5849
  • Tower Guard
    #2631
    Az is jó lehet
  • Tower Guard
    #2630
    elite act3? Nem semmi
  • Tower Guard
    #2629
    Áhhh mind1:) Eddig eljutottál?
  • Curtis
    #2628
  • Stotoo
    #2627
    nekem megvan a pajzs belole
  • jazzy
    #2626
    "looking like a fool" az azt jelenti mellesleg hogy bolondnak kinezni, nem masik bolondot figyelni..
  • jazzy
    #2625
    ctrl + f - " mystery " , van belole faq, eleg bonyolult, de az a lenyeg hogy a 3 set cucc kell vmi secrethez, a ds2 secretjehez. Mint a "cow lvl" ha mar mindenki diablohoz hasonlit. Tehat nem oltari hulyeseg hanem egyszeruen azer van hogy ne tudd egybol. Mellesleg eleg komplikalt oda bejutni, mi meg sem probaltuk. A jatek mondjuk mar uninstalled mer veteran utan eluntuk, aztan csak szenvedtunk elite act3ig..
  • Tower Guard
    #2624
    10% figyel másik bolondot
  • Tower Guard
    #2623
    Mysterious elég misztikus egyébként összesen 3 cucca van abból én még nagy örömömre megtaláltam a medálját ami nem ad semmit csak ezt írja ki szintén hogy VEX QUIT FROM
  • Tower Guard
    #2622
    Tudom hogy már volt de ezt muszály volt na...
  • Tower Guard
    #2621
    Ezt kár volt belerakni a játékba ki lehetett régen ilyen f*sz egy hős aki egy vödröt húz a fejére
  • Tower Guard
    #2620
    baj lenne
  • Carlos
    #2619
    dede...
    csak felvetettem a dolgot, hogy mi lenne, ha nem lehetne továbbvinni a karaktert...
  • Tower Guard
    #2618
    k=n
  • Tower Guard
    #2617
    Tudom tudom nem is azért mondtam hogy így legyek dehát azért vagyunk itt hogy megtudakoljuk a dolgokat nem?
  • Carlos
    #2616
    Ja, aztán k***a anyázol, mint én a 1 kiegjénél, hogy mif***ért nem vihetem tovább a karakteremet, a'la D2.
  • Tower Guard
    #2615
    Ez azért nem olyan logikus megcsinálhatták volna úgyis hogy eltünik csak az eljeén nem azt a szar daggert meg béna páncélt stb kapsz hanem egy sokkal sokkal keményebbet
  • Carlos
    #2614
    Jé, TÉK!
  • jazzy
    #2613
    Az INNkeepert az INNben talalod, penz fejeben tudod novelni a csapatod letszamat. Elkuldeni embert a character screennel (inventory spells specialities) bal felul tudsz.
  • jazzy
    #2612
    Mihail, probalj meg visszatolteni 1 regebbi mentest, vagy probalj meg elfutni aztan vissza vagy vmi hasonlo, nalam ien bug nem volt.
  • Carlos
    #2611
    Megegyeztünk!
    Köszi!
    De szerintem a szellemeset megcsinálom. Márha könnyen rálelek a 7-re...
    Ha nem, akkor nem...
  • Mihail
    #2610
    amikor az erdőből kellene átfutnia a hídon de nem csínál semmit basszameg, most jól rábasztam..
  • FoToS
    #2609
    Sziasztok egy kis help nemtudom növelni a csapatot illetvehogy lehet kirugni ember vagy felvenni mert azt magyarázza beszéljek valami innerkeeperrel hoo talalom?
  • jazzy
    #2608
    A prophet 3x fut el azon az allatkan ha jol emlexem, utana amikor egy videoban bezarja a 2 barlang bejaratat akkor kell vele megkuzdened. Nem tudom melyiknel jarsz..
  • Mihail
    #2607
    a va'kesh forestben vagyok, és amikor odaérek a vakesh prophethez nem fut el, hiába küzdök vele nem lehet sebezni az arany csillag pedig nem tűnik el(vagyis a program nem észleli h a csillaghoz oda értem) most csínáljak ez egy végzetes bug? kész ennyi baszhatom a mentésemet?
  • jazzy
    #2606
    Carlos sztem ne nagyon szenvedj mellekkuldikkel, 1-2 kivetelevel ami skillt ad a tobbit normon nem erdemes megcsinalni mer veteranon sokkal jobb cumokat kapsz ;]
  • Carlos
    #2605
    Még nem.
    Előbb pár mellékküldit megcsinálok még. Nem mindet, csak amihez kedvem szottyan.
    Plö a szellemek. 7 db van összesen amit meg kell találnom...
    SA oysterjei és tag-jei után ez semmi lesz!
  • Carlos
    #2604
    Egyetértek!
  • jazzy
    #2603
    Szerintem logikus hogy nem tunik el.. gondolod hogy kezzel fogod pufolni a lvl40 szornyek 12k hpjat?
  • Tower Guard
    #2602
    Te már biztos kipróbáltad veteranon.Akkor megmarad a hősöknek minden cuccuk?
  • Tower Guard
    #2601
    Háááát...már nagyon nem is tudom.Régen nem vettem rá nagy figyelmet,az volt a baj nem tudtam hogy ilyen bónusz ellenség.Azthiszem még az act1 chapter 5 körül de nem vennék rá mérget
  • Carlos
    #2600
    Nézzétek meg, hogy a játékban mit csinál az F8-F9-F10-F11-F12...
    Asszem páran valami ilyesmit kerestek.
  • pzs
    #2599
    Köszönöm szépen a helpet látszik , hogy az én versiomnak nincs kézikönyve :)))
  • jazzy
    #2598
    Par commentel ezelott mar volt rola szo, ctrl+f "magyaros".
  • Magic Boy
    #2597
    Mit tudtok a játék magyarosításárol?
  • jazzy
    #2596
    Masik, Az oke hogy van fast es normal recharge, de vajon a "slow" es a "long" recharge kozott mi a kulonbseg? Kedves keszito elaludt a gep elott es nem jutott eszebe a masik szo?
  • jazzy
    #2595
    Az egyetlen pet amit esetleg erdemes hasznalni az a Lap Dragon, azt is csak a spellje miatt ami lvl60 korul mar 70% power recharge ratet ad, ami ugy nezett ki hogy nyomtam Dual Wieldbol 1 powert es mire vegeztem nyomhattam ujra.
  • McFrost
    #2594
    4-től teljesen parázok....thx....
  • Hmuda
    #2593
    Ha átléptél az utolsó portálon, akkor csak kilépsz a főmenübe, bemész a singleplayerbe, kiválasztod az adott karaktert, next és kiválasztod a következő fokozatot.
  • pzs
    #2592
    Sziasztok
    A köv lenne a kérdésem:
    végigtoltam , az act 3 is , de semmi nem történt , nem lehet erősebb fokozaton végigjátszani vagy valami ezekkel a karikkal vagy csak akkor van vége teljesen ha az összes mellékküldetést is megcsináltam ?
    thx előre
    is