5849
  • Chipii
    #3208
    Ezért is raktam ki veterán után, nem gondoltam, hogy ennyire tápos lesz, amikor elkezdtem:) Azt hittem, valami békés paci, mint az egyesben. Szerintem a magic find csak megölt moncoknál számít, ládáknál nem, de ebben nem vagyok biztos - mindenesetre nem nagyon láttam különbséget, amikor cucc nélkül, majd amikor kb +300% mffel próbáltam nyitni az arena ládáit.
  • jihad
    #3207
    Mostmár úgy marad. :)
  • jihad
    #3206
    Az már úgy nem szólózás. :) Meg akkor minek a sok mf ha a ló 0% mf-fel nyitogat mindent? Ez inkább hátrány. Az inventory viszont jó lenne, de csak ez nem ér meg 1 helyet a csapatban.

    A lap dragon power recharge jól hangzik, a cm long recharge lightning blast vagy mijéhez pont ideális.

    A dark najad milyen gyorsan gyógyít? Ha potion szinten, akkor szart se ér, csak akkor alternatíva ha ki tud váltani egy instant heales nm-et.
  • Outlander
    #3205
    De mert hülyén hangzanak:P, nem azt mondtam, hogy hívd így, csak azt, hogy az nem vérfarkas amit te úgy hívsz, aki nemhiszi járjon utánna:P
  • jihad
    #3204
    írtózatos v. szörnyű farkast
    És az ilyen megmagyarosítgatott kitektert szavak nem zavarnak? :)
  • Chipii
    #3203
    Azert a paci (nekem mar csak paci marad:) se rossz, szigorúan harcos armorral kell etetni, és tűrhető acje meg ereje is lesz - ha nem is ér fel egy harcossal, de varázsló (főleg ha esetleg valaki esetleg szólózna mágussal) elé tanknak tökéletes, nem kell félni, hogy elhalálozik. A powerje elég durva tömegoszlató (szép nagy sugárban sebzés és stun), a ládákat 4 méteres körben magától feltöri, cuccokat kiszórja, ennyivel is könnyebb a lootolás:) Na meg a 3 oldalnyi invi (ami megint csak akkor szükséges, ha szólózik valaki).
  • Outlander
    #3202
    A dire wolf nem vérfarkas-t jelent hanem írtózatos v. szörnyű farkast a werewolf jelent vérfarkast, másnéven farkas embert. Bocs csak borzasztóan zavarnak a "félrefordítások"..

    Peace
  • jihad
    #3201
    Ha még be kéne venni valakit a csapatba, lehet inkább még1 nm-et szerkesztenék mint egy tankot, 2 nm egymást éleszti, mindig van aki gyógyítson.
  • jihad
    #3200
    Előző partymban volt egy duálos harcos meg egy vérfarkas, a harcos mindig feküdt, a farkas tartotta egyedül a frontot, hát ennyire jó bármi tanknak. :) Természetesen a harcos viszont nagyobbat üt, meg lehet vele fogdosni a jó kardokat, ne a hátizsákban porosodjon. :)
  • jazzy
    #3199
    Nemtudom hogy vagy vele de aki nm nelkul megy annak dark najad abszolut jo gyogyitani, tanknak minden kozelharcos jo, a lap dragon meg 50-80% power recharge rate.. hat az azer ut.
  • jazzy
    #3198
    Eszrevetted hogy megin foloslegesen telespamolod a topicot? 2 vagy tobb uzenetbe irsz olyat ami 1 embernek szol. Masik topicban is basztatnak nem jottel meg ra hogy miert? elarulom: nincs agyad.
  • jihad
    #3197
    Vérfarkas jó tanknak, a mitrilhorn nemtom mér jó, de valaki ajánlgatta, a szamár max arra jó ha kevés a hely a ládában, mert az nm úgyis pénzre vált minden felesleget. A többi is tud valamit, de még ennyire sincs értelmük. Ami viszont előny a petben hogy nem visznek xp-t, de elvileg utánuk is kapod a növelt számú ellenfeleket, szal több xp, kevesebb fele osztva. Nekem most bevált a cm + nm + dualos harcos + íjász, egyelőre nem változtatok rajta. Talán veteránon beveszem a mitrilest ha tényleg jó.
  • jihad
    #3196
    Setből ilyen félig készek vannak csak, egyedül az assasinos dupla kard set van meg, mert az egybe adja. :) Mágus setből csak 3 db (amu, gyűrű, kesztyű), az egyéb kasztú setek nem is nagyon érdekelnek. :) Persze ha befigyel valami jó nem dobom ki, jó lesz talán későbbre, de sok értelmes cucc nincs. Ogaz még csak 44 vagyok.
  • jihad
    #3195
    De az volt, nem ő tehet róla hogy öngyilkosságba kergettem az embereimet. :) Visszamentem és lenyomtam ahogy kell. :)
  • Shep
    #3194
    Van értelme a pet shopban kapható lények közól 1-et is magunkkal vinni, vagy jobb ha emberekkel megyek, mert kipróbáltam egy kis repkedő zöld manót egész szépet sebez, meg gyógyít is.
  • SNAKE01
    #3193
    most mibajod van?nem hozzád szóltam bazzeg,akkor miért ba*ztatsz?ha,amúgy?
  • j0nNyKa
    #3192
    te csipobol vagy fogyatekos, vagy nem volt gyerekszobad, ugy amugy ?
  • SNAKE01
    #3191
    haragszok rád úgyhogy veled nem beszélek!
  • SNAKE01
    #3190
    aha!
  • jazzy
    #3189
    Nekem van egy palcam egy szethez meg meg legalabb 18 sethez cucc. tokjo nem?
  • SNAKE01
    #3188
    neked milyen szett-jeid vannak meg?nekem van egy kardom valamilyen szett-hez meg még egy pár másik szett-hez való cucc!
  • SNAKE01
    #3187
    úgynézem akkor nem olyan light-os a Valdis és nem fogod kirúgni a fél csapatod!:)
  • jihad
    #3186
    Előbb majdnem kinyírtam Valdist, köcsög summonok nem engedték hogy odajöjjön a szemhez (1 hp után), aztán rossz klikk és én gyalogoltam át a csapattal a halálsugáron. Most kezdhetek neki újra. :)
  • jihad
    #3185
    Akkor jó, mert még hiányzik a könyves quest, asszem az is ad cuccot a misztik szethez.
  • SNAKE01
    #3184
    folytathatod!a harmadik városba tesz be!
  • jihad
    #3183
    Ha kinyírom a Valdist folytathatom még a hátramaradt questeket, vagy kötelezően game over?
  • jihad
    #3182
    Kerülni kell, hátsó bejárat. Nálam ez már annyira alap, hogy nekem már azért kell kitérőt tenni hogy a zsákutcákat is megtaláljam. :)
  • Chipii
    #3181
    A barlangon át kell menned, nem a kapun át. Néha nézz körül kérdés helyett:)
  • vizmagus
    #3180
    Az Act 2 ben chapter 3-nál a kapu az erdőben nem nyilik ki, két elven őrzi és nem engednek be, kivel beszélnem hogy kinyiljon?
  • Chipii
    #3179
    Mercenaryn csak 4 embered lehet, veteránon 5, eliten 6 a limit.
  • vizmagus
    #3178
    miért van az hogy van 4 emberem de egy ötödik nem lehetséges és bőviteni sem engedik valami fighter guild's miatt.
  • jihad
    #3177
    Hát ezek a dark wizardok eléggé very easy kategóriások voltak, ha Valdis még ennél is lightosabb, akkor kénytelen leszek kirugni a fél csapatot. :)
  • chriss01
    #3176
    Oké akkor kihagyom :)
  • jihad
    #3175
    Pár mezei cucc, nem éri eg a fáradtságot. De kíváncsi voltam. :)
  • chriss01
    #3174
    És mi van a zárt ajtó mögött? Csak hogy érdemes e visszamászni oda :)
  • jihad
    #3173
  • Outlander
    #3172
    Készítettem egy rajzot remélem segít
  • jihad
    #3171
    Lehet hogy 17, mert elég sok, nem számoltam.
  • Shep
    #3170
    Mindenkinek kösz a segítséget, este megnézem mire jutok azzal a d*ggel.
  • Outlander
    #3169
    Arra a helyre gondolsz ahol 17 tükör van? Mert akkor tudok segíteni..