5849
  • shaba23 #3048
    véletlenül uninstalláltam a játékot :)
  • shaba23 #3047
    ott írta, hogy 2x1
  • jihad
    #3046
    Olyan mf cuccot honnan szerkesztettél? Ez az az 1 kockás sárga zacsi?
  • Chipii
    #3045
    42esek:) szoval hamarosan
  • zsirfecske
    #3044
    hehe, akkor megnyugodtam :)

    tényleg, enchantolható legendary gyűrűk boltból mikor várhatók? lev41 vagyok kalrathia-ban act3 eleje felé és van vagy két tucat +15% MF-es prismatic cuccom amit nagyon be szeretnék már szerelni. persze ezek 1 magas 2 szélesek tehát kéne a 4x4 slot... köszi előre
  • Tower Guard
    #3043
    Én 5 eternál ruhát találtam van 6 uo lorethal gyűrűm 4 nemtommilyen íj 4 lorethal fegyvere és még sorolhatnám .........
  • shaba23 #3042
    azt nem lehet megoldani, hogy az ember lanon játszik singlet , és néha partizik vkivel hogy cuccoljanak? vagy ez nem diablo?
  • ttp145
    #3041
    én megőrülök a set cuccoktól mindig 1 dabrab hiányzik vagy ha csak egy van 4-5 órát jáccok megunom a keresést és megetetem a lényemmel egyből megvan a cucc :(
  • shaba23 #3040
    valaki írta, hogy elite fokozaton már olyan cuccok esnek, amiket érdemes belerakni enchantable cuccokba...főleg azért, mivel így egyénre szabott lesz a stuff...azaz ha lifeleech weapon kell, akkor azt pakolod, nem kell várni mire esik:) alacsony szinten szerintem az MF "charmokat" érdemes pakolgatni és ládanyitásnál ezt az MFBuffos cuccot felvenni...Ld. egy-egy megnyert arena után
  • Curtis
    #3039
    Hi,

    Még nem igazán esett szó az Enchantolásról. Használ valaki ilyet, vagy nem érdemes? A 'Legendary' cuccokba fér a legtöbb, de nem tudom, hogy van-e értelme ezekkel foglalkozni. Most kezdem el az Elite fokozatot, és kéne a hely a ládában, mert tele van kellékekkel. Használjam, vagy kidobjam? Elsősorban arra gondolok, hogy a Set cuccok úgyis jobbak és kidobálok mindent, de nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet. :)
  • jazzy
    #3038
    Ehhez a mondathoz tudni kell vmit ;]
  • shaba23 #3037
    ezt elég hülyén fogalmaztam meg...szóval amikor bővíteni akarsz, kiírja, hogy nem tudsz csak veteránon
  • shaba23 #3036
    kiírja, hogy mikor, amikor bővíteni akarsz
  • zsirfecske
    #3035
    kezdek megőrülni a set itemek miatt! tiszta szívatás, szarul potyog, mindig ismétlődik...

    van pl. 4db ugyanolyan nexus gyűrűm, 3 ugyanolyan shadow falchionom, 3 "dísztárcsám" stb. nektek nagyobb mákotok van?
  • Hunter of Deer
    #3034
    hy a csapatomat mikor tudom 5 tagúra bővíteni??
    Most az ACT II Chapter 3-nál járok!
    csak mert fel akartam venni egy 22-es szintű combat magicest!!
    THX!
  • shaba23 #3033
    van kapcsoló, a fal belső részén


    milyen követ dob???
  • Benik
    #3032
    hi.tudjátok hogy hogy kell felhozni azokat a cuccokat amik így lent vannak (ládák)
    és nincs kapcsoló. álltalába tornyokba vannak. előre is kössz
  • Chipii
    #3031
    A cuccok sose izgattak, csak a kő kellett, amit akkor dob, ha teljesen levered:)
  • shaba23 #3030
    nem tudom mit izgultok:) semmi extrát nem dobott sosem (senki nem írt legalábbis róla) dob 4-5 olyat, amit úton-útfélen potyogtatnak a mobok
  • Curtis
    #3029
    Na végre, nekem is megjelent! Egy görnyedt hátú manóra hasonlított, amit türkizkék szín vett körül. Nem támadott. Nekem úgy tűnt, hogy magától is dobál cuccokat, nem csak ütésre. Jópofa.
  • ttp145
    #3028
    nekem a ??? már az act 1 elején megjelent amikor még szabad sem voltam
  • j0nNyKa
    #3027
    igen chaptert akart irni :D
  • jihad
    #3026
    Nekem most 1szer jött elő act2 végén, az előző brigáddal meg már az act2 közepén is 3.szor bukkant fel.
  • jihad
    #3025
    Actból nem csak 3 van?
  • vizmagus
    #3024
    Srácok segitsetek hol van a 4 kő a VII actban. Azunite Shrine!!!! A fa ami zőld és a sárga sem hiányzik. Légyszi segitsen valaki!!!!!!!
  • Chipii
    #3023
    A krugok stimmelnek benne:)
  • PSY28
    #3022
    http://us.imdb.com/title/tt0460780/
    Ja hogy mi az lemaradt :P
  • PSY28
    #3021
    Lehet hogy csak a cime az de akkor is LOL
  • Curtis
    #3020
    bocs, elnéztem :) Már fáradt vagyok :-D
  • Curtis
    #3019
    Hi,

    Valaki magyarázza már el nekem, hogyha van egy 43-as szintű CM-em, akkor mi a nyavalyáért nem tudom használni azt a spellt, amihez min. 43-as szint kell??!! Thx. :)
  • jazzy
    #3018
    EN speciel mr ???-et 1x sem lattam elite act3ig, tehat nemigazan kapcsolodik semmi questhez, de mar tobbszor volt rola szo hogy randomra generalodik akarhova es semmihez nincs koze.
  • Curtis
    #3017
    Hi,

    Ez a '???' fickó kapcsolódik a Mark of the Assassin nevű questhez? Jelent meg úgy valakinek ez a ???, hogy már megcsinálta ezt a küldetést?
  • amren
    #3016
    csak ez az egy nem volt meg, gondolom akor ez a legkönyebb
  • amren
    #3015
    JA kösz má látom hogy igen
  • amren
    #3014
    A déli úton az egyik teleport mellett szinte közvetlenül, el se lehet téveszteni. EZ SZÁMOMRA A MEGOLDÁS VAGY VALAMI MÁS
  • Chipii
    #3013
    A déli úton az egyik teleport mellett szinte közvetlenül, el se lehet téveszteni.
  • Chipii
    #3012
    Na most már act2 elején a szigeten elkaptam a kis mocsok zöldet, ezzel legalább nem lesz több gondom:)

    Sose értettem miért a nyilat nézik egyesek (főleg, hogy a nyíl légvonalban mutatja a célt, az út meg lehet hogy kanyargósan megy). Ott a journal, leirja mi a küldi, azon az egy szem úton kell menni, ami van, el se lehet tévedni:) (néha van egy nyúlfarknyi leágazás, azon ne tévedjen már el senki. Amúgy mi az a capter 4?:)
  • amren
    #3011
    na de akkor én is kérdezek valaki meg tudja mondani hogy az amren küldetésben amikor gombákat kell keresni(nagy gombák egy kört alkotnak ) na a forestben az hol van??????????
  • amren
    #3010
    vannak itt kérdések
  • tigeroo
    #3009
    jeahh megcsináltam:D igaz lotharnak 12HP-ja volt a végén (hp poiton meg elfogyott..mana is szal taar nem tudodd healezni)