5849
  • Herkulles
    #3608
    Császtok! Belekezdtem a játékba, de a legelején elakadtam. Az eirulan városát és környékét körbeöltem már párszor és csak a south gaten lehetne kijutni onnan, de az őr nem enged, merre tovább?
  • Shaman
    #3607
    próbálkozom :-ppp
  • Chipii
    #3606
    Az auto defense-t erősen ellenjavallom, mert ha neked jönnek többen, miközben csépeled a kiválasztott célpontot, akkor mindig az felé fog fordulni, aki épp utoljára érkezett, ergo nem tudod a kiválasztott főmoncot eltenni láb alól gyorsan. Persze jól néz ki, hogy pörög pattog a célpontok között (főleg 2 fegyverrel:), de nem éppen hatékony. Ellenfelenként egy klikket már csak tud nyomni a kolléga.)
  • M.A.D.
    #3605
    Sima, eredeti exe-vel sem megy fel az előző patch-re a mostani. Valami line hibára panaszkodik. Ez van. :(
  • Shaman
    #3604
    htx!!4
  • Noodlee
    #3603
    Option -> Game

    Ott az automatic attack, és deffense opciókat állítsd ON-ra.
  • Shaman
    #3602
    lehet,hogy egy hülye alap kérdésem lesz,de még csak most kezdtem a gammát,s be lehet valahol állítani,hogy a hősöm folyamatosan üsse-varázsolja a lényt? Mert a másodkarakter folyamatosan csapkodta,de az aktív karakterem,csak akkor ha kattingatok a lényre...
  • M.A.D.
    #3601
    Igen! Láttam már mi a gond. A szokásos. :) Még jó, hogy évek óta meghagyom a játékoknak az eredeti exejét a könyvtárába.
  • Jozsó
    #3600
    Gondolom eredeti exe-vel próbáltad...

    Merthogy úgy felmegy, csak (legálábbis nálam) az elmentett hero nem akar újra mozgásba lendülni.
  • M.A.D.
    #3599
    No, a nemrég kijött patch nem akar feltelepülni. :( Gyanús!
  • htibor
    #3598
    Igen, ha van még befejezetlen mellékküldetésed, azt is be tudod még fejezni.
  • j0nNyKa
    #3597
    a keresoben(..!..) irnak rola
  • Shep
    #3596
    A végén megöltem Valdist aztán visszadob a sivatagi városba, akkor ennyi volt a fő szál befejeződött csak annyi, hogy még lehet bóklászni?
  • NeoMaN
    #3595
    :))))))))

    Kurvanagy egyként ez az SG, már a nick-ről tudni, hogy mekkora **** kérdés lesz, ill. fordítva. Elolvasol egy kommentet, és kb. beazonosítod azt az 5-10 embert aki feltehette..
    :PPPP
  • littleNorbi
    #3594
    Melyik hozzászólásban(#) írnak róla?
  • j0nNyKa
    #3593
    azert van, mert nem olvasol vissza, es megbuntet a jatek
  • littleNorbi
    #3592
    Miért van az, hogy amikor betöltöm a mentést nem arra a helyre dob be ahol lementetem a játékot ?
  • Jozsó
    #3591
    Az új patch nem ismeri fel a régi mentést.
    Mintha ezt elfelejtették volna közölni a readme-ben.
    Ennyire azért nem fontos nekem, hogy felrakjam, downgrade lett...
  • littleNorbi
    #3590
    Mikor lesz rá magyarítás?
  • Chipii
    #3589
    Rendületlenül.
  • Chipii
    #3588
    Törni minek? Bemountolod/berakod a cdt, és kész.
  • jihad
    #3587
    Előre.
  • FoToS
    #3586
    Nem tudom,de jobb,ha megvan :-)
  • toma77
    #3585
    Mit változtat az új patch?
  • FoToS
    #3584
    Sziasztok valaki egy linket adjon már honnan lehet letölteni a tört uj pacht köszi.
  • Chipii
    #3583
    Ez igy nem teljesen igaz, már veteránon is vannak immunisok, eliten már olyanok is vannak, amelyek gyógyulnak az adott mágiától:)
  • PSY28
    #3582
    Ami kod itt volt abba 1 mokas gyerek 1 betut kicserelt, lehet hogy azert nemmegy.
    Ha a 7 poty utan all meg akkor biztos hogy a video lejatszasanal akad meg. Valaki javasolta hogy torold le a videket, lehet akkor elindul. Ha azt irtak hogy barmilyen magussal nyugottan lehet menni akkor az nyilvan ugy is van. Elit-ig csak rezisztenses szornyek vannak, de minden spellre lesz immunis, szal mind1 mivel mesz ugyis kell majd hanszalnod mas spellt is.
  • Chipii
    #3581
    El is küldheted, vehetsz helyette másikat:) Ha van sok pénzed, akkor boltból is vehetsz neki megfelelő cuccot.
  • lich
    #3580
    Maga egy Úr!
  • NeoMaN
    #3579
    :)))))))))
    mire mondtátok ezt az etetést, már act2-ben jártam. volt egy rahedli varázstárgyam (jó drágák), azzal zabáltattam tele ugrott is 3 szintet, fene tudta hogy az is számít mit kap..... Monnyuk azt észrevettem, hogy jó, drága, sok tulajdonságos tárgytól többet nő a csík. :)
    akkor jólelbaxtam :)
    hehe
  • yareus17
    #3578
    Hi! A combat magic skilleknél illetve spelleknél melyik ágazatot célszerű fejleszteni?dead-fire-lightning?a visszaolvasgatásaim alapján valaki azt írta hogy a lightning-nál vannak a legerősebb spellek viszont van aki azt irta hogy nyugodtan lehet dead-et is fejleszteni úgy se lesz gond az enemykkel.várom a válaszokat..thx
  • htibor
    #3577
    Szia!
    Nekem nincs vele problemám, sima Abit R9550-esem van, standard Catalyst driverrel.
    Próbáld meg kisebb felbontásban, kevesebb színmélységben, esetleges grafot vagy egyéb feleslegesen erőforrást foglaló progikat kilőni, Catalyst drivert újrainstallálni...
    Talán sikerül ;-/
  • toma77
    #3576
    Megnézem!
  • DukaMYStro
    #3575
    Hali
    valaki segithetne!
    A probléma a következő:
    A játékot feltelepítem, és a kezdésnél, mikor a képernyő alján jelennek meg a pontok, a 7. nél megáll. Miért? két cracket is szereztem hozzá. megpróbáltuk más gépén is. akitől szereztem geforce videókártyával rendelkezik, nála megy, másik három ATI kártyás gépen(köztük az enyémen) sem megy. Patchelni kellene?
    a kodek csomagokat már leszedtem, és ugy sem müködik!
    VALAKI SEGÍTSEN LÉÉÉÉÉGGGGYYYYSSSSSZZZZÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Shaman
    #3574
    heh? nekem milyen verziód van? Nálam install elején be kell tolni a serial keyt..
  • toma77
    #3573
    Nálam totál nem kér semmilyen kódot!
  • Shaman
    #3572
    nem nincs ott,már megnéztem,van egy crack könyvtár,de abban,csak az indító exe van amivel majd ha felinstalláltam lehet felüliríatni...nah mind1..
  • Chipii
    #3571
    Nézz körül az 1. cdn, miféle könyvtárak vannak ott, valamit lehet elfelejtettél.
  • AszSzuli
    #3570
    Hellosztok!
  • Shaman
    #3569
    tom...most én is szétnéztem....as szintén azt találtam...(milyen balfasz verzióm van nekem...)
    Még este kipróbálom,hátha nem jól írtam be amit mondtál,vagy esetleg te rontottad el a diktálást :-pp