5849
  • Noodlee
    #3528
    Hali Sámli !

    Van már patch (2.1), de nem javít semmit, csak a gamespy oldalról. Bug néha előjött pár emberkének, de én még nem találkoztam komolyabb buggal, szal mondhatni nincs benne...
  • Shaman
    #3527
    Hali all

    Kérdésem lenne,hogy most szedem le a gammmát,s kell-e valami pacth-et is leszednem hozzá,vagy az alapjátékkal lehet játszani (értem ezalatt,hogy nincs-e benne játékot gátló bug)?
  • Chipii
    #3526
    Lanon lehet, neten trükközni kell. 2.1-es patch-csel néztük, egy hamachinevű p2p progival emuláltuk a lant, utána egyik hostol, másik joinol, és mennie kell elvileg. Sima lanon meg progi nélkül is mennie kellene.
  • Blasius03
    #3525
    Hát igen! :) Ez a jó szerintem a játékban. :D Hogy rengeteg stratégiával végig lehet vinni. Hja hát Powereket már csak a látvány miatt is érdemes használni! :) Mellesleg tudott vki lanban játszani a játékkal? Irtózatosan jooo lehet! Igazán úgy lenne élvezetes játszani. Haverokkal, mindenki a személyreszabott szerkójával..... áááá ez már túl szép! :D Mi próbáltuk haverommal de vmi miatt nem műkszött. Vki vmilyen patchet?
  • Chipii
    #3524
    Én direkt sebzésre mentem + health steal, így kompenzáltam a páncél hiányát. (pl mercenary végén lehetett kb 300as armorom, de lazán vitt mindent:) Egyedül kis problémát még veterán elején a sok rangedes ill lertiskféle okozott nagy tömegben, de amúgy szólózott végig, + paci egy darabig, de veterán act1 vége felé már semmmi nem jelenetett gondot. (kovácsküldit és azunite undeadot futtából vitte, powert se használt, úgy túl gyors lett volna:)

    Azzal egyetértek viszont, hogy party az a hangulat/dumák miatt sokkal szórakoztatóbb, először én is azzal vittem végig (na meg tényleg nem nehéz a game, bármivel végigvihető:)
  • Blasius03
    #3523
    Na jó. Relatíve erőset üt. :))))) De te(gyanítom) csak ezen a szinten, ezzel a felszereléssel érted el h ne tudjanak rádsebezni. Az én harcosomra már 51/52-es szinten sem tudtak sebezni mivel a páncélszintje akkora volt mint most neked. Persze nekem AZ volt fontos neked meg a sebzés. Gondolom te egyedül nyomultál/-lsz ezzel a kariddal és úgy a te megoldásod lehet a jobb.
    Noodlee úgy értettem h a cuccokból származó plussz pontok tulajdonságokat ugyan javítanak de a speciális támadásokhoz/tulajdonságokhoz szükséges szintbe nem számítódnak bele.(Szal hiába ír mondjuk 14-es szintet ha cuccok nélkül te csak 9-es vagy)
  • Chipii
    #3522
    Biztos vagy benne?:) chipikari elit végén: shot

    #3108 és #3125 kommentekben van róla infó. Gyakorlatilag halhatatlan volt,beállhatott a legnagyobb tömegbe is, amit sebeztek rajta, annál jóval többet gyógyult vissza, szóval végig maxhp (mysterious barlangban is, 4 ellenfél közé beállva:). Durván irtott alapból is, de powerrel meg szinte komolytalan volt. Tömegre leosztott wave-vel egy laza 15ezrest mindenkinek, majd utána kb 2 ellenfelet leverve fel is töltődött (7-8k hp leverése után, ami nem volt több pár secnél:).

    Természetesen annyi skillpontot kell rakni, amennyi a kívánt powerhez kell, de az fölött általában elegendő tárgyból növelni.
  • Sheol
    #3521
    Hi!

    Saját tapasztalatom, hogy nyugodtan specializálódj death magic-re, veteran elején hagytam abba, mert unalmasan könnyű volt már.
    Addig nem voltak immúnis szörnyek, csak rezisztensek, az meg nem gond.
    Átkokat is érdemes tolni, "infect" nagyon hasznos, death magic használatánál.
    Egyébként mire odáig eljutsz, hogy lennének immúnis szörnyek, bőven lesz pontod, hogy másfajta sebzésre is adj. (Ahogy már írták nem szabad kimaxolni semmit.)
    Így is ki tudod nyírni őket, legfeljebb kicsit lassabban.
    Ha egy Ice Elemental-t viszel magaddal, akkor soha nem lesz mana gondod. (Aurája 150 %-kal megnyomja a mana regent.)
    Én 2 pettel vittem végig a leggyengusabb fokozatot, de most sem érzem a társak szükségét.
    Pontosabban, ha új gémet kezdek, akkor nagy csapatot fogok vinni, mert a szólózás unalmas, ráadásul nem is fejlődsz jobban, mintha többen lennétek.
    Valdis-t 45 körüli szinten nyírtam ki, és szerintem aki 4 karival ment, az is e körül.
  • Noodlee
    #3520
    "(mert ugye nem számítja bele őket)"

    ööö

    Ezt kifejtenéd, mert nem egészen értem...
    Mi az, hogy nem számítja bele őket?
    Szóval a pontot rárakja, de a +1 pontból származó plusszokat nem adja meg ?
  • DewRee
    #3519
    Lehet hogy már ezerszer lerágott csont volt a kérdés maga, de hogyan lehet felhasználni a különböző talált ill. zsákmányolt állati bőröket/füveket/köveket/gyémántokat?
  • Blasius03
    #3518
    Hali! Chippii a pontok amiket a cuccok adnak hasznosak de pl a skilleknél szart sem érnek(mert ugye nem számítja bele őket). Szóval azért érdemes rakosgatni őket mert a magasabb szintű speciális képességekhez kellenek. Ami meg a harcost illeti annál létkérdés az armour szint mert nagyot ugye úgysem fog ütni soha. :) Viszont ha nagy a páncélszintje akkor bárkit lefog míg a varázslovak leszedik az illetőt. Sztem egyébként bátran lehet nekromanciára fejleszteni(+még 1-re) csak kell magaddalvinni társakat. Mindenre senki sem immunis és egységben az erő! :D
  • Jozsó
    #3517
    Először én is a nekromanciát nyomtam, de van, hogy egész pályákon keresztül mindenki death immunis. Ezután a villámot kezdtem tápolni, szerintem a legerősebb skillek is ezen az ágon vannak. Megaztán tűz sebzésre tartogatok egy lap dragont :-)
  • mr menyus
    #3516
    Hello mindenki!
    Kérdésem gyors és egyszerű: combat mage-el melyik ágazatot éri meg legjobban fejleszteni, hol lesz a legnagyobbat sebző spell? Mert nekem nagyon tetszik a nekromancia és szívem szerint arra specializálnám, de nem akarom, hogy ~28. szinten (most) rányomok 8-10 skill pontot és aztán kiderül, hogy a közelébe sem ér hatásosságban a tűz- vagy a villám alaopú spelleknek... Tehát?
    Egyelőre elég nagy mókának tűnik az egyenes vonalban mindenkit sebző nekromanta spell + a skill-ből fakadó %-os életerő-szívás... :) De ezek hatékonyak (jóval) később is?
    Másik igen fontos kérdés: a Mana steal vonatkozik varázslatokra is??? Azaz van értelme varázsló karaktert felszerelni x% mana steal tárggyal? A többi tulajdonsága is elég jó a cuccnak, de ha nem kap vissza tőle manát, akkor a mostani jobb, ezért kérdezem.
    Előre is kösz!
  • McFrost
    #3515
    Kicsitt lejjebb van egy képem a skilljeimről.
    Most se dual, se fegyver+pajzs, csak egy egykezes vagy egy kétkezes kard.
  • Chipii
    #3514
    Ha van pontod a dual skillre rakva, akkor passz. Nem lehet, hogy nem raktál rá pontot, és eddig azért tudtál két fegyverrel menni, mert a baltád adott a melee skillekre?
  • McFrost
    #3513
    Hail!
    #3492 -ben szerplő első kérdésemre valaki estleg?
  • Chipii
    #3512
    Hát igen, a game örök:) Remélem, én is megérem egyszer, és majd alázom az ifjúságot:) Mellesleg a 12 pontot nem csak azért írtam, mert az fölött nem nő sokkal, hanem mivel tárgyakkal is csak 20-ig lehet növelni, ezért felesleges többet elpocsékolni rájuk. Nekem speciel csak a cuccok adtak volna 13-13 pontot a kétfegyveres képességekre, de a többi melee skillre is 8-10 pontom volt tárgyból (elit végére). Akkor inkább érdemes elkölteni nem kaszt képességekre.
  • Sipocz
    #3511
    off:
    még csak 48:))
  • jazzy
    #3510
    Off:
    Sipöcz szabad tudni hany eves vagy? Olyan szep kerek ertelmes mondatokat irsz mindig ami itt ritka ;]
  • Sipocz
    #3509
    Helló Népek!
    Mizujs?
    Lásd én éppen az elosztható skillpontok számát keveslem. Korábban dünnyögtem is arról, hogy szvsz. a gama jobban tenné ha az anyagi tápolás helyett (20-as kari mercanary fokozatban tökuniq szerkóban azé ne rohangáljon mán, no meg ha az ellen által dobott cucc veryüber akkor meg kinek kell az enchant lehetőség) sokkal jobb lett volna több skillpont. Egyetértek Chipii-vel abban hogy az egyes skillekt csak olyan (valóban 10-12 pont) mértékben érdemes felrakni max. amit a fejlesztési célba vett power megkövetel mert már 8 pont felett is a lefedett jellemzőben nagyon picike a nyereség (tök mindegy hogy pl. egy sebzésérték 41 vagy 43 %-ban támogatott amikor van olyan dobott cucc ami az adott dolgot +15-re támogatja).
  • Jozsó
    #3508
    Szerintem részint, mert olyan kevés skill van az elosztható pontokhoz képest, másrészt a power-ek miatt érdemes többet is pakolni, mint 12.
  • Chipii
    #3507
    Nem nyert, mert két fegyó a nyerő:) Szvsz 12-ig érdemes pakolni skillekre (általában a powerek is azt kívánják meg), addig szépen nőnek, és onnan már elég tárgyakkal növelni. Korábban írtam egy kombót, igaz, az elitig készült, de ötletnek jó lehet, ha visszalapozol, megtalálod valahol.
  • yareus17
    #3506
    Na csak kifelejtek valamit:mostvagyok Valdys előtt és vele hogy kell majd elbánni?
  • yareus17
    #3505
    Hi!Némi karakterfejlesztési tanácsot szertnék kérni..:Egy melee karakternél milyen skilleket érdemes kimaxolni vagy mondjuk kb hanyas szintig érdemes felnyomni ..mert magasabb szintekenmár csak 1-2%-ot adnak...
    Van valakinek egy tuti kombója?(ja és pajzs+egykezes kard, ez biztos..)
  • M.A.D.
    #3504
    énekelj!:)
    tucc angolul, picit? kicsihuszáj!
  • McFrost
    #3503
    Itt ebben a teremben mit kell csinálni?
  • McFrost
    #3502
    Azt mondja meg valaki , hogy tudom vissza állítani a dual attackot?
  • McFrost
    #3501
    Thanx!
  • Travis Pastrana
    #3500
    De ha az embered meghalt akkor élszed ujra van a varázslatok közt egy kis szürke kereszt arra válts át és jobb gombbal kattints a halottra és akkor feléled
  • Travis Pastrana
    #3499
    Egyébként ilyesmi már nekem is volt csak nekem a varázslat tünt el de aztán megtaláltam a másik emberkémnél
  • McFrost
    #3498
  • McFrost
    #3497
    act 1 - chapter 7
  • Travis Pastrana
    #3496
    HMmmmmm ez érdekes te most hol is jársz?
  • McFrost
    #3495
    Ha ez nekem szól akkor, igen eddig dualban gyilkolt, majd volt egy ellen szikla tetején és varázslásra váltottam és onnantól nincs dual, meg a zsír baltám is eltűnt.
  • Travis Pastrana
    #3494
    Megnézted már hogy megvannak e a képességei amivel dual-ban lehet verekedni??
    Mert ha nincs akkor valami nagy csalás lehet...
  • Travis Pastrana
    #3493
    Helo
    Volna egy kérdés az act-3 vége fele vagyok és mikor megöltem a három dark wizard-ot akkor utána elvileg beszélni kell a kiskirállyal karlathi-ában a városban...és csak a szolgája van ott a helyén és azt mondja hogy beteg a király és siessek de hova sieseek holvan a király mert neki kéne vinni az aegis of death-ot!
  • McFrost
    #3492
    Hail !
    2 kérdés:
    -az emberem mindkét kezében fegyvert visel és kaszaból mint állat, de az egyik balta csak úgy eltűnt a kezéből és most nem hajlandó 2 fegyvert fogni.
    -másik pedig hogy elhalálozott egyik hősöm egy hölgy , ott fexik a lábam előtt, nem hajlandó feltámadni, a képen az arca helyett a sírköve van , fel tudom éleszteni?
  • Zpepe
    #3491
    Nem tudjátok, hol lehet beállítani azt, hogy az embere(i)m folyamatosan támadjanak? Mert az enyémek csak annyiszor támadnak ahányszor rámegyek az ellnere. Egy klikk, egy ütés. Na meg azt, hogy támadják a közelben lévő ellnfeleket egyből.
  • toma77
    #3490
    kösz!
  • Sipocz
    #3489
    A Razka's Ruin-nál ne gyötörd magad, személyre szóló küldi (Deru); a kovács szívatós az a helyzet hogy a hak'o-s szekciót kb.12-14 a taclar-ost kb.18-20-as szinten kell nyomni, ami ügye x@rügy mert amikor a hak'o-s jól tejeli az xp-t a taclar-os még nem ad semmit(illetve tutihalál), amikor meg a taclar-os tejel jól a hak'o-s már nem ad semmit:)), javallat 12-14-esen hak'o-s szekció kigyak, elmegy másfelé gyak, Xeria temploma után visszajön és taclaroknak ressz, a kovács úgy is bevonja Aman'lu-t a hálaadásba:)).