5849
  • Lord Tika
    #3648
    Üdvözlet! Lenne egy kérdésem és a fórum átnézése után nem nagyon találtam választ (bár nem voltam túl alapos). Miután egyel nehezebb fokozaton ismét elkezdtem a játékot rögtön kibővitettem a csapatot még egy hellyel. Na mondom megyek is felvenni valalkit. Erre a kijáratnál áldogálók mindketten azt mondják, hogy már szerepelnek a partiban egyszer, pedig csak a fogadóban vannak mint visszahívható partitagok. Ez így normális? Mármint csak a régieket használhatom? Nem lehet az újjakat felvenni vagy lecserélni a hasonló nevűekkel? Mert ugye akik a fogadóban vannak azok egy pöttyet el vannak szintben maradva és bár gondolom gyorsabban fejlődnének, de egy jó ideig eléggé halékonyak lennének.
  • Frosty01
    #3647
    Sziasztok! meg tudná valaki mondani hogy hol találom Kithiarát azt a skorpiókirályt vagy mit
  • Noodlee
    #3646
    NP!
  • Hyper Snake
    #3645
    kösz.
  • Noodlee
    #3644
    #3623 is bugyuta kérdés volt, mivel a driad néni elmondta szépen, hogy miért nem enged be...
  • j0nNyKa
    #3643
    vagy ne kerdezzen meg minden mondatot forumon, arra van a szotar
  • Noodlee
    #3642
    Azért nem árt egy minimális angoltudás, ha már játszogatunk valami angolnyelvű játékkal...
  • Noodlee
    #3641
    Elérted a maximum partitagok számát. A kocsmában tudsz venni még "helyet" attól a nőtől, aki sepreget, feje fölött egy gyertyatartós gyertyával.
  • Hyper Snake
    #3640
    Köszönöm!
    Tényleg ha már a pet-eket említed miért írja ki ezt nekem mikor akarok venni egyet ?
  • Noodlee
    #3639
    Visszamenni városba. Másik kijáraton kell majd továbbmenni, ott ahol a peteket tod venni...
  • Hyper Snake
    #3638
    Mit kell ebben a barlangban csinálni, zsákutcába jutottam?
  • littleNorbi
    #3637
    Thx!
  • Noodlee
    #3636
    Patchek
  • XeeN
    #3635
    Igen! :)
  • littleNorbi
    #3634
    Honnan lehet letölteni a patcheket ?
  • mochee
    #3633
    Komolyan???? Akkor nálam valami rohadt nagy szar van, mivel maximum 60-at ír ki, amikor bekapcsolom hogy mutassa, de nagyon gyakran 30 körül vánszorog, még az alá is ugrik néha. És érzem, hogy nem igazán folyamatos a játék, bár nem lehet mondani hogy szaggat.

    Ha túl poros a proci hűtőbordája, az vezethet ilyen mérvű lassuláshoz?
  • XeeN
    #3632
    150-200
  • mochee
    #3631
    2.2-n most kezdtem a játékot.
  • Noodlee
    #3630
    Sikerült feltenni a 2.2 patchet, de a régi mentéseimet valóban nem tudtam sehogy elővarázsolni
    Most felrakom a 2.0-t megint :(
  • mochee
    #3629
    Szevasztok!
    Szerintetek ilyen gépen mennyi fps-t kéne produkálnia a játéknak?
    Intel 2,8 Ghz, 1 Gb Samsung Ram, Geforce Asus v9999 6800GT 128Mb (!)
    Kicsit lassúnak érzem.
  • Noodlee
    #3628
    Hiho!

    Használ itt valaki megpatchelt játékot?
    Én most felraktam a megjelent patcheket, de semmi jelét nem látom, hogy valóban feltelepült volna.(2.1, majd 2.2 patch is felment)

    1. A menüben még mindig V2.0-t ír ki.
    2. Régebben olvastam, hogy nem kompatibilis a savegame a 2.0 és a 2.1, nekem mégis megy.

    A patch nem kérdez semmit, elindul, töltöget, majd elindul a játék magától...

    Szal valami nem stimmel.
    Próbáltam visszaolvasni patchelés ügyben, de nem találtam semmit, csak annyit, hogy nem megy vele a régi save :(

    PLZ HELP!
  • Noodlee
    #3627
    NP!
  • littleNorbi
    #3626
    kösz!
  • Noodlee
    #3625
    A titkos területen van egy íjjász csonti, aki játszani akar velem, "lapozgatós" stíluban, de sajnos nem találom a megoldást. Ha valaki már megcsinálta, az elmondhatná, hogy mi a jutalom, mert szeretném megcsinálni, ha valami normális cuccot ad.
  • Noodlee
    #3624
    Vetesd le a nyakadból a "bilincset" ( prison), és utána ment a Hallba, és beszélj Taarral.
  • littleNorbi
    #3623
    Hogyan bírok ide bejutni ?
  • Shan
    #3622
    Bocs...Előbb járt a kezem, mint az eszem...(gamebanshee)
  • Shan
    #3621
    Szevasztok!

    Az elven shrine-nál hol találom a titkos ajtót? Általában észre szoktam venni a gombokat, karokat, betolható lámpákat, de itt nincs meg...pedig már 3x végigbóklásztam...
  • toma77
    #3620
    A végigjátszásban le van irva, hogy mit kell csinálni.
    Az a trükkje, hogy a fény elérje az ajtót, mert akkor ki fog nyílni. Úgy tekergesd, hogy ez összejöjjön, de nem kell az összes szobrot felhasználni, sőt valamikor pont útba is van egyik-másik. Az első ajtó könnyű, a másik az már nehezebb, de én 10 perc alatt megcsináltam. Szóval go!!
  • Noodlee
    #3619
    Kérdések...
    Néha már kapartam magamat, hogy néhány emberke milyen hülyeségeket tud kérdezni, de én nem szeretnék beállni a sorba, ezért nem igazán tettem fel eddig kérdéseket, gondoltam idővel rájövök/megoldom, de ez az ajtó kifogott rajtam :(
  • Noodlee
    #3618
    Hátööö...
    Elkezdtem pár napja elolvasni az egészet a legelejétől, kb 2600. hozzászólásig jutottam.
    Reméltem, hogy valaki ad majd valami kézzel fogható választ :P
  • Chipii
    #3617
    Érdemes keresgélni a régi hozzászólások között, mert kevés olyan dolgot tudok elképzelni, amit legalább 3szor ne kérdeztek volna már meg.
  • Noodlee
    #3616
    OOOPS.
    Sry, kicsit nagy lett.
  • Noodlee
    #3615
    Megcsináltam az összes mellékküldetést, összegyüjtöttem az öszes könyvet, stb, de 2 chantot nam sikerült megtalálnom :(

    Mit tud a Light Nalid, hogy le kellett nyomnom 10 menetet a ringben, hogy megvehessem ?

    Ebbe a terembe nem tudtam bemenni, mert nem jöttem rá, hogy hogyan kell tekergetni a szobrokat. Az ajtó szemben van... (Act III. Dartmul város melett egy labirintusban)

  • Noodlee
    #3614
    A necro elég gyenge, valóban nem az a legizmosabb karakter.
    Van pár karim, és valahogy a necro fogott meg a legjobban, most másikkal kezdtem el lötyögni. :)
  • Shaman
    #3613
    jah étem..
  • Zsolo007
    #3612
    Nem egy karival vitte :D ő a főkarira érti :D
  • Shaman
    #3611
    hmmm nem azt mondtátok,hogy több kari a jobb?
  • Noodlee
    #3610
    Végigvittem a játékot az első karimmal...
    A végeredmény: lvl 45 necro

  • Herkulles
    #3609
    Jah látok egy kaput az eleven shrinénél, lehet hogy megvan a megoldás.