5849
  • Noodlee
    #3729
    Ja téllek :(
  • Shaman
    #3728
    Arról nem is beszélve,hogy úgy tudtam tolni,hogy átvettem az otthoni gépem,nah most még otthon nincs net,szal...
  • Shaman
    #3727
    de azóta mán pesten meló,s itt nem lehet...C
  • Shaman
    #3726
    jajó,már kezdtem azt hinni,hogy máker vagyok :-pp

    (azt azé sejtettem,hogy alapset a statjaikból :-pp)
  • Noodlee
    #3725
    Mé?
    Régen onnan toltad afk runagyár!
  • Noodlee
    #3724
    Ez nem ritka, sőt! Mindenki összeszedi ezt a setet, mert fix helyeken vannak a részei, és 100%-osan dobják azok a ládák :)
    Szal ez egy tök alap set.
  • Shaman
    #3723
    melőhelyről???

    Ejnye no!
  • Shaman
    #3722
    nah ilyet én is játszottam,azt se néztem,kinek mi van beállítva csak beletenyereltem az 1-4 billentyübe :-ppp
  • Noodlee
    #3721
    Ha unatkozol, akkor gyártsál runát afk.
    Vagy menjél el Süsüt gyakni egy blokkerrel.
    Vagy spemmeljél a gumiba :P
  • Shaman
    #3720
    Összeszedtem egy teljes set-et már most...ez ritka,vagy könnyű?

    Vigilant Boots (Part of the set Nature's Vigilance)

    Type: Boots Armor: 7
    Requires: Character Level 6
    Location: Random
    Bonuses: +4 Dexterity, +5% Health Regeneration, +4 Armor


    Vigilant Crest (Part of the set Nature's Vigilance)

    Type: Helmet Armor: 11
    Requires: Character Level 8
    Location: Random
    Bonuses: +4 Intelligence, +20 Mana, +5% Death Resistance


    Vigilant Gloves (Part of the set Nature's Vigilance)

    Type: Gloves Armor: 5
    Requires: Character Level 3
    Location: Random
    Bonuses: +4% Nature Magic Damage, +5% Mana Regeneration, +4% Lightning Resistance


    Vigilant Hauberk (Part of the set Nature's Vigilance)

    Type: Chest Armor: 20
    Requires: Character Level 4
    Location: Random
    Bonuses: +4 Strength, +12 Health

  • Noodlee
    #3719
    Nem tudsz valami módszert, a 2.0-s karit hogy kéne átvinni 2.20-ba? Szerinted lesz valami konvertáló cucc hozzá? Vagy esetleg a fejéhezkap a microsoft?
  • Noodlee
    #3718

    Én valahogy mindig elfelejtem. Ellötyögök normál spellekkel is, de amikor tom, hogy kemény lesz a helyzet, akkor gondolkodom el, hogy:"Bakki! A sima spell itt kevés lesz. Kéne valami nagyobb!" És akkor beugrik, hogy van power is :)
  • Zsolo007
    #3717
    Ó én használom őket nagyon.....és pont főknél nem használom :D
  • Noodlee
    #3716
    Nem tom, én valahogy nem igazán használtam powereket, csak a fő szörnyek ellen, szerintem powerek nélkül is elég jól elvan az ember. Annyira nem lényeg, hogy a power most lvl 4, vagy lvl 5. Nagyot darál alacsonyabb szinten is :)
  • Noodlee
    #3715
    Kétkezes fegyó száksz :P
  • Zsolo007
    #3714
    jah
  • Noodlee
    #3713
    A Powerekre gondolsz?
  • Zsolo007
    #3712
    Kétkezes esetében a harcos darál :) de mögé két NM kell hogy éljen :)))
  • Noodlee
    #3711
    Akkor kapjá be :P
    Kérdezzél olyat, amit tényleg nem tucc. Ha nincs ilyen, akkor gondolkozzál :P
  • Zsolo007
    #3710
    Csak az a ond hogy a cuccok által adott pontokat a speciális képességek elfelejtik figyelembevenni, szal fejlessz csak!
  • Noodlee
    #3709
    fegyver+pajzs. Szerintem ez marad a legtovább életben :)
    Az enemit úgyis a spellcasterek darálják majd le, nem a harcos.
  • Shaman
    #3708
    Na jó,bevallom félig időt mulatom itt,azért ennyire nem vagyok se kezdő,se lusta,nagyjából amiket itt kérdezek,felét már tudom többire magamtól is rájövök,csak unatkozom melóhelyen :-pp
  • Noodlee
    #3707
    Kb 15 skillpontnál többet ne nagyon adj semmire, mert cuccokból, majd jön még rá, és állítólag 20 fölé még cuccokkal sem lehet felvinni. Én nem próbáltam ki, hogy igaze, de itt anno azt írták a népek.
  • Zsolo007
    #3706
    Leírtam korábban ha jól emléxem:

    kard+pajzs= túlélő valódi tank hős, ő fogja élesztgetni a csapatot :)
    két kard= brutális sebzés főknek esélyük sincs, de nagyon hamar hal
    Kétkezes kard= továbbra is gyenge armor,de ezúttal a sebzés sem az igazi..
  • Shaman
    #3705
    Hopp ott figyel egy TÉK! :-pp
  • Zsolo007
    #3704
    Megfelel?
  • Shaman
    #3703
    ejgen ezekre már én is rájöttem.

    akkor kérdésem,mert asszem az íjászom marad az íjaknál,harcosból az 1 kezes+pajzssal szemezgetek,vagy jobb a 2 kezes?
  • Shaman
    #3702
    badck gomb most már müxik,ha kiütnek,lécci told be újra! :-p
  • Noodlee
    #3701
    Ha Ranged skilleket nézed, akkor kb 2 féle távolsági karit csinálhatsz. Aki dobál, és aki lődözik. Érdemes pecializálódni valamire, pl harcossal fegyó+pajzs, vagy 2 fegyver, stb. Nincs értelme pl pajzsos karinak a kétkezességre is adni pontot, mondván, hogy majd jó lesz valamire. Specializálódj.
  • Noodlee
    #3700
    Kigolyóztál vazz

    Pedig egy kisregényt írtam Sámlinak:(
  • Shaman
    #3698
    jó,majd átnézem.

    Itt azért annyira nem baszhatom el,mint Diablóban? (ott ugye rosszul szétosztott skillpontokkal nighton még elvagy,de hellen full halál..)
  • Noodlee
    #3697
    A skilltree majdnem olyan, mint a dióban, csak itt nincs sinergy. Szerintem nem fog gondot okozni Shámli.
  • Noodlee
    #3696
    Naná hogy nekem volt igazam! Maj nem mi?
  • Shaman
    #3695
    oksa,majd utánanézek
  • Zsolo007
    #3694
    Nyugodt vagyok :)

    Ne légy lusta a játékban ha ráviszed a kép4ességre a kurzort szépen leírja a dolgot, nézd végig ezeket és mérlegelj, hogy neked mi fontos milyen karit szeretnél. Mindenkinek más a játékstílusa és ezekhez másfajta karik is kellenek. nemhinném hogy karakterekben van olyan hogy általánosságban ez jó vagy az jó. Kicsit olvasgatsz és rá fogsz jönni, én is így jöttem rá. Ha meg lusta vagy elolvasni....

    A másik része a dolognak az hogy már hetek óta nem toltam így nem nagyon emléxem a dolgokra...
  • Shaman
    #3693
    nyugi

    semmiféleképpen nem csinálok multi karaktert,hülye nem vagyok,meg játszopttam az egyel,meg a dióval is.
    akkor átfogalmazom érthetőbben:

    harcosnak melee-re mire?
    íjásznak ranged-re mire?
    nature magenak nature mire?
    combat mage-nak combat mire?
  • Zsolo007
    #3692
    Hát multiclass karit ne csinálj az a kari halála. Mindegyik karinál ragaszkodj ahhoz ami alapból , illetve a főkaridnál amit eredetile elkezdtél...

    Egyedül talán nature magenek érdemes adagolni egy kicsit combat mage tulajdonságokra, van egy kettő tulajdonsága a CMnek mai jó a NMnek is....

    A pontokat úgy érdemes adagolni, hogy megfigyeled melyik különleges képességhez mi kell. A maradékot meg a leírások alapján belátásod szerint.

    Tehát ha 2 kezes harcost akarsz akkor megnézed hogy mik azok a klönleges képességek amiket kétkezesként használhatsz és aszerint fejlesztesz :)
  • Shaman
    #3691
    nah akkor pár dolog:

    Noodlee-nak volt igaza,felvettem a 2 csókát (íjász,harcos),s bár az eredeti 2 karim már lev 9 volt,elmentem a kezdőhelyre tápolni a harcost,meg az íjászt. A 2 sorc végigtarolt mindent,s simán kaptak a harcos,meg az íjász is xp-t,pedig bele se ütött a lénybe...
    Nekem az a baj a netural magémmal,hogy igaz,hogy támadó varázslat van neki berakva,de autospellnek,meg gyógyítás,s mivel állandóan gyógyítgat,mindig elfogy a manája,ha lövöldöznie kéne :-ppp

    Kérdésem: Mivel ez nem diabló,abszolút nem ismerem a skilleket,hogy mire érdemes adni. nem merem nagyon szétosztogatni a pontokat. tudnátok tippeket adni:
    melee?
    ranged?
    combat?
    natural?

    melyikeket érdemes fejleszteni,s több skillpontot ráadni? (sorry a skillpont miatt lehet,hogy itt nem így hívják,de tuti rájösztök mire gondolok...ami a specialities menüben van)
  • littleNorbi
    #3690
    Valaki betudná ide illeszteni a DS2 cd borítóját ?
  • Noodlee
    #3689
    Nekem simán felment a v2.20 patch, de le is szedtem, mert nem kezeli a régi mentéseket :(