5849
  • jazzy
    #2758
    lestat tuljutottal mar a sarkanyon ?
  • jihad
    #2757
    Már előbb elmondta Hmuda. A nagyobb számú spellek tovább fejlődhetnek. Ennyi.
  • shaba23 #2756
    bazz...be kellett írni chat-be...:D
  • shaba23 #2755
  • Lest4t
    #2754
    hú passz ezt már elfelejtettem hogy csináltam meg sry ;s
  • shaba23 #2753
    még annyi, hogy van olyan questem, hogy erre a fára állva kéne azt mondani letiso

    de hogy a fenébe mondjam?
  • shaba23 #2752
    szedd le a peccset
  • shaba23 #2751
    lementem, megöltem valdist tök könnyen, de előtte volt egy fehér csillagom és egy töld fa volt a pdlón, de hiába mentem oda, nem történt semmi, nincs gomb sem, csak kíírja a szöveget a haronic echo-ról

    erre van vmi megoldás?
  • Babo
    #2750
    Senki nem tud hozzászolni a törtjáték lan gondomhoz?
  • Shep
    #2749
    Igen, közben rájöttem, figyelmetlen voltam, de most ott szívok lementem a liftel és tele van ilyen táp ellenekkel, 2 villám és meghaltam, ez a csupszon visszarohangálás meg nem olyan izgi, de mikor odaérek a szerkó rákerül de utánna megint 2 villám megint meghaltam jöhetek újra, mi a bánatot csináljak, maradjak kint tápolni, vagy mi a fene, ezt utláltam az 1ben is állandóan meghaltam főleg a vége fele, mondjuk nem tudom ha ez a legkönyebb fokozat mlyen durva lehet a legnehezebb.
  • shaba23 #2748
    kösz
  • Lest4t
    #2747
    helyes sorrendbe kell tenni a köveket.. ha kicsit visszaméssz, a földre rajzolva megtalálod a sorrendet
  • shaba23 #2746
    mármint, ha pakolom rá a pontokat?

    nemtom, én nem peccseltem
  • shaba23 #2745
    megkellene nyitnom az azunite catacombs-t, van 4 db forgatható kő és egy liftakna, de hiába tekergetem a köveket nem történik semmi :(
  • Babo
    #2744
    Spelleknél ha turod fel az adott skillt egy idö után eléred a max sebzést. 2esnek kisebb a max sebzése mint a hármasnak. DE VALAKI SEGITSEN MÁ!!!!!! #2731
  • Lest4t
    #2743
    én a tűzet köpködősről beszélek a vár tetején =)
  • shaba23 #2742
    közel mész és ütöd...elősször azt a fejét, amelyik gyógyít...kiírja melyik az
  • Babo
    #2741
    lécci segitsen valaki!!!!!!!!!! #2731
  • shaba23 #2740
    nem
  • Lest4t
    #2739
    a 2. act végén hogy kell leölni a sárkányt? :O
  • Mihail
    #2738
    már rájöttem mindenre azzal a staffal lehet csak az őrült elfet kiszabadítani
  • Babo
    #2737
    shaba rájöttél már hogy miért ugyan annyi a sebzése a 2esnek mint a 3masnak? (firebolt)
  • Babo
    #2736
    lécci segitsen valaki!!!!!!!!!! #2731
  • shaba23 #2735
    quest log mit ír, hová kell menni?
  • Babo
    #2734
    Shep. Ha jol emléxem akkor a keleti dzsungelben van egy shrine. Elven asszem. Oda kell bemenni és annak a legalján van egy kut amiböl inni kell. Ennyi
  • shaba23 #2733
    csak olyanba tudod, ami szürke és enchantable...sajnos a tápos cuccokat nem lehet tápolni tovább:)
  • shaba23 #2732
    íjjászomnak megvan a full ethernal set:) robin hood style
  • Babo
    #2731
    Szevasztok!
    Lenne egy olyan kérdésem hogy tört játék felpatchelve (v2.1) miért nem megy lanon? Nem látjuk egymás szervereit meg ilyenek. Ha valaki tudja a választ könyörgöm irjon
  • Shep
    #2730
    Még vmi, vannak ilyen apró tárgyak amik javítják a fegyverek értékeit, nade ezeket hogy tudom rápakolni a fegyverekre?
  • Shep
    #2729
    Miután a bányából kiszabadult a csaj felszabadítottak, felmentem a great hallhoz ott beszéltem egy csajjal, aki kiszúrta hogy megmart vmi állat aztán teljesen pánik lett, hogy jaj jaj jön a kórság meg minden, szóval most mennem kellene gyógyírt találni, de a nyíl valahova középre mutat szóval nem tudom merre induljak, tud vki ebben segíteni?
  • shaba23 #2728
    nem öltem meg, csak lőttem:)
  • Tower Guard
    #2727
    Most tartok a Zaramoth Horns teleportnál.Már nem sok kell hogy kijátszam mi?Azért kérdem mert én még előtte szeretnék 1-2 mellékküldit megcsinálni és attól tartok hogy utána nem lehet
  • Tower Guard
    #2726
    Már rég kellett volna jönnie lehet hogy nem vetted észre de ha eddig nem jött hát a bányákban fog nekem egymás után 2szer jött
  • Tower Guard
    #2725
    Nincs mágusom sajnos nemtudom
  • Tower Guard
    #2724
    Megölted?Akkor többször nemhiszem hogy jön
  • shaba23 #2723
    nem értem a spelleket...már tudok venni a boltban firebolt III-at, te a sebzése ugyanaz, mint a 2esnek...most akkor ez hogy van?
  • Tower Guard
    #2722
    Nagyon úgy néz ki hogy az
  • shaba23 #2721
    szerintem csak akkor van értelme, ha az egész party MF összeadódik, hiszen ez igazság szerint single játék, abban meg nem igazán tudsz (nem lehet) ügyelni, hogy azzal a karival ölj, akin a magas érték van

    lehet jó enchantos cuccot csinálni? szvsz a amiket MF-dal találsz, az jobb...én legalábbis normális enchant anyagot nem találtam


  • zsirfecske
    #2720
    ha jól láttam Curtis két kérdésére nem érkezett válasz, pedig engem is érdekelne:

    1. "Az "x% Chance to find magic items" összeadódik a partiban, vagy mindenkire külön-külön vonatkozik? Tehát ha rajtam van ilyen cucc, akkor csak az általam megölt lények után kapom a bónuszt?"

    2, "Ha sok a "xy% chance to find magic items" értékem, akkor csökken az esélyem arra, hogy enchantable cuccokat találjak? Vagy ez is mágikusnak számít?"

    próbáltam utánanézni ezeknek, de sajna elég légbőlkapott infók ezek:

    1. aki megöli a szörnyet/nyitja a ládát annak a "chance to find magic items" értéke számít (JAVÍTSATOK KI!). nekem ez furcsa, mert mióta pl. bevettem Finala-t (előtte szólóztam) tök szar cuccokat kapok a főkarim ládanyitásaikor is. ok, lehet véletlen is, de lement +5-6 level azóta és összvissz 2 set item jött...

    2. elvileg fix-en meg van adva szörnyenként (erősségüktől függően) hogy mennyi eséllyel pottyan ki belőle adott típusú tárgy (csak példa: mondjuk magic 25%, enchantable 20% ,rare 5%, set 2% stb.) és valahogy ezt módosítja egy képlet a char szinted, az ellenfél szintje és a "chance to find magic items" értéked szerint. láttam ehhez valahol egy post-ot, de sajna becsuktam és nem vagyok képes újból rátalálni

    ha vki tud erről vmi pontosabbat, légyszi ossza meg velünk! köszi
  • shaba23 #2719
    írd át a végigjátszásban, mert a lesser chant of intellect nem az erőt növelii