5849
  • toma77
    #3488
    Hi! Újabb nyűg! Razka's Ruin-nál bezárt pinceajtó. Érdemes keresgélni a kulcsot, vagy későbbi küldetésnél kell ide visszajönni?
    A kovácsos küldetésnél az ellenfeleket miből gyúrták? Elég keményen tartották magukat.
  • Sipocz
    #3487
    Helló!
    Bizony-bizony az Oblivion! Mindkét srácommal egyetemben már nagyon várjuk.
    Jó távolra futottál! Milyenek az írek? Egykor még a Tungsram Rt.-nél (hol van az már...) melózva találkoztam velük és naccerü cimboráknak tüntek, bár a kemény melózást ki nem állhatták és több ünnep- mint munkanapjuk volt:))!
  • DonnieBrasco
    #3486
    Tengermély tisztelem, Sipőcz Mester :) mizujs!
    Hogyhogy ezt a hack'n'slash-t nyomod? Nem mondom, egész jó kis játék én is nagyon jól elvoltam vele, dehát közelébe sincs a "morrowindi" tartalmas anyagoknak... nekem pl. a Fable azért jobban bejött!
    Sajnos most nem tudok játszani ezekkel, mert kijöttem Írországba melózni, és a PC-m még nincs velem. Csak egy laptop, de abban nincs valami csúcs VGA, ezért csak a Wizardry8 és az Anachronox vannak fent rajta - mellesleg két zseniális játék, mindenkinek csak ajánlani tudom.
    Remélem, rövidesen az Oblivion topicban cserélhetjük az eszmét :))

    DB
  • Sipocz
    #3485
    Helló Népek!
    Mizujs?
    Helyesbítem magam, mert találkoztam még egy quest chant-tel, a Kalrathian nexus-hoz kell még egy amit a küldő mond el az "arcesso arcanum" ehhez viszont nem kell incantation shrine:))!
    Természetes, ahogyan azt Chipii is kiemeli, nincs rossz vagy felesleges chant (amikor kis 2. szintü izékeként egyedül rohangászik a kari a dzsungelben akkor a lesser protkó is naccerű:))) és a kántáló helyek is rafináltan vannak elhelyezve, ha jó ütemben halad a parti akár folytonosan lehet rajta egy chant hatása.
  • Chipii
    #3484
    Szvsz érdemes lehet még a Chant of Prosperity (amekkora van), ártani nem árt, ha több cuccot dobálnak a moncok:) Kemény helyre (bár olyan nem nagyon van, de hátha valakinek mégis gondja akad:) meg jól jöhet a Chant of Master Self Awareness, amely a saját kasztodnak megfelelő teljes védelmet ad.
  • toma77
    #3483
    Tökéletesen kimerítő válasz!
    Thanks!
  • Sipocz
    #3482
    Hello Népek!
    Mizujs?
    A chant pici mondóka amely vmilyen mágikus adománnyal gazdagítja a partit: felnyomja a statisztikai értékeket, skilleket, védekezést, támadást, jártasságokat, életerő-mana-power regenerációs sebességeket, véletlen tárgyakat idéz és persze vannak "kicseszős" chant-ek is (lásd. a Családi ereklye cimü quest-et). Általában pici olvasótáblákról lehet lenyúlni őket, szerteszét a játék szinterein előszeretettel a titkos helyszineken. Rendkivülen speciális hatásuk van, azaz csak egy nagyon körülhatárolt dolgot változtatnak meg, kaszt, érték, cél minden nagyon kihegyezett. Egyidejüleg a partin egy chant hatása lehet, amig le nem múlik más fel nem rakható ugyanannak a meghosszabbitása viszont lehetséges. Act-onként más-más erejü chant érhető el és vannak misztikus chant-ek is. A legfontosabb quest-et is érintő chant az act II-ben felelhető "vox mortem" amely lehetővé teszi a szelemekkel való dumálást, szükséges az Arana szellemei és az Arinth staffja cimü secondary quest-ekhez. A chant "szövege" utal arra amit az elkántálása (ezt olyan kis kerek incantation shrine-ékben lehet előadni) eredményezhet; egyébként evilági latin nyelven íródtak:)). Szvsz. a "vox mortem" kivételével maxi a power regenerációs chant-ek érik meg, főlegesen akkor ha a partiban több azonos kasztu, pontosabban azonos skillcsoporthoz tartozó powereket használó kari van.
  • toma77
    #3481
    Hi!
    Mi jelentősége van ezeknek a chantoknak?
    A Haku II. küldetésnél, hol találom meg azt a dögöt, amelyik megbíz a pap kinyuvsztásával, mert addig gondolom nem fog beengedni a kapun?
  • SkunkliX
    #3480
    sziasztok ! lenne 1 kérdésem.act I-ben vagyok és van 1 terem ahol 4 különböző színű forrást meg kéne nyitni.nos nekem az uccsó zöld (life) nem gyullad meg ill. nem kativizálódik.mi lehet ennek az oka ? köci !
  • jazzy
    #3479
    Jatszol megtudod. Nem all ugyanannyibol ez nem 1 vers.
  • hen-tes
    #3478
    A három Act kb ugyanannyi játékidőt igér?
  • hen-tes
    #3477
    minden Act ugyanannyi Chapter-ből áll?
  • chriss01
    #3476
    Az nem létezik h úgy mehhalt h nem tudod feléleszteni - Ressurection scrollal vagy varázslattal próbáltadM? Vagy a necromantevel a teleport mellett ?
  • chriss01
    #3475
    Hy Lenne egy hülye kérdésem : Az normális h veteránon már fel van fedezve a térkép azaz látszik teljesen?
  • rlz001
    #3474
    Sziasztok!

    A hősöm meghalt és nem éled újjá, mit lehet ilyenkor tenni (act 3-ban)?????

    A segítséget előre is köszönöm.
  • vizmagus
    #3473
    Az act 3 chapter 4ben a barlang merre van? Mert nem találom előre is köszi.
  • Chipii
    #3472
    Lehet, hogy csak elkóborolt egy monc, nézz körbe a térképen. Esetleg újra betöltöd, és akkor próbálod. Ha így se megy, akkor bemész a mydocuments\mygames\ds2\save\single\kari könyvtárba, és a .bak filéket átnevezed .bak nélkülire, ez az eggyel korábbi mentésed.
  • Sipocz
    #3471
    Nem pontosan! A narancs szinü aura valóban az ellenfeles főgonoszokat (mini boss) jelzi, náluk vannak általában a questek lényeges tárgyai és persze az általam hivatkozott "táplálás" is főleg rájuk jellemző. Amit én nyefegek az a jelenség amikor egy ilyen főgonosz körül felsorakoznak lények-tárgyaká-bármik-és-akármik amelyeknek a legfőbb gondjuk hogy a "mesterük jólétét" garantálják. Ha már jártál a darkelf barlangokban ott pl. látsz olyat, hogy öt vai"kesh harcos áll körül egy zelótát és semmivel sem foglalkoznak csak kántálják a mesterük számára a "sötét erőt" amiből a zelóta lövi a deathray-ket, na pl. itt a érdemes előbb a "bezombult" tagokat kinyomni (végsősoron ők egy élő incantation shrine-t alkotnak).
  • Sipocz
    #3470
    Hello Népek!
    Mizujs?
    Sajnos belefutottál egy ismert bugba:((! A #3427-ben erre hivatkoztam. A sajátságos gamamentési rendszer miatt ez jó nagy gond lehet, főleg mivel primary quest fejezet. A probléma valószinüleg ott ered, hogy igenis hagyni kell a fertőzött driadokat hagy dolgozzanak az "öregen"; meglölni úgysem tudják könnyen:)) szvsz "túl gyors" voltál. Horribile dictu, de new game:((!
    Csak ajánlgatni tudom mindenkinek, hogy mielőtt beszáll a gamába csináljon egy archiválást a karakter mentéskönyvtáráról. Talán ez az elfuserált mentés technika és a chat képernyők alatti gamepause hiánya a két legkellemetlenebb hiba a rendszerben szvsz.
  • Lord Zax
    #3469
    Üdv!

    Nemrég kezdtem játszani.
    Az elején tartok amikor megszereztem az ellenszerét a betegségnek, és vinném az elven shrine-be. (act1 chapt 7)
    Utközben van egy öreg pap, akit letámadnak a beteg elfek, namost az kiabál hogy help me young one. Megölöm a szörnyeket, és utánna beszélnék vele, de az egyfolytában healeli magát és ugyanazt mondja hogy help me young one......
    Itt mit kellene csinálni? Ez föküldetés szoval nemlehet kikerülni tovább meg nemtudok menni mert fák eltorlaszolják az utat, régebbi mentésem meg nincs a szuper egymásra mentös save miatt.

    Aki tudja mit lehet csinálni légyszives segitsen.
    köszi
  • Chipii
    #3468
    A kést tuti nem adtad el, mert csak az után lehet megszerezni, hogy Taar-ral felvetted a küldit, és eladhatatlan.

    Na igen, angol nélkül nehéz:)
    Kis segitség: http://dungeonsiege2.uw.hu/modules.php?name=FAQ
    http://dungeonsiege2.uw.hu/modules.php?name=Vegegjatszas
  • vzoole
    #3467
    köszi
    én meg minden kacatomat eladtam :)
    a küldiket megszoktam nézni csak nem értek belőle semmit.
  • Chipii
    #3466
    A börtönös küldetésnek semmi köze a haku erődhöz. Mind a 4 tornyot felgyújtottad? Utána visszamész, és kész.
    A haku erődbe akkor juthatsz be, ha felvetted a földön fekvő csajtól a küldit. Ha elzavartad, és nem segítettél neki, akkor lehet, hogy sehogy.

    vzoole: esetleg megnézhetnéd milyen küldit kapsz:) (journal és társai) Amúgy meg egy haku áldozati kést kell szerezned, az előző részen az egyik áldozóhelyen.
  • vzoole
    #3465
    sziasztok
    mivel tudom kinyírni ezt a kutyát? jó nagyot harap, majdnem ott is maradtam
    azt írja más fegyver kell hozzá
  • Magic Boy
    #3464
    Tudom merre kell menni,de azt mondja a csaj,hogy nemenged be amig a börtönös küldetést nem teljesítem!
    A Hak'u erődbe.hogy jutok be?
  • jazzy
    #3463
    Az csak 1 mellekkuldetes lofaszt nem kapsz erte amugy a foldon fekvo csajjal ha beszelsz igen elfut de megadja a questet biztos hulyesegre nyomtal es nem fogadtad el a questet.. a helyes irany masfele van.
  • jazzy
    #3462
    Act2ben fogod megtalalni, aktivizalni kizarasos alapon chantoknal ha mar egyszer chant, odamesz es beirod " vox mortem " .
  • Magic Boy
    #3461
    Dumáltam,de sajnálkozott és otthagyott hol kereshetem meg?
    Mit nem csináltam meg,hogy nemenged tovább?
  • Pityesz
    #3460
    Sziasztok!
    Vannak itt rendes emberek is!
    Köszi, már meg is van!
    Még egy utolsó kérdés (v. utolsó előtti)

    Hol kell aktivizálni a Chant of Death-t!
    Utca házszám!
    Ill. a térképen hol találom!
    Még1X thx!!!
    Üdv

  • jazzy
    #3459
    1. leirjak aktivizald magad olvasas szinten amugy act2 ne izgulj meg fogod talalni
    2. kell hozza 1 karakter nev szerint Amren.
  • Pityesz
    #3458

    Köszi a segítséget MacrosTheBlack!
    Egy kicsit közelebbit nem tudnál mondani?
    (egy jó tanács sosem jön rosszul, de....)Érted?

    1.Chant of Dead hol találom mikor kapom meg?

    2.Gombaköröket hogy tudom aktiválni, vagy itt mit kell csinálni?
    KÖszi!


  • Chipii
    #3457
    2005 ősze van:)

    Lehet, hogy nem dumáltál a földön fekvő csajjal, attól kapnád meg az ehhez tartozó küldit.

    TRAVIS: veteránon annyi a változás, hogy minden lény jóval magasabb szintű, de ugyanaz a játék.
  • XeeN
    #3456
    1 évet csúsztál... :)
  • Magic Boy
    #3455
    "Késik a Dungeon Siege 2
    A hivatalos oldal szerint a Microsoft eltolta a Dungeon Siege 2 megjelenését és így az akció-szerepjáték csak 2005 tavaszán lát napvilágot az eddigi 2004 ősze helyett. Semmi információt nem közöltek, csak a megjelenési dátum lett módosítva az oldalon."

    Ez 1 Pc Dome-os hír!
    Csak azt nemértem akkor hogy-hogy mi már játszunk(egyesek már elég régen)vele?
  • Magic Boy
    #3454
    Ide (egyszer már voltam benn így tudom,hogy egy inntró jönne ahol egy kis lény kinyitja,de nincs intro.Mit tegyek,hogy legyen?)és a kis ugrálók erődjébe vagy milyébe nemenged be és anélkül tovább se tudok menni!
    Mit tegyek?
  • Magic Boy
    #3453
    A revantokat hogyan kell használni?
    Vagy addig nemcsinálja meg amig nem teljesítem a küldetését?
  • Noodlee
    #3452
    Ott lehet majd a chantokat használni...
    UFF
  • Travis Pastrana
    #3451
    Hello mindenkinek!
    Azt szeretném tudni hogyha veteran-ban már kezdheted a játékot akkor ugyanott kezdődik vagy egy más térképen??
    Ez nagyon izgat már....
    Előre is köszi
  • Magic Boy
    #3450
    Ez engem is érdekelne!
  • toma77
    #3449
    Hi!

    Mire jók azok a kör alakú szentélyek, pl. mindjárt az elején? Van valami jelentőségük?