5849
  • Chipii
    #4049
    Mert nem csináltad meg a hozzá tartozó alküldit (gondolom az Azunite sivatagban a Stela guardianokat nem ölted meg mind - 4 van).
  • G_ArchAngel #4048
    meghaltam, de nem mentettem inkább kilépskor, így kicsit visszábbról újra kezdtem...

    amúgy van egy quest, agol 4 jelből kell azínes fénysávokat indítani a középen lévő oltárhoz, nekem kettőből indult el...
    a másik kettő miért nem?
  • Chipii
    #4047
    Mellesleg kiváncsi lennék azokra a beszerezhetetlen cuccokra:)
  • Chipii
    #4046
    Miért nem nézted meg inkább fórumozás helyett, miután meghaltál?:) Ha meg nem haltál meg, csak elméleti jellegű a kérdés, akkor miért kell kétségbe esni előre? Mindenről van dögivel infó a játékban, azért vannak az NPCk, hogy beszélj velük - adott esetben a necromata a teleportnál - és a kézikönyv. És nem, nem veszted el a cuccaid (egyáltalán hogy merült ez fel benned?), ott maradnak, ahol meghaltál. (Ráadásul ha elvesztenéd, akkor is ott lenne a mentett állás.)
  • G_ArchAngel #4045
    Sziasztok,

    ha véletlenül meghal a csapatom és respawn-olnom kell, akkor elhagyom e fegyvereim, ezeket nem találom meg később?

    mert akkor letörlöm ezt a ****t, mégegyszer nem fogok tudni ilyen cuccokat beszerezni...:(
  • TTechno
    #4044
    Köszi a segítséget! Csak singleben működik ez vagy lanon is? Mert én lanon játszok de egyszer sem láttam még a tolvajt.
  • Chipii
    #4043
    http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/dungeon_siege_ii_mystery.txt
  • TTechno
    #4042
    Nekem csak egy darab van meg. Vmi kis kör alaku akármicsoda nem tudom így fejből a nevét. Act2 Arenában az utolsó ajtón belül nyílik még egy ajtó, ott eset ki egy ládából.
  • pozsy
    #4041
    csak mert a többit vhol nyerni lehet, gondolom ezt is.
  • pozsy
    #4040
    nem tudja vki hol a Misterious Set-böl a varázskönyv?
  • littleNorbi
    #4039
    És létezik olyan h újra raktam a Win-t és nem mentettem le a save-eket?
  • TTechno
    #4038
    Tényleg létezik rejtett pálya? Ha létezik akkor hogyan lehet oda lemenni?
  • Chipii
    #4037
    A fogadóban (gyertya jel) növelheted a csapatod létszámát pénzért, alap fokozaton 4, később 5 majd 6 főre.

    Igen, még pont 2-szer, veteránon és eliten is.
  • Bircsike
    #4036
    Jah köszi, működött a gyilkolásos módszer! Egyéb: Egyjátékos módban csak 2-en lehetünk mindvégig? Azok az emberek akiket ilyen 75-ös szintű karakterrel láttam azok multiba nyomták??? Mert én a játék végére 45-ös szintű lettem, de ahhoz hogy 75-85-ös szintű legyek ahhoz még vagy 2-szer végigkéne nyomnom.
  • Chipii
    #4035
    Sikerült megoldanod? Ilyen esetben esetleg foghatsz egy eggyel korábbi mentést is, ha ezt elmentetted, az előző 6 mentést tárolja (docsettings\user\mydocument\mygames\dungeonsiege2 stb tovább), csak át kell nevezned.
  • littleNorbi
    #4034
    ölesd meg az összes emberedet, hogy mindegyik képe helyett kripta legyen.Ez biztosan segít!
  • Bircsike
    #4033
    PLEASE HELP ME!!!! Ki fogtok nevetni, de már a játék végén vagyok, de véletlenül egy robbanós hordó mellé ment a hősöm és a hülye társa belelőtt a hórdóba, BUMMM! MEGHALT A HŐSÖM, EDDIG ILYEN NEM VOLT! Viszont nem tudom feléleszteni sehogy, az a necromancer meg szívesen segítene de valamit mond hogy sajnálja de nem tud segíteni mert először csinálnom kell valamit, DE MIT??? Légyszíves segítsetek!!!
  • Friday
    #4032
    Valaki pls elmondaná hogyan tudnék neten játszani hawerommal?
    Nagyon fontos lenne.
    Kösz elöre is
  • zsotesz
    #4031
    Ebben meg nem tudok segíteni. Ezt a hamachi nevű progit még nem használtam.
  • zsotesz
    #4030
    Karaktert és storyt ment. Tehát ott folytatod ahol a karaktereddel abbahagyod. Nekem is van egy félbehagyott multis játékom. Haverommal kezdtük el tolni. Valahol Act 3.-ban vagyunk. Azt hiszem most kell majd kiszabadítani a hercegnőt.
  • Friday
    #4029
    Huuu bakker itt mekkora segitökész emberek vannak!
    Esetleg valaki?
  • Friday
    #4028
    Ttechno, nem tudom,mert még nem játszottam a 2vel:DE elég furcsa de ha el akarjuk menteni akkor szolok hogy kell.(Amugy LOA ba ugy volt hogy ha kiléptél akkor automatic save,és legközelebb elölröl kell kezdeni,vagy ahol van portal,nem emléxem már:D)
  • Friday
    #4027
    Nem eredetivel játszunk de szerintem nez ez a gáz.Nah most ugye localba(lan) lehet jáccani nyugodtan.Csak az a gáz hogy egy hawerommal akarok jáccani és ö nem itt lakik,vagyis neten.Ezt ugy tudjuk megoldani más játékoknál hogy felteszünk egy progit,a neve hamachi.Ezzel olyan mintha háloba látnánk egymást neten.Szal mielött csinálok hostot ott látom hogy belépett a játékba,de amikor megcsinálom nem látja a szervert(és ugyanez forditva is).Tüzfalalat kikapcsoltam és még ugy se jo.Mi lehet a probléma?
    Még van valami: nem tom lehet az a gond hogy patchelni kéne mert elvileg a 2.1 javitja a multys dolgokat.Ezzel az a gond hogy patchelem és továbbra is 2.0-át ir ki.
  • TTechno
    #4026
    Hello!
    Friday azonos az alhálozati maszk címe?
    Én is öcsémmel játszok itthon lanon és azt szeretném kérdezni hogyha elmentem a játékot hogy save season akkor azt hogy lehet loadolni? Vagy automatikusan csinálja?
  • zsotesz
    #4025
    Eredetivel játsszotok? Mert ha nem akkor valószínűleg az a baj.
  • Friday
    #4024
    Kérem valaki segitsen.
  • Friday
    #4023
    Hali
    Segitséget kérnék.Mégpedig hawerommal neten akarunk egymással játszani.Nah most,azt ugyebár DS LOA ban lehetett,de itt nem.Hamachival megcsináltük a hálozatot és localban csináltunk szervert.
    Látjuk egymást még a host elötti menüben és tudunk egymással is dumálni a chatnél,de ha csinálunk szervert azt nem látja.Valaki segitsen pls.
    Thx
  • Noodlee
    #4022
    Egy unique staff, amit a 3. actban kapsz meg, egy küldi jutalomként, a nevét már nem tom, mert régen toltam a játékot...
  • pozsy
    #4021
    Nem tudja vki milyen specko fegyver kell Arinth the mad börtönének feltöréséhez?
  • zsotesz
    #4020
    Kell még egy kő is. Ezt akkor kapod meg, ha kinyírod azt a kis százas szintű lényt ami néha előjön és ellopja a cuccaid. Ha ez is megvan, akkor menj egy shrine-hoz, és írd be ezt: columnarius sectorus. Elteleportál egy helyre. Legyél 40-es szintű legalább. A többit nem árulom el, de ha ki tudod nyitni azt az ajtót ami a kincseket őrzi, akkor gratula.
  • Shaman
    #4019
    sztem poén...
  • Pyroman
    #4018
    Hé valaki megtalálta már a Mysterious Set-et???
    Nekem megvan mind a három (medál,varázskönyv,vödör)!
    Namármost: mit lehet ezekkel kezdeni?
    Ha felveszem, mindig vmi számokat ír ki!
    Szóval mi célt szolgálnak a számok? (gondolom nem lottószámok :)
  • grebber
    #4017
    Hát éppen erről beszélek nekem szinte mindig tele van és alig alig tudok valamit leszedni játszani gyorsan törölni filmet nézni törölni :(, csak valaki arcolásnak veszi de hogy miért azt nemkenem.
  • Shaman
    #4016
    kár,hogy az alaplapok sem látják,szal baszhatod a terrás vinyót...
  • Friday
    #4015
    Hi all! Hogy kell megölni act3 főnyomiját?
  • jazzy
    #4014
    330 Gb a mai vilagban egyaltalan nem olyan sok.. ha vki 1Tb-al vag fel, az mar nagy arc..
  • littleNorbi
    #4013
    Hogy lehet feltelepíteni a 2.2es patch-et?Feltelepítettem a játékot és utánna a patch is feltelepült, de a játék verzió száma nem vátozott 2.0 maradt...
  • littleNorbi
    #4012
    Azért a prociddal még lehet élni...
  • grebber
    #4011
    Miért lennék nagyarcú?Főleg újgazdag lol nézz a konfigomra apám és kiderül olyan csoro vagyok mint a picsa.
  • Noodlee
    #4010