5849
  • gamekapocs
    #3088
    WANADOO KÓD PLEASE!
  • I.C.ram
    #3087
    Nekem egyik sem igazán, nyertem?
  • j0nNyKa
    #3086
    me2
  • Carlos
    #3085
    Én most a Fable-t nyomom.
    Nekem valahogy jobban tetszik, mint a DS2.
  • Sipocz
    #3084
    Helló Népek!
    Mizujs?
    Minden games-site-on ahol jártam nagyon top-on van a DS2 és nosza kipróbálom magam is ezt az egyébként EU-ban csak holnap megjelenő alkotást. Szvsz. nagyon szépen összerakott, könnyen kezelhető és jól "összeplagizált" gama, hál'stennek az elődökből (Warcraft,Dia.,NWN) a legjobb ötleteket vették fel az alkotók.
    4 fős humanoid partit futtatok a skillcsoportok szerint "kasztosítva", persze a szükséges mértékben minden kari "áttanul" 1-5 egségnyi ismeretet valamely más(-más) kaszt ismeretanyagába is.
    Kérdéseim lennének az Értőkhöz és Tudókhoz:
    1. Lelkesen használom, használnám az "embrace" és "wrath" NM spelleket, viszont tapasztalom hogy összesen max. 2 db tuning lehet a tagokon hatásként. Jól tapasztalom ez a határ? Emellé már chant-ek sem férnek be. Ha ez igaz, akkor melyek a javalt tuning varázslatok? (egyelőre az earth és a wind embrace van üzemben)
    2. A dokumentumaim (J-bill.) Lore fejezetében látom, hogy az egyes gyüjtemények (chant, book, item) eléggé foghíjasak noha már az Act II-ben nyomul a népem és a főszálban ez még nem okozott elakadást, sőt a secondary-k zöme is kész. A további részekben az esetleges hiányok akadályozzák-e a primary sikeres befejezését, vagy inkább még egyszer lomoljam körül az eddigi helyszineket (ezt szívesen kihagynám:))?
    3. Alapvetően "hűséges és konzervatív" vagyok és az egész játékmenetben ragaszkodnék ahhoz a 4 karihoz (Lothar fight.+0.2*CM(átkok), Deru ranger+0.2*NM(heal,resurect,summon), Taar NM+0.05*CM(brillance miatt), főkari CM+0.1*NM(heal,resurect..)) ami az Act I/5.quest óta megvan és a merc.fokozatot így is szeretném végigvinni? (ha meglátogatom majdan a veterán fokozatot max. valami pet-ek jöhetnének szóba:))
    4. A bevágott képeiteken látom, hogy a karik az érkezés sorrendjében foglalnak helyet, én a szokásos kalandjáték sorrendbe szoktam őket átrakosgatni (elől a fight, aztán ranger, majd a mágusok AC és HP sorrendben), ez akkor most számít vagy nem? (a "főkari" most éppen az ucsó placcon foglal helyet:))
  • Chipii
    #3083
    Persze, csak veteránon azok a keményebb moncok, akik addig resistesek voltak, immunok lesznek, eliten pedig gyógyulnak az adott sebzéstől:)
  • amren
    #3082
    mellék küldetésekbe lehet bele kavarodni kicsit de az sem gáz
  • amren
    #3081
    de a könyveben külön szín jelöli hova meg kivel kell beszéllni vagy bármit a mi fontos ki emeliszineket csak meg lehet külömböztetni nem?
  • shaba23 #3080
    jonnyka...te egy kicsit sem tudsz gondolkodni? fel kellene már érned ésszel, miután 1000x elmondtad, hogy olvasni kéne, hogy nem minden ember tud angolul (gondolom észrevetted, hogy angol szöveg van benne)
  • j0nNyKa
    #3079
    Hogy a retekbe lehet elakadni mikor a foszal mindig a kitaposott uton megy, illetve mindent a kepedbe rag a jornual, es mutatja a nyil, hogy merre kell menni(altalaban jol, bar neha bekavar a legvonal). El kene olvasni, hogy mi a feladat, es hol, es ne mondja nekem senki, hogy nem tud olvasni...
  • vass17
    #3078
    ez kb hol volt? mert egy helyen és nem találom, hogy merre kell menni (nem játszottam eddig sokat a game-el), de ez ott az első teleport környékén van, ahol egy fal miatt nem tudok továbbmenni és már bejártam ezt a pályaszakaszt!!!
    a vízesés alatt is jártam!
  • zsirfecske
    #3077
    sztem ellehet akadni, pl. volt hogy egy helyen nem vettem észre a földön heverő köveket, amik vmi puzzle-hoz kellettek...
  • amren
    #3076
    kérdezni nem tudok mert nem tudom hol lehet ebben a játékban elakadni,
    mindent leírnak de úgy hogy még a leg hülyébb is megérti
  • amren
    #3075
    meg a kérdés sem
  • amren
    #3074
    na mind1 nem számít a kép
  • DarkHorSe
    #3073
    ne a d:-rol linkelj hanem toltsd fel valahova a kepet, mert igy senki nem latja max te
  • shaba23 #3072
    alap szinten simán végig lehetett tolni csak lightningos CMmel (+a többiek)
  • MacrosTheBlack
    #3071
    Nem az lett, de annak szántad. :)
  • amren
    #3070
    dee válasz az meg nem jött
  • amren
    #3069
    jó csak a kérdést így tudtam elmagyarázni
  • amren
    #3068
    ez nem url cim volt
  • Chipii
    #3067
    A fogadóban a gyertyás kisasszonynál, alapban 4-ig, veteránon 5, eliten 6 fős lehet a party. Chant 300 másodpercig tart (ki is írja, hogy rajtad van), vagy amíg új chantot nem raksz magadra. Valószínűleg a chanthely is ennyi idő alatt lesz újra használható (de persze elmehetsz másikhoz is).

    Magas szinten együtt mozognak death immunosok és lg immunisok, ergo érdemesebb tűzre menni. Attól ne félj, hogy az ellenfelek elfutnak, akkora tömegben mellé se lehet lőni.) Főleg ha a nature magéd lefagyasztja őket.
  • Chipii
    #3066
    Ott van nature magénál (80 melee mellé már be lehet vállalni 36 naturét, hamar megvan:). És összeadódik a resistekkel, tehát azok hiába korlátozódnak 80%-ra, így 100 fölé lehet menni, ahol már gyúgyulsz tőlük.
  • Shep
    #3065
    Hogyan tudom a velem tartó társak számát növelni? Ez a chant dolog úgy működik, hogy addig amíg újat nem lövök el addíg az első hatása érvényesül?
  • jihad
    #3064
    A D: az milyen url cím?
  • jihad
    #3063
    Van itt is absorb mint a dioban?
  • jihad
    #3062
    Azt hogy?
  • jihad
    #3061
    Annyit megér. Még csak 35 a csapat (act3 eleje), de már 190k pénzt nem tudok elkölteni, annyira hulladékot kínálnak a bizniszmenek.

    Más:
    CM esetében light mellé fire vagy necro a jobb párosítás? A necro ugye leechel életet, viszont nemcsak a necro sebzésnövelő skillt, hanem a vampirismot is jól fel kell tápolni. A fire nagyobbat sebez, és az ignite-ot is meg lehet spórolni, viszont értelemszerűen nem gyógyítja a castert, valamint a lövedék beakad minden tereptárgyba, lassú is (gyorsabb ellenfelek elfutnak mire odaér). Azuniteok szoktak már most is light + necro resistesek lenni (később ahol immunisok is vannak, lehet mind2re azok), fire + light immunt eddig nem láttam, de nem kizárt hogy létezik. Szal magas szinten (70+) melyik célszerűbb?
  • Chipii
    #3060
    Ezt se hittem, hogy megérem:) Szegény mimic odáig süllyedt, hogy már gyógyít a támadásával:) (Meg az összes többi varázshasználó is:)
  • DarkHorSe
    #3059
    t=p de azer majdnem
  • DarkHorSe
    #3058
    ne linkelj mar bmt baszki! xDDDDDD
  • amren
    #3057
    na ez elég nagy lett,
    de mi a 3. ennek a setes tárgynak (north keeper's vestments set)
  • amren
    #3056
  • zsirfecske
    #3055
    ja Chipii kösz a választ, akkor játszom is kicsit, egy szint hamar megvan :)
  • shaba23 #3054
    akkor kérd meg a faszod, ha már méregeti mérje meg rendesen:)
  • zsirfecske
    #3053
    hehe, van itt móka :x

    - SPOILER -

    a +15% MF a prismatic buable (asszem ez a neve) mint írtam/írtuk 2 széles és egy magas. az 1 slot nagy sárga zacsi a +5% MF-es rainbow trinket.

    KALRATHIA-ban, azaz a 3-ik városban level40 körül kezdett megjelenni az enchant cuccot áruló tagnál. éppen visszatöltögettem egy set item miatt (meguntam, hogy hülyeséget dobált), és közben mindig néztem a boltos választékát. 1 db szinte mindig volt nála, néhányszor 2-3 is. olyan 4200 pénz körül van az ára.


  • amren
    #3052
    sőt én csak úgy játszok
  • amren
    #3051
    de meg lehet oldani
  • jihad
    #3050
    Szentségtörés! Megkövezni a hitetlent! :D
  • jihad
    #3049
    Lehet hogy 2*1, faszom méregeti, arra emléxem hogy valami sárga zacsi féle. Eddig kettőt sikerült összegyűjteni, pedig én is act3-ban járok.