5849
  • Curtis
    #3008
    Aki egy kicsit is tud angolul, annak jól jöhet ez a segítség:

    Dungeon Siege 2 Game Guide (Gamespot)
  • catwoman
    #3007
    sziasztok segitség kellene nékem.
    a capter 4-gyet most kaptam meg és nemtudom merre menjek mert a nyil össze vissza mutat. helpet elöreis köszönöm.
  • vizmagus
    #3006
    Srácok segitsetek hol van a 4 kő a VII actban. Azunite Shrine!!!! A fa ami zőld és a sárga sem hiányzik. Légyszi segitsen valaki!!!!!!!
  • jazzy
    #3005
    Marha bonyolult. Van hpja, amikor a hpja azt mutatja hogy 0, ami hasonlit a nagy o betuhoz, akkor meghalt, ha mind meghalt akkor utheted a fat aztan visitozhatsz hogy meghalt es mehetsz.
  • j0nNyKa
    #3004
    addig utod amig meghalnak baszod
  • tigeroo
    #3003
    jó, de meddig püföljem a bokrokat? egyszer kifekszenek, vagy időzíteni kell ; amikor nem adnak neki védelmet főgonoszra rávetődni vagy mi?
  • varzo1982
    #3002
    nerther
  • shaba23 #3001
    pedig nem nehéz...levered a shield bokrokat aztán szétkapod a fát
  • tigeroo
    #3000
    jajj még mindig azzal a fával küzdök..sehogy se megy!:( nemtom minek kell egy hentelős játékba "taktikázni" a főellenfelekkel:( még párszor megpróbálom, + 1x holnap tiszta fejjel, ha nem megy akkor god mode 1:l
  • Chipii
    #2999
    1. El lehet dobni őket.
    2. Bárhol, ahol rare/set cuccok dobálódnak. De hogy mikor, ez random. Van hogy sima monc dob egyet, és jön, máskor meg egész ládányi kincsre se (ez a gyakoribb). És nem dob jobb cuccokat, mint amiket találsz, csak hasonlóakat. Ha nem vigyázol, lenyúlja a cuccokat.)
  • tigeroo
    #2998
    Amcsi eladási lista augusztus vége:

    1. Dungeon Siege 2 - Microsoft
    2. Battlefield 2 CD Edition - Electronic Arts
    3. World Of Warcraft - Vivendi Universal
    4. Guild Wars - NCsoft
    5. The Sims 2 - Electronic Arts
    6. Roller Coaster Tycoon 3 - Atari
    7. Half-Life 2 - Vivendi Universal
    8. The Sims 2 University - Electronic Arts
    9. Madden NFL 2006 - Electronic Arts
    10. Warcraft III Battle Chest - Vivendi Universal
    11. Rome: Total War - Activision
    12. The Sims Deluxe - Electronic Arts
    13. Zoo Tycoon 2 - Microsoft
    14. Flight Simulator 2004: A Century Of Flight - Microsoft
    15. Sim City 4 Deluxe - Electronic Arts
    16. Empire Earth 2 - Vivendi Universal
    17. Stronghold 2 - 2K Games
    18. Roller Coaster Tycoon 3: Soaked - Atari
    19. Sid Meier's Pirates!: Live the Life - Atari
    20. Diablo Battle Chest - Vivendi Universal
  • Chipii
    #2997
    Nincsenek, mármint nem úgy mint ds1be, hogy használhatóak voltak, esetleg elvétve mókából 1-2 darab, de nem használhatóak. Ill van egy sirásó kapa ami durva fegyver, de az nem cyberes:)
  • Curtis
    #2996
    Hi,

    Két kérdés:
    1: Azokat a tárgyakat, amiket nem lehet eladni (Haku tőr, Arinth's Staff...stb.) ezeket el lehet dobni, miután a hozzájuk tartozó küldetést befejeztem?
    2: Hol bukkan fel ez a ??? nevezetű fickó? Már az ACT III Chapter 6-ban vagyok és sehol semmi, pedig már szeretnék néhány jó cuccot látni.
  • jihad
    #2995
    A szokásos. Ágyú, lézerfegyver, és hasonló abszolut nem fantasyba való szarok.
  • mad mind
    #2994
    SPOILER ON!
    Én ott Eli's bucket, Borgrim Thull -- The Demons Visage, Sarah's Mug of Frothing Goodness és Spirit of Bolivar nevű tárgyakat találtam, meg sok egyebet, de ezek Unique cuccok.

    Spoiler Off!

    Tudja valaki, hogy mi az Act 3 utolsóelőtti másodlagos küldetése?
  • Drilla
    #2993
    Ez miért is spoiler?
  • Tower Guard
    #2992
    na megyek pótolni(huhh)
  • jazzy
    #2991
    Szerintem azt kapod a mysterious helyrol..
  • Tower Guard
    #2990
    Milyen szájberpunk fegyverek?
  • jihad
    #2989
    Jajne, itt is vannak ilyen szájberpunk fegyverek? Az 1. részből is azt kellett volna kihagyni...
  • Tower Guard
    #2988
    Most azon leszek hogy megcsináljak minden mellékküldetést és csak aztán fogok bele a veteránba
  • Tower Guard
    #2987
    szerintem nem függ semmitől nálam összevisszajött valamikor egymásután 3-szor is
  • troc
    #2986
    valami ötlet hogy milyen gyakran jön? függ-e valamitől?
  • Tower Guard
    #2985
    És pontosan hol van az a titkos hely?
  • Tower Guard
    #2984
    sapka medál pajzs de pajzsot még nem találtam:(
  • Chipii
    #2983
    A mysterious sethez még el kell kapnod a zöld genyát is, szóval nem csak sebezgetni, hanem totál leverni. Meghalni akkor se hal meg, de dob egy követ, az kell, hogy eljuss a titkos helyre.

    Én napokig hiába kerestem veteránon (pedig első végigjátszásnal 15ször találkoztam vele), amikor meg végre összefutottam vele, megindult mint a nyúl az ellenkező irányba... Végül amanlu aréna 10. ládájánál kaptam el - ott nem nagyon tudott hova futni, ráeresztettem az összes poweremet (direkt ezért felvettem a többi karaktert is, addig szólóztam), egy pillanat alatt megpurcant:) Na ezek után két óra alatt kb még kétszer összefutottam vele, egyszer amikor a harcosommal egyedül is végigszaladtam az utolsó pályán, ahol addig partival mentem zöldkeresés végett, illetve a mystic hely legvégén is meg akarta dézsmálni az egyik ládát:)
  • Tower Guard
    #2982
    Én is egy ilyen páncélt használtam hozzáWhisper-t nem találtam meg
  • troc
    #2981
    http://img372.exs.cx/img372/4452/gremalgun1lq.png
  • troc
    #2980
    Mysterious Set topik

    ez egy elég nagy pálya sok idióta rejtvénnyel és bossokkal ahogy olvasom.



    ez kell :), ahogy olvasom ez még az éppeszűbbek küzöl van.
  • troc
    #2979
    saját és a te krdésedre a válasz: a harmadika a Lore of Aranna küldi, amiben 20 könyvrt kell összeszedni a könyvtárosnak a 3. városban.

    Vol. 1 - Snowbrook Haven Living Quarters
    Vol. 2 - Vai'Kesh Sanctuary, a short way from its southern exit.
    Vol. 3 - In Aman'lu from Alar'ithil
    Vol. 4 - In Aman'lu at Altorn Hall
    Vol. 5 - In Aman'lu at Twylis's House
    Vol. 6 - Eastern Greilyn Jungle, where you meet Vix
    Vol. 7 - Windstone fortress, in the Western Gatehouse
    Vol. 8 - Temple of Xeria
    Vol. 9 - Temple of Xeria
    Vol. 10 - In Aman'lu from Eolanda
    Vol. 11 - In Aman'lu next to Eolanda
    Vol. 12 - In Aman'lu Magic Shop
    Vol. 13 - In Aman'lu Inn
    Vol. 14 - In Aman'lu near Eolanda
    Vol. 15 - In Aman'lu Magic Shop
    Vol. 16 - In Kalrathia at north east side of town
    Vol. 17 - *Ruins beneath Mushroom Circle in East Greilyn Jungle
    Vol. 18 - *Ruins beneath Mushroom Circle in South Vai'lutra Forest
    Vol. 19 - *Ruins beneath Mushroom Circle in South Garden of Ancients
    Vol. 20 - *Ruins beneath Mushroom Circle in Ruins of okaym

    2. noszogatásra kiadja a mysteriuous book-ot, ami a harmadik item. ehhez kell még a néha feltünő tolvajtól a portál kő, nekem az még nincs meg. :( ez elvisz egy titkos pályára, ahol elég nagy meglepetések (és tuning) vár.
  • zsirfecske
    #2978
    vki írta, hogy milyen gáz már, hogy a complete set-ek nem adnak kiemelkedő bónuszt. na hát ezt érinti kicsit az alábbi számolgatás, tudom elég szélsőséges példa, ugyanis 2 azonos set item + dual wield kell hozzá:

    Night's Shadow Set (5 pieces)

    - SPOILER -

    két fegyver tartozik hozzá:

    -Phantom Razor (Falchion)
    26-44 Damage
    +14 Str
    7-12 Ice Damage
    +2 to Critical Strike, Dual Wield, and Alacrity
    8% Health Steal

    -Whisper (Dirk)
    21-48 Damage
    +12 Max Damage
    +25% Damage
    4-7 Death Damage
    +5% to Dodge Melee Attacks

    és a bónuszok:

    -4 Pieces: 5% Health Steal, +10% Change to Dodge Melee Attacks, +1 to
    Critical Strike, Dual Wield, and Alacrity, +30% to Find
    Magical Items, +8 Melee Damage, +4 Armor
    -5 Pieces: 7% Health Steal, +12% Change to Dodge Melee Attacks, +2 to
    Critical Strike, Dual Wield, and Alacrity, +40% to Find
    Magical Items, +14 Melee Damage, +6 Armor

    na most a falchion+dirk helyett két falchiont használva a a "complete set bonus" elvesztése esetén is jobban járunk. összességében:

    +1 to Critical Strike, Dual Wield, and Alacrity
    +14 Str
    +6% Health Steal
    +sokkal jobban néz ki sztem a két falchion



    -7% to Dodge Melee Attacks
    -10% to Find Magical Items
    -6 Melee Damage
    -2 Armor

    árán, ha jól összegeztem (pl. a falchion nagyobb átlag + enchanted sebzését egyenlőnek vettem a dirk +12 max sebzésével).
    ez sztem már csak a +health steal miatt is megéri...

    oké, ez már kicsit addikt dolog, de hát kipottyant két helyen is ugyanaz az item, nekem meg megtetszett a dolog. na gyorsan bocsánatot is kérek a hosszú post-ért. hali
  • shaba23 #2977
    már mindegy mert időközben átmentem a köv fokozatra:) igaz, ki van zárva, hogy elölről kezdjem
  • lich
    #2976
    A második városban mondja a varázsló, és az egyik küldetésben találod meg. A chant egy olvasótábla szerüség, amin egy tekercs van, amit magához vesz a csapat, és egy un. Incarnation Shrine nevű dologban lehet aktiválni. Először Unknown minősítéssel van, az első aktiválás után derül ki hogy mi az.
    A másik: a városokban a nekromanta a holttesteket idézi meg, a felszereléssel együtt. Ez akkor jó, ha kihalt az egész csapat.
  • lich
    #2975
    A második városban mondja a varázsló, és az egyik küldetésben találod meg. A chant egy olvasótábla szerüség, amin egy tekercs van, amit magához vesz a csapat, és egy un. Incarnation Shrine nevű dologban lehet aktiválni. Először Unknown minősítéssel van, az első aktiválás után derül ki hogy mi az.
    A másik: a városokban a nekromanta a holttesteket idézi meg, a felszereléssel együtt. Ez akkor jó, ha kihalt az egész csapat.
  • Mihail
    #2974
    A mysterius setnek mi az utolsó tagja? megvan a mysterius bucket is a mysterius token. a set kirakásával elérhatő vmi titkos szint v mi?
  • jazzy
    #2973
    Single player, kivalasztod a karit es felajanlja hogy veteranon menj.
  • jazzy
    #2972
    Shaba a 10. ajto a 9. mogott van.
  • jazzy
    #2971
    Snake legyel olyan kedves es ne 23 irasjelet tegyel mer eleg idegesito tud lenni. jo ? KOSZONOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
  • shaba23 #2970
    nem pályára, hanem nehézségi szintre :)
  • shaba23 #2969
    láma kérdés, de hogy megyek át a következő pályára?