5849
  • toma77
    #3568
    Hi!
    Hol találom a 2. actban az Arith's Legendary Staff küldetésben az összeszeendő cuccokat? A második megvan, az első meg az utolsó kellene? A végigjátszás nem túl konkrét, úgyhogy kellenne valami támpont. (Teleport, név vagy valami)
  • Noodlee
    #3567
    Miután beszéltünk, szétnéztem a neten neked serial ügyben, de mindenhol azt írták, amit megadtam :(
  • Bugilaci
    #3566
    Hali

    Tudja vki, hogy hányan lehet jáccani LANon a játékot? Nekem csak 4 játékos sikerült, de mintha azt olvastam volna hogy 8 is megy segédek nélkül.
    Thx előre is!
  • Pityesz
    #3565
    Köszi a segítséget Chipii!!!!!!!!!!!!
    Üdv
  • Chipii
    #3564
    W2K-n mindenesetre fut.
  • Chipii
    #3563
    Sajnos nem, legalábbis ezt írják a hivatalos faq-ban.
  • Shaman
    #3562
    leszedtem wanadoo-ról a gammát,de nem volt mellé serial.
    Egy cimbim mondta ezt a serialt JF282-YTKJM-H76H8-XQP96-8PTBQ amit amúgy most ebben a topikban is megtaláltam,de nem müxik vele...

    Nem tud valaki másik serialt?
  • hano2
    #3561
    Hali!
    Megtudnátok mondani hogy a DS 2 csak XP-n fut,vagy valaki próbálta (esetleg)Win 98 SE-n is.A minimális config-ban nem szerepel a min op.rendszer.(Nálam a setup XP Service Pack-ot kér.Tudom, hogy ez régi op.rendszer!)
  • Chipii
    #3560
    Miért is? Arra van, hogy a tetszésed szerint módosítsd a statjait, attól függően, hogy milyen célra szeretnéd inkább használni. Abszolút nem mindegy, hogy mivel eteted. Ezzel ráadásul némi limitet is adnak a fejlődéséhez, és nem fogod tudni a kezdővárosban teljesen felnövelni, csak idővel. Persze ha teleszórod minden szeméttel, akkor hamarabb felnő, csak olyan is lesz.
  • NeoMaN
    #3559
    LOL ez a pet etetés...
    Úristen mekkora gagyiság..
  • Chipii
    #3558
    1. Ne tornyot keress, hanem föld alatti rejtett helyet, valahol az északi kapu fölötti teleport alatt.
    2. A 4es a Greilyn beach-en van, de írja is a journal, nem tudom miért nem találtad meg. A 9-es a Vaikesheknél van, az utolsó teleport után menj tovább, lesz 3 barlangterem egymás mellett, az egyikben lesz.
    3. Ha megszerezted a mithril gyűrűt, vedd fel, és menj a fogadóhoz, van egy szoba, ahol az a kereskedő szállt meg, akinek a házában a követ találtad, vele beszélj.

    Ha nem megy, akkor ez talán segít: http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/914954.html
  • Pityesz
    #3557
    Sziasztok!
    Lenne pár kérdésem, a játék legvégén tartok , csak egy pár mellék küldetés hiányzik!
    1.Act Lelani Sorrow Észak: Kalrathian lenni kellene egy toronynak,benne egy mukinak akinek az ELf vizet kellene odaadni, de sehol nem találom!
    2Act Spirit of Aranna:
    4. és a 9. szellem hiányzik!

    Mark of the Assassin: hol bujkál a gyilkos!

    Előre is köszi!
    Üdv
    Pista
  • Chipii
    #3556
    Az oázis, ahogy irtam, Deru (akit a kezdővárosban a kapuban vehetsz fel) mellékküldetéséhez tartozik , de az Amanluban kezdődik. Ezen a részen a vizen kívül van egy állatkereskedéshez tartozó küldi (azt is Amanluban kell felvenni), illetve van még egy logikai kincseskamrás küldi, azt Kalrathiában, a fogadóban tudod felvenni. Miután végeztél a vizes résszel, vissza kell menned Kalrathiába, beszélni a Lorddal, és utána kimehetsz a keleti kapun, arra menj tovább.
  • Shep
    #3555
    Na senki nem tud segíteni?
  • Shep
    #3554
    ó a fene nagy lett, na már mindegy.
  • Shep
    #3553
    Na itt tartok bal lefele van vmi kis falu és a kapun vmi felhő vagy mi a bánat van, felfele van az oázis és semmi más, jobbra le meg ahol a vizet bekapcsoltam. Na akkor most merre, hogyan tovább?



  • Shep
    #3552
    ok köszi szétnézek és keresem az utat
  • Chipii
    #3551
    Annak a küldinek semmi köze nincs az oázishoz, szépen az úton elbattyogsz a morden városba, levagdosod a tiszteket, összegyűjtöd a kulcsokat, majd levágod a főnököt. x. alkalommal le lett írva, ne a nyilat kövessétek, hanem az utat, mert a nyíl mutathat légvonalban is, amikor az út teljesen másfele kanyarog.

    Az oázis tudtommal Deru mellékküldijéhez kapcsolódik. Meg van azon a környéken pár másik föld alatti terem, amelynél logikai szobortologatás nehezíti az ajtók kinyitását.
  • Shep
    #3550
    3545-re senki?
  • Shep
    #3549
    minden tárgy jó ami nállad van és egyszerűen az inventorynál ráhúzod a 3d-s modellre
  • NeoMaN
    #3548
    öööö, mivel és hogyan??? :))
    etetni????
  • Shep
    #3547
    etetni kell és akkor majd fog nőni
  • NeoMaN
    #3546
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem.
    Kis ice elementalom van, de olyan kis töpörtyű...
    Ez nem növexik vagy valami? Kell valahogy tápolni?

    Amúgy természet mágus, íjász, barbár (vagy mi) a csapat összeállítása, és pár másodpercig tart bármilyen ellenfél/ek. Nagyon könnyű hack'n slash, remélem késöbb benehezedik.
    Grafika 1 pöttyet sem jobb mint az első rész....sajna..
  • Shep
    #3545
    Na tehát, ez lenne a küldetés:

    * Enter the Morden city of Darthrul
    * Speak to the Morden Chief
    * Defeat the Morden Chief
    * Bring the head of the Morden Chief back to Lord Kalrathia

    de elindulok a nyilat követve, elérek a mágikus oázishoz vagy mi a neve és ott van egy ajtó ami nem nyílik viszont rá van írva vmi szöveg és itt tartok ehhez kellene vmi segítség.
  • steweee
    #3544
    a dungeon siege 1-hez lévő óriási mageworld kiegészítőt ki tudta vki csomagolni? mert bár le van írva a readme-ben hogy hogyan kell, illetve a password-ök is, de úgy mégsem jó. tud segíteni vki?
  • PSY28
    #3543
    Ember legyen a talpan kai kitalalja hogy hol jarsz es mire gondosz :D
  • Shep
    #3542
    ACT 3 chapter 2, eljutok egy ajtóhoz, de nem nyílik (a barlangnál) visszamentem egy közeli toronyhoz, ott lent meg ilyen szarokat kell aktiválgatni, hogy tovább tudja jutni erre, kell jönni, vagy ez csak mellékküldetés lesz?
  • PSY28
    #3541
    Valamint tobb karival szentem konnyebb is vegigvinni. Itt viszont ha 1x vegigvitted nem nagyon van kedve tovabbjatszani, mert nem lehet hova fejlodni. Multiban allandoan vegig kell csianlni csomo kuldetest, hogy eleg eros szornyek jojjenek, vagyis eljuss a toronyig. 2-be is kellett volna valami mutiplayer map, mert 1x vegigtolod es annyi. Torolheted is.
  • tigeroo
    #3540
  • Chipii
    #3539
    100. De alapjátékban nem nagyon fogsz 90 fölé menni. Amúgy az elsőben is a 150 csak egy elméleti határ volt, csalás nélkül nem lehetett volna elmenni odáig (csináltam 120 körüli karit anno, és nem kevés ideig tartott:).
  • Noodlee
    #3538
    Az 1. részben max lvl 150 volt. Itt is annyi ?
  • Chipii
    #3537
    Csak a multis világban. Piszok durva csirkék voltak, csirkemamával, és csak úgy szórták a töménytelen mennyiségű mágikus cuccot:)

    Szórakoztatóbb egész partival menni, jó dumákat nyomnak néha. Végig lehet vinni egy karival is, de nem lesz könnyű elsőre.
  • Chipii
    #3536
    Ha összeszeded a teljes mysterious setet, és egy chantnál beírod a kövön lévő szöveget fordítva, akkor meglátod:)
  • lich
    #3535
    Oké, de hol a teleport? Mert a sima teleportokon nem jelöl semmit sem.
  • Shaman
    #3534
    vót csirkés pálya?

    (nem is tuttam)

    itt is végig tudod vinni csak 1 karival,mint az egyet,vagy érdemesebb a több karakter?
  • Noodlee
    #3533
    Talán itt is van egy secret pálya, mit az 1. részben a csirkés...
  • Shaman
    #3532
    bár abszolút nem játszottam még a játékkal,de a nevéből adódóan aktivál egy teleportot:-ppp
  • lich
    #3531
    Na egy ravasz kérdés. Van a ??? tárgydobáló lény. Ha kinyírom, kapok egy mysterious teleport activation stone-t. A küldetéstárgyknál a legutolsó helyre teszi, a pajzs után. Na, az mire jó?
  • Shaman
    #3530
    htxvm
  • Blasius03
    #3529
    Hát igen lanon működnie kéne de sajna nem. :( Nálunk haverommal nem volt hajlandó működni. Join-olni akart folyton barátom de a csatlakozás folyamatosan sikertelen volt(ügyködött 1 ideig aztán kiírta h nem sikerült csatl). Fogalmunk sincs h miért nem műkszött mert tűzfalakat mind-mind kikapcsoltuk és minden létező szart engedélyeztünk.
    Vmi ötlet? F1-F1-F1!!!