5849
  • shaba23 #2968
    végére már 150 körül volt a magic find-em:) a warriorom 2 kardja adott 70et:)
  • shaba23 #2967
    a 10. kulcs hol nyit ajtót? levertem a mobot, azt írta megtaláltam a titkos szobát, kaptam egy aranykulcsot is, de fönt csak 9 nyitott szoba van és ajtó sincs :(
  • troc
    #2966
    segítség plz, a Lore of Aranna küldibe a 2. könyv hiányzik. mi ennek a neve, illetve hol található? gondolom valahol a legelején, de hátha valakinek beugrik... már csak ez kell ahhoz hogy meglegyen a mysterious set. a nyamvadék kis tolvaj eddig egyetlen egyszer jött elő, pedig mindjárt a főellenség elen megyek!
    egyébként íjászt indítottam, borzasztó gyenge végig. kipróbáltam a varászlókat is, de most a főkari mellé három harcost tettem be, van nekik egy-egy alap heal betéve autocastra. eredmény: végső terminátorok, mindenkit legyalulnak se perc alatt (még a 3 varázsló sem volt különösebb gond 40es szinten), ha kapnak egy kis sebzést, szempillantás alatt visszagyőgyítják megukat. hogy erre nem jöttem rá korábban?! pont a végére lesz a legkönyebb a game... :)
  • Carlos
    #2965
    Aman'lu kocsmájába bemész. Beszélsz a kocsmárossal a pult mögött.
    Mögötte van egy ajtó és egy szoba, abban egy lift. Lemész, dumálsz a csákóval, kinyitja a lejáratot, dumálsz a manussal az arena szélén, megveszed a zsetont, berakod és kezdődik. Aztán megint veszel egyet egészen a 10-ig.
    Kulcsokat kapsz, melyek a teremben lévő ajtókat nyitják.
    Jóságok vannak benne, rakj fel magadra jó sok MF-es cuccot mielőtt kinyitogatod!
  • SNAKE01
    #2964
    Amanlu- ban hol van a bajnokság vagy mi??És hogy tudom elkezdeni??
  • SNAKE01
    #2963
    vagyis megöltedd a VALDIS-t!!!!!!
  • SNAKE01
    #2962
    hi!!!!!bocs de csak most néztem meg az üzenetet,de úgylátom már megoldottad a problémát!!!!!!!
  • shaba23 #2961
    nekem a warrior csapta agyon őket egyesével:) lényeg, hogy ha megjelenik a nagy pajzsos izé ami sebez téged messziről, azt üsd szét..és a varázslatok kezdő köreiből mindíg menj ki
  • shaba23 #2960
    amanluban a 10. bajnok megölése után kaptam egy kulcsot, de nem találok ajtót O_o
  • Lest4t
    #2959
    a helyzet az h van egy archerem, egy CMem meg egy elementalom, és fogalmam sincs hogy nyírhatnám ki a dark wizardokat... egy tapasztaltabb player tippjeit várom :)
  • Chipii
    #2958
    Azt mondja, figyelj meg egy szeánszot, ahol ezt kántálják, nem kell beszélni közben senkivel.
  • erx13
    #2957
    ok, de zt nem véletlenül a varázslo nő adja? mert állitolag ő tudja, hogy hogy kell a holtakkal beszélni és ad egy questet hogy deritsem ki, hogy hogy gyilkolták meg az egyik szellemet, de azért, hogy a szellemel tudjak beszélni kellene a chant...
  • shaba23 #2956
    act2 városában kapsz majd questet...ha az megvan akkor megkapod a chant-et, és mehetsz vissza a szellemekhez
  • shaba23 #2955
    nemtom mi alapján, nekem asszem mindig 4et dobott
  • erx13
    #2954
    azt tudom hogy az chant, de hol a fenébe tudom megtalálni? nem igy aa menükön belül gondolom, hanem a játékbe melyik térképen, vagy mihez közel?
  • zsirfecske
    #2953
    "???" egyébként mi alapján dobál? csak ha megütöd vagy mi? nem tudtam eddig eldönteni, ugyanis mindig ütöm. tulajdonképpen mindent ütök :)
  • shaba23 #2952
    legutóbb 20 másik mob közt kezdett nekem ugrálni...alig vettem észre:)

    valdis meghalt...még1x meg kellett lőni, hogy letörjem a harcikedvét...a végén mekkora poén volt az uccsó lövés:)
    egyébként ha nincs tank, nem tudtam volna megcsinálni...mindenki feküdt, az meg csak ütötte...ha lement pár hp, az vissza is töltődött...ha valaki felkelt, akkor elsüttettem vele vmi powert, aztán feküdtek is vissza...harcos rulez:)
  • tigeroo
    #2951
    nekem is 1x jelent meg Azunai egyik barlangjában.. nekem is 5-öt dobott, 1/5 életét le is vittem neki:D
  • olos123
    #2950
    Na végre ACT I.-ben az Azunite Desertben megjelent nekem a "???" és dobott 5 rare cuccot :) Most találkoztam vele először :) Azt hittem valami hatalmas nagy szörny lesz de ez megbocsájtható neki :)
  • shaba23 #2949
    sehogy nem sikerül odacsalni...a szemmel csak a levegőbe puffogtatok:) viszont már csak 4 minion van:)
  • shaba23 #2948
    ne idegesíts :)
  • Jacky
    #2947
    kocka! :)
  • Chipii
    #2946
    jaa, akkor üsd le még vagy 2szer igy.)
  • Chipii
    #2945
    Csinálhatod azt is, hogy powerrel ütöd a szemet, illetve mielőtt odacsalod, beleütsz a szembe párat, hogy amikor valdis odamegy, akkor már csak 1-2 ütés kelljen. Ha van nature mágusod, akkor azzal érdemes sérthetetlenséget csinálni, amikor valdis támad, azzal akár a szem elé is beállhatsz.
  • shaba23 #2944
    de hiába ütöttem, ha eltalálta valdist, akkor felborult, de ugyan úgy 90k hp maradt
  • Chipii
    #2943
    Csald a szemek elé, és azokat üsd. A templom elején meg van egy oszlop, ami ad sérthetetlenséget, ha nagyon halódsz.
  • shaba23 #2942
    tévedtem, összesen 17 quatal minion van valdis mellett
  • shaba23 #2941
    azt hiszem én leszek az első aki nem öli meg...akár mit csinálok, az egész party 1 ütés...mire lő az a szar szem, már rég fekszik a csapat. most meg ráadásnak van négy szellem is valdis mellett...
  • shaba23 #2940
    Valdissal mit kell csinálni? még csak meg sem sebeztem :(
  • jihad
    #2939
    Persze hogy tűz.
  • Chipii
    #2938
    Nem az erővel lehet a legtöbb sebzést elérni, hanem sebzésnövelő cuccokkal. Ezért is jóval kevesebb az erőm, viszont csomó cuccom +min max weapon sebzéseket ad, amelyek mindkét fegyverhez hozzáadódnak. Emellett két fegyvernél érdemesebb nem elementál jellegű sebzést rakni a fegyverre, mert azt nem növeli a dual wield, csak a normál sebzést (valószínűleg kétkezesnél is ez a helyzet). Meg inkább lemondtam az acről, hogy több sebzés legyen. Pl a kesztyűt még a veterán elején találtam, csak 29 ac, viszont 28 erő, +33 max damage, 11 health steal, 6% power recharge. Ha nem lenne az 500as páncél, akkor nem sok acm lenne:) A két fegyver kraftolt, eliten már elég szép kraftanyagok vannak.
  • Chipii
    #2937
    Csak egy kis critnoveles meg az immuncurse. Ami nem latszik a shoton az a dodge (nem maxolva, de majdnem:), plusz health steal befigyel erősen, szóval azonnal visszagyógyul bármilyen sérülést, ezért armorra nem is nagyon gyúrtam, sebzésorientált a kari:) Powerek meg durvák, a wave tömeg ellen, az elemental rage meg főmonc ellen. 50000es mimic 6 sec.) És nagyon hamar visszatöltődnek, szinte folyamatosan lehetne tolni őket, de akkor nagyon unalmas lenne:)
  • PSY28
    #2936
    Hat lol amivel Valdist kell kinyirni azt a harcosom majdnem kibirja. Kicsit kell csak gyogyitani es talpon is marad ... Ez mekkra szar :P
  • PSY28
    #2935
    Az en harcosom igy nez ki
  • PSY28
    #2934
    Most van rajtad valami chant vagy mi a bubanat ???
  • vass17
    #2933
    thx
  • PSY28
    #2932
    Engem inkabb a dmg erdekelne!!!
  • tigeroo
    #2931
    wow annyi deffel ki sebez meg?:D
  • tigeroo
    #2930
    ott csak játszani kell! színes kockákat kell rakosgatni a megfelelő színes "üregekbe"
  • Chipii
    #2929
    Adok én is egy shotot:)