5849
  • Carlos
    #3328
    Ez alap, aszittem itt a több ág maxolása gondoltatok.
  • MacrosTheBlack
    #3327
    Valódi multicast suxx, de 1-5 szint ebből-abból megéri, általában ott vannak a fontos skillek, sok xp-t meg nem von el. Kivétel a nm absorbja, ahhoz 36 szint kell, az már gázos lehet, még nem döntöttem el megéri-e magasabb szinten cm-el bevállalni vagy sem. Viszont a survive (lvl5 ranger allres), a fighter lvl1 hp növelő, illetve a lvl1 nm manaköltség csökkentő skillje (szinte) semmibe nem kerül, és hasznosabb mint 1-2% sebzésnövelés (13-20 közötti skillpontok kb ennyivel növelnek).
  • Carlos
    #3326
    Miért nem jó neked egy harcos, akit ütnek, közben te varázsolgatsz.
    NEkem nem volt gondom vagy csak ritkán normál fokozaton.
  • Carlos
    #3325
    Multicast soha.
    Ez minden ilyen jellegű játékban alapszabály.
  • Moyko
    #3324
    Hello! Szerintetek érdemes-e Multicast-ot csinálni? Mert nagyon gyengén muzsikál, van egy ifju karakterem asszem Level 21: CM:18 M:13 a sivatagos pálya végét járom vele, de nagyon szenvedek... lassan lépszintet, gyenge a Közelharcban, mágiában erőssebb..... de úgy veszem észre semmi értelme, mivel hiábáaadok pajzsot a kezébe varázslattnál mind két kezét használja és olyankor zsebre teszi a cuccokat, (persze az értékek is változnak)véleményem szerint nincs értelme, hacsak nem, nagyobb szinten eltünik ez a "gyengeség", akkor is csak unalomüzésre szolgál, hogy közelharc vagy mágiára kapcsolok.
  • MacrosTheBlack
    #3323
    És persze a mimic necrot sebez.
  • MacrosTheBlack
    #3322
    Kár hogy a survival nem ad necro resistet, azzal mindig szopinyali van.
  • Sipocz
    #3321
    Helló Népek!
    Mizujs?
    Valóban nincs "legjobbcsapat", illetve kinek mi a legjobb ez egyéniségfüggő:)!
    Viszont: szvsz. érdemes minden csapattag számára már az elején biztosítani a köv. kasztos lehetőségekből-> 1 melee, 5 ranged, 1 combat magic, 1 natur magic. Persze a mágiát nem használó karaktereknek az utóbbi kettő nem szükséges. Merthogy: 1 melee-vel hozzá lehet férni némi HP növeléshez, 5 ranged-del rezisztencia növeléshez, a mágusok mana készletét pedig a brilliance és a naturbond kellemesen befolyásolja. Nyílván ez nem a "frankó megmondás", de nálam nagyon bejön alapozásként és az első 10 szinten lazán elérhető úgy hogy az egyébként véglegesnek választott "kasztot" nem zarja feleslegesen és nem okoz multikasztot csak megnyit néhány fejlesztési lehetőséget. A rezisztencia kérdése nálam meglehetős probléma volt, de a survival skill a helyesen megválasztott szereléssel együtt már szép rezisztanciákat ad (darkwizards, mimics sux). Ha a managazdálkodásra szánt skillpontokat meg arányosan osztod a manakapacitás növelés és a manafelhasználás csökkentés között akkor a készletből kigazdálkodható összsebzés cca. másfélszerese az egyoldalra (tehát vagy csak brilliance, vagy csak naturbond) való fejlesztésnek a degresszívitás miatt. Mondom ez itt nem a "bemondja a tutit" csak a saját májerkodásom.
  • bld
    #3320
    egy takarítónyanya az emeleten
  • Chipii
    #3319
    Valahogy furán számolja a freezingnél a százalékokat:) Legalábbis 26-29% körüli értékre gyakorlatilag mindig fagyaszt, ha nem immunisak rá:) (igaz csak 1.5-2 secre, de ha elmúlik, kezdődik a következő:) (mysterious barlangban jó volt jégszobrokat lőni percekig:)
  • Carlos
    #3318
  • yareus17
    #3317
    oké..angoltudás rulez..
    na mind1 mégegyszer köszi..
  • Fenrir
    #3316
    van a feje felett egy gyertya
  • Carlos
    #3315
    Kocsmáros.
    Kocsmában.
  • yareus17
    #3314
    köszi.De ez az inkeeper hol van?
  • Fenrir
    #3313
    max 4 lehet az első fokozaton, utána fokozatonként még 1, a végén maximálisan 6

    innkeeper-rel kell beszélni, increase size of my group vagy vmi hasonlót, érdemes addig nyomkodni amíg azt nem mondja, hogy nem lehet tovább amíg veterán nem vagy mert annyira nem drága aranyban sem
  • yareus17
    #3312
    Sziasztok..Lenne egy kérdésem:Most vagyok az act 2 végénél de a csapatomat nem tudom 3 tagúra bővíteni,mert mikor uj embert vennék föl angolul kirja hogy beszéljek valami innkeper-el a csapat maximális méretéről...blabla vagy többen csak a köv. nehézségi szinten lehetünk..?
  • Carlos
    #3311
    Ezekszerint eddig szerencsém volt... :)
  • vzoole
    #3310
    beszéltem varden-el de nem akar semmit se csinálni, azaz nem értem mit mond.
  • j0nNyKa
    #3309
    leirja am a kuldetes h kivel kell beszelned a prisonban :\
  • vzoole
    #3308
    visszamentem, beszéltem pár emberrel, de semmi.
    mit is kell pontosan csinálni?
    van arrébb is egy bejárat, de csak annyit mond:
    ki az? menj el!
  • vzoole
    #3307
    thx!
  • McFrost
    #3306
    mennyi vissza városba a börtönhöz
  • XeeN
    #3305
    Pedig jónéhány FarCry-al is hasonlóképpen jártak.
  • Fenrir
    #3304
    tökmind1 végülis, akárkiből akármit kifejleszthesz

    amúgy megerősítem az állítást, 2-es fokozaton Lothar már 40-es cm, nem melee
  • XeeN
    #3303
    Kerüld meg! :)
  • vzoole
    #3302
    Na már most elakadtam :)
    A hátam mögött van a második transport állomás úgy 50 méterre.
    A csaj a kapu mögött meg csak annyit mond, hogy nem enged be, ne raboljam az idejét.


    Köszi!
  • csvg
    #3301
    A kép azért készült el sokára, mert nem volt elemem a géphez, aztán találtam de az is alig bírta, s a sietségben hozzáértem a lencséhez. Hát ezért. A Media Marktban meg nem hiszem, hogy warezos lenne (amúgy a kézikönyv is magyar), de a számla megvan, kiváncsi leszek holnap az automexnél mit mondanak.
  • Carlos
    #3300
    Hát én már csak örök elégedetlenkedő vagyok.
    Az az igazság, ha tényleg vetted, akkor átb***tak és egy warezost vehettél.
    Amúgy miért nem éles a kép???
  • csvg
    #3299
    jihad! A progit a Media Markt-ban vettem! A CD galaxis engem is elhajtott, sőt az 576 kbyte is.
  • csvg
    #3298
    Carlos! A kép a galériámba van! Remélem megkövetsz! Csá!
  • McFrost
    #3297
    Lenne egy kérdésem:
    az első küldetés csokorban az 5-6 küldi körül van egy rész ahol négy aldalról lépcsővel körülvett tér van, skórpiók, szikladobálók,meg emberformák hosszú lándzsával, szal ott a tér közepén ven egy lift ami levisz a mélybe viszont ott összeakadok 2 mondróval akiknek ha abbahagyom a püfölését vissza "nő" az életük! Tanács?
  • Carlos
    #3296
    Bármely ingyenes tárhelyre, agy küld el nekem mélben és felteszem én.
  • csvg
    #3295
    Carlos! Tudom, hogy nem ismersz, de nem szeretem ha meghazudtolnak. Én tanácsot és nem fikázást kértem. A kép elkészült. Segítenétek, hogy illesszem be? Az Automexet úgyis felhívom telefonon,csak arra voltam kíváncsi, ez mással is előfordult-e, vagy egyedi eset.
  • jihad
    #3294
    Nálunk már kapható a játék? Nem vmi október végére ígérték a megjelenést? CD Galaxisban még a majd jön listán sincs (ami persze jelentheti azt is hogy a cdg egy szar).
  • McFrost
    #3293
    én sem találtam a dobozon, pedig egészen NewYork-ból jött...
  • Carlos
    #3292
    Lehet, hogy lebukott?
  • Carlos
    #3291
    Doboz, kézikönyv, egy papírdarab, amire rá van írva, hogy www.sg.hu.
    Amúgy gyanítom, hogy inkább warezod van, mert nem láttam még olyat, hogy ne lenne benne a kód. Pedig nem egy játékot vettem már.
  • tigeroo
    #3290
    dobozt fotózd le, és írd cetlivel mellé hogy sg.hu (mert belinkelhetsz egy nem saját dobozképet is)
  • tigeroo
    #3289
    egy szemüveget kelett volna venni helyette, és megtalálni az oldal alján a kereső fület..:l