5849
  • tigeroo
    #2848
    JF282-YTKJM-H76H8-XQP96-8PTBQ
    :D alul keresés , tessék bepötyögni hogy serial!!
  • SNAKE01
    #2847
    itt a serial:JF282-YTKJM-H76H8-XQP96-8PTBQ
  • Chipii
    #2846
    Bármit megeszik, csak nem érdemes minden szemetet nekiadni, csak olyanokat, amilyenek a neki kellő képességeket fejlesztik. A journal/handbook/pets körül van leírva mi kell neki.
  • Jagi
    #2845
    Hali. Figyelmetlenségem miatt nincs meg a DS2 serialja.
    Ha valaki leírná megközönném. TXH, SRY!
  • SNAKE01
    #2844
    mit kell adni a szamárnak hogy megnöljön???
  • SNAKE01
    #2843
    1.úgy tudom hogy ez egy fórum és itt lehet kérdezni!!!!!
    2.nem a tied a fórum bazzeg!!!!!!!
  • SNAKE01
    #2842
    áruld már el mi a faszom bajod van velem!!!!!!!!!
  • j0nNyKa
    #2841
    gecire nagyon nagyon ugyes vagy, egyebkent barmilyen itemet megeszik.. igaz ezt szinten leirja a journal, bar gondolom nem tudsz olvasni
  • XeeN
    #2840
    Pontosan. Nálunk ugyan ez volt a helyzet... Egy órámba telt, mire rájöttem.
  • SNAKE01
    #2839
    én tegnap délután 4-körül fejeztem be!!!!megmondom hogy a végén kicsit durva!!!Mármint amennyi Monster jön!!!!:D
  • tigeroo
    #2838
    nem vittem még végig Act 1, Chapter 9 (pont elforgattam a tükröket)
    1napja nem toltam:D
  • SNAKE01
    #2837
    végignyomtad már??,
  • tigeroo
    #2836
    ha jól tudom úgy működik a dolog hogyha pölö kardot adol neki, vagy pajzsot akkor erősebb lesz, ha staffot akkor több mana, erősebb spell de nemtom pontosan:D
  • SNAKE01
    #2835
    milyen itemet??pl
  • tigeroo
    #2834
    fogol 1 itemet és a karakterlapjára "rázúzod"
  • SNAKE01
    #2833
    hogy a francba lehet a szamarat etetni??
  • shaba23 #2832
    akkor ennek az xp megoszlós vitának nincs semmi értelme...hiába oszlik meg az XP, mindegyik területen meg van szabva, hogy hanyas szintűek a mobok, mégis akár hanyan vagytok a partyban, mire oda értek, pont annyira vagytok kifejlődve, hogy elbírhass az adott mobbal...

    én sem találom a 17. szellemet :( nem értem a leírást sem..mi alatt van? a város, vagy a csatorna alatt?
  • Chipii
    #2831
    Pont hogy nem, sokkal nem is tudnál elmenni, mivel ha a moncok egy bizonyos határon túl vannak (+/-5 szint után valahol, akkor nagyon lecsökken a kapott xp). 35ös moncoknál talán 40 körüli szinttel számolhatsz.
  • bld
    #2830
    szal elég ha kihúzom a netet?
    mert egyébként látja egymást a két gép mármint be tud jelentkezni az "előszobába" de ha onnan tovább akarunk lépni se kép se hang
    én kreálok játszok ő meg nm lát semmit
    azt még kiírja h éppen kreálok de utána elveszít
  • shaba23 #2829
    ezekszerint, ha 1 karim van, akkor ahol mondjuk 35ös mobok vannak, akkor ő ott már kb 50es?
  • Chipii
    #2828
    Nem sok kulonbseg van az elerendo szintekben akkor se, ha egyedul mesz, es akkor se, ha partiban mesz. Kinek izlese szerinti, hogy inkabb egyedul maszkal egy 45-os karival, vagy 4 42-essel. (Ha durvulasra mesz, akkor a parti joval hatekonyabb, persze akkor tenyleg nulla kihivas van mar, csak ledaraljak a moncokat, egyedul azert valamelyest izgibb a dolog (bar egy ido mulva mar ugy se:) Ha meg nagyon szintek kellenek, azt partival is megkapod, futsz meg 2 kort az utolso reszeken, es meglesz:)
  • zsirfecske
    #2827
    Drilla: "Én csak petekkel megyek, nekem ne lopja senki se az xp-t"

    háhá, maxi egyetértek. minek adjam fele xp-t pl. egy CM-nek, mikor a csacsi a cipelőképességével és a rúgásaival sokkal hasznosabb melee kari mellé, ráadásul nem fekszik be percenként plusz tök jó móka etetni. nomeg mennyire jó már egy szamárral nyomulni :
  • shaba23 #2826
    lehet türelmetlen vagyok, de miután 10 perc keresés sem segített, hogy megtaláljam a node of frost-ot, ahol egy staff-ot kellene imbuezni kissé ideges lettem...valahol snowbrook haven servant's quarters-ben kéne lennie
  • troc
    #2825
    a 17. szellem a 3. városban hol van? valahol a város alatt azt írják...
  • shaba23 #2824
    a 3. város ból elindulva találtam egy tornyot, ami alatt van egy kissebb kazamata...vannak benne kapcsolók, amivel a földön a fény útját lehet állítani...beállítottam, kinyílt egy ajtó, de egy fal másik oldalán így nem férek hozzá :(
  • jihad
    #2823
    Sztem a helyzínek nagyon jól meg lettek dizájnolva. A NWN után sokam mondták hogy a 3D csak ront az ilyen játékokon, hát itt az ellenpélda. :)
  • jihad
    #2822
    A dioban se dio a legkeményebb, egy cursed multi leb hephasto ubereli. :)
  • SNAKE01
    #2821
    Végignyomtam a Dungeon Siege II-őt!!!!!!!nem is volt annyira kemény a valdis!!!!!
  • XeeN
    #2820
    Pl csak a lankábel legyen bedugva, a netes ne.
  • Curtis
    #2819
    Hi,

    Vannak ilyen cuccok, amiket nem lehet eladni (Haku tőr, Arith's Staff...stb.) Ezek kellenek valamire azután, hogy a hozzájuk kapcsolódó küldetést megcsináltam, vagy el lehet hajítani?
  • SNAKE01
    #2818
    hi all!!hogyan kell kinyírni a Valdis-t???
  • bld
    #2817
    ha vki tudna segíteni azt megköszönném, szal a probléma az h van egy ds2-m és lanban nyomnánk öcsémmel és foggalmam sincsen h miért de egyszerűen nm megy ráadásulé sztem sikerült is kicsit túl bonyolíítani a dolgot.. ha vkinek van lanos tapsztalata megoszthatná velem thx
  • Pityesz
    #2816
    Sziasztok!
    Segítsetek egy kicsit létszi!
    1. Act 11. mellék küldetés: Hogy jutok be a criptába?
    2. Act Aman'lu -ban kellene lenni Lelaninak ,de sehol nem találom!
    Előre is köszi!
    Sziasztok!
  • jihad
    #2815
    A sebzést?? Az AC elvileg azért van hogy ne tudjanak eltalálni. A sebzést a damage reduction csökkenti, ez D&D standard (jó, tom hogy ez nem D&D, de mindent onnan lopnak - szerencsére) itt nem így működik?
  • Chipii
    #2814
    Az ac nem segít kivédeni az ütést, hanem csökkenti a sebzést. Ki lehet próbálni, üttesd magad egy ellenféllel, miközben variálod a rajtad lévő cuccost (ezért nem sebeznek a lények 500-1000-eket, amiket a bestiaryban irnak.)
  • chuckyX
    #2813
    Nekem nem indul el
  • jazzy
    #2812
    Nehogy azt hidd.. mire lvl70 leszel dual wielded maxon lesz criticalod, critical maxdamage novelod, hp novelod mind maxon lesz.. tokmind1 hogy kezded el osztani a pontokat vegul 2 agat siman ki tudsz fejleszteni. Cuccok sokat adnak ra, tehat pl ha most fognam magam levennem a dual wield cuccokat es felraknam a two handed cumokat akkor a two handed skilljeim lennenek maxon..
  • jazzy
    #2811
    Plusz eleg hulyen neznek mer veteranon - eliten lothar combat mig deru nature mage..
  • jazzy
    #2810
    Ertelemszeruen senki nem veszik el es senkinek nem vesznek el a cuccai attol hogy atmesz akarhova, ha igy lenne a keszitok butak lennenek. Ha vkit elkuldesz az innbe folyamatosan fejlodik veled(2-3 szinttel lesz kisebb mint te ha felveszed ujra) amit mar elosztottal neki az ugymarad, amit plusz szintert kapott azt oszthatod el. (Olyan mintha ment volna veled es nem osztottal skillpontot.)
  • jihad
    #2809
    Akkor már sajnálja az ember a felesleges pontokat, lehetett volna jobb helyre tenni.