5849
  • Shep
    #2115
    ismerem, végigvittem mindet, kivéve az első kiegjét.
  • jihad
    #2114
    Ha ismernéd a diablot, ez nem lenne újdonság. Legalább nem a főellenfélnél reloadolgat mindenki.
  • jihad
    #2113
    Nem szokott.
  • jihad
    #2112
    Manával már jól állok. :)
  • Shep
    #2111
    Hát óriási ez a mentési rendszer, mindíg az elejéről, nagyszerű, miért nem volt jó úgy ahogy az egyben volt, igaz néha hibás volt a mentés de legalább nem kellett 10 percig azzal szórakozni hogy visszaérjek oda ahol abbahagytam, na mindegy, ha meghalok és respawnol akkor a cuccaim odavesznek?
  • Curtis
    #2110
    Nekem pl. még soha nem fagyott le, de tudom, hogy ez téged nem vígasztal. Ha sok ember panaszkodik majd emiatt, gondolom fognak javítást kiadni rá.
  • Mihail
    #2109
    na rájöttetek már h mi baja ds2-nek? miért szokott kifagyni?
  • SNAKE01
    #2108
    te minden mellék küldetést megcsináltál??
  • Carlos
    #2107
    Act 3 eleje (tán második v. harmadik főküldi.)
  • SNAKE01
    #2106
    ha nekem szólt akkor ok!!!!egyébként carlos-t kérdeztem!!!!
  • Tower Guard
    #2105
    közepe fele
  • SNAKE01
    #2104
    te hol jársz már??
  • SNAKE01
    #2103
    nekem is nagyon az!!!!
  • Dant0r
    #2102
    Pedig én már leírtam 1x biztosan hogy hogyan lehet ott átjutni :P
    Amúgy act 2-ben, ha Finala csatlakozik a partihoz, és lementetek azon a liften, aminek a kapcsolóját csak ő tudja megjavítani, na majd akkor lehet ott átjutni.
  • Tower Guard
    #2101
    Nekem nagyon az
  • Carlos
    #2100
    Relativ.
  • SNAKE01
    #2099
    nagyon hosszú a snow brook??
  • Carlos
    #2098
    nincs
  • SNAKE01
    #2097
    snowbrook-ban van valami város ugye??
  • Carlos
    #2096
    Az bazi nagy.
    És az egy csak van vagy 4 kijárata.
  • SNAKE01
    #2095
    a szúnyogokat én is el viselem csak kicsit unalamasak,csak a Snowbrook-i barlangokat rühellem nagyon,amiatt hogy 30 fele tucc menni és a végén azt se tudod hol vagy!!pl. ma is bementem egybe és már kezdtem azt hinni hogy az életbe nem jutok ki!!!!
  • Curtis
    #2094
    Hi,

    Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy a boltosok milyen szisztéma szerint cserélik a készletet? Aman'lu-ban a fegyveres csaj állandóan ugyan azokat a cuccokat nyomja az orrom alá immáron 2 napja.
  • Carlos
    #2093
    #2066 ?
    Vagy nem ezt kérdezed most?
  • Zotya123
    #2092
    de nem számít, megyek tovább
  • Zotya123
    #2091
    úgy, hogy azért írtam, mert nem találom :\
  • Carlos
    #2090
    A barlanggal énis így voltam.
    Én szerettem a szúnyogokat.
    Ijjászom shockwave-je lefelezett 4-5 állatkát, a többi elintézte a harcos.
  • SNAKE01
    #2089
    hi all!!!csak szerintem nagyon utálatos a Snowbrook az a havas hegyes helyszín vagy mások is utálják???Annyi ge*i szúnyog van vagy mi a fa**om meg rengeteg mindenkit kell lemészárolni hogy már kezdem unni, na meg azok a barlangok végeláthatatlanok!!Mások is vannak vele így??
  • BlackShadow
    #2088
    szerintetek boldogulni fogok hosszutávon ezzel a felállással:

    warrior (dual wield - főhősöm) - warrior (two-handed) - ranged - nature magic (heal - ice)

    vagy inkább a twohandedeset cseréljem shieldesre hogy legyen tank, vagy alapból váltsam le? én mindenképp maradnék a 2fegyós hősömnél
  • McFrost
    #2087
    Tudja valaki hol ér véget a demo???
  • jihad
    #2086
    Mondjuk azt jó lenne tudni hogy ha bevállalok pár fájter szintet, vagy nécsört, akkor cm-ben annyival kevesebb lehetek-e vagy sem.
  • jihad
    #2085
    Valahol olvastam ilyet. Ha kipróbáltam volna, nem 30-nál járnék. :)
  • GarET
    #2084
    Ezt komyolyan kérded?
  • PSY28
    #2083
    biztos ?? kiprobaltad ? mert az 1-ben nem volt limit szentem
  • jihad
    #2082
    100 a max.
  • Carlos
    #2081
    Konfig?
  • Carlos
    #2080
    Már válaszoltak rá!
    Hogy olvasol?
  • Falabu #2079
    Szép napot!

    1. Szerintem méltó lett régi nagy híréhez ez a játék, nagyon klafa!
    2. Néha csinál olyat, hogy kiírja játék közben, hogy Geathering Exeptions(bocs ha nem helyes az írás) akkor vár 2-3 percet és hibával kilép! Miért? Van erre megoldás?
  • Zotya123
    #2078
    ha vki ebben tudna segíteni, azt megköszönném, hogy hol találom azt a cuccost, amivel meg kell ütni.. thx, ha leírná nekem :)
  • Arachnotron
    #2077
    Részben itt is be lehet fegyver-spell kmbókat beállítani: a ctrl+F7..F10 gombokkal elmented a spelleket, és F7...F10 gombokkal előhívod ( de a hotkeyeknél átkonfigolhatod).
  • Arachnotron
    #2076
    Az act 2-ben kell felfogadnod Fianat (vagy mi a neve). Az ő speciális küldetése a Morden tornyok felégetése II, ha ővele mész oda, akkor tudod csak kinyitni . (ez is olyan küldi, mint pl az elf ijász ürge gombás küldije, scak ö vele lehet a helyet aktiválni).