5849
  • csvg
    #3288
    Kösz a "bizalmat". Hogy érted a cetlit?
  • Carlos
    #3287
    Akkor hogy higgyünk is neked, kérnénk képet a dobozról vagy a kézikönyvről egy cetlivel, hogy www.sg.hu
  • csvg
    #3286
    Sziasztok!
    Ma végre megvettem a játékot! Eredetiben!
    Rohanás haza; kibont; telepíteni kezd. A game kéri a product key-t. Rendben. Nézzük hol is van.....Hol? Nem találom sehol.Se kézikönyvön, se a dobozban, se a cd-ken. Mi a f.. fene ez? Gyerekek segítsetek! Vagy annyira sötét vagyok, hogy nem találom meg, vagy az én dobozomból kihagyták? Plíííz!
  • jihad
    #3285
    Létezik már spell lista? (Én nem találtam, de ez nem jelent semmit.) Kíváncsi vagyok mi lesz a választék.
  • jihad
    #3284
    Területre hat a vine, vagy mindenkit egyesével kell lekötözni? Bossokra is hat, vagy azok immunisak rá?
  • jihad
    #3283
    Elég loálnak tartom hogy jönnek velem az npc-k új gaméba, meg a játék is újra beadja őket az alaphelyükön, 2-3 Lothar vagy Taar már elég gáz. :)
  • raja
    #3282
    Mi(kik) a legjobb csapat össze állitás?
  • Chipii
    #3281
    Igen, de ha szegény monc ott áll megkötözve, akkor ráérsz lövöldözni:) Na meg az sem elhanyagolandó szempont, hogy nem kell, hogy teljes rálátásod legyen, mivel nincs lövedék, amelynek el kell jutnia odáig, tehát nem lősz mellé vele, se falba, se földbe.
  • Scube
    #3280
    Amrent Aman'lu-ban a fogadóban lehet felvenni, de egyszer már találkoztál vele a játék elején a börtönnél, részben neki is köszönhetted, hogy kiszabadultál.
    A másik kérdésre a válasz, minden felvehető karakternek a játékban rögzített helye van, tehát mindegyikkel ugyanazon a helyen fogsz először találkozni.
    Annyi lesz a különbség, hogy veteránon ill. eliten Lothar Cm lesz ill. Deru Naturemage.
  • PSY28
    #3279
    Cm-nek nem tallatam bazinagyot sebzo spellt. Viszont az gyorsan lo. Ha fagyi spellt hasnzalok az 1800-at sebez csakugy mint a cm-el hasznalt villam. ha mind2-en ugyanazt a "leggyorsabb" spellt hasznaljak ugaynannyit sebeznek es kb ugyanolyan gyorsan. Grasping vine spell eleg lassu.
  • HalalUr
    #3278
    ...na meg még 2...: :))
    -a gombakörökről visszaolvasva azt találtam, hogy valami íjásznak kell veled lennie ahhoz, hogy megkapd a küldetést. Ha jól emlékszem, a játékban valami 'Amren'-t emlegetnek. Na de ő hol található? Emlékeim szerint én nem találkoztam ilyen figurával, pedig a unique íj, ami a lehetséges jutalom igencsak érdekelne, lévén hogy íjász a karakterem.
    -ehhez kapcsolódóan: a felvehető karakterek véletlenszerűen jönnek? Jó, van biztos, aki nem, pl Taar, de a többiek egyszercsak odateremnek valahova, vagy megvan mindenkinek, hogy mikor, hol felvehető?
  • MacrosTheBlack
    #3277
    CM mit sebez ilyen szinten?
  • MacrosTheBlack
    #3276
    Hmm, ez kemény. Mennyi idő alatt sebz ezt? Lehet egymásra pakolni, vagy meg kell várni a végét a következővel? Területre is hat?
  • HalalUr
    #3275
    Sziasztok!
    2 gyors kérdés:
    -van lehetőség a gamespy szerveren történő játékra nem eredeti cd-key-vel? Ha igen, hogyan?
    -van valamiféle végigjátszás vagy komolyabb leírás a játékról? Egy-két másodlagos küldetést nem találtam meg (olyat, amin már tuti áthaladtam, pl "A family heirloom", tudom, hogy vannak, amik csak jóval később lesznek befejezhetőek), főként emiatt kéne.
    Előre is kösz!
  • PSY28
    #3274

    Lvl 85-on a grasping spellel, sajna mar ez is bemaxolt
  • shaba23 #3273
    van egy teleport, ami nincs bezárva sehova...nem sokkal a város bejárata után
  • Fenrir
    #3272
    nah közben végignyomtam mercenary szinten :)
  • j0nNyKa
    #3271
    jo de te irtad hogy soha nem lenne 1500 dmg nm-el.. en csak megcafoltam, hogy mar 1 "gyenge" 67es nm is tobbet sebez csipobol :P
  • zsirfecske
    #3270
    baz nincs meg a vol 4 book a lore of aranna küldetéshez. tudom, hogy Aman'lu-ban kell legyen az Altorn Hall-ban, de nincs ott. lehet hogy már felvettem és bebugolt? vki?
  • Chipii
    #3269
    Azzal, hogy megkaptad a követ, oda tudsz teleportálni bármelyik másik teleporttól (úgyanígy jöttél át act3ba, ha nem emlékeznél:).
  • MacrosTheBlack
    #3268
    Akkor menj közelebb. :)
  • Fenrir
    #3267
    de nemtok mert túl messze vagyok tőle
  • MacrosTheBlack
    #3266
    Magától aktiválódik, odamész a wp-hez és klikk.
  • Fenrir
    #3265
    elakadtam a 3-as felvonásban ott amikor felszabadítottam a várost aztán mennem kéne a bányákba csakhogy a teleport a morden bázisnál van és ott is olyan helyen ahova nem lehet átmenni...kaptam egy teleport követ ami elvileg aktiválná a teleportot de nemtom hogy hol kéne használni
  • Chipii
    #3264
    Nem is irtam, hogy 35ön fog 1500at sebezni a jeges spell, 35ön a grasping sebzett annyit:) És egy szóval sem említettem, hogy nagyobb a sebzése az nmnek, mint a cmnek. Egy electes cm sebzését megbecsülni se próbálom:) És ne felejtsük, hogy ezek mind alap sebzések, ezeket lehet növelni resistcsökkentő átokkal és mágiasebzés növeléssel, szóval egy okosan összerakott partiban ezeknek a sebzéseknél jóval nagyobb tényleges sebzést lehet kiosztani (nálam a mágianövelés most 22%, ez nincs benne az említett 1500ban).
  • Sipocz
    #3263
    Helló Népek!
    Mizujs?
    Jaja, erre a spellre meg az encase-re gondoltam alant amikor az un. "befonás" jellegű varázslatokra hivatkoztam. Snowbrook Heaven-t ezzel nyomtam végig, a mordeneknek sansza nem volt még csak közelkerülni sem (amellett hogy lefogja az ellent még besebzett az én partim kis merc. szintjén 400-600 hp-t). A témazáró főmonszterek elleni csaták kivételével szvsz. az NM-nek sima healerré való visszaminősítése nagy luxusnak tűnik, ott persze a magaszintü healnek és cascade healnek nincs alternatívája.
  • jihad
    #3262
    Nem is állította senki, ezért is nem a 2500 dmg-vel számoltam, hanem az 1500-zal, amit arra írtál.
  • jihad
    #3261
    Jó, de a 67 az nem 35. :) 67-en a cm-nek is annyival több a sebzése mint az nm-nek, arányaiban ott is ugyanaz. És ez így is van jól, hiszen az nm kap egy rakás védő, gyógyító spellt / absorb skillt, ha még a sebzése is neki lenne a legnagyobb, azzal nemcsak a cm, de az összes többi kaszt létjogosultságát megkérdőjelezné. A GPG a Blizzarddal ellentétben jól kiegyensúlyozta az osztályokat, hogy mind tudjon valami plusszt amit a másik nem, így szükséged lesz mindenre, nem az van hogy 1 féle übertáppal nyomul mindenki.
  • jihad
    #3260
    Hmm, megnéztem, te errre gondoltál: Spell Dragon Scales (this buff protects your party from curses; as the Dragon matures, it will eventually add lightning and death resistance as well as a power recharge rate increase), én meg erre: Power Draconic Inspiration (temporarily increases the damage dealt by the powers of other characters). Ezexerint én tévedtem, de csak 1 sort. :)
  • j0nNyKa
    #3259
    jihad, 67es szinten mar iet lehet sebezni ice spellel:

    nm dmg

    es ez csak 67es lvl
  • Chipii
    #3258
    A grasping nem jeges spell.
  • Chipii
    #3257
    Márpedig annyi volt, illetve erre még rájött a +20% buffból:) Durva a grasping, több, mint a dupláját sebzi a jégnek, igaz, sok mannába is kerül (ráadásul lassabban is lövi el), de az elementál +150 mannaregenjével lazán megy folyamatosan is:) Na meg minek sietni, ha úgyse tud közelebb jönni a monc:)
  • jazzy
    #3256
    En cm-el lvl 72n sebeztem 2500ig necroval plusz 25% life steal es 3-at lott, viszonylag gyorsan, tehat egy nagyobb enemybe jo esetben 7k sebzes bement 2 masodpercenkent.
  • jazzy
    #3255
    tevedsz, a lap dragon power rechargeja SPELL es nem power, ami azt jelenti hogy radrakja es rajtad van 20 percig utana megin radrakja, tehat igenis, nagy szam.
  • jihad
    #3254
    Most van 2 jeges nm spell a boltban, a lassabbik vmi 200-600, a gyorsabb ...-330-as sebzésű, igaz sebzésnövelésen alig van pont, de azzal se lenne belőle 1500 még lvl100-on se. :)
  • jihad
    #3253
    Utánanéztem gyorsan az nm skilleknek, de semmi olyat nem találtam ami jobban tápolná a spelljeit mint a cm-nek, sőt az aquatic csak 50% max, míg a cm-nek mind2 dmg növelő 60%-ig megy. Ezenkívül alapból is jóval kisebbet sebeznek a nm támadóspellek, hogy jött ki neked az 1500 dmg, főleg 35-ön? Trainer vagy vmi +999 int +999% nm dmg tápcucc?
  • jihad
    #3252
    35-ön 1500? Az kicsit kamunak tűnik egy nm-nél. 46-on sebez a lightningom 600-1100-at, és nem kevés +int, +cm dmg cucc van rajta.
  • Chipii
    #3251
    hat most 35on 1500 korul sebez az graspingja a fokarimnak (es ezt ugy, hogy sajna elegge szukolkodom nm cuccokban, mintha direkt nem adna a mocsok, combatosbol mar dunat tudtam volna rekeszteni:), ha meg nekiallok akar csak 2vel+a pettel fagyasztani, nem sok mozgo eloleny marad a kozelemben:) (es akkor a fagyaszto powerekrol meg nem is szoltam:) Mindenesetre siman meglesz a 2000-2500es sebzes mercenary vegere, igaz ez lassu spell, de a gyors jegesek is 1500 korul lesznek, azert egy ijasz kozel se ennyire hatekony:)
  • jihad
    #3250
    NM-et sztem támogató egységnek érdemes elképzelni, annak viszont verhetetlen. A misztik barlangos evil npc banda ellen nm nélkül nem is érdemes nekifutni. Viszont ölni nem túl jó, kb annyit sebez mint az íjász, csak lassabban.
  • jihad
    #3249
    lvl46 az enchantable legendary silver ring.