5849
  • Chipii
    #3849
    Azt hiszitek, ramegy törtre a patch?:) Legalabb annyi faradsagot vegyetek, hogy visszamasoljatok az eredeti exet :D (észre fogjátok venni, ha tényleg peccselődik a 2.2, mert pár gigát megmozgat közben, és elég sokáig eltart)
  • Shaman
    #3848
    hejes!!!4
  • barr
    #3847
    kösz,assze azért találok valami alternatív megoldást...formatc:
  • Shaman
    #3846
    reinstall XP :-p
  • barr
    #3845
    na,asszem kezdek elhülyülni,vagy ez a game tényleg szivat..próbaként visszamásolom az crack-et(ami 13kb-tal nagyobb volt,mint az mostani indítófájl,ami szintén crack-kelt volt)elindítom,erre 2,1...pedig a közelébe se került a 2,1-es patch-nek..
  • Shaman
    #3844
    ménem vártok egy patch krekket?
  • Noodlee
    #3843
    Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, nálam ment úgy a patchelés, ahogy leírtam az elöbb.

    Felülírtad a crackelt exe file-t, az eredetivel?
  • barr
    #3842
    tom,már értesültem róla...de nagyon úgy látszik,nem is lesz azzal problémám,mert nagyon nem akar működni a patch..
  • Noodlee
    #3841
    A patchelt játék nem kezeli a 2.0 save gameket...
    Csakhogy tudjad.
  • barr
    #3840
    most sem hajlandó peccselni magár,csak elindítja magát,de hogy milyen okból kifolyólag,na arról fogalmam sincs...
    "GNG update..
    preparing patch"
    aztán hatásszünet,és indul...
  • barr
    #3839
    akkor megnézem még egyszer..pls wait a minute...
  • Noodlee
    #3838
    A 2.1 patchnek kell az eredeti exe.
    A 2.20 már felmegy a crackelt exére.
    Nekem simán felment, és 2.20-at írt ki.
  • barr
    #3837
    nem igazán megy fel a crack-elre..ua. a probléma,indítja a gamét,aztán a verziószám makacsul 2.0
  • Noodlee
    #3836
    A cuccok maradnak nála, használhatod akár raktárnak is :P
  • Chipii
    #3835
    Felesleges, nem sokkal fejlodsz gyorsabban 2 karival sem. Ha nagyobb a partid, akkor tobb hpje van a moncoknak, es tobb xpt is adnak. Hidd el, nem a nagy trukkozesednek koszonheto, hogy konnyen lehet haladni:)
  • Shaman
    #3834
    ha engem kérdezel,nemtom,még nem cseréltem karit,de logikusan gondolom a legjobb cuccaid vannak rajta,akkor miért nem szeded le,s adod oda a másik karidnak aki helyette lesz?
  • zsotesz
    #3833
    Ha valakit ideiglenesen ki akarok rakni a csapatból azt később a kocsmában vissza tudom venni a cuccaival együtt? Vagy ilyenkor érdemesebb a cuccait levenni róla?
  • Shaman
    #3832
    biztos,hogy jó topikban vagy?
  • Noodlee
    #3831
  • AszSzuli
    #3830
    Sziasztok!!!! Act 2 végén vagyok. 5 karival megyek egyszerre, ebből 4 közelharcos, így nem okoz igazán nagy gondot egyik szörny legyőzése sem. Ha pedig a szörnyek szintje eléri az enyémet, akkor egyedül, ill. ketten megyünk tovább, hogy szintet léphessek mihamarább, egészen addig, ameddig a szörnyek szintje a hősöm szintjét el nem éri.
  • Shaman
    #3829
    htx

    nem akadtam el. Csak luzsta vagyok....gyorsabb leírással.
    És mondom,csak mellékquestekhez kell.
    ACT1-ben 2 kivételével mindet megcsináltam.Az egyik az amikor 4 valami szart kell összeszedni. A másik is megvan csak vissza kéne menni leadni első városba..
  • Noodlee
    #3828
    Neszeneked ittenvane
  • Noodlee
    #3827
    Nemonnyad, hogy elakadtál? Ahhoz elég lámának kell lenni. Rengeteg küldetés van, amit csak késöbb fox tudni megcsinálni, nem a megkapás után 5 percel. Persze sok mellékküldihez kell felvenni karit, hogy megkapd. Én mindet megcsináltam, 100%-os vagyok, csak 2 chantot nemtaláltam, amúgy minden megvan.

    Majd minnyá nézek neked leirást...
  • Shaman
    #3826
    hümmm van amúgy valami leírás a gammához?

    Igazából a mellékküldikhez kéne valami.A gamebanshee-t néztem,de ott leginkább,csak act1 van meg a többire ugyan van link,de főleg a Coming soon olvasható ..C
  • Noodlee
    #3825
    Majd késöbb (Act.3) egy quest része lesz.
  • zsotesz
    #3824
    Egy kérdés. Mit kell ezeken a helyeken csinálni? Cavern of fire, earth stb.
  • Noodlee
    #3823
    Az rendben van, de máshogy nem tudja megpatchelni a játékot.
    Amugy a 2.20 már felmegy crackelt exére is.
  • Zsolo007
    #3822
    Nah igen, csakhogy ha az eredti exével nyomja akkor hát izé úgy a játék felénél ki fogja írni hogy köszönjük hogy játszottál :). Meg én egyéb problémákat is érzékeltem, mkio r az eredeti exével nyomtam.
  • Noodlee
    #3821
    A megpatchelt verzió nem kopmpatibilis a 2.0-ással!
    Nem működnek a régi save gamek!
  • Noodlee
    #3820
    A megoldás: Tedd vissza az eredeti exe file-t, ne a crack exével próbáld.
  • barr
    #3819
    ok,thx,akkor megyek,aztán irtok egy adag monsztát..
  • viharhozo
    #3818
    nah jovan, kozbe rajottem :)
  • viharhozo
    #3817
    itt :)
  • viharhozo
    #3816
    Haller.

    Ott vagyok az Azunite catacomsban, ahol a 4 szimbolumot ki kell forgatni, h feljojjon a lift(gondolom en:))... na marm ost nem jottem ra h mi a kombinacio... tudja vki?:)
  • Zsolo007
    #3815
    semmi szükség a két patchre semmi lényegeset sem javít...
  • barr
    #3814
    hello ebody!!
    Hihetetlen jó gém a DS2,sokat nyomtam,csakhogy egy időre felfüggesztettem a jáccást,aztán most újra előkerült,és lenne vele egy kis problema.Nosfel szeretném rá pakolni a 2,2-es peccset,csakhogya kicsomagolás után magától indul a gém,és a verziószám változatlan..éez volt a problémám az 2,1-el is,csak ott nem húzott fel ennyire..persze a gém tört verziós..de ha lesz egy kis beforgatható tőkém,bizos megveszem eredetibe.előre is thx..
    plíz,help me!!!!
  • Frosty01
    #3813
    a tárgyhoz van irva hogy enchantable vagy mi a fene, akkor rakhacc bele 4 kockányi cuccot.
  • littleNorbi
    #3812
    Milzen tárgyakba lehet berakni?Van valami külön nevük ezeknet a tárgyakna (fegyverek,ruhák) ?
  • Zsolo007
    #3811
    Eladni :) Egyébként meg enchantos néni belerakja neked egy fogadására képes cuccba. (mint d2ben a socketes cuccoik....)
  • littleNorbi
    #3810
    Mire jók ezek a sz@rok ?