5849
  • grebber
    #4129
    Valaki help!!!!

    Act I chapter 6 nál vagyok és az a küldetés: Locate the Kithraya Cavern.
    Namármost ha jófele megyek eljutok egy barlangba A Narrow Cavernbe ahol nemtudok átmenni mert kiszivják a véremet esélyem nincs.
    Jó fele megyek egyátalán?Hogy lehet ezeket kinyirni?
  • zsotesz
    #4128
    Így van, a varázslatnál ott van, hogy adott inteligencián mennyit sebez.
  • Chipii
    #4127
    Minden spell csak egy bizonyos intelligenciáig vagy szintig erősödik, utána nem. Olyankor keresned kell egy magasabb szintű spellt helyette.
  • sandros
    #4126
    Sziasztok

    Az intelligencia nem ad sebzest?? A progi azt irja hogy mannat es sebzest kene adjon. (Combat Magic vagyok.) Hiaba pakolom az intelligenciakat nem no a sebzesem tole. Akkor most hogy is van? Mi adja a sebzest? (Eredeti jatek 2.2-es patchel.)
    Koszi!
  • zsotesz
    #4125
    Be kell tenni valakit a partidba. Azt már nem tudom kit, de talán látogass el ide:
    http://dungeonsiege2.uw.hu/
  • Lazarus
    #4124
    Hali!

    Azt olvastam lehet ezt a játékot nyomni multiban. LANba van olyan élvezetes mint a diablo2?

    Valójában olyan RPGt keresek ami MMO szerű, bonyolult feladatokra és fejtörőkre nem vágyom csak egy kis kikapcsolódásra (XP grind, Cucc farmolás stb.)
  • Bircsike
    #4123
    Sziasztok, a Vaikush, vagy valami hasonló nevű népcsoportnál akiknek a vezetőjénél van az első darabja a pajzsnak. Ott sok olyan földalatti hely van ahol az őrök megkérdezik hogy ki vagyok vagy mi a jelszó de sose engednek be, hogy juthatok oda be?
  • Chipii
    #4122
    Mert nem menőzni kell neki, hogy te miféle szörnyeket öltél le, hanem azt kell mondani, hogy te ezek közül egyet se.)
  • tetyuke
    #4121
    Hali!

    Nem tudja valaki miért nem enged be az Arénába Amanluban már többször beszéltom a csapossal majd lent az öreggel de nem enged be

    Köszi
  • tetyuke
    #4120
    Már rájöttem!
  • tetyuke
    #4119
    Hali!

    A The Snowbrook Grotto-ban hogy vagy kivel nyílik lent a dupla ajtó?

    Köszi
  • Noodlee
    #4118
    Járj be minden bejárható részt, és majd megtalálod...
  • tetyuke
    #4117
    Hali!
    Tudja valaki hol vannak a gombakörök eddig csak egyet találtam meg
    Köszi
  • Noodlee
    #4116
    YW :)
  • tetyuke
    #4115
    Ott még nem tartok de köszi a segítséget legalább most már tudom
  • Noodlee
    #4114
    Van egy csaj karakter, (akinek a nevét elfelejtettem). Benne kell lennie a csapatodban.
    Asszem a III. actban kell megmenteni a gonosz necrok karmai közül. Ha jól emléxem harcos kislány...
  • tetyuke
    #4113
    Hali'
    A vaikesh erdőben hogy nyílnak a barlangokban lévő ajtók?
    Ha tudja valaki segítsen
    Köszi!
  • sandros
    #4112
    Sziasztok

    Ezt a jatekot lehet halozatba jatszani? Ket fos parti vegig tudja nyomni?
    Koszi!
  • zsotesz
    #4111
    Ahhoz ki kell nyírni szerintem mindenkit. Az alteregóidat is.
  • Chadb
    #4110
    jónapot
  • Noodlee
    #4109
    Az oldal alján keresd
  • Chipii
    #4108
    Próbáld beirni az oldal alján a keresőbe, hogy mysterious.
  • Pyroman
    #4107
    Hi! Én már eliten nyomom idáig minden küldetést megcsináltam (fő, mellék), de a mysterious set-hez tartozó küldetés az istenért sem akar sikerülni, az utolsó ajtót nem sikerül kinyitni.
    Szóval HELP!
  • tetyuke
    #4106
    Köszi szépen sikerült
  • zsotesz
    #4105
    Ez Deru mellékküldetése. Vedd fel a csapatba, majd AmanLu-ban vedd fel a küldetést. Utána majd be tudsz menni. Ezen kívül még 2 vagy 3 helyet kell majd meglátogatnod.
  • tetyuke
    #4104
    Hali! Razka Ruin's-ba lemegyek A Föld alá ott hogy nyílik az ajtó? ír valami X-et
  • tetyuke
    #4103
    Hali! Razka Ruin1s-ba lemegyek A Föld alá ott hogy nyílik az ajtó? ír valami X-et
  • zsotesz
    #4102
    Azt elsőre én is beszívtam, csatázz még egy kicsit, ha még maradt mellékküldetés csináld meg azokat.
  • Pyroman
    #4101
    Hy!
    Tudja vki, hogy lehet megtekinteni a játék szövegállományát?
    Megmagyarítanám, csak tudni kellene, hogy mivel lehet átszerkeszteni!
    HELP
  • G_ArchAngel #4100
    Sziasztok,

    feljutottam a bányákból 3 dark wizardhoz, akik a 40lvl partymat egy pillanat alatt nyírják ki, mit lehet ott tenni?
  • Chipii
    #4099
    Nem valós időben volt szó a karakterek fejlődéséről:) Persze hogy egy parti gyorsabban leveri a moncokat (ezért is hagytam abba a partis gamét, mert az inkább vérfürdő volt mint játék, gyakorlatilag a powerek használatára se volt időm, néha benyomtam egy kettőt, de anélkül is másodpercek alatt ledaráltak bármit - bár ez a továbbfejlesztett magányos dualwieldes karimmal is hasonlóan zajlik:). A gyorsabb fejlődést értsd úgy, hogy amikor elérsz a játék egy adott pontjára (pl amikor elérsz act3-ba), akkor ha egy karival mentél, nagyobb szintű lesz, mintha többel mentél volna - én pl csak elvétve találkozok akkora moncokkal, mint én (alap szinten általában zöld volt a szörnyek nagy része egy idő után, annyival előttük jártam, most csak 2-4 a szintkülönbség, helytől függően)

    Tévedés, nem kell "használnia" a képességeit, elég, ha ki van választva a megfelelő fegyver vagy spell. Ha csak ott áll bambán a csapat mellett, akkor is fejlődni fog.
  • AszSzuli
    #4098
    Üdv!

    "Felesleges, nem sokkal fejlodsz gyorsabban 2 karival sem. Ha nagyobb a partid, akkor tobb hpje van a moncoknak, es tobb xpt is adnak. Hidd el, nem a nagy trukkozesednek koszonheto, hogy konnyen lehet haladni:) "

    Kedves chipii

    Én nem írtam, hogy valami nagy trükközéseket csináltam, de azt elhiheted nekem, hogy 2 karakterrel jobban fejlődsz, mint eggyel, ugyanis 6 karakterem lehet , és az erők felhasználásával egy pillanat alatt meghal az ellenség java, és egyáltalán nem biztos, hogy a főkarakterem keze által. De ha csak egy, illetve 2 karakterrel megyek, akkor tutka, hogy rájuk hárul minden. Tudnillik a karakter akkor fejlődik, ha használja a képességeit(pl.: mellee, ranged).

  • Chipii
    #4097
    Igen. De a játékmenet némileg módosulhat, mivel nincs akkora fejlődés mint az elsőben, tehát nem 45 szintet, hanem csak 20-25 szintet fejlődsz. Így pl lehetséges a kovácsos és a kriptás küldit is megcsinálni amikor odaérsz, mivel nincs 7 szintkülönbség köztetek, meg a moncok között.
  • Bircsike
    #4096
    Jah mégvalami, akkor már így utólag! A 2. és a 3. néhézségi szint az teljesen ugyanazt a játékot adja vissza mint az első ugyanazon a helyszínen ugyanúgy, csak az életerejük nagyobb a szörnyeknek meg a sebzésük?
  • Bircsike
    #4095
    Én nem segítségért nyöszörgök most, csak egy szomorú történetet mesélek el nektek, tanulságul hogy legközelebb ti nehogy elkövesétek ezt a hibát! Már volt egy fél-óriás hősöm ami 45-ös szintű volt és egy szintén 45-ös szintű ranger-em(íjász) és nem tudtam mit csináljak a játék végén, elkezdtem a mellékküldetéseket megcsinálni, tök jó volt hiszen a szörnyek többsége már nem tudott nekem ártani mert olyan erős voltam és már elég sok set-em is volt teljesek méghozzá, aztán jött egy vírus a gépre mert lejárt a vírusírtóm szavatossága és lám lekellett formatálnom a vinyót! Mindent kimentettem a másik vinyóra amire szükségem volt, de én hülye azthittem hogy a save mappa az a játék gyökérkönyvtárában van! A vinyót leformáztam a Windowst feltettem minden működött, és már kezdtem volna a 2 nehézségi fokozatot amikor elindítottam a játékot és hopp a hősöm sehol!!! Gondolom többet nem kell mondanom hogy utánna mit csináltam majd nem a géppel, most kezdhetem előről az egészet, a kis gagyi szörnyektől egészen míg újra legalább 45-ös szintű nem leszek! Vigyázzatok a mentéseitekre!!!
  • XeeN
    #4094
    Naja. A narik és az éppen pirosak még adnak xp-t, de azok a monsták ott lent semmit nem értek.
  • Chipii
    #4093
    Az ilyen "magas szintű" moncok nem azért nehezek, mert annyira kemények, hanem mert ha legalább 7 szint különbség van köztetek, akkor NAGYON lecsökken a kisebb által okozott sebzés (ez fordítva is igaz, ha te vagy nagyobb), viszont egyik esetben se kapsz xpt (csak nagyon minimálisat), ergo nem éri meg magas szintűekkel szenvedni.

    Hol vagy most? Ha felvetted a térképet (meg egy tükör is van ott), akkor kinyilt egy ajtó a teremben, és ott felmész, ennyi.
  • Neousagi
    #4092
    Hehhe akkor itt megjegyzem kicsit visszaolvasva, voltam oly galád, hogy a kovács küldijét teljesítettem úgy, hogy 10envalahányas szintű volt a főkari, és a félóriás Lothar csak 6os szintű volt... kb 15 és 6 között voltak így a szintek, 4 kari, sőt az elején csak főkari és Deru... a lényeg, h elfutsz odacsapsz elfutsz... csak pár nap és megvan :D nem volt kedvem megvárni míg elég erős leszek :D most viszont kénytelen leszek... a sivatag elején van egy kripta... a főellenség (értem a sárga fényben fürdő ellenségre) akinek nem tom mi a neve, életerőszívással egyikmásik kari fél életét leszedi és abból még gyógyul is a mocsok... ez így kicsit még erős nekem... mondjuk az összes többi cuccot odabent leszedtem, csak ez az übernekro vmi fogott ki rajtam...

    A mésik, a kérdés,hogy uennél a résznél, mikor már megvan a térkép, hol lehet továbbmenni? nem nyílik semmi, nem tok sehol se be v felmenni és már elegem van belőle... nem tud vki segíteni?
  • littleNorbi
    #4091
    pedig marha egyszerűű !
  • G_ArchAngel #4090
    kicsit hímvessző vagyok, mert én azon szenvedtem, hogy az összes tükör kapjon fényt...