5849
  • Bagoly81
    #4169
    igylegyen
  • VNM
    #4168
    Készül. [i2k vagyok.]
    Nyár végére szerintem meg is lesz.
  • grebber
    #4167
    Én ugytudom készülget de még odébb van a kész állapot!
  • Bagoly81
    #4166
    hy van hozzá magyaritás???? valahol olvastam hogy van de mégsincs szoval? ti tudtok valamit ?
  • forgoszek66
    #4165
    SZIASZTOK!!!!! Honnan lehet letölteni a binkw32.dll-t mert néztem vissza, hogy valaki azt írta ki kell törölni a ... helyről de ott meg se találtam valaki segítsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Noodlee
    #4164
    Végig kell tolnod Mercenary fokozaton...

    Amúgy néha használhatnád az oldal alján:
    "Keresés a témában, vagy ugrás # -re:"
  • Atomjoe
    #4163
    Hi

    Hogyan tudok a Mercenary-ból - Veteran lenni, mert ugyebár hogy több emberkéd legyen ez kell hozzá.Ha rákattintok a Veteránra még nem engedi, kiir vmit de nem értem.
    Az Innkééper állandóan a Veteranra hivatkozik. ACT 3 ban járok az 1 Chapternél.

    Thx
  • Hixer
    #4162
    Császtok nem tudni vmi angolosítást vagy magyarosítást a játékhoz mer nekem franciába van meg úgy meg nem egészen klappol... Szóval nem tudtok vmi megoldást? Nyelvi fájlok cseréje stb... hogy azt honnan lehetne megszerezni. Köszi
  • Atomjoe
    #4161
    Hi

    Thx az Infot. sikerült életet lehelnem belé.

    Thx
  • zsotesz
    #4160
    A scrollt akármilyen karakterrel lehet használni. Én pl. tartok párat a közelharcosaimnál azok nem hullnak el egykönnyen. Pedig már elit fokozaton tolom.
  • zsotesz
    #4159
    Miért akarnád kirakni? Menny el egy varázsló árushoz akinél tudsz nature magic-et venni. Nála mindig van resurection scroll, sőt ha van nature magic-es karaktered akkor neki megveheted varázslatba.
  • Atomjoe
    #4158
    Hi

    Segitséget kérnék. 4 fös a csapatom, de az egyik tag az elhalálozott.
    1.Kitudom-e igy tenni a csapatból? pl Hogy 1 másikat vegyek fel.
    2.Feltudom e támasztani halotti mivoltából?

    Előre is Thx
  • zsotesz
    #4157
    Ősszel jön az addon!!!!!
  • copass
    #4156
    péntektől táppénzen vagyok és előkaptam a gammát, már vagy 3-adjára, tény hogy nem tetszett az új mentés,de megszoktam végül.
    vmi erdős szörnyet kellett megfingatni,az érdekes volt, persze első kinyírt simán,aztán kicsit után olvastam, meg felbikáztam magam, élet+manna italokkal, tűz varázslatokkal és mindenkinek beállítottam ótómatára a gyógyítást+lény idézést.
    a lények írtották a leveleket, közben meg írtottam a nagyot.
    élményszámba ment ez a küzdelem.
  • zsotesz
    #4155
    Szerintem ha így akarsz rajta végigszaladni akkor inkább hagyd a francba, mert valószínűleg nem is érdekel. De te tudod.
  • LegionarR
    #4154
    A tréner az egy jó dolog! - kb 3 percig, mert utána lefejezi, feldarabolja, és a vízbe dobja a játékot. Ezután úgy megunod hogy...
  • Chipii
    #4153
    Inkább játszanál kevesebbel, de rendesen, úgy, hogy kiélvezed őket, több örömöd lenne bennük, de te tudod.
  • steweee
    #4152
    köszi a válaszokat. sajnos nem bírtam megállni és megtrénereztem, gyorsan végigfutok rajta idegeskedés nélkül és törlöm. ezernyi más játék vár még rám
  • LegionarR
    #4151
    -#4149 Bocsi asszem elnéztem valamit, rosz oldalra válaszoltam.
    Mellesleg én most vettem újra elő a game-t.
  • Chipii
    #4150
    1. Az egy későbbi karakter (Finala) küldetése lesz, majd vele kell visszajönni. Amit irtál a barlangbeli felvonóval, az is hozzá tartozik, ott kezdődik majd a küldetése. (Nem gond, ha tele van a csapatod, ideilgenesen a küldetések idejére nyugodtan csereberélheted őket)

    2. Márpedig akit nem veszel fel, a kocsmában lesz, feje fölött az felvehető jellel. A karakterlapon van egy piros disband jel valahol a jobb felső sarokban. Lehet értelme hogy elküld őket, ha pl mást akarsz felvenni helyettük, vagy valamiért kisebb csapattal akarod megcsinálni (én pl egy karakterrel is végigtoltam az egészet, csak a küldik miatt vettem be a többieket ideiglenesen). Ha kirakod őket,akkor a fogadóban meglesznek, de nem látszódnak, csak a fogadóssal beszélve (a gyertya jelű) tudod visszavenni őket.

    3. Az magasabb szintű küldi, gyere vissza level 18-on, akkor már könnyen meg fogod csinálni (ha egy szörny 7 szinttel magasabb nálad, akkor alig tudod sebezni, ha 6 a különbség, akkor ilyen gond már nincs)
  • LegionarR
    #4149
    szerintem hogyha elhúzod előtte akkor menni fog...
  • steweee
    #4148
    lenne pár kérdésem:

    1:rögtön ahogy kimenyek eliruanból(jól írtam?, a kezdeti város)a norther greylis dzsunel felé, az első teleport után közvetlenül van egy faldarabka, ami megakadályozza hogy az azután elterülő fennsíkra felmenjek, de a térképen látom hogy ott mozgás van(piros pöttyök) hogyan lehet oda feljutni ?

    2:miért van az hogy ha találkozok egy emberkével akit fel lehetne venni, de nem tudom mert csak négyen lehetnek a csapatban(alaperősségi fokozat)akkor utána ha továbbmegyek el is tűnik, nem jelenik meg a kocsmában.a kitiara hive előtt volt egy házszerűségben egy faszi, továbbmenve bennt volt a barlang végén egy felvonó, de rá hivatkozott hogy ő kellene hogy használni lehessen, viszont most már ha akarnám se tudom felvenni. miért van ez? és hogyan lehet csapattagokat elbocsátani és visszavenni őket? meg van értelme? nem aza a jó ha minél többen vannak_?

    3: a kovácsnak hogyan lehet visszaszerezni a cuccait a föld alatti műhelyében, mert 3500-hp-s genyaládák őrzik, és a kisebb lények között is vanna olyanok akiket alig lehet leverni(Felwyr the Blacksmith (lvl. 12) - Eirulan és, vidéke )
  • kali02
    #4147
    Jó játék az biztos
  • loga
    #4146
    Meg miert kelll ketszer vegigjatszanom ha 6os partival akarok menni? Milyen ez mar...
  • loga
    #4145
    Sziasztok az lenne a kerdesem hogy lehetne valahogyan olyan iranyitas mint az elso resznel? Mert lehet hogy szep a grafika ...de nekem a jatszhatosag sokkal tobbet nyom a latba.
    Nem tudom egyszerre iranyitani a csapatot elegge szokatlan.
    Nem tudom az egyes jobban bejott miert masitottak azon amni jo volt.
  • zsotee
    #4144
    Ok, köszi..!
  • Chipii
    #4143
    térképet szoktad nézni? ott a csillag a kis szobában. Meg ha beszélsz a tanácsadóval, az is megmondja.
  • zsotee
    #4142
    Sziasztok!
    Elakadtam a játékban :(
    Megvan a pajzs 4. része, visszavittem, de a kis csávó nincs a helyén. Tudja vki hogy hol van???
  • Chipii
    #4141
    A morden tábor északi részén van egy felfedezendő terület, majd a bánya fölött van a másik.
  • tetyuke
    #4140
    Hali!

    Az ACT II Finala's Contempt 6-7. részét tudja valaki hogy kell megcsinálni?
  • bycsy
    #4139
    Thanx
    Fasza csávok vagytok!
  • Fenrir
    #4138
    Fiatalság, bolondság... :)

    Btw szerezz be egy új cédét, hátha az segít.
  • bycsy
    #4137
    ?
  • Thanatos
    #4136
    és komolyan gondotlad hogy 3 perc alatt majd fognak válazsolni? jézusom...
  • bycsy
    #4135
    help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • bycsy
    #4134
    Hi.Nem tom volt-e már-a ds2 fut rendesen csak éppen nem tudok teleportálni mert a karakterek nem jelenek meg a töltés után,ugyan ez van respawn-nál is,a masina nem csinál semmit.
    A játék indításánál kiir vmi hibát ,hogy nem tudja olvasni a moviw2.ds2res-t,a 2.20 patchet se tudom felrakni,mert nem találja ezt a fájlt(pedig meg van).
    A havernál ugyez a probléma.Sz..r lehet a cd-k,vagy más a gond?
    HELP!
    HELP!
    SERVICE PACK 2 -VEL SE GUT A TELEPORT!
    HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!







  • zsotesz
    #4133
    Jaj ne bénázz már, mindig akkor hagyd abba amikor teleporthoz érsz. Én egyszer már végigvittem, most veterán fokozaton megyek a csapattal. Szerintem könnyebb mint az első nehézségi szint.
  • Chipii
    #4132
    Elmenti a csapatod, meg a küldik állását. Miért kellene 100000szer végigmenni mindenhol? Elég gyakran van teleport, ott mentegess. Annyit meg csak meg tudsz tenni anélkül, hogy 5ször meghalnál.
  • grebber
    #4131
    Á inkább hagyom ezt a gamet mert elmegyogyintézetbe juttat ekkora fost hogy nincs benne save game és 100000szer végigmenni ugynott és lezuzni ugynazokat pff nevetséges.
  • grebber
    #4130
    Na jófele jöttem és sikerült is őket kinyirni.
    Csak tudnám hogy save game az minek van ha nem ment semmit :(