5849
  • M.A.D.
    #3688
    Eredeti exe file a CD-ről. Így sem megy fel a második, legutolsó patch. :( Az egyik meghajtón 2GB a másikon (amin a game is van) 3.5GB szabad hely van, és így is kiírja pár perc után, hogy nincs elég hely. :(
  • Noodlee
    #3687
    Nem sok XP eltérés van, ha 1, vagy 4 karival mész. Én lvl 24-en értem át act 2-be, egy karival, és 4 karival is.
  • Noodlee
    #3686
    Én is 2. szinten tolom, de nekem van mellette még 6-7 másik karim is. Valóban volt párszor, hogy eszméletlen karim fejlődött!! Én itt felhozott bugokkal még nem találkoztam, nekem eddig bug mentes volt a játék, szal nem hiszem, hogy ez bug lenne!
  • Zsolo007
    #3685
    Hát nemtudom most fejből annak a fagyivarázslatnak a nevét amit én használok, de az nagyon kevés manát fogyaszt mégis nagyon jó sebzése van. Azokkal a típusú (amit te mondasz)spellekkel az a baj, hogy nagyon sok manát esznek, bár tény hogy sokat is sebzenek, de szerintem hosszú távo nem éri meg...

    Summon szerintem eggész gyengusz (naturenél, combatnál viszont faszántos), ezért én max akor foglalkozok vele ha sok az ellen és kell valaki aki lekösse őket..
  • Frosty01
    #3684
    a Nature-hez van 1 jó taktikám. Igaz még kezdő vagyok de sztem egész jó :)
    Támadásnak a Riple, AutoCast Spellnek pedig a Heal Rain és egy Summon.
  • Zsolo007
    #3683
    A mage részét nem részleteztem de természetesen én is használom komolyan a támadó varázslatait, csakmint a tank aprpóját hoztam fel, de fel sem tűnt a hiány, szal köszi a kiegészítést!

    Ezt az XP dolgot most sem bírom felfogni...Az 1ben sem volt Xp. Itt sincs szerintem (vagy legalábbis nálam nincs :) ). Mert voltak olyan részek a storyban amikor egy egy csávóm igen csúnyán lemaradt szinttel mert nem jutott szóhoz. És én nem pakolom kocsmába őket, szal...
  • Chipii
    #3682
    Kár a naturét csak a gyógyitásra pazarolni:) Persze ha nagyon haldoklik a tank elől, akkor lehet gyógyítani rajta, de nem a tank fogja a durva sebzéseket kiosztani, hanem a mágusok, a tank csak arra kell, hogy ne jussanak át rajta (egyetlen kivétel a kétfegyveres harcos, amely már kellemesen tud sebezni, nagyságrendekkel erősebb mint a másik kettő). Éppen ezért egynél több harcos felesleges is.

    Sőt, tank nélkül is lehet boldogulni:) Kellemes móka volt, amikor 3 nature mágussal +1 jég elementállal taroltam le mindent, ami az utamba került.) Szinte minden monc megfagyott mielőtt a közelembe ért volna:D (természetesen ez már 30+ szinteken)

    xp-ről: mindenki egyformán kap, aki a partiban van, attól függetlenül, hogy sebez-e, vagy sem. (néha multiban sikerült apróbb különbségeket összehoznunk, talán 1/10 szintnyit, de fogalmam sincs, hogy hogyan:) Gyorsan ki is egyenlítettük egy xp boostos chanttal egy menetben.

    Azok a társak, akiket a fogadóban hagytok, nem fejlődnek ugyan, de ha bizonyos szinteket elérsz, akkor ők is hirtelen nagyobbak lesznek, érdemes néha rájuk nézni, és akkor felvenni, mert felhúzni őket eléggé időigényes lenne.
  • Zsolo007
    #3681
    Hát ha beraktad az automata slotba akkor automatikusan kell hogy gyógyítsa a sérült társakat. Érdemes olyan gygógyító spellt majd berakni, ami az egész partit gyógyítja, nem csak 1-1 embert...

    Persze ez az automata slot nem mindíg műxik, a topic fénykorában :) még volt jópár ember akiknek bugos volt és nem volt hajlandó gyógyítani :D
  • Shaman
    #3680
    azt meg lehet valahogy oldani,hogy a netural magem automatikusan gyógyítsa a többieket,ha sérültek? beraktam neki automaticra egy gyógyítót,de eddig csak magát gyógyította :-pp
  • Shaman
    #3679
    aham thx
  • Zsolo007
    #3678
    Legalább egy tank kari kell, nekem ez pl a főhősöm. Tanknak érdemes pajzsos harcost használni, mert egyrészt nehéz lesz kinyírni (nekem főknél mindíg ő élesztgette a többieket...), másrészt neki van olyan képessége, hogy az összes ellent "magához hívja", hogy csak őt támadják, néha nagyon hasznos tud lenni.

    A Tank mögé egy nature mage mindenképp kell, hogy gyógyítsa, egy jó mage annyit ér, hogy egy idő után nem fogsz használni gyógyító potionokat.

    Szerintem érdemes a pettel foglalkozni, egyrészt mert fun :) másrészt azért mert igen komoly boostjaik lesznek felnőtt korukra ha jól sikerül nevelni őket. Én spec fagyi petet használok, annak elég kellemes mana regen boostja van, így a mageem mellé tökéletes (olyannyira, hogy mana potionokat sem használok), ezen kívül pedig van egy olyan képessége, amit ha aktiválsz akkor pár méteren beülül minden ellen megfagy jóidőre, ambushoknál nagyon hasznos mert így van időd egyenként elbánni velük, és nem kell attól "félned", hogy kinyírják a gyengébb karikat.

    Nyilas szerintem mindenképpen szükséges, mivel nagyon jók a képessége és igen komoly sebzéseket tud véghezvinni simán is, képességeivel pedig egyenesen brutális, fők ellen tökéletes (olyan képesség pölö, hogy jópár 100%-al (nemtuti az érték, mivel relatíve régen nyomtam már) megnöveli a sevzést, ilyesmik, nézz körül az ranged fülön a képességneél, és olvass :) ).

    És ezzel meg is van a 4 fő....

    Én speciel 5.nek egy kétkezes barbárt vettem fel, nagyon hatékony, elég brutális sebzése van, képességei kiemelkedőek, ő is egy valódi fő gyilkos :). Viszotn a pajzs hiány meglátszik rajta is, nagyon hamar meghal....

    6.-nak pedig egy combat mageet fogok fölvenni, de az még messze van...
  • Zsolo007
    #3677
    Hmm, ez érdekes, én úgy tudtam (és úgy is vettem észre), hogy nincs XP.
    Mindíg az a skilled fejlődik amit használsz. De ha az adott kari csak áll hátul és nem üt/varázsol/lő nem fog kapni semmit. Az "XP" úgy osztódik ahogy több emberrel ütsz egy szörnyet. Értelemszerűen ha egy szörnynek 5000es élete van akkor 1 kari sok "XP"t kap érte ha csak egyedül üti, míg ha hárman ütik akkor 3 részre lesz osztva az "XP".

    Amit te írtál (eszméletlen és fejlődik) az tuti bug, én ilyet nem tapasztaltam, ha nem használsz csapattagokat igen komolyan le lesznek maradva fejlődésben....
    Én már a 2. nehézségi szinten tolom (már amikor ráérek) és ott ez nagyon meglátszik...
  • Shaman
    #3676
    hümm,majd meg kell néznem mire gondolok...:-p
  • Noodlee
    #3675
    Lore Itemek ?
    Nem Quest Itemek? Azok kellenek a questekhez, de te nem tudsz velük csinálni semmit, csak felíródnak a könyvbe, ha megszerezted, oszt annyi, jóccak.
  • Shaman
    #3674
    és a Lore itemek mire jók?
    illetve ezek egyszer használatosak?
  • Shaman
    #3673
    aham,étem,ez jó tanács
  • Noodlee
    #3672
    Van pár olyan rész, ahol a gyenge fizikumú karik ( mage, archer) hamar elfexenek, viszont egy harcossal akár egyedül is dalolva teljesíthető az adott rész. Szerintem jó, ha van harcos a csapatodban.
  • Noodlee
    #3671
    Az alacsony szintű karit jelöld ki, és nézd meg, hogy az adott szörny milyen szintő hozzá képest. A Karik akkor fejlődnek jobban, ha pl sárga betűvel írt monsztát gyax. Ha Zöld, vagy piros betűvel van írva, akkor nem igazán fejlődik. A lényeg, hogy magas karival nem tudod hamar felhúzni a newbie karit, ha izom szörnyet irtasz...
  • Noodlee
    #3670
    Mindenki kap XP-t, még ha nem gyak, akkor is. Sőt, ha valamelyik kari eszméletlen, akkor is megy neki az XP. Elég vicces, amikor egy ájult tag szintet lép, vagy fejlődik a skillje, miközben nem csinál semmit. Mindig olyan skill, vagy varázslat fejlődik a karinak, amelyik éppen aktív, szal ha egy resurrect scrollra kattintasz, és a másik karival gyax, akkor a resurrection scrollosnak nő a nature magicje. :)
  • Noodlee
    #3669
    Ne legyél! Sok alap dolgot leírnak, de van pár hasznos infó is közötte. Szerintem szánj rá 5 percet.
  • Shaman
    #3668
    ööö akkor még kérdés.

    ha 4 karim van,s monnyuk elmegyek egy kemény helyre,s szinte csak a főkarim irtja az ellent,aból a többi kari kap xp-t? vagy mindenki csak annyi xp-t kap amennyit ölt/sebzett?
  • Shaman
    #3667
    az angollal nincs hiba,csak lusta vagyok :-ppp
  • Noodlee
    #3666
    Az idézett lény sem nyúlja az XP-t. Ha gyak, akkor azt te kapod.
    A petet cuccokkal tod etetni, de nem mindegy, hogy melyiket mivel.
    De te profi angolos vagy, minden le van írva a Journalban. Asszem a Lore fülön. 44 lecke pontokba szedve. Érdemes elolvasnod.
    Én nem javaslom a petet, szerintem rendes kari jobb. pláne, hogy hiába van 4 fős csapatod, nem kapsz sokkal kevesebb XP-t, mintha egyedül lennél!
  • Shaman
    #3665
    a pet nem kap xp-t?ehhez olvastam,hogy etetni kell,s akkor növekszik,de husit még nem találtam:-pp
    az idézett lény kap?
  • Noodlee
    #3664
    Neutral másik játékban van, itt Neature mage van :)

    Max csapatlétszám 4 fő, majd a nehezebb fokozaton kapsz 1-1 emberkét még, szal most 4 a max. A kapuban egy archer, és egy harcos ácsorog, szal neked pont jól jönne :) Sajna egy kicsit kéne majd húznod mindkét newbie karit, mert lvl 2 mindkettő, szal szotyi szörnyeket kéne gyaknod az elején, hogy kicsit felzárkózzanak.

    Igazából a csapat felállás tökmind1, de nem árt, ha csinálsz egy pajzsos tank harcost, aki kicsit feltartja a népeket, amig lenyomod őket. Nature magic emberke nem jön rosszul, mert késöbb nem árt majd, ha van valaki, aki jól tud gyógyítani, mert a löttyök lassan hozzák vissza a HP-t.

    (Monnyuk nekem mindegyik karimnál 4 fős a csapat, minden "kasztból 1-1 emberke)
  • tigeroo
    #3663

    szal ezekkel a karikkal nyomultam én ANNO
  • tigeroo
    #3662
    én is CM voltam . firespray-re mentem rá
    az ogre legyen veled (vagy miaszösz, szal a nagy böhöm harcos)
    egy pet (nem szedi feleslegesen az xp-t a csapattól)
    és egy NM (az íjászt nevidd, nyugi még az act I-ben meglesz a Nature Mage csak a nevét most nemtom:D)
  • Shaman
    #3661
    bocsánat nem neutrál,hanem nature magic asszem,vagy nem?fene se emlékszik
  • Shaman
    #3660
    Akkor még kérdés

    Ez inkább taktikai.
    Hány ember lehet max a csapatban,s milyen felállás az ideális?
    Mert én egy sorcot indítottam,s főleg combat magiceket használ (tud némi neutralt is de nem viszem túlzásba,mert tudom,hogy a vegyes kari nem jó)
    Illetve van egy neutrál mágusom. Szal jelenleg ez a 2 kari:-ppp nem túl ideális,de mindkettővel idézek lényt.
    Szal kéne közelharcos,esetleg archer. Csak ehhez tudnom kéne mennyi a max csapatlétszám
    Ha ez 4 akkor úgy jó,hogy 1 ütős,1 íjász 2 sorci? vagy ez így gyenge,s több ütős kari kéne?
  • Noodlee
    #3659
  • Shaman
    #3658
    köce
  • Shaman
    #3657
    AHÁM!!

    Azt a ládát kinyitottam,mondom nincs benne semmi,akkor hagyjuk,arra nem jöttem eá,hogy abba nekem kéne beleraknom :-ppppppp
  • Noodlee
    #3656
    Bezony :)
  • Noodlee
    #3655
    Van külön ládád, mint Dióban. A teleport mellett van jobbra, egy sárga láda.

    A kocsmában a néninél csak a már felvett, és elküldött emberkéidet tod újra felvenni. Ha gyalog mész ki a városból, akkor a kapu két oldalán ácsorog 2 kari, akit fel lehet venni a csapatba.(3 egymás mellett lévő satyi van a fejük felett). Remélem érthető volt...

    Ha van kérdésed, akkor kérdezz bátran :)
  • Ferro
    #3654
    Van közös láda! Asszem minden városban... a teleport mellett! :)
  • Shaman
    #3653
    Hülye kérdésem lesz.

    Szal bár a múltkor már felinstalláltam a gamét,de igazából még csak ma kezdtem el játszani.
    Itt nincs ilyen közös láda,vagy valami,mint a diablóban? Annyi cuccod lehet ami a hátizsákban elfér?
    Még az első városban járok,s a kocsmában nem tudok senkit bérelni,hiába beszélek a csajjal,nincs 1 ember se a listában.....
    Bár most pont beállt hozzám valaki,de az főquest volt,vagy mi....most mehetk ki South gate-en..
  • Ferro
    #3652
    Szia Zak!

    Én is megnéztem ezt a remek anyagot és gondoltam nyomot hagyok!
  • Noodlee
    #3651
    Szia!
    Te mit keresel itt cimbora?
  • Ferro
    #3650




    Remélem nem mindenkinek voltak meg! :)
  • Frosty01
    #3649
    látom gyakran látogatjátok a forumot....