5849
  • jihad
    #2808
    Mostmár nagyon pajzsos lett, már nem változtatok rajta, de nightmareben valszeg dualos lesz. :)

    Pár kérdés:
    1. A tp melletti ládában tárolt cuccok újrakezdés (értelemszerűen ugyanazzal a karival) után is ottmaradnak? Pl. átmegyek normalról nightra, meglesznek a cuccaim vagy eltűnnek a ládából?
    2. A csapatom jön velem nightra, vagy mindenkit újra fel kell szedni? (A cucca megmarad-e mindenkinek, vagy csak a főkarinak?)
    3. Ha kidobom a csapatból valamelyiket normalon, majd nighton újra felszedem, megtartja a skilljeit, vagy újra előlről lehet osztani mindent? Pl. a pajzsos tagból lehet-e dualosat csinálni úgy hogy ne maradjanak meg a pajzsra elpazarolt pontok?
  • jazzy
    #2807
    nekem kb 30 pont volt a pajzs oldalon.. nyugodtan terj at dual wieldre sok skillt fogsz ra kapni, 20 szint mulva maxon lesz a dual wielded.
  • jazzy
    #2806
    Eleg nevetsegesen lett megoldva szerintem is ez a Valdis mint foellenseg.. az elotte levo 3 es 1 mage sokkal kemenyebb, normalon ugy csalogattam oda a szem ele hogy waittel 1 emberemet odaallitottam a szem ele, es amig utotte azt az embert aki nem is sebzodott, lelottem a szemmel..
  • shaba23 #2804
    én már megmaradok pajzsosnak, mert sok pontom van rajta:) a sárkányt így is egyedül öltem meg, potion nélkül (5 volt nálam és elfogyott) a harcosom healelte magát az 1es nature skilljével:)
  • jazzy
    #2802
    Pajzsozni nincs ertelme enis ugy kezdtem aztan szepen attertem dual wieldre, igy a harcos erosebb is es life leech miatt ugyanugy nem olik meg. Igen, szamit egy kezesnek is a gyorsitas, de a dual wield a legjobb megis.
  • shaba23 #2793
    ok, megvan:)
  • shaba23 #2792
    hova kell menni, mikor végleg megöltem a sárkányt? azt írja, meneküljek snowbrookból...ki kell menni a kapun? mert a sárga csillag lent van a pincében
  • EmThor
    #2791
    aha köszi, nem tudom, mindig amikor átérek a hídon akkor fagy ki amúgy érdekes, lehet reinstall, thx!
  • PSY28
    #2790
    Embereknek a itt ott szetfagy. Altalaban nem egyhelyen, szal ez lehet valami egyeni problema. Elvilet a pecs semmit nem javit a jatekban, csak a multiplayerhez van koze, szal erszletkerdes pecselted vagy sem, leglabbis ahogy en tudom.
  • jihad
    #2789
    Minek peccselted?
  • EmThor
    #2788
    plíz help, 2.1-es patch-el tolom a gémet, 2.act elején kijövök Aman'lu-ból, van rögtön ott egy híd egy tavon, 2.szor megyek át rajta és errorral kivág :( WTF? thx
  • Drilla
    #2787
    Én is kíváncsi vagyok, mit tud a full set, már csak 2 hiányzik.
    Én csak petekkel megyek, nekem ne lopja senki se az xp-t
  • PSY28
    #2786
    Szerintem felesleges. Valdis 1 varazslata veszelyes , az elol meg siman el kell futni, amugy nem igazan sebez. Elegge el van cseszve, hogy eloszor azzal kell szorakozni hogy becsalogassam a lovegtorony ele, aztan meg csak ott allok mellette es csak csepelem mert sebezni alig tud.
  • pera
    #2785
    Én ebből kettőt találtam, viszont a hozzá tartozó többi elemből egyet se. Önmagában meg nem túé erős. Találtam egy sokkal jobb ballistát.

    Na hát ezért fogok még kalandozni mielőtt lenyomom a főgenyát. fullos set-eket akarok összedobni.
  • jihad
    #2784
    Mimichez mekkora far shot kell hogy ne találja el az íjászt? Enyémnek volt valami +20-25%, és azelőtt kifeküdt hogy lőtt volna.
  • jihad
    #2783
    Harcosnál van értelme pajzsra specializálódni dual wield helyett, számít a sok AC, vagy mindenki leszarja mint a dioban? Ha pajzsom van de rakok 1et dualra, majd utána a fegyvergyorsításra, akkor az az 1 szál kardomat is gyorsítani fogja (nem írják hogy követelmény a dual, de abban az ágban van)? Most épp ilíen pajzsos barbim van tanknak, de nagyon nem vettem észre hogy számítana valamit, ugyanúgy megütik.

    Jelenlegi partym: lightos cm, druida, pajzsos tank, íjász. Ha nem lenne alap nálam a mágus, sebzés szempontjából lecserélném mégegy íjászra. Hivatalosan elég keveset sebez, de úgy lő mint a géppityu, van hogy mire elnyomnék egy joltot, már nincs célpont.
  • jihad
    #2782
    Ez olyan mintha valami autós dísztárcsa lenne. ;)
  • Drilla
    #2781
    ITT egy helyes kis dobófegyver.
  • jazzy
    #2780
    az elejen nagyot sebzo (viszonylagosan) kis hpjubol van sok.. act3 vegen kicsinalnak ha nem vigyazol.
  • olos123
    #2779
    Én nem tom de szerintem nem a vége mert én ACT III elején mág 41 voltam. De lehet már a vége:)
  • pera
    #2778
    Most készülök Valdis kinyírására. Ez a vége???
    Most mind a 4 karim 38 lvl-en van. Ha ez a vége akkor még elmegyek egy kicsit kalandozni. Aztán majd erősebben visszatérek...
  • Curtis
    #2777
    Hi,

    Az ACT III elején vagyok, de egy picit egysíkú most(Morden város: Darthrul). Azzal szórakozok, hogy ha van egy csomó ellenség, körbe-körbe rohangálok, azok minimum 20-an jönnek utánam. mikor 5-6 fps-re lelassul a game megállok, elnyomok egy Invulnerability-t, várok 10 másodbercet, míg körémgyűlnek, utána elnyomok egy Gathered Bolt-ot és egy nagy véres robbanás után vége a mókának. Sehol senki. Ezzel a mozzanattal ált. megtelik a három karakterem inventory-ja, teleport, cuccot elad, lóvé, vissza, hent power-up, Gathered Bolt (BUMM), teleport, cuccot elad, lóvé, vissza...stb. De amúgy jó :)
  • jihad
    #2776
    lol, már lesüllyedt a topig 1 oldalnyit, up! :)
  • Tower Guard
    #2775
    Asszem várok a veteránnal amúgy is itt a suli a nyakamon(de legalább előtte kijátszottam).Hajjj
  • zsirfecske
    #2774
    kérte vki:
    pet alap infók
  • Tower Guard
    #2773
    Csak úgy ha beküldöd az innbe és bérelsz másikat
  • Lest4t
    #2772
    valamelyik társamat ki tudom cserélni másikra?
  • Tower Guard
    #2771
    KIJÁTSZOTTAM
    Nagyon jó volt
  • jihad
    #2770
    Kizárt dolog, a szellem adja a kapu előtt, addig le se tudsz menni a kriptába.
  • Mihail
    #2769
    misztikus chant a neve, és nincs hozzá leírás
  • Mihail
    #2768
    a chant is letiso nevét mondja ki
  • shaba23 #2767
    nem kellet chant...mondom csak be kellett írni chat ablakba, hogy letiso és kinyílt az ajtó...letiso dobott lila íjjat, már elég rég óta jobbat lehet venni a vendorban :(
  • Mihail
    #2766
    pedig mellékküldik elég sok extrát adnak
    gamespoton nagyon jó leírás vana küldikhez!
  • jazzy
    #2765
    nemtudom hogy vagy vele de nekem olyanom nem volt hogy letiso chant
  • jihad
    #2764
    Odamész a megfelelő helyre, aztán elnyomod a letiso chantot.
  • Lest4t
    #2763
    amúgy nincs harcosom =)
  • jazzy
    #2762
    okeoke:)
  • jazzy
    #2761
    most arrol beszelsz lestat amikor a var tetejen vagy ugye? ott van 1 nyilpuska, fele kell forditani a foldon levo fogaskerekekkel, aztan rakattintasz a nyilpuskara es meglovod..
  • Lest4t
    #2760
    ehehehh.. monnyuk én a mellékküldetésekkel nem nagyon foglalkozok :) [a sárkányt is meg tudtam ölni, csak először nem láttam h el lehet forgatni a sárkányölő cuccot =) ]
  • jihad
    #2759
    Gyorsan. :) Harcossal eléállsz, átlehel felette, elmehetsz kajálni, mire visszajössz, magától legyakja.