5849
  • kamike
    #4289
    Segítséget szeretnék kérnia DS II.az Act.2-ben,megcsináltam a Dark Ohm másodlagos küldetést végig,de nem kaptam meg a Chant of Death éneklapot az italárustól mely segítségével tudnék beszélni a szellemekkel.Hol lehet a hiba ?
  • IMYke2.0.0.0
    #4288
    Ha lusta vagy visszaolvasni, magadra vess!
  • popey8
    #4287
    Hello! Van már magyarosítás a játékhoz?
  • azazel
    #4286
    Az ajtón ami elvileg a várkapitány szobája, nem lehet még bemenni. A csávó a lenti szobában mellékküldetés része, szal ő sem kell neked. A szellemekkel sincsen dolgod ebben a questben.
    Nekem azt hiszem úgy ment a sztori, hogy végig kellet gyalázni a várat, akkor kiértem a várudvarra. Ott találkoztam a kapitánnyal, aki megkért hogy alázzam meg a köveket dobáló szörnyeket. Mikor az sikerült, akkor azt hiszem a beszélgetés közben betört az ellenség a várudvarba, nekem pedig le kellett mennem segíteni. Mikor az első hullámmal végeztünk, akkor kért meg a kapitány hogy az éppen most betámadó sárkánnyal végezzek. Ja és itt videó is volt asszem. Direkt mondta hogy van egy gyors lift ami a várudvarról a bástyára visz és azt használjam. És ott volt a sárkány.

    Ha ez mind nálad is stimmel, akkor nem tudom mi lehet a para. Vagyis akkor jó eséllyel valami bug.
  • linkaska #4285
    Akármit csinálok nem jön:(Akárhányszor betöltöm kilépek visszalépek felmegyek a toronyba nem jön.Nem kell bemenni abba az ajtóba ami le van láncolva?Vagy nem kell megszerezni a csávótól azt az akármit a vár közepe körül?A pályán vagy egy csomó szellem azzokkal mit kell csinálni?
  • IMYke2.0.0.0
    #4284
    Amint felmész a torony tetejére, és mozgatni kezded a ballisztát, jönni fog...
  • linkaska #4283
    Kiléptem visszaléptem betőtöltöttem az utolsó teleportot aztán gyorsan vissza a várba.Fel a tetőre a ballistához és semmi nincsen sehol a sárkány.Nem tom beszéltem azzal a csajjal is aki lennt van 2-3 katonával.Amikor kell menni a bellistához akkor ha felmegyek a bal toronyra ott van egy ajtó amin lánc van oda be kell menni?
  • Noodlee
    #4282
    Használd a kereső funkciót, mielött kérdeznél.
    Minden le lett már írva itt, mondhatni szokásos probléma volt.
  • linkaska #4281
    Nem jön a sárkány:'(
  • linkaska #4280
    Okés köszike.
  • azazel
    #4279
    a sárkány elvileg leszáll a peremen valahova. neked akkor oda kell forgatni a ballistát, a jobb oldali fogaskerék jobrra, a bal balra forgatja. utána meg rányomsz a fegyverre és akkor lő. igazából ennyi
    egyszer volt olyan hibám, hogy eltűnt a sárkány. én multiban nyomtam, szal kilépés, visszalépés, rohanás a legközelebbi teleporttól és akkor már szerencsére megint ott volt.
  • linkaska #4278
    Amikor a ballistával kell kilőni a sárkányt akkor mit kell csinálni mert nem látok semmit és nem tom mit kell lőni.
  • linkaska #4277
    Amikor a ballistával kell kilőni a sárkányt akkor mit kell csinálni mert nem látok semmit és nem tom mit kell lőni.
  • linkaska #4276
    Megvan végre
  • linkaska #4275
    Helló!Elakadtam.Amikor van egy olyan rész hogy 4 oszlopot kell forgatni hogy feljöjjön a lift akkor nem tudom hogy hogy kell kiforgatni az oszlopokat.valaki segitsen
  • zsotesz
    #4274
    Szerintem csak elite fokozaton érdemes tárgyakat csinálni, mert addig amiket összeszedsz azok jobbak. Én az mind a három fokozaton végigvittem, és két olyan fegyverem van amit én csináltam. Ezeket is eliten csináltam.
  • zsotesz
    #4273
    Amulettet nem tudsz belerakni semmibe, max. amulettbe tudsz rakni tárgyakat. Ezeket a annál tudod venni akinek zöld smaragd van a feje fölött.
  • linkaska #4272
    Helló!Felélesztettem nagyon köszike!Olyan tárgyakat lehet valahol venni amibe belellehet tenni az amuletteket?
  • zsotesz
    #4271
    Hát vajon hol lehet venni varázslatot? Hát természetesen annál aki varázslatokat ad el. Ott van általában ahol a kéz ikonú emberke. A kéz ikonú embernél lehet a tárgyakba (szürke színnel van írva a cucc neve) plusz tulajdonságokat rakni. Ilyen tuningoló cuccokat annál tudsz venni, akinek egy zöld smaragd van a feje fölött.
  • linkaska #4270
    És annál a kéz ikonú inasnál mit lehet csinálni?
  • linkaska #4269
    Helló!Azt hol lehet venni?
  • zsotesz
    #4268
    A legegyszerűbb ha veszel egy resurrection scrollt, ezzel fel tudod támasztani. Nálam minden karinál volt, főleg amíg alacsony szintű voltam. Ezt mindenki tudja használni.
  • linkaska #4267
    Mert a csávó gondolt egyet és többé nem kelt fel.Valamit meg mond a feltámasztó csávó csak nem értem.
  • linkaska #4266
    Mert a csávó gondolt egyet és többé nem kelt fel.Valamit meg mond a feltámasztó csávó csak nem értem.
  • linkaska #4265
    De nemtudnál segiteni?
  • IMYke2.0.0.0
    #4264
    Szótáraznod kell, a magyarítás megjelenéséig...
  • linkaska #4263
    Helló!De nem magyarul vannak és nem tom mit kell tenni.És a faluban a kéz ikonú csávónál a vásárházban (ahol lehet fegyvert meg páncélt meg manát venni) mit lehet csinálni?
  • linkaska #4262
    Helló!De nem magyarul vannak és nem tom mit kell tenni.És a faluban a kéz ikonú csávónál a vásárházban mit lehet csinálni?
  • IMYke2.0.0.0
    #4261
    Volnál szíves elolvasni a Játék szövegeit is?!
    Például HASZNÁLD a Naplódat és az abban lévő Tananyagokat!
  • linkaska #4260
    Helló!Meghalt az egyik csicskásom és nem kell fel mellette van egy sirkő hogy kell feltámasztani?A faluban van egy házbaqn egy ember akinek egy kéz az iknoja mit lehet nála venni vagy csinálni?
  • Crazy Mate
    #4259
    Másolttal vagy eredetivel?
  • Blade17
    #4258
    Lenne egy kérdésem nem tudja vki hogy lehet -e neten játszani a DS2-vel?
  • Sas6
    #4257
    probaltam de nem jon be. Na majd megprobalom tobbszor köszi!
  • Noodlee
    #4256
    Fogd meg a képedet, és húzd vissza felülre.
    Ennyi.
  • Sas6
    #4255
    Figyeljetek mar ahol mutatja hogy milyen emberunk van vagy baratok akkor valahogy azzt csinaltam hogy az elberemre rákattintottam és valamerre hoztam és a segitom fennt én meg lennt vagyok a képernyön. Nem tudom visszacsinalni pedig probalkoztam hogy visszahuzzam de hiaba:( valaki tud segiteni??
  • omikronteta
    #4254
    Köszi!

    De egy újabb probléma:
    Minden sikerölt és bent vagyunk a játékban. Mindenki gyak ezerrel, de egyszer csak kiírja ezt: Exception Detected!
    Gathering Exception Data..

    Majd kis várakozás után kilép. Tud erről valaki valamit?
  • IMYke2.0.0.0
    #4253
    Legalább egy eredeti játék szükséges a gondtalan hálózati játékhoz.
    Az eredeti játékkal rendelkező fél kreálja a játékot, állítsa be a szabályokat! A 2.20-as Patch alap feltétel, ugye.
    Ezután, a nem eredeti lemezekkel rendelkező(k) - szintúgy 2.20-as Patch-el, semmi MOD-dal - pedig már simán felléphetnek a "szerverre".

    Más módszerről nem tudok.
  • Noodlee
    #4252
    Windowsos tűzfal is kivan nyomva?
    Ha a másik fél kreál játékot, akkor sem lehet joinolni?
  • omikronteta
    #4251
    Outpost de ki van kapcsolva és akkor is csinálja.
    Az eredeti, de a 2.2-es patch-el sem ment.
  • Noodlee
    #4250
    Tűzfal?
    Milyen verziós a játék?