5849
  • Chipii
    #3448
    Pedig ott van az a vért is az oldalon. (Bár nem tudom, minek erről pontos leírás, hiszen vagy megtalálod őket, vagy nem, és ez független attól, hogy tudod-e, mik vannak:)

    Berohan? Ez fura. Szépen távolról oszt, ha kell, akkor meg gyógyít autocast slotból. Részemről a mirror mode-t preferálom (klikk, klikk, klikk, és hullanak:), csak akkor váltok rampagéba néha, ha tömegével jönnek apró legyek vagy hasonlók. Az input/hotkey menüben találsz pár formációt állító parancsot, de igazábók azoknak eddig nem vettem hasznát (kivéve a wait-ot).
  • SarkanyfuaRUSH
    #3447
    valaki? ötlet?

    köszi
  • Magic Boy
    #3446
    azokra gondolsz akik körül az aura van(csak azért,mert őket magyar módszerrel(támadom majd hátrálok és lövöm varázslattal)szoktam elpusztítani és egyáltalán nem sebezhetetlenek)?
  • Magic Boy
    #3445
    Közben rájöttem már az utolsó(azt amelyiket a kis mitugrász enged el)csajt is kiszadítottam már csak az utolső tornyot kell elpusztítanom!
    A kerikának van valami jelentősége a nyakamban?
    Mit kell tennem az utolsó torony elpusztítása után,hogy eltünjön a karika?
  • Sipocz
    #3444
    Más: az egész gamában folyamatosan van olyasmi, hogy a fődög attól erős mert táplálja vmilyen erő: pl. a vai"kesh zelótát az alantasai, a gonosz fagólemet a környező bokrok, a darkwizard fiukat a ....; no ilyen esetekben praktikus először az "áramszolgáltatást" kikapcsolni mert ennek hiányában a kánya sebezhetetlen vagy regenerálódik.
  • Sipocz
    #3443
    Hello Népek!
    Mizujs?
    Van minden torony mellett egy faketrec; ezt szétvered, a romjaira mutatva mondja hogy fadarab, felveszed->úgy néz ki mint egy darab bambusz, minden torony mellet éppen ég egy tábortüz, fegyverszerüen berakod a kezébe a bambuszrudat és rámutatva a tábortűzre meggyújtod, az égő ruddal a kezedben ráketty a toronyra és már robban is.
  • Chipii
    #3442
    Ennyire nem bonyolult ám... A kezedbe veszed (bal fegyverslot), klikk a tűzre, majd klikk a toronyra.
  • Magic Boy
    #3441
    Erre én is rájöttem,de hogyan gyűjtom meg?
  • hen-tes
    #3440
    ejha, kipróbáltam én is, kb fél három óta nyomtam 8-)
    sajna holnap korán kelés, szóval elég már D:
  • Chipii
    #3439
    Először gyomláld ki a környező növényzetet, utána meg üssed csak türelmesen azzal, ami van, előbb utóbb sebződik majd.
  • Shep
    #3438
    Húha kellene némi tanács, a Prophet után van a fagólem, nade ha jól látom csak a tűz sebzi, ez ugye nekem már rossz mivel fireboltal elég gáz szétlőni, a másik, hogy visszagyógyítja magát, mit lehet vele kezdeni?
  • MacrosTheBlack
    #3437
    act2
  • Pityesz
    #3436
    Sziasztok!
    Köszi a segítséget!Mercenary!

    Még két kérdés!
    1.Chant of Dead hol találom mikor kapom meg?

    2.Gombakörök hogy tudom aktiválni, vagy itt mit kell csinálni?
    KÖszi!


  • SarkanyfuaRUSH
    #3435
    Üdv!

    Köszi mindenkinek az eddigi infókat...

    Találtam egy jó DS2 item adatbázist: http://www.gamebanshee.com/dungeonsiegeii/uniqueequipment.php

    Lehet, hogy ebbe nincs benne minden? PL. #2249-es hozzászólásban van egy unique vért, ami nincs ezen az oldalon...

    Van esetleg valahol pontosabb adatbázis?

    Másik: Lehet itt valahogy formációkat váltani a csapattal az első részhez hasonlóan? A healerem mindig belerohan a tömegbunyóba, azt leverik :(

    Köszi
  • Sipocz
    #3434
    Jaja! Aszondja a főkarinak a Lothar egy ilyen torony előtt:
    -Te! Ezek a tornyok olyan szépen meg vannak építve, kár lenne őket lerombolni!
    Mire a főkari:
    -Márpedig felgyújtjuk! Ha megpróbálsz megakadályozni téged is megöllek!
    :)))
  • Sipocz
    #3433
    Mercenary fokozaton 4, veteránon 5, eliten 6 a max. partiméret. Miben nyomod?
  • Pityesz
    #3432
    Sziasztok!
    A 2Act végén járok, az a gondom hogy a csapatom négy hero-ból áll!
    Olvastam valahol, hogy a csapat létszáma max. hat lehet,de sehogysem tudok még két akárkit felvenni!
    ??????
    Előre is köszi!
    Üdv

  • Chipii
    #3431
    Elmondta a csaj, akit kiszabadítottál, meg az is, akitől a küldit kaptad:) Fogsz egy fadarabot a ketrec maradékából, kézbe fogod, meggyújtod, és agyő torony.
  • Magic Boy
    #3430
    Itt elakadtam!
    Mindenkit megöltem és mégse enged tovább!
    Mit kell csinálni?

  • Chipii
    #3429
    ???-vel kapcsolatban volt egy fura élményem. Általában hamar felkap cuccokat, és elszelel (vagy próbál:). A bányákban történt, hogy valahogy nem közvetlen mellettem jelent meg, hanem egy szinttel lejjebb (épp az ottani chaint helyen voltam, előtte egy kis híd, és valahol lent éledt a barátunk). Egyrészt nekiállt potikat meg scrollokat felnyúlni (más nem is volt arrafele:), de nem is foglalkoztam vele, hiszen ahhoz, hogy eljussak hozzá, vissza kellett volna gyalogolnom elég sokat, plusz lépcsőn le, legalább fél perc út lett volna. Ehelyett szépen chantolok, majd nyugisan megindulok minden sietség nélkül. Ennek ellenére összefutottam vele, megvárt, még időt is adott, amíg üthetem, mintha csak akkor jelent volna meg:)
  • XeeN
    #3428


    Ő volt a tettes! :)
  • Sipocz
    #3427
    Hello Népek!
    Mizujs?
    Saját tapasztalatom (és lehet hogy itt a vai"kesh prohet üldözéses problémában is szerepet játszhatot) hogy a játékgrafikával megalkotott animációs "filmeket" hagyni kell lefutni a maga ütemében mert egy direkt megszakítás bebughatja az eseményeket (pl. a száműzött driádok táboránál is ki lehet ilyesmit kapni).
    ???-nek hatalmas érzéke van a legrohadtabb pillanatokban megjelenni:)), ha bírod "cérnával" meg életerővel akkor mindenképpen érdemes mirrorba kapcsolni és akár felhagyva az éppen folyó inzultálást jól megpüfölni, ilyenkor nagyon franko egy-négy summon mert azok nem hagyják abba az aktuális ellen gyakását és a csapattagokkal nekiesni ???-nek; általában egy rahedli "ritka" besorolásu cuccot dob (van egy partim momentán ??? által dobott "kisegyszerűdehub'meg" druida staffokkal vannak szerelve:)).
  • Shep
    #3426
    Ki jelent meg? Az a zsákos muki ?? hp -val?
  • XeeN
    #3425
    Hát ez hihetetlen... Pár percnyi játék után megjelent ? ? ? barátom, (már másodszor) de ahelyett, hogy baba cuccokat dobált volna, ellopott előlem egy full rejuv potiont! Éppen egy szellem droppolt, amikor megjelent... Hirtelen azt sem tudtam, mit csináljak(harc, screenshot, tárgymentés...). Pár pillanattal később köddé is vált. :)
  • Shep
    #3424
    hát nekem ilyen még nem volt
  • Magic Boy
    #3423
    Az elsőt megtaláltam már!
  • Magic Boy
    #3422
    Remélem nekem nem lessz benne!
    Apropó másnak is szokott teljesen lefagyni(úgy,hogy semit nemlehet csinálni és a gép se reagál semmire)!
  • Chipii
    #3421
    Sajnos semmi különbség nincs közöttük e téren. A tornyos küldi után.
  • Shep
    #3420
    Hú na sikerült megölni, hát nem semmi móka volt, a nyilas emberem tudja ezt az erős speckó nyilazást és addig kellett machinálni amíg pont abba az irányba nem lőtt, ahol a csóka állt, elsőre persze nem sikerült, szóval mehettem elent csapkodni, hogy visszatültődjön, de most végre sikerült, azért szerintem ez elég kellemetlen bug.
  • Magic Boy
    #3419
    A fajok csak tulajdonságban tértek el vagy más a sztorijuk is?
    Az a vacak mikor kerül le a nyakamrol?
  • Shep
    #3418
    de nem is látom a csókát, csak a térképről látom.

    Akkor ennyi nincs mit tenni? írtam a készítőknek gratuláltam a munkájukhoz.
  • jazzy
    #3417
    Kar erte, probald leloni levarazsolni besummonolni, vagy kezdd elolrol es ments gyakrabban
  • Shep
    #3416
    Na asszem ez a játék nekem ennyi volt kár érte de marhára nincs kedvem előröl kezdeni, nem vagyok én időmilliomos, van ugyan egy régi mentés még act-ből de hát az is az eleje, óriási hogy egy ilyen hülye mentési rendszer meg hülye bug miatt az egész eddigi játékom oda, gratula a készítőknek, az 1-ben állandóan hibáasan mentett, ebben meg ez hát a DS 10-nél talán már jó lesz.
  • Shep
    #3415
    Ott tartok, hogy üldözöm az erdőben a Prhophet nevű egyént, egy farkas hátán ül, utol értem, lezárt két járatot kék erőfallal, azt írja a journalban, hogy öljem meg őt meg az embereit na ez megvan de a kék fal még mindíg áll, gyanítom, hogy az lehet a gond, hogy a kék fal mögött a barlangban jelez egy ellent, gondolom beragadt vagy vmi, de hát most akkor mi a bánatot kezdjek, mert hiába töltöttem újra az állást mert ott lett elmentve ahol megöltem a csókát, szóval visszatöltve is ugyanúgy ott van a fal mögött egy ellen de a kék fal még áll, most akkor mi van, töröljem a francba mert előröl kellene kezdeni?
  • jazzy
    #3414
    Letezik kereso, ezenkivul vissza is lehet olvasni, kb 10x lett leirva.
  • Chipii
    #3413
    Vannak tömegirtó eszközök, erről szólnak a powerek.

    Lanon lehet játszani, illetve neten is, ha raktok fel erre való jó kis p2p alkalmazást. pl: http://www.hamachi.cc/download
  • MacrosTheBlack
    #3412
    Mindenki elvesztette, még nem is lehet kapni a gamét.
  • Jozsó
    #3411
    Egyébként nekem igazán a tömegirtó eszközök hiányoznak a játékból. Adott ugye egy parti mondjuk 4-5-6 taggal, meg a minionok, jönnek ugye a monszták, és adott egy akkora kavarodás, hogy már gőzöm sincs, hogy ki-kivel van. Diablóban is volt ilyen, de ott minden kasztnak léteztek olyan fegyverei, amit csak el kellett engedni a tömegbe, aztán lesz, ami lesz. Itt meg keresgélek egyesével ellenfeleket, és remélem, hogy hamarabb találok egyet, mintsem leírtják az egész bandámat.
  • SarkanyfuaRUSH
    #3410
    Üdv!

    Lehet játszani neten eredeti cd kulcs nélkül valahogy? Elvesztettem :)

    köszi
  • Jozsó
    #3409
    Ez szerintetek is bug? Úgy tudtam, egyszerre csak egy lényt tudnak idézni a varázslók:

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

    A másik egy érdekesség, 8 darabos, teljes full Lorethal's Legacy set. Kár, hogy egyrészt én a két egykezes kombót preferálom, másrészt, mostanra egyébként is kicsit gyenge. De azért szép :-)

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu