5849
  • Hmuda
    #1915
    Találkoztam vele már sokszor és egyszer sikerült rávernem egy brutálisat még mielőtt eltünt és dobott egy teleport követ, de hogy azzal mit kezdjek azt már nem írja. Próbáljatok egy brutal strikeot rányomni, talán nektek is dobni fog.
  • Tower Guard
    #1914
    Jó éjt
  • Tower Guard
    #1913
    wazzz na megyek ds2
  • Tower Guard
    #1912
    jó éjt
  • Tower Guard
    #1911
    Ok.Na de a gépről hogy rakjak fel ide képet?
  • Carlos
    #1910
    Legközelebb, ha meglátjátok Pause és nyomjatok róla shotot!
    Megyek aludni.
    Jó éjt!
  • Tower Guard
    #1909
    Hát nekem nem volt alkalmam még megölni mert mindig elmegy.Egyszer majd sarokba szorítom
  • Tower Guard
    #1908
    igen az
  • jihad
    #1907
    Úgy hívják hogy "? ? ?". :)
  • Zsolo007
    #1906
    Azt nem tudjuk, csak azt hogy jó cuccokat dobál :)
  • Tower Guard
    #1905
    Tudja valaki mi az a 100-as szintű valami ami mindig megszokott jelenni és egyszercsak eltünik?
  • Zsolo007
    #1904
    2,5 giga
  • Mustang2005
    #1903
    Mennyi hely kell a vinyón???
  • Zsolo007
    #1902
    Háát onnan messzebb van mint a valleyből...
  • Carlos
    #1901
    Thx, dude!
  • jihad
    #1900
    Egyszerűbb ha az erődtől (ahol a Valdis főmágusa lezúzza a kaput) mész visszafele, pont ott lesz.
  • Carlos
    #1899
    Bro!
    Már nagyon réges régen túl vagyok a főküldetésen.
    Másodlagos küldetéseket szedegetem össze!
    De akkor az lesz amit mondasz. Megyek az ösvényen előre!
    Thx, anyway.
  • jihad
    #1898
    Mittomén már, kövesd a sárga csillagot (főköldetés), ott lesz valahol. A sivatagos rész végénél van valahol, eltéveszteni nem lehet.
  • Carlos
    #1897
    Naja. De a mapon melyik barlang az???
    Ez itt a kérdés...
  • jihad
    #1896
    Ahol a főküldetést csinálod. Ott magyarázza a szellem neked hogy te is azunite vagy mi a túró vagy, és csak te mentheted meg a világot, stb.
  • jihad
    #1895
    kb ;)
  • Carlos
    #1894
    Kérdés:
    Van egy mace amit meg kellene keresnem. A Lost Valley of the Azunites-ben van egy barlangban.
    Itt ennyi infót találtam KERESÉS(!!!!!) után:

    "Na tegnap nagy nehezen fel leltem!! :D Abban a barlangban van amelyiben a tükrökkel kellet szórakózni!!! Ahol van az a szétnyítható híd ott van előtte egy kőfal és a kőfalon van egy kapcsoló!!! na ha azt megnyomod akkor aktiválja a hídat!!"

    Melyik az a barlang, mert átnéztem már egész lost valley-t, de nem lett meg. Emléxem a barlangra, hogy melyik az, csak nem vágom hol van.
  • Carlos
    #1893
    Akik folyton sírnak, hogy bugba szaladtak, vagy elcsesződött a save-jük, azoknak itt a megoldás:

  • PSY28
    #1892
    4
  • Gabesz amd64
    #1891
    akkor most magyarul!kösszi!
  • j0nNyKa
    #1890
    Dungeon Siege 2 (c) Microsoft


    08/2005 :..... RELEASE.DATE .. PROTECTION .......: smartE
    4 :.......... DISC(S) .. GAME.TYPE ........: RPG
  • Gabesz amd64
    #1889
    hány cd? vagy talán DVD?
  • Curtis
    #1888
    Hi,

    Finala-n kívül lesz még felvehető CM?
  • j0nNyKa
    #1887
    a heal, a csere tokeletes otlet
  • jihad
    #1886
    És arra is válaszoltam (CM-nek semmiféle gyógyítása nincs is, meg ice spellje se).
  • Carlos
    #1885
    Ehhh...
  • Dant0r
    #1884
    Most kicsit felhúztam magam, épp a dark wizardoknál...
    eccerűen nem bírok 1-2 karakternél többet életben tartani, mert nyomják alám a varázslatokat és nincs időm kifutni :-\
    no mindegy, így is sikerült, bár azért jobb lett volna ha mindenki él szépen.

    ja, viszont egyszer behaltam teljesen, elég érdekes volt:
    harcosom maradt egyedül életben, van neki lvl5 nature magicja is, viszont heal varázslata nem. na gondoltam felmegyek a városba venni. lemegyek a lifttel, portált varázsolom, amikor megjelenik a fejem fölött egy sárga gömb.
    felhúzok városba, mennék a bótos ember felé, erre fullra kinyíródok.
    omgwtfrotflmfao :D
  • Carlos
    #1883
    CM? Én NM kérdeztem. Amúgy mindegy is.
    Na, asszem megyek vissza játszani.
    Nyomatok akkor egy heales jeges NM-t.
  • jihad
    #1882
    Ja.
  • Zotya123
    #1881
    szóval ez 1 bug, és ott a farönköknél kellene átmennem, de mivel nem megyek át, így buktam :)
  • jihad
    #1880
    Passz, combat mágus nem gyógyít. :)
  • jihad
    #1879
    Berakhatod autohealre a csávót, de mellé adj neki jeges skilleket, aztán ha kell fagyizni is tudsz vele. Hasznos dolog lehet az is, mégha nem is használom.
  • Dant0r
    #1878
    Huhh nem tudom pontosan mi a skill neve, de az egyik csak a gyógyítást nyomja.
    Ha autocast-ba beraktad, és mellette kiválasztottál egy támadóskillt attól függetlenül, ha kell, gyógyítani fog. Persze csak akkor ha range-n belül van, és van elég manája (nekem igazából sosem fogy el, bár azt a buffot használom ami 20% mana regent ad)
  • Carlos
    #1877
    Melyik a legjobb spell amit használni kell egy jeges gyógyítós NM-nél?
    Hogy hívják őket? (level 34)
  • Carlos
    #1876
    Énis csak utólag avatkoztam közbe.