5849
  • Noodlee
    #4209
    Szvsz Identifity scrollra gondolt...
  • Sas6
    #4208
    Nyugi bajnok! Egyébként jo kis jatek. rá kell még jonnom egy két dologra de sztem belejovok. tetszik jatek egyenlore.bár pár dolgot baromira nem ertek na de mindegy:)
  • VNM
    #4207
    Úristen...
    A Diablo 1-ben és a 2-ben sem lehetett a Varázskönyv által felfedezni tárgyakat...!
    Ennek segítségével varázsolni tudsz, ember!
  • Sas6
    #4206
    koszi. És az mire jo fel lehet fele fedezni targyakat mint diabloban?
  • VNM
    #4205
    Spellbook = Varázskönyv.
  • Sas6
    #4204
    A spell Book az mire jo? uj vagyok és még nem tom mi mi:)
  • Noodlee
    #4203
    Elég, ha feldobsz valahová egy mentést, és akkor nem kell feltenned a játékot hozzá.
  • VNM
    #4202
    Levadászom valahonnan a mentésemet, és visszadobom a játékot is, nyomhatok képet... csak találjam meg.
  • Noodlee
    #4201
    Hmm..
    Megnéznék róla egy képet :)
  • VNM
    #4200
    Hát most fejből meg nem mondom neked... régen volt már az a végigjátszás.
    Meg kell hagyni, votl egy pár bűbájolt és végül eldobott tárgyam, de azt tudom, hogy egy pajzsot meghagytam, mert úgy sokkal jobb volt, mint bármelyik addig összeszedett unique...
  • Noodlee
    #4199
    Első kari, amivel végigvittem, az egy necro volt.
    Igazán sehol nem izzasztottak meg...
  • Noodlee
    #4198
    Nem találtam olyan kombinációt, amit megérte volna használni adott szinten...
    Pl te mit alkottál?
  • VNM
    #4197
    Már hogyne lenne!
    Akkor te tankként nyomtad végig a játékot! Odafigyelés nélkül...
  • Noodlee
    #4196
    Igaz, ezt el is felejtettem, talán mert nem sok értelme van :/
  • VNM
    #4195
    Viszont van Bűbájolás [Enchanting] a városban. Ezzel a kalandok során talált, különleges kéepsségeket adó tárgyakat rá lehet "operáltatni" a kiszemelt, [s mint a Diablo 2-ben, csak bizonyos tárgyak bűbájolahtóak!] arra alkalmas tárgyra - legyen az fegyver, vagy páncélelem!
  • Sas6
    #4194
    ok köszke:)
  • Noodlee
    #4193
    Set tárgyak itt is vannak, cube nincs.
  • Sas6
    #4192
    itt is vannak olyan targyak mint a diabloban hogy tobbet kell osszegyujtenmi és akkot meglesz valamijen tárgy szett és akkor kapsz vmilyen bonuszt. van itt horadim kocka??
  • Noodlee
    #4191
    A Diablo első részének a hangulatát még 1 játék sem közelítette meg ebben a stílusban, talán csak a Darkstone...
  • Noodlee
    #4190
    :PP
    Ha kérdésed van, akkor kérdezz bátran, én most vettel elő megint a játékot.
  • Noodlee
    #4189
    Bocsi, én emlékeztem rosszul.
    Idézet az oldalról:

    "Lesz, vagy van már honosítás?

    Egyenlőre tudomásunk szerint senki sem készít, de mi tervezzük, hogy a jövőben közös munkával nekilátunk."


    szvsz vedd fel velük a kapcsolatot, hátha közös erővel gyorsabban haladnátok :)
  • Sas6
    #4188
    Az jo én viszont a diabloval jatszottam nagyon sokat és az tetszett:) Remelem hamar rajovok majd hogy ebben a jetekban mi-mi:) Jah és néztm rola kepeket. Jo lehet látom itt is van amulett gyuru meg sisak meg minden ami a diabloban:) itt is van horadim kocka vagy valami ilyesmi?? Valahol találhatok gepigenyt a jatekrol? vagy valaki tusdja felbol?
  • Noodlee
    #4187
    A stílusa olyan, mint a Dio, de szebb a grafikája, és full 3D az egész.
    Nomeg valamivel hosszabb is.
    Nem, nem csak netes, Single Playerben is lehet vele játszani.
    Én próbáltam haverommal neten is, de nagyon szaggatott, ezért nem játszottunk vele sokat.
    Az első része is jó volt, azt viszont nagyon sokat toltam neten.
  • Noodlee
    #4186
    Most egy kicsit lassú az oldal.
    Nekem is nehezen nyílt meg.
    ha jól emléxem, akkor régebben mintha lett volna fent valami magyarítás a játékhoz.
    Minnyá megnézem neked, de lehet, hogy én emléxem rosszul.
  • Sas6
    #4185
    Értem koszi a linket. És ez a dungeon siege olyasmi mint a diablo csak sokkal fejlettebb? az egyel nem jatstzottam csak a diabloval.Itt is van tobbféle faj amikkel lehet lenni? És figyi. Ez ugye nem olyan Mint a WOW hogy CSAK neten lehet játszani??
  • VNM
    #4184
    Hát, ha tényleg van Dungeon Siege 2 honosítás vagy azt készítő csapat [nekem nem nyílik meg az oldal], akkor én abbahagyom a fordítását.
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2006 vagyok. Holnaptól már a rendes nickemmel lehetek itt.
  • Noodlee
    #4183
    Bah.
    Látom nem tod használni a keresőt :P
    ...Itt találsz infót a kiegről, és a magyarításról is :PPP

    Szvsz hiába hack & Slash mind a 2 játék, nem lehet igazán összehasonlítani a kettőt.
    DS2 szebb, és hosszabb, mint a Dió, de mégsem fogja letaszítani a trónról
  • Sas6
    #4182
    hehe de van egyatalan? (magyaritas) És szerinted ez a jatek mennyivel jobb a Diablo 2-tol??
  • Noodlee
    #4181
    A kiegről nem hiszem hogy találnál itt bármi infót, mivel még nem jött ki.
    A magyarításra meg keress rá :PP
  • Noodlee
    #4180
    Haználd az oldal alján található "Keresés a témában, vagy ugrás # -re:" funkciót!!
  • Sas6
    #4179
    Hellosztok azt szeretnem toltek megkerdezni hoy van e a jatekhoz kiegészito és hogy van e magyaritas akár a kieg.-hez azár a simához.??? lécci nagyon fontos lenne:)

  • herczeg
    #4178
    én is leugathatnálak, de ennyi erővel akár válaszolhatok is: még nincs de már készül.
  • VNM
    #4177
    Ugye tudsz olvasni?... Akkor OLVASS VISSZA A TOPIKBAN!
  • SeLeNe
    #4176
    Hi
    Tudja valaki honnan van-e magyarosítás DS2-höz és ha van honnan lehet leszedni?
  • Noodlee
    #4175
    Van egy csóka, aki "lapozgatós" stílusban nyom egy sztorit...
    Azzal nem sikerült semmit kezdenem.
    Lehet, hogy rajzolnom kellett volna, de nem vettem a fáradtságot.
  • herczeg
    #4174
    hy, nem tudjátok hogy ha a pet öli le a szörnyet akkor az xp kihez megy? a gazdájához? a titkos részen ahova a vödörrel, a könyvvel és a talizmánnal lehet bemenni kaptam a kolumbiáról kérdezgetős embertől egy kardot és egy haku kinézetű pedig feljavította a haku tőrömet + 30% dancinggel. lehet még a többiektől valami idióta tárgyat szerezni valahogy?
  • VNM
    #4173
    A Dungeon Siege 2-ben kismilliószor jobb küldetések vannak, mint a Diablo 2-ben.
    Tudom, mert a Diablo-sorozat összes részét végignyomtam oda-vissza, offline-online...
    A Dungeon Siege 2-őt meg ugye fordítom.
  • zsotesz
    #4172
    Én amikor először végigtoltam, ugyanúgy voltam vele mint te, kb. 2 hónap után folytattam. Igazán jó cuccokat itt ad. Végülis 84-es szinten fejeztem be, bár még néhány mellékküldetés hiányzik.
  • Shaman
    #4171
    nemtom,én nem bírtam rávenni magam,hogy 3-szor végigtoljam. Egyszer elég volt,szép volt jó volt,de ennyi...

    Pedig anno a Diablo2-t hány milliószor végigtoltam bneten is :-p
  • zsotesz
    #4170
    Végeztem eliten is. Hát a vége már nagyon zúzós volt.