5849
  • shaba23 #2718
    onnan indultál:)
  • Mihail
    #2717
    keresem az elf börtönt h megkpjak egy mellélküldit plíz help!
  • Magic Boy
    #2716
    Csak azért kérdeztem,mert láttam pár képet ahol magyaul voltak a dolgok!
  • Mihail
    #2715
    az elf börtön az hol van?
  • olos123
    #2714
    Mi a szamár(Pack Mule) fő képessége ha teljesen felnőtt és mennyi cuccot bír el akkor?
  • olos123
    #2713
    A spell magától erősödik ahogy nő az inelligenciád
  • shaba23 #2712
    izé...láma kérdés, de miaz, hogy fejleszteni egy spell-t? ez nekem valahogy kimaradtO_o
  • Chipii
    #2711
    Random jön, általában rare cuccok megjelenésével függ össze, és mintha nagyobb partinál gyakoribb lenne - legalábbis amikor full partival toltam, sokkal többet akadtam vele össze, 15-ször az alapgame végéig, míg szólózva 3szor.
  • Chipii
    #2710
    Pedig jók az állatok:) A petet lehet és érdemes is etetni cuccokkal. A kézikönyvben le van írva, hogy milyen cuccoktól mely képességei fejlődnek. Én egy karival szólózok most (full parti túl erős és unalmas lett a végére), csak egy pacit vettem fel, hogy cipelje a cuccokat, és hogy jól birja a strapát, erőre és ac-re gyúrtam neki. Na most majdnem dupla hpja van mint a harcosomnak (igaz, azt nem hpre gyúrtam), emellett tűrhető acja is, szóval nem kell félnem, hogy elhalálozik:) Van 3 oldal inventorija, cucc fér bele kényelmesen. A többi petnek meg gondolom szintén vannak kellemes és használható extrái, pl a lapdragon powerregent ad, a jégelementál mannaregent, stb.
  • Curtis
    #2709
    Hi,

    Ezt a ??? nevű fickót mikor kapom meg? Mert az ACT III Chapter 2-nél még sehol semmi. Kösz!
  • PSY28
    #2708
    En most toltam kicsit lan-on de valahogy fos fegyvereket dobnak el a szornyek.
  • shaba23 #2707
    marhajó...megöltem a ??? fickót és 4 cucc olyan helyen van, hogy nem lehet összeszedni
  • shaba23 #2706
    létezik térkép, ami a szellemek helyét mutatja? idegbajt kapok:)
  • Tower Guard
    #2703
    Hát sajnos ez igaz de én gyűjtöm mindet a ládámban Lothar 3 cucca hiányzik Night's shadow set-nek meg a másik fegyvere
  • ceas
    #2697
    Nem még alap, most felhúztam Finala-t is 28-as szintre, szóval már két combat mage is van velem, de semmi, egyikre se reagál, hogy cseszné meg. Az a fura, hogy senkinél nem írja, ki, hogy rossz a fegyver ill. ha Taar-al lövöm encase-el akkor nála kiírja, hogy wrong weapon. Szóval passzolom a témát, tuti bug, csak ahogy halottam elég jó cucc van Arinth-nál és az kéne:((. Ha esetleg valakinek van ötlete szívesen venném.
  • jazzy
    #2696
    Lesz meg par mimic kb 5-6 db, normal vegen nagyon erosek a mimicek. ezenkivul lesz par enemy akik a foldbol jonnek ki / leugranak vhonnan, masszoval csak ugy megjelennek.
  • hulky
    #2695
    azért kösz
  • jazzy
    #2694
    Fizetos ftp.. torrent..
  • hulky
    #2693
    Hi all! Gondolom volt már kérdés de nem találom a a keresőben. A kérdés a következő: honnan lehet letölteni a a játékot? Előre is kösz
  • shaba23 #2692
    ha megcsináltad a kapcsolódó questet
  • vass17
    #2691
    tényleg van az a bug, hogy elveszhet a mentés?
  • olos123
    #2690
    Olyan mikor tudok venni majd?
  • vass17
    #2689
    értem, thx
  • jihad
    #2688
    úton-útfélen :)
  • vass17
    #2687
    és hol találok olyanokat akiket felvehetek a csapatba?
    mert még csak a harcos van rajtam kívül!
  • jihad
    #2686
    Azért a werewolf igencsak komoly.
  • olos123
    #2685
    először 500 arany majd ha még valaki kell akkor már 1500 arany
  • olos123
    #2684
    Az elején még jól jön az állat de később már nem sokat ér.
    A fogadóba tudod növelni a partyt! A gyertyás nőnél!
  • vass17
    #2683
    nem tudjátok, hogy érdemes állatot venni vagy nem?
    és hol lehet bővíteni a partyk számát?
  • Chipii
    #2682
    Van pajzs, csak az az aprócska gáz a settel, hogy mire elég cuccot megtalálsz hozzá, annyira elavul, hogy jobb hanyagolni.
  • olos123
    #2681
    Már megtalálható a végigjátszásom v0.1 verziója a honlapon! Még elég hiányos de érdemes megnézni :)
    www.dungeonsiege2.atw.hu
  • Chipii
    #2680
    Ha már veteránon tolod, és a régi bottal próbálod, akkor lehet nem csináltad meg a botcsináló küldit, ha alapon vagy, akkor passz.
  • Tower Guard
    #2679
    Én ha ígyjárok ráküldöm az íjászokat,azoknak persze felnyomtam a far shotot.Ő nem tud eltalálni én meg igen
  • tigeroo
    #2678
    hát igen..ilyen humorság lesz máskor is?
  • ceas
    #2677
    Nem tudja valaki, hogy ez bug, vagy micsoda? Arinth-ot kellene kiszabadítani, nálam a botja és természetesen fel is van a karakter szerelve vele, de hiába lövöm/ütöm stb... a börtön oszlopot nem történik semmi
  • olos123
    #2676
    A Great Hall-ban találod Eirulanba!
  • olos123
    #2675
    Le tudná valaki írni hogy milyen tárgytípusok vannak a játékban? De az összeset!(set, unique stb..)
  • Tower Guard
    #2674
    Ez megnyugtat kössz
  • Mihail
    #2673
    Bizonyára vannak néhányan akiknek az Act I-ből kimaradt egy másodlagos küldetés. Utánanéztem és egy Taar nevű kari kellene a csapatba ahhoz h ezt a küldit az Eurilani kocsmában megkapjuk. Tud vki vmit erről a Taar-ról? hol vehető fel a csapatba?
  • Hmuda
    #2672
    Van.