5849
  • Zotya123
    #2671
    nekem azzal mákom volt, mert csak az egyik emberem ment oda kinyitni, a másikkal szétcsaptam utána :)
  • Tower Guard
    #2670
    Nem tudod hogy Lorethal setben van-e pajsz?
  • Tower Guard
    #2669
    de akkor bajban vagyok hisz pont olyan hősöm használja aki pajzsos kardos.Majd asszem lesz egy cserebere
  • Tower Guard
    #2668
    huh ez a Nightim set vagy micsoda ennek megvan a sisakja kesztyűje csizmája
  • jazzy
    #2667
    De ettol eltekintve szerintem jo otlet volt ez a mimic, ugyan marha eros jo cuccokat is dob.
  • jazzy
    #2666
    Igen a legelso mimic engem is kishijan hazavagott, epphogy el tudtam futni.
  • EmThor
    #2665
    plíz help, 2.1-es patch-el tolom a gémet, 2.act elején kijövök Aman'lu-ból, van rögtön ott egy híd egy tavon, 2.szor megyek át rajta és errorral kivág :( WTF? thx
  • Hmuda
    #2664
    Először én is zokon vettem, mikor tök nyugodtan odasétálok a ládához, abban a hiszemben, hogy na most lootolom a kincseket...erre egy szemvillanás alatt ledarálja a partit. Namondom kösz...
  • jazzy
    #2663
    Tan megijedtel? :D
  • jazzy
    #2662
    Sajnos mar letoroltem a jatekot, de az a kard sajnos nem ad sebzes bonuszt kb 31-50 a sebzese, 30 str, 3-4 life leech.. annyira nem jo, a full set viszont lvl50en szuper
  • Hmuda
    #2661
    Úgy vettem észre, hogy a magasabb szintű scrollokat tovább lehet fejleszteni mint az 1-eseket. Az alacsony scrollok egy idő után beszólnak, hogy "bocs de ennél feljebb nem megyek", no ilyenkor lehet váltani magasabb spellre és az már tovább fejlődik.
  • tigeroo
    #2660
    Mi a különbség egy II-es scroll és a sima között (például firespray)?
    ..Nagyba hentelek egy sivatagi dungeönbe, beérek egy terembe, sok zsozsó a szörnyekből, fasza tárgyak meg sok-sok láda.. lol az 1iket ki akarnám nyitni erre egy lvl 17-es mimic..! hát ez lol volt nembaj, legalább kiléptem és megkérdezhetek pár dolgot:D
  • shaba23 #2659
    megoldottam:)
  • shaba23 #2658
    semmi olyat nem találok, ahol IP címet lehetne megadni
  • shaba23 #2657
    ezt értem, de nekem konkrétan az az infó kéne, hogy hogy a fenébe tudok mással játszani?
  • vizmagus
    #2656
    A LAN helyi hálózat ez lehet két gép között is ősszekőtve. csak az ip cim kell és semi más mert van internet.
  • shaba23 #2655
    valaki árulja már el nekem, hogy LAN gémhez mi a fene kell még, vagy mi a titok? próbálkoztunk egy sráccal (mindketten hülyék vagyunk LANhoz) de hiába kreáltunk játékot, a másik nem látta és a kereső sem tálalta
  • Curtis
    #2654
    Ajánlom figyelmedbe:

    Quest Five: Arinth's Legendary Staff

    http://www.gamespot.com/features/6131144/p-39.html

    Ez a bot kell a ketrechez :)
  • Curtis
    #2653
    Arról a piros kardról csinálhatnál egy shotot az inventoryból ha van időd(tulajdonságokés bónusz) Thx.
  • Zotya123
    #2652
    köszönöm szépen
  • Zotya123
    #2651
    ember, lefordítani le tudom, nem erre gondoltam, hanem hogy mi a megoldás :)))) ez kész...
  • Curtis
    #2650
    Jól néz ki :)
  • jazzy
    #2649
    Ez pedig 1 masik

    Es mostmar aztan joeszakat mindenkinek.
  • jazzy
    #2648
    Ez pl dual wield set kivulrol
  • jazzy
    #2647
    a dex eleg sok hpt ad tehat kb annyit er mintha adna neked plusz hpt, amugy sztem a mark of the assassin kuldibol kaptad azt a kardot, ami arra a szintre nagyon allat.
  • jazzy
    #2646
    Amugy eleg nagy disznosag a neten / lanon jatszas mivel ha pl megcsinalod a blacksmith questet, es mielott elkered a rewardot nyomsz 1 save sessiont, utana toltogetheted vissza es mindig mas cuccot ad.
  • Tower Guard
    #2645
    legalább nőtt az exp
  • Tower Guard
    #2644
    Kb15.-re eltaláltam de a vége fele már nem dobott ellenséget
  • jazzy
    #2643
    Masfelol igaza van az elottem szolonak, plusz questeknel le van irva.
  • jazzy
    #2642
    Magically sealed door: dumalj a statueval: 3. 3. 1. 2. a helyes sorrend. 2.hoz kell vmi fegyo egy questbol sajnos mar nem emlexem mi is az. De azt hiszem vmi Aman'lu -s quest folytatasa.
  • Hmuda
    #2641
    1: "It apears to be linked to a nearby statue."kapcsford"úgy tűnik, hogy kapcsolatban van egy közeli szoborral"

    2: "You need to have a special weapon equipped to affect this."kapcsford"kell egy speciális fegyver, hogy hatással legyél rá"

    Amúgy szótár is van a világon...
  • Zotya123
    #2640
    hello, 2 képem van, amire nem tudom választ, köszönöm választ!
    magically sealed doorspecial weapon break
  • jazzy
    #2639
    Nekem van 3 full dual wield setem de a legnagyobb lvl50, biztos vagyok benne hogy ennel nagyobb szintuek is vannak.
  • Hmuda
    #2638
    Egyel találkoztam de irtó ramaty volt. Az egyik darabja dexterity-t adott, de azt nem részletezték, hogy egy meele karakter mihez kezdjen extra dexterityvel. Egy random fegyveren még elviselném, de egy előre lefixált tárgyon iszonyatos baromság.
  • Curtis
    #2637
    Még egy kérdés: Van-e dual wieldes set?
  • jazzy
    #2636
    Itt jo cuccokat lehet majd venni, Kb 8. chapter korul mar jo cumokat fogsz kapni a boltban.
  • Tower Guard
    #2635
    Én eddig még sohasem vásártoltam és bevallom ilyen játékokban nem is szoktam csak egyedül élettöltőt és manát vagy ha valamire nagyon-nagyon szükség van de nemigazán
  • Tower Guard
    #2634
    most vagyok chapter4-nél de nem hiszem hogy majd lehet
  • Curtis
    #2633

    Amúgy másnál is az van, hogy Kalrathiában sokkal sz*rabb cuccokat lehet kapni, mint a másik két városban? Most vagyok az ACT III elején, lesz még lehetőségem vásárolni valami negyedik helyen?
  • Tower Guard
    #2632
    Mennyit véd?