5849
  • jihad
    #2195
    Nekróval nyomulsz? Mennyire jó a vampirism, gyógyít eleget hogy ne haljon a mágus, vagy azzal együtt is kifektetik (íjászok, varázslók)? Nem kevés a nekró spellek sebzése?
  • shaba23 #2194
    erre gondolsz?

    "war follows in the footstep of men and the abstinence of peace bring evil again"

    mert ha igen, akkor ez sem mond nekem semmit:)
  • Panzerfaust
    #2193
    Sorba kell tenni őket. A journalban van egy mondóka, abban a sorrendben kell neki válaszolni. Én is sokáig gondolkodtam.
  • shaba23 #2192
    a sivatagban van egy kripta, ahol egy őrszobor arra kíváncsi, hogy ki látogatta őt meg elsőként a 4 spirit közül...nekem sehonnan nem derül ki, hogy melyik a helyes válasz :( (ehhez talán a my poor english is hozzájárul)

    szóval melyik a helyes válasz? Elendir, zaramoth, azunai vagy xeria?
  • Panzerfaust
    #2191
    Mimicre a taktikáma következö: a harcos, és az íjász ellövik a kritikus sebzést, és rögtön utána meg is halnak, a NM gyógyít eggyet aztánpadló, a CM pedig(aki én vagyok:)))) ) átvált az életszívós varázslatra, és a vámpíros képességével, szív annyi életet, hogy csak néha keljen szürcsiznie. Közben néha talpra áll valaki, üt kettőt, azt visszafekszik:))) Így kevesebb mint egy perc alatt ki van fektetve a mimic, rögtö utána föltápászkodik a NM és meggyógyít mindenkit, fölkapkodjuk a cuccokat, elosztjuk, és mire végzünk mindenki full hp, full mana.

    Amikor először futottam mimicbe,qvára megijedtem, mertkét pillanat alatt, csak a fedezék mögötti NM-m maradt életben. Mondom mi a franc? A mimicet már a Noxban is utáltam, ha emlékszik egyáltalán valaki arra a játékra.

    Amúyg ez mi a franc, amikor act1ben mentem az örökké égő tűzhöz, és ott volt valami kincseskamra,telis tele tömve jó cucokkal, erre megjelenikvalami izé, és elkezdi fölszedni, kapott pár maflást,és kiesett belőle egy kellemes élet, és manaszívó varázsbot, de akkor is. Valaki tudja, hogy ez miez?
  • Hmuda
    #2190
    Akkor jo. :-) Valhogy úgy lett volna értelme a mimiceknek, mint ahogy a bone minionokat oldották meg. Jó sok HP, közepes sebzés. Sajna a mimic a sok HP mellé pofátlan sebzést is kapott. Ha nincs a karakter teleaggatva anti-death magic cuccokkal akkor jópárszor neki kell futni a dolognak.
  • PSY28
    #2189
    Morden city melletti tukros baromsaghoz van valahol leiras merre menjen a feny mert kicsit bonyolult a dolog :(
  • PSY28
    #2188
    Ehhehehe ez "dono armorum ix"-el es felemeltem a boltban egy 250-et vedo pajzsot. Ha igy nyomulnek lehet semmi nem karcolna meg :)
  • pera
    #2187
    Aha akkor ez a baj. Normal :-(
  • PSY28
    #2186
    Mi vagy te ? :D normalon 4 veteranon 5 eliten 6
  • pera
    #2185
    Hány fős lehet a csapat maximum? Az én csapatom 4 főből (Én, egy harcos, egy íjász és egy NM) áll és többet nem enged felvenni az innkeeper. Nem is lehet több, vagy csak én csinálok valamit rosszul. Pedig egy CM még jól jönne.
  • PSY28
    #2184
    Nekem van dualos es 2 kezes harcosom is. Pontosan ugyanolyan gyorsan ut a 2 fegyolva 1-1-et mint a 2 kezeeesl 1x. Kritikal olyan 1400-1800-ig van, a 2 fegyonal meg kb 700-900-ig, szal ugyanannyit sebeznek. Kiirva az van hogy a dualos 1400-ig sebez a 2 kezes meg 800-ig. Viszont a 2 kezes tud Stunnolni amire altalaban meg a kis foenemy-k sem immumisak, mig fagyira igen , es csak ott allnak mig en szetverem a fejuket.
    Ja es ti is talalkoztatok a 2 Mordennel akik vakaciozni akarnak menni ? :D
  • Lest4t
    #2183
    Application Error
    005D

    ez wtf?!
  • j0nNyKa
    #2182
    igy igaz, egyebkent nincs harcosom :D
  • DonnieBrasco
    #2181
    Soroljad... meggyőzni úgysem fogsz :)) meg egyébként is: nem tökmindegy? Nekem ez jön be, neked az. Nem rosszabb ez sem, mint bármi más. Játszom, és nem számháborúzom!

    DB
  • j0nNyKa
    #2180
    de 2fegyver sokkal sokkal gyorsabb mint a ketkezes, sebzesben a 2 osszesen nem marad le 1 ketkezestol, a 2fegyver tobb bonuszt ad, mint 1, stb.stb, soroljam ? :P
  • DonnieBrasco
    #2179
    A power egy dolog... a megfelelő skillek felnyomva 8-9es szintre viszont épp elég brutálissá teszik a kétkezes harcost is - majd este meg is nézem, miket sebez, és mivel.

    DB
  • Carlos
    #2178
    Nem.
  • j0nNyKa
    #2177
    2fegyveres harcosnak 2 eszmeletlen durva powerje is van.. egyik teruletre sebez, es meg eliten is megallja a helyet, masik elemental dmg-t ad + attack speedet novel... olyankor 1500akat sebez 70-80lvl kozotti foszornyeknek, akiknek kb 40k hpja van... ha mas miatt nem is, ezek miatt erosebb a 2 fegyver
  • j0nNyKa
    #2176
    bizony felul
  • DonnieBrasco
    #2175
    Majd meglátjuk, hogy 8 szint múlva mit tud Lothar... szerintem ennyi bőven meglesz neki, de ez csak a minimum.

    DB
  • Hmuda
    #2174
    Csak én gondolom úgy, hogy a mimicek pofátlanul túl vannak tápolva?
  • Carlos
    #2173
    Az én 36-37 körüli mágusom olyan 500-750 körül sebez most.
    Bár a 450 Hp-ját leveszik könnyen. :(
  • MacrosTheBlack
    #2172
    Az nem sok, duálos harcosom (lvl 30) 150-300 az alapsebzése, és csak hulladék cuccot használ (minden pénz a mágusra megy). :)
  • DonnieBrasco
    #2171
    Gondolkodom majd egy CM-mágusban, találtam már neki való isteni Unique páncélt, meg egy rakat varászlatot... majd meglátjuk! A jégelementál helyett szóba jöhet....
    Egyébként volt róla szó, hogy a kétkezes harcos nem olyan jó, mint a dual fegyveres - hát nem tudom, nekem alapból 100 körül sebez, de vannak 200 fölötti criticaljai, és még csak lvl 22 :) ráadásul nem is olyan lassú. Ha 15-17es szintű monszták rajába bekerül, hamar kitisztul a tér körülötte :))
    A lényeg, hogy marhára fel kell nyomni a kétkezes képességeit a skillekben!

    DB
  • j0nNyKa
    #2170
    frankos party, az ice elemental idovel meg fog gyengulni, viszont a helyere igazan mas meg nem kell
  • DonnieBrasco
    #2169
    Jóeste.

    22-es szintűek a karaktereim (én íjász + szövetségi kapitány (Gyk: Lothar), Taar és a kifejlett ICE dög - ez utóbbi messze a legnagyobb mészáros egyelőre!), de nagyon könnyű a játék. Egyedül a kovácsos küldetés 22 és 24-es szintű dögei izzasztottak meg (15-16-os szintűként gyűrtem le őket szépen elaprózva), illetve a sivatagban most találkoztam 28-as szintű undeadekkel, akik szintén kicsit problémásak - de legalább van kihívás :) Bár maga a játék igen egysíkú, de ezzel együtt egész élvezetes. Az első részhez és a Diablo 2-höz képest mindenképpen jobb! RPG-nek persze erős túlzás lenne beállítani, de szórakoztató, tehát jó!

    DB
  • Hmuda
    #2168
    Majd idővel lesz hozzájuk küldetés.
  • PSY28
    #2167
    Ja es az egyik olyan hely kozepet valami nagy vaskocka zarja le es azt irja hogy csak magicaly imbued fegyoval lehet sebezni. Ilyet honnan bugganotk ??
  • Aragorn10
    #2166
    Lenne egy kérdésem!!!
    MI a francot jelent a földre rajzolt hópehely meg stb. rajzok amikre ha ráállok akkor valami olyat ír ki,hogy "Magical Harmonic echo" ????????
    Már mindent kibróbáltam de egyszerűen nem értem
  • böröczk
    #2165
    egyértelmüen ember. és abbol is böven elég 2-3.
  • Stotoo
    #2164
    Nem vesznek oda, odamesza teleport melleti nekrofil csokahoz es eloszexualja a cuccaid.
  • Tower Guard
    #2163
    ja bug
  • Tower Guard
    #2162
    Na ezt hogy csináltad??
  • Carlos
    #2161
    Asszem énis mingyárt elkezdek játszani.
  • Carlos
    #2160
    Ez melyik power?
  • j0nNyKa
    #2159
    Vix orrszarvugol

  • Tower Guard
    #2158
    bocs
  • PSY28
    #2157
    Kis tomegmeszarlas :)
  • Carlos
    #2156
    Háááát...
    Journal...
    Negatív tapasztalataim vannak e téren! :)