5849
  • Carlos
    #2235
  • Carlos
    #2234
    Normálon semmi.
    Vagy ha a nekro gyerekkel teleportáltatod vissza a cuccodat, akkor az pénzbe kerül.
  • Carlos
    #2233
    De egyszerű vagy!
  • Curtis
    #2232
    Hi,

    Ha az egész csapat meghal, van valami végleges bültetés? (XP, lóvé)
  • Mihail
    #2231
    később kell visszamenni azt a nagy bona mágus faszfejet lehentelni?
  • j0nNyKa
    #2230
    neked nem meglepo, h senkinek sem meglepo ? mysterious setrol ovashatsz, ha visszaolvasol
  • Stotoo
    #2229
    ezt nem nezte senki?
    nektek nem meglepo hogy:
    +10% looking like a fool ?:D
  • jazzy
    #2228
    CM: nekro agra kezdtem el gyurni, ott lvl20 minden, de vigyazat, nagyon sok allskillt fogtok kapni, en CSAK nekro agra raktam, fire es lightningon nincs 1 skill se, allskillek utan ez ugy nez ki hogy fire agon van 15, lightningon 17, tehat nem eri meg sokat pakolni a skillekre. A nekro spellem 2k-ig sebez es 3at lo.
  • jazzy
    #2227
    Lvl 20-40 korul eleg nagyot sebeznek a mimicek es eleg erosek, lvl50 folott mar nem lesz veluk gondotok, a harcos siman birni fogja. Epp nem regen talalkoztam mimiccel es a harcost joforman meg se sebezte.
  • Panzerfaust
    #2226
    Jó hát persze, tüzes vagy villámos CM erősebb, mert az NM csak 350 körül lő, de van olyan varija, aminek a max sebzése, valahol 545 körül található. És mondom, fagyaszt. Bár szerintem a legjobb az íjász íjpuskával. Többet sebez, mint a kard pajzs kombós harcosom, és van ez a lökéshullám, vagy mi az iseten haragja ami eléggé szétszórja, a csávókákat. Úgyhogy nálam úgy megy, hogy harcos előremegy a bazi védelmével és föltartóztatja a tömeget, az íjász oszlatja a tömeget, a NM fagyasztgat, gyógyítgat, tisztogat, a CM meg lekapkodja a csávókákat ha bejön a max közeli sebzése.
  • lipovics
    #2225
    Itt talaltam magyar vegigjatszast, ha erdekel valakit: http://dungeonsiege2.uw.hu

    Meg nincs kesz, de gyorsan csinaljak a sracok!
  • Carlos
    #2224
    Mimic:
    Én úgy szoktam, hogy mit sem sejtve kinyitom a ládát. Jól megilyedek, amikor teleköpköd a mimic mindenféle szarral, fél hp ugrott. Spuri a fal mögé.
    Ekkor barbár bekapcsolja az überütést, a cm meg a bombát nyomja a mimicnek.
    Lemegy a 1/3-a. Ekkor ráküldöm az illyász villámlós istenharagját és a jeges fagyasztását, közben barbár fekszik.
    Visszabúly a falmögé.
    Közben barbár felkel, potion. fal mögül elő, össztűz a mimicre (mirrorban).
    Barbár fekszik. Felkel, megint össztüz, feltöltődnek a powerek, egyszerre mindet rádob, kinyiffan.
    Cucc felszed.
    Ezzel olyan 45-75 mp alatt nyirom a mimicet.
  • Hmuda
    #2223
    1: A gatehouse-ban, úton az udvarra pont belebotlasz egy szobában.
    2: A gatehouse-al szembeni nagy teremben lesz, pont a legvégén barikádozta el magát.
    3: A barakkokban lesz, a vége felé.
  • böröczk
    #2222
    harmadikat is föld alatt kell keresnem?
    már alig maradt lehetőségem, szinte mindenfelé jártam . . .
  • jihad
    #2221
    3 összesen
  • böröczk
    #2220
    oké, kösz
    egyébként most ott tartok, hogy valakinek össze kell gyűjtenem az embereit (actI-ben), 2 már megvan, hány lesz még? kicsit untam a mászkálást, azért is léptem már ki.
  • jihad
    #2219
    32-es cm most 2-es firebolttal olyan 500-at sebez (+- valamennyi, átlag 500), nm ilyen szinten mit tud?
  • Panzerfaust
    #2218
    Szerintem nem rossz a nekró, csak önnmagában gyenge. A nekró spellek általában nagyon babán sebeznek, csak a minimumjuk alacsony túlságosan is. Én még csak 31es vagyok, és az alap nekró varázslatot használom, csak 2 szinten. van egy rohadt jó varázslat, valami léleklándzsa, bivaly sebzés, és egyszerre több ellenfelet is sebez, csak sokáig tart varázsolni. Annyi idő alatt ellövök 3at a másikból. Az életszívás, meg nem egy nagy szám, de a nyomott kis élete általában mindig maxon van, csak akkor van gáz, ha valami böszme szörny kipécézi magának. El kell szaladni, és kis idő múlva már toppon van.
    A manaszívásról meg meg van a véleményem, mert a NMnek csak 6-700as manája van, a Cmnek meg 1000, így minden manadós, manaszívós cucc nála landol, mert a gyógyítgatás eléggé leveszi szegénykét. Ennek ellenére a Cmnek szinte mindig maxon, a NM meg mindig féltájon lapul a manaszintje.
    Amúgy kövezzetek meg, deszerintem NM jobban támad, mint CM. Van valami fagyvarija, átlagba szerintem jobban sebez, plussz fagyasztgatja még a fagy immunokat is.
  • j0nNyKa
    #2217
    nezd, azert van a journald, hogy elolvasd, es ne kerdezz ra mindenre a forumba, elegge rontja az osszkepet ez a sok fogyatekos kerdes... gyonyoruen leirjak neked a jatekban,meg alttabolni se kell
  • gergod
    #2216
    amúgy 4 torony van
  • Dynamic
    #2215
    Vissza kell menni a városban a great hallba mittudomén kihez(a questben benne van a neve), hogy vegye le a nyakláncot.Utána be lehet menni.
    De a zárójeles megjegyzés mindenre áll.A questben mindig le van írva, hogy mit kell csinálni.
  • Mustang2005
    #2214
    Elakadtam :

    A WESTERN VALAMI Jungle -ben

    Az egyik ajtón nem engednek be!!

    Mind a három tornyot felégedtem!!

    Azt mondja az őr hogy fogjok nem mehetnek be!


    Hogyan tovább??
  • jihad
    #2213
    Azért van dropból is sok jó cucc.
  • j0nNyKa
    #2212
    Innbe tudod novelni, 500, majd 1500 aranyert, kesobbi szinteken megtobbert
  • shaba23 #2211
    beszélj a kocsmárossal...pénzért bővíti a tagok számát
  • Mustang2005
    #2210
    Cheat kéne!!
  • böröczk
    #2209
    a partimembörök száma mi szerint növekszik? vagy hogyan tudom növelni? nekem egyelőre csak Taar jutott, nem mondom, hogy rossz, de azért ... : - D
  • shaba23 #2208
    ez a spirites dolog egy nagy szívás :( találtam egy Big Chest-et, ami előtt egy spirit áll, de nem lehet vele beszélni, mert még nem jártam aman'lu-ban...mesze van még az a szar város? (vagy mi)
  • shaba23 #2207
    csak én vagyok peches, vagy más is jobb cuccokat talál a vendornál, mint dropból?
  • Hmuda
    #2206
    Jah. Én már kitapasztaltam annyira, hogy tudja nagyjából melyik láda lesz mimic. Először mindig kitakarítom a szobát, keresek valami fedezéket, ahhol nem érhet hozzám (pl egy fal mögé), berakok oda egy portált, aztán ha kinyírt akkor csak újra bele kell sétálnom a teleportba, magától felveszik a cuccokat, mivel biztonságban vagyok még gyorsan nyitok egy új portált és megint mehet a móka.
  • jihad
    #2205
    Az egy boxzsák, ütni kell és cuccot ad.
  • Stotoo
    #2204
    ja, abban a szobaban ahol a mimic volt, a neve ez volt: "???" szintje 100, levertem 18as szinten es potyogtak a jobbnal jobb cuccok :)
  • Stotoo
    #2203
    nemtom volt-e már de én meglepodtem amikor ezt talaltam:
  • shaba23 #2202
    nyakamba ugrott egy lvl100-as valaki, ütöttem az meg dobálta magából a zöld cuccokat O_o
  • Stotoo
    #2201
    arra az agressziv kincsesladara gondolsz?
    Ha igen akkor ja, meglepodtem amikor kiakartam venni a cuccot, szegeny nature magusom azt se tudta kit gyogyitson/elesszen :)
  • shaba23 #2200
    3-3-1-1 a jó válasz...sajnos korán bejött, pedig farmoltam volna még.) esett egy lila upgrade kesztyű:)
  • jihad
    #2199
    Mégegy: a % mana steal spellekre is vontakozik, vagy csak fegyverre? Vampirismmal összeadódva nem lehet rossz.
  • jihad
    #2198
    Az ajtók mögöttiekkel nem kell foglalkozni, majd később visszajössz. Ha kinyitja a szobor az ajtót berhonasz, megfogod a cuccot és elfutsz. :)
  • shaba23 #2197
    az ok, hogy bead 2 ellenfelet, de lvl15 környékén járok, itt meg az ajtók mögött 28as mobok vannak:)
  • jihad
    #2196
    Próbálgasd amíg el nem találod (asszem az 1. kérdésre a 3. a válasz), párszor bead 2 ellenfelet tápolni, de aztán már nem, mert mindenki ott dekkolna lvl 100-ig. :) Miután nem jön senki, simán kikockázod a megoldást.