5849
  • Chipii
    #4089
    Érdemes használni alul a keresőt, nem nagyon van olyan kérdés, ami ne merült volna már fel számtalanszor.

    http://212.52.164.63/guildwars/img/trukkostukrok.jpg
  • G_ArchAngel #4088
    Help!

    van térkép arra, hogy azt a sok szobrot, hogyan kell beállítani a tükörteremben? agyvérzést kapok tőle...
  • bycsy
    #4087
    HELP!
    SERVICE PACK 2 -VEL SE GUT A TELEPORT!
    HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • bycsy
    #4086
    help!!!
  • bycsy
    #4085
    Hi.Nem tom volt-e már-a ds2 fut rendesen csak éppen nem tudok teleportálni mert a karakterek nem jelenek meg a töltés után,ugyan ez van respawn-nál is,a masina nem csinál semmit.
    A játék indításánál kiir vmi hibát ,hogy nem tudja olvasni a moviw2.ds2res-t,a 2.20 patchet se tudom felrakni,mert nem találja ezt a fájlt(pedig meg van).
    A havernál ugyez a probléma.Sz..r lehet a cd-k,vagy más a gond?
    HELP!



  • zsotesz
    #4084
    Szerintem egyáltalán nem az a kategória, az első résznél sokkal jobb. Nálam volt egy bug act 3-ban amikor a mordeneket ki kell nyírni a városban. A felirat szerint még 6-ot ki kellett volna nyírni de már nem volt egy sem, szóval itt megakadtam, viszont volt act.2 3.küldetéstől mentésem és mégegyszer elvittem odáig, sőt végig is toltam. Szerintem jó a játék.
  • grebber
    #4083
    Éppen ez zavar benne hogy mi a retkes faszért nem tudták megcsinálni ugy a mentést mint az 1-be volt?Igy mindig ugyanazon a terülteken kell átmenni ami tényleg kurva unalmas.
  • Cassell
    #4082
    Nem nehéz viszont meg lehet unni. Én a sárkányt még lelövöldöztem ballistával aztán le is gyaktam de az azutáni városban még mentem egy teleportot és a víztoronyig már nem volt kedvem klikkelgetni. Szerintem ez tipikusan az a játék ami a "ha nincs jobb valamivel játszani kell" kategória. Mondom ezt úgy,hogy az 1-et multiban is végigvittem...
  • XeeN
    #4081
    Piros füst = életerő szívás. Te gyengülsz, ők gyógyulnak. Baba. :)

    Egyébként nem nehéz játék, úgyhogy csak hajrá! :)
  • grebber
    #4080
    Valami barlangban ugy támadnak hogy a testemből ilyen piros füst távozik.
    N-betüs rész valami N..... Cavern vagy mi a rosseb.
  • XeeN
    #4079
    Pontosabban? :) (Hol vannak olyan qva sokan?)
  • grebber
    #4078
    12-es szinten vagyok :D és elakadtam de kurvára mennék a nyil fele de van egy másik barlangban egy rész ahol kurvasokan vannak és pár másodperc és végem mielőtt akárkit is megölhetnék mett kiszivják a véremet a mocskok. :(
  • Sipocz
    #4077
    (rég jártam itt de mivel a topic a tetőn van frissben ezért nyefegek)
    Ha nem szeleburdi a csapatod akkor már távolról kisaserolható az ellen rangja, ami akár lefelé (zöld felirat) akár felfelé (piros felirat) nagyon eltér szintben felesleges dolog figyelmezni rá. Van egy-két másodlagos küldi ami visszazavar lényegesen korábbi helyszinekre és párhuzamosan nem növeli a "kányák" szintjét, no itt muszájság "kispöcsellenfelet" gyilkolni mert az agyatlan így is meg úgy is veszkődik, de előredolgozni semmiképp nem érdemes. Kék és citromsárga feliratu ellenfél!!, na ez a jóltejelő bagazséria. (persze feltételeztem itt hogy a csapat kb. 2-3 szint eltérésen belül áll össze: pl. érdekes Finala esete a ch2-ben, amikor csatlakozott ideiglenesen a questje erejéig akkor a két standardom 20. vala ő 15. ugye vissza kell ballagni a Greylien vagymi szigetekre ahol gyilok közben a 2 főkari nem fejlődött Finala viszont szintet lépett:).
  • XeeN
    #4076
    Ha 20. szintű partyval mész le, csak abban a teremben 22.-ik szintig fogsz fejlődni.
  • grebber
    #4075
    Nem is maradtam itt mert felbaszta az agyamat.
    Azért gyengitettem 1000-et belöle kb 1 óra alatt :D
  • Cassell
    #4074
    Jaj amikor a blacksmith cuccát kell visszaszerezni. Na ne is kínlódj azzal a level 25ös taggal mert benn a szobában meg rakás level 22-es rohangál majd később kell visszajönni oda de írja is a questben aszem ahogy rémlik. Egy szó mint száz:haladj tovább aztán majd visszajössz erősebben teleporttal.
  • grebber
    #4073
    Act I.- 6. chapter lent valami barlanokban ahol csomo terembe áll a víz van itt egy csóka ad feladatot egyik ajtó előtt meg az ördög áll 2500-as egységgel és nagyonhamar kinyir ha közelkerülök ezért lassan nyillal meg varázslatokkal dobálom de kurva lassan megy le az élete :(
  • Chipii
    #4072
    hol is jársz? miféle ördög
  • grebber
    #4071
    Nagyon szar benne hogy nincs nomrális mentés és mindig végigkell menni azon a részem amit már végigjártam.

    Most egy köcsög ördögnél szivok nem tudom kinyirni :(
  • Chipii
    #4070
    Nem, esetleg neked esik rosszul, hogy mégse annyira erős a karid, mint gondoltad:) A cuccodat visszaszerezheted úgy is, hogy visszamész oda, ahol meghaltál, és ha elég közel mész, visszajön rád magától - csak cucc nélkül elég nehezen fogsz odáig eljutni. Ha a városban a teleportnál lévő csávóval hozatod el, akkor valamennyi pénzedbe fog kerülni (ami már nincs nálad, levonódott, amikor meghaltál, ha visszamész gyalog oda, akkor visszakapod).
  • grebber
    #4069
    Kösz majd megkeresem a csókát.

    Mégvalami.Számít valamit az ha "meghal" a karim?
  • SNAKE01
    #4068
    1.betöltöd a mentést!
    2.betesz a faluba és ott van egy csávó akinek a feje fölött sírkő van,és vissza tudod kérni tőle!
  • grebber
    #4067
    Help valaki!!!!!
    Megölte a két karimat félk pillanat alatt valami ördögkinézetű akármi és elvesztek a testemen kezembe lévő cumok azókat hogy tudom visszakapni????
  • bycsy
    #4066
    Hi.Nem tom volt-e már-a ds2 fut rendesen csak éppen nem tudok teleportálni mert a karakterek nem jelenek meg a töltés után,ugyan ez van respawn-nál is,a masina nem csinál semmit.
    A játék indításánál kiir vmi hibát ,hogy nem tudja olvasni a moviw2.ds2res-t,a 2.20 patchet se tudom felrakni,mert nem találja ezt a fájlt(pedig meg van).
    A havernál ugyez a probléma.Sz..r lehet a cd-k,vagy más a gond?
    HELP!
  • littleNorbi
    #4065
    JF282-YTKJM-H76H8-XQP96-8PTBQ
  • littleNorbi
    #4064
    Szerintem nem lesz de ITT ír valamit hogy csinálja valaki...
  • bendek
    #4063
    Hello!!
    Tud valaki cd-key???
    köszi
  • Tibce
    #4062
    Helló tud valaki magyaritást a DS2-re?
  • bycsy
    #4061
    Hi.Nem tom volt-e már-a ds2 fut rendesen csak éppen nem tudok teleportálni mert a karakterek nem jelenek meg a töltés után,ugyan ez van respawn-nál is,a masina nem csinál semmit.
    A játék indításánál kiir vmi hibát ,hogy nem tudja olvasni a moviw2.ds2res-t,a 2.20 patchet se tudom felrakni,mert nem találja ezt a fájlt(pedig meg van).
    A havernál ugyez a probléma.Sz..r lehet a cd-k,vagy más a gond?
    HELP!
  • G_ArchAngel #4060
    sejtettem, a Vitalus név miatt...:)
  • TTechno
    #4059
    A sarokban levő követ kell beletenned a körbe. Aztán nyílik vhol egy ajtó ott piros kő lesz, megint nyílik egy ajtó ott meg lila lesz stb.. Fejből én sem tudom elmagyarázni. A hydrának a középső fejét kell leölni először mert az gyógyít.
  • G_ArchAngel #4058
    Sziasztok itt mit kell csinálni?
    És utána a hydrát hogy kellene legyőznöm? mert mindig felgyógyítja magát:(

  • Pyroman
    #4057
    A barlangba, ahova az a kő kell a tolvajtól (columnarius sectorus), hogy kell kinyitni az utolsó ajtót?
    Odaérve ugyanazt a szöveget írja ki, mint a shrine-oknál!
  • Cassell
    #4056
    Na kentem én is a 2 ünnep között ezerrel el is jutottam a 3. városba ott is mentem még egy két teleportot de meguntam. 2 rész volt meg a pajzsból. Annyi szent nem egy 15 óra alatt végig vihető játék de pl. a pénznek semmi értelme a boltban csak az elején volt olyan cumó amit érdemes megvenni utánn a talált felszerelés végig jobb.
  • TTechno
    #4055
    De szépen megfogalmaztam. Még csak készülőben van a kiegészítő.
  • TTechno
    #4054
    Nincs még kiegészítő csak csak készül hozzá.
  • Sipocz
    #4053
    Helló Népek!
    Mizujs?
    No a karácsonyi és évvégi "lélekemelés után" egy kicsit gyilkolásztam a DS2-ben:).
    Ha jól látom a neten akkor a tárgykörben való ucsó előferdülésem óta megjelent vmi moding készlet hozzá és a GasPowered is irongál vmi kiegészítőről, erről mit tudtok? Vannák már kész modok valahol vagy vmi a kiegészítőről?
  • TTechno
    #4052
    Most jutottam el a harmadik városba, kicsit paráztam hogy nem fog megjelennia sárkány de ott volt nem volt bug szerencsére. 37. szintű harci mágus vagyok :). Kemény mi? Hatalmas karim van :D.
  • TTechno
    #4051
    Etetni kell a peteket. Mindent megesznek ami esik de nem mindegy hogy mit adsz neki. Egy közelharcosnak inkább közel harci fegyvereket kell adni. A jég elmentalnak pedig nature magic-es varázslatokat éri meg a legjobban. Etetni pedig úgy tudod hogy megfogod a "kaját" és rányomod a képre (a pet inventory-jában).
  • G_ArchAngel #4050
    megvan közben, béna voltam...

    új kérdés:
    van egy jégelementálom, az info-jában különböző fejlődési fokokat látok, de hogy tudom "fejleszteni", hogy ne csak akkora legyen, mint egy kupac jégkocka?