESS DA "J" key es olvasd a questet ott irjak is hogy huzz vissza a varosba...
    böröczk : igen ez igy jo.
  • PSY28
    #1832
    Honnan veszed hogy a pet enm visz xp-t ??? Szerintem ez a sok ember keves xp baromi nagy faxszag. A szornyek ugyis a te szintedhez vannak beallitva, mindig 1-2 szintel magasabbak. Igy nem veszed eszre hogy kevesebb lenne az xp. Azt viszont eszreveszed, hogy valaki gyogyitja a valagad es nem dolsz el allandoan.
  • McFrost
    #1831
    Itt vajon merre? Lent a térképen jobbra, ott is van egy kapu ott sem enged.
  • böröczk
    #1830
    szerintem az egyik legjobb warez, inkább szedek onnan több játékot 200-ért egy nap alatt, minthogy hetekig szenvedjek a letöltéssel dc++-on, vagy egy torrenten. nekem ez jön be jobban.
  • böröczk
    #1829
    Dungeon Siege 2 178 új üzenet : - O
    igaz, hogy péntektől mostanáig nem voltam itthon.
    szóval majd most látok neki a játéknak, és remélem jó helyen járok, több bug nem fo g előfordulni (börtönben ébredés fegyvertelenül, az egyik dryad visszaad mindent, de az a gyűrű nem kerül le a karakter nyakáról, és a segítő is hiányzik, hibátlan analízis? ennek kell lennie? : - DDDD mostantól bizonytalan leszek a játékkal szemben )
  • jihad
    #1828
    Ha már elcsórsz egy csokit a boltból, nem tökmind1 hogy kinyírod-e az eladót is? :)
  • shaba23 #1827
    ez elég hülye felfogás...ha a BSA-tól parázol, nem tök mind1, hogy hannan töltöd le?
  • jihad
    #1826
    Ez nemcsak spurság kérdése. Nem mindenki szeretné ha rászállna a bsa, márpedig a torrent után tuti az smsweb jön.
  • jihad
    #1825
    Híler nálam sincs. :) Biztos jó lenne, de csak azt viszem ami nagyon muszáj, ne kelljen sokfele risztelni az xp-t. Vannak helyzetek hogy a mágus hal először, de van amikor csak az tud valamit is kezdeni az ellenfelekkel. Főleg a nagyot sebző közelharcos csürhe ellen jó, mindig hátrál, közben folyamatosan lő, gyakorlatilag mana kérdése. Viszont a varázslók, íjászok elég gáz.
  • jihad
    #1824
    Petet nem érdemes kirakni, nem visz expet, egy újabb tag meg igen.
  • j0nNyKa
    #1823
    hat ha mar kimehetsz a south gaten, akkor felfogadhatod taart, akit a great hallban talalsz
  • jihad
    #1822
    Érdemes a rampaget meg a mirrort váltogatni, ha valami bosst / mágust kell kikapni elsőnek a tömegből akkor mirror, egyébként jobb a rampage, mert nem hagyják ott az ellenfelet (és kapják a sebzést a hátukba) és rohangálnak összevissza ahova a mágus lövöldözik. :)
  • jihad
    #1821
    Próbáltad már a vérfarkast mint petet? Nagyobb az élete mint a harcosnak cuccokkal (kb +10-20%), igaz kevesebbet sebez jóval, de jól tankol a mágusomnak. A jégelementál mit tud ami miatt ennyire népszerű?
  • jihad
    #1820
    A Skat Cat Ribs mire jó? A sivatagban adta egy részeg.
  • shaba23 #1819
    #1806
    merre találom a blue sapphire-t?
  • shaba23 #1818
    asszem én a pet shop fölötti épületben vettem fel
  • Carlos
    #1817
    Mi bajod a wanadoo-val?
    Te is a spúrok közé tartozol? (nem vizetünk a warezért, nem leszünk vip-et, etc?)
  • Carlos
    #1816
    OK!
    Ice Elementalt akkor off. Hol található az Act 1-es NM?
  • vizmagus
    #1815
    Honnan szedtétek le? A wanadoon kivűl!
  • PSY28
    #1814
    Nekem van ott 1 harcos de az a kocsmaban nem fejlodik semmit. Elvileg kellene ??
    Jah legidegesitobb !! Ideztem par szornyet (3-at) fel akarok menni 1 liftel es valamiert a 1 idezett szornyet fontosabbnak tart hogy rajta legyen mint a csavomat. Megvarja mig a szorny raszall a ficko le a liftrol es elindul. Probalok raparkolni ugy hogy mind rajtalegyen de leszall rola. Kezdek idegbajt kapni ettol. Tul sok karakter nem tud iranyitani szerencsetlen jatek :))
  • j0nNyKa
    #1813
    vedd fel az act1eset, kuldd be az innbe, aztan vedd ki onnan, es elvileg 1 v 2 levellel lesz csak alacsonyabb nalad
  • j0nNyKa
    #1812
    a rampage jobb sokkal sztem, illetve healer az fontos lenne nagyon
  • PSY28
    #1811
    Na hat erre aztan telleg csak a fire jo:)
  • Carlos
    #1810
    Naja... Akkor lehet, hogy még be kellene szerválnom egy Nature mage-et aki heal-lel. Csakhát kit szeggyek ki a partiból?
    Lehet, hogy a jég elementált.
    Normál szinten Act 3-ban van NM NPC, akit lehetne felvenni és ha van, hol találom?
  • PSY28
    #1809
    Nekem 2 nature magem van igy az 800 hp-t gyogyit szal barki kifekszik rogton max hp-n kel fel, valamint fagyasztjak az ellenefelet. Nyilas baromi gyorsan lo, majdnem ugy sebez mint a harcos, kritikal 1000 korul van (minden 2-ik sebzes) nyilasbol is 2 van. Kezdem azt latni hogy a CM nem sebez valami jol, lehet hogy a cuccai szarok. Spellbol mindig a legelsot hasznalom , a leggagyibbat mert az a leggyorsabb. Tobbi lehet tobbet sebez de mire ellovi mar vege is a harcnak :)
    "Nature mages and rangers are less useful" ha valaki ilyet ir az szimplan hulye vagy csak bena / nem jatszott meg vele sokat.
    Most csinaltam meg az act 2 13-14-es kuldijet de a vegen a csavo 200k hp-jat vagy 15 percig utottem mert max 150-et sebeztem rajta az meg okollel 1 utessel agyonverte a magusokat, a harcos 4-et is kibirt. Szerencsetlen NM-nek meg 1 utes utan maradt 10 hp-ja de a masodikba belahalt. Aztan probaltam valahogy paralizalni es csak a harcost kozelengedni, aki meg szerencsere stunnol mint a veszedelem igy sikerult megcsinalni, de ezek nelkul nemtom hogy lehet leszedni.
  • Hmuda
    #1808
    Aman'lu majd a második act városa lesz, de nyugi, az a küldetés az összes actban végig fog kisérni, szóval még fölösleges szenvedni vele.
  • shaba23 #1807
    még 1 kérdés...hol a francban van aman'lu? lvl 3as quest, de még a környékén sem jártam ilyennek...ezzel is úgy leszek, mint a kovács questjével...mire engedte megcsinálni, addigra a reward már kb 10 szinttel volt alattam...
  • shaba23 #1806
    az Elven Shrine-ben vagyok, valami blue sapphire kellene...megvan a titkos rész, lementem a liften de semmit nem találok...van ott egy csomó kocka, de nem tudom mire jók
  • Carlos
    #1805
    Mirror-ban vagyok az esetek 90%-ban.
    Healer-em nincsen. Az illyásznál van egy lesser healing, hogy egy olyan 35 HP-t nyugiban visszanyomjon, egyébként pedig csak potion.
  • j0nNyKa
    #1804
    nemtom, eleg reg volt... ne vedd sertesnek, de valamit elkurhattal, nalam nem voltak ien problemak.. gyogyitasz vagy iesmi ? meg rampageben haladsz ?
  • Carlos
    #1803
    Az a baj az én partimmal (CM (én), Ijjász, Ice Elemental, Half Giant (közelharcos)), hogy az illyász és én hamar fekszem, köszönhetően a 4-500-as HP-nek. Mondjuk a közelharcos se él sokáig, pedig neki még a HP növelő skill is 10 körül van. (normál szint, act 2 vége, act 3 eleje).
    A sárkány tűzlabdáitól csak úgy kúszott lefelé a HP, öröm volt nézni.
    Act 2 végén egy mágus és egy ijjász mennyi HP-val rendelkezzen kábé?
  • j0nNyKa
    #1802
    igazabol a magusomat nem igazan utik meg, meg ha igen, akkor sincs gaz

    a leiras amugy telleg higfos, egyedul a mysterious set-es leiras jo
  • Carlos
    #1801
    Köszönöm, akkor jól selytettem.
    Nekem is az a bajom, hogy hamar fexik a mágusom. (mint egy k***va)
  • Carlos
    #1800
    Nagyon béna leírás!
  • j0nNyKa
    #1799
    cuccok adnak hpra, es felvittem a meele skilljuket 1es szintre, hogy tudjak pakolni 5-5 pontot a hp novelo skillre
  • jihad
    #1798
    Az egyik leírásból a linken. De nem a natural mágus volt benne a lényeg, hanem a mondat 2. fele.
  • Carlos
    #1797
    Kérdeznék egy lámát.
    Te mivel gyűrod így fel a HP-ját a karidnak?
    Meelee első skillje? (x% HP bónusz, vagy tárgyak?)
  • chriss01
    #1796
    Hy Nem tudja valaki h a rizka ruins -nál lévő ajtót h tudom kinyitni? please help