5849
  • PSY28
    #2888
    Vizmagus pl ez is le van irva, hogy mennyel a kocsmaba es ott ki lehet boviteni a csapat letszamot normalon 4-ig
  • SNAKE01
    #2887
    nem eliten bazzeg!!!de nehogy el kezdjé kötekedni!!!!!
  • j0nNyKa
    #2886
    ugy erted eliten is vegeztel ? hanyas szintu lettel ?
  • SNAKE01
    #2885
    nagyon tetszett!!!!
  • SNAKE01
    #2884
    fasza volt!!!!Először nem tudtam hogy mit csináljak a Valdis-szal de utána már könnyű volt!!!!!
  • vizmagus
    #2883
    Srácok segitsen veleki nekem csak két embert enged többet nem miért?
  • PSY28
    #2882
    Elvileg ha elkapod a csavo kepet es fentebb cibalod akkor az lesz elol, de nekem valamiert csak naon ritkan fogja meg, nemtom mitol fugg. Valamint a spellben altalaban le van irva hogy miylen fajtaju a sebzes (altalaban). Bar aszem az pont death magic de nem vagyok benne biztos
  • Carlos
    #2881
    Hogy tetszett a vége?
  • SNAKE01
    #2880
    énis végignyomtam!!!!!!!!:D
  • Carlos
    #2879
    Végig.
    Amúgy most hétvégén nem voltam itthon, és nem, lenne kedvem átolvasni a majd 300 hsz-t...
  • SNAKE01
    #2878
    végignyomtad már a Dungeon Siege II-őt???
  • SNAKE01
    #2877
    nem igazán!!!!!
  • Carlos
    #2876
    Na, volt valami érdekes dolog az elmult 2-3 napban?
  • tigeroo
    #2875
    azt hogylehet?:D (már pont panaszkodni akartam, hogyha a harcosommal vagyok akkor is a CM megy elől..)
    *UP : Plz erre is válaszoljon valaki: A Lesser Plasma globes scroll az tűzmágia ? mert a neve "plazma" de tűzgolyókat lövöldözök a scrollból..
    honnan tudom (majd..) hogy death magicet használok? koponya van a scroll ikonjában? thx
    .

  • olos123
    #2874
    Hát azért az nem olyan részletes leírás! Direkt azért hogy ne legyen olyan egyszerű a játék! Meg ha minden le lenne írva akkor nem akadna el senki!
  • PSY28
    #2873
    Ja tiger miertnem ugy rendezed a csapatod hogy a harcos es a kutyuli legyenek elol es a magusok meg hatul ??
  • PSY28
    #2872
    Snake : igy lehet etetni az allatokat. Az pedig CSAK a szamar tulajdonsaga hogy ha felfejleszted akkor tobbet pakolhatsz bele. El kell olvasni journal-t es ott leirjak hogy mivel kell etetni... Ez tipikusan olyan informaci volt amit mindenki tudna ha nem csak menne es okezna le mindent olvasas nelkul. MAr kb 100x le volt irva hogy olvasgasd azt a Q jorunalt mert ajdnemminden le van benne irva
  • SNAKE01
    #2871
    őőőőő.....asszem hogy mindenkit ki kelll nyírnod és utána eltűnik a szobor körül az a pajzs és meg kell csapkodni a szobrot és kinyílik az ajtó!!!!!!!!!
  • tigeroo
    #2870

    elakadtam:D help. ja és még 1 kérdés (tapasztaltabb játékosok elönyben!)
    A Lesser Plasma globes scroll az tűzmágia ? mert a neve "plazma" de tűzgolyókat lövöldözök a scrollból..
    honnan tudom (majd..) hogy death magicet használok? koponya van a scroll ikonjában? thx.
  • shaba23 #2869
    tudsz angolul? van leírás a questekről, csak le kell fordítanod
  • olos123
    #2868
    Hát nemtudom, és legalábbis nem unom, hanem játszok és közben gőzerővel készítem a végigjátszást!
  • shaba23 #2867
    eszek/játszok
  • SNAKE01
    #2866
    mindenki jáccik vagy csak unják a game-t???
  • SNAKE01
    #2865
    ez valami szörnyű hogy senki sincs a topicban!!!!!!!
  • olos123
    #2864
    hát eléggé...
  • SNAKE01
    #2863
    nagyon kihalt a topic!!!!
  • shaba23 #2862
    nem egyszerűbb, ha hazatleportálsz és eladod, vagy helyben transzmutálod a cuccokat?
  • SNAKE01
    #2861
    Na rájöttem hogy lehet megcsinálni hogy nőljön a pet tárhelye ha valakit érdekel:bepakolsz neki olyan cuccokat amik pl a healthet növeli én legjobban amulett-tel meg gyűrűvel növeltem de karddal és pajzsal is lehet!!!De csak olyat ami növel health-ot armor dexterity meg stb.Úgy kell hogy oda húzod az inventory-ban a mozgó szamár képre és rákérdez hogy biztos rá akarod e tennni ok ra nyomsz és már nől is a csíkja!!Ha felmegy egy teljes csík akkor tudod lapozni a tárhelyeket hogy 1/2->2/2!!!!!!!!!
  • epeti
    #2860
    Ha jól emlékszem Finala az Act II városában lesz a hídon, miután megcsináltad a hozzá kapcsolódó Primary questet (valahol az act elején lesz még).
  • olos123
    #2859
    Még egy kérdés, hol tudok felvenni egy harci mágust a csapatomba?
  • shaba23 #2858
    nézd meg a questlogban, ha a secondaryban van akkor igen:) de szerintem ha mész előre, akkor belebotlasz
  • olos123
    #2857
    Valaki meg tudja mondani hogy hol találom meg Finalát?
    Az ACT I-ben valahol a Kitharya barlangoknál van egy lift amit csak ő tud megjavítani, ez valami másodlagos Quest vagy mi?
  • shaba23 #2856
    amik ezekből jöttek sokkal hasznosabbak, mint pl amiket a sárkány dobott
  • shaba23 #2855
    egyébként az egy olyan quest, ami szvsz tök fölösleges...vannak secondary questek, amikből jó rewardokat kapsz...pl a gombakörös, vagy az elementál barlangos (ice, earth, phoenix stb)
  • shaba23 #2854
    akkor lehet azért nem találom, mert még nem tudok oda lejutni...még nem volt ilyen óriásos 0uestem
    Arinth's Legendary Staff questben hol a 2. darab?
  • shaba23 #2853
    vidd neki eccerre
  • tigeroo
    #2852
    nah, az act1-et hamarosan letudom:) minden secondary küldetést megcsináltam, csak azt a nettle clusteres dolgot nem tom megcsinálni..aztmonnya vigyek az enchantolónak 4 olyan b*szást, de én már 4-et vittem neki (igaz külön -külön..) és még mindíg sír..a dire wolfomat pedig feletettem, +21 strg mmm:))
  • PSY28
    #2851
    17-es szamu szellem ha a katakombakban van, biztos azt jeloli amelyikkel akkor talalhozhatsz amikor a varos alatt azokat a csapokat kellett kinyitni, hogy az oriasokkal talakozhass. Valamelyik nem kiepitett (vagyis barlangos) reszen van, de kozel van hozza itt is 1 chantolo hely.
  • SNAKE01
    #2850
    szivesen!!!!
  • Jagi
    #2849
    Köszi srácok! :)