5849
  • IMYke2.0.0.0
    #4329
    Továbbra is alpári vagy. Ezzel próbálsz operálni. Elég dedós dolog.
    Ha már valamire hivatkozol, tedd helyesen: nem magyarositas, hanem magyarítás.

    S a topik "telebaszasa" - úgy látom, a te műfajod.
  • j0nNyKa
    #4328
    ja es mielott belekezdenel az okossagokba: EZ NEM MAGYAROSITAS TOPIC.
  • j0nNyKa
    #4327
    lehet hogy szamos topicot telebaszol a butasagaiddal, ahelyett hogy a temarol lenne szo ? ez nem lehet ? idiota ipari balfasz .
  • IMYke2.0.0.0
    #4326
    Ja, és nyugodtan folytathatod a szóláncot a "szánalmas"-sal... az is elég óvodás dolog...

  • IMYke2.0.0.0
    #4325
    Már számos topikban tapasztaltam: ha nincsenek észérvei valakinek, akkor a topik címéhez nyúl... ez szánalmas.
  • j0nNyKa
    #4324
    szerintem neked olvasasi, ertelmezesi -> AGYI PROBLEMAID VANNAK
    de hogy lasd, kivel van dolgod, lebetuzom neked, hogy felfogd
    D U N G E O N S I E G E I I
    remelem azert ez nem tul bonyolult az agyadnak
  • IMYke2.0.0.0
    #4323
    Figyelj csak! Az alpáriaskodás nem egyenlő az észérvekkel történő diskurálással... szerintem, előbb gondolkozz és csak aztán próbálkozz...

  • IMYke2.0.0.0
    #4322
    Természetesen, a kettő tökéletesen összeegyeztethető - én magam is készítettem már el így nem egy magyarítást, s a warez engem is érint. A többi fordító pedig egyenesen nyíltan vállalja, hogy warez alapján fordít [még meg sem jelent - tehát, az én értelmezésemben: a polcokon - a játék, és már bejelentik, hogy ennyi és annyi %-nál tartanak, esetleg azt írják, a "demo" alapján...].

  • j0nNyKa
    #4321
    de miert ennek a topicnak is rolad szolnia ? nem lehetne, hogy hagyd a kozosseget, es most mashol verd amit verni kell ?
  • bgabor
    #4320
    Érzékelhető, természetesen. Bár neked, mint fordítónak akár előnyös is lehetne a warez, mert rengeteg játék van, amik már hetekkel a boltokba kerülésük előtt felkerülnek a warezra, így a fordítói munkát is előbb lehet kezdeni.
  • IMYke2.0.0.0
    #4319
    Na, ezért írtam jazzy-nek is azt, amit írtam...
    A "warez senkit sem érdekel" a meleltte álló, második mondat értelmével együtt érdekes.
    Én nem azt mondtam ezzel, hogy a "warez senki sem érdekel!" - azaz, hogy mindenki csak eredetire hajt nálunk, illetve, hogy mindenki előbb venné meg eredetiben, mintsem hogy kipróbálná a másik utat...
    Arra utaltam, hogy magasról tojok a warez scene-re a megjelenések firtatásakor - számomra egy játék megjelenése nem egyenlő a warez portálokra való felkerüléssel.

    Még világosabban:
    Ha az Unreal Tournament 2007 [jövőre] hivatalos megjelenési dátumaként mindenhol március 31. szerepel, akkor számomra a játék megjelenési dátuma március 31. - és az UT2007 elérhetőségét firtató kérdésekre is ezt válazolom.
    S messziről sem érdekel, ha az UT2007 már március 27-én, hajnali 1:41-től elérhető egyes FTP-ken... számomra az nem megjelenés, csak elérhetőség.

    Nem tudom, érzékelhető-e a különbség.
  • Shaman
    #4318
    hátöö én azon a középutas véleményen vagyok,hogy az olyan játékot,amit egyszer végigtolsz,vagy végig se tolsz nem érdemes megvenni.
    Viszont a kedvenc játékait az embernek azért illik,s ezzel a kidadót/fejlesztőket is ösztönzi újabb,szebb-jobb játékokra.

    Nekem is van olyan 8-10 eredeti jatékom.
  • bgabor
    #4317
    Azért ilyet ne mondj. Én téged nagyra becsüllek a magyarításaidért, de az nem állja meg a helyét, hogy a warez senkit sem érdekel.
    Igenis fontos a warez,mert magyarország egy olyan csóró ország, ahol az emberek zöme csak ezen a módon juthat játékokhoz. És ez,elnézve a sok "megszorítócsomagot" meg "konvergenciaprogramot" a jövőben csak súlyosbodni fog.
    Méghozzá gyorsan.

    Arról nem is beszélve, hogy mennyire irreális 10-15E forintért árulni egy játékot, mikor tudván tudjuk, hogy ennek az összegnek a 80 százalékát a kiadó és nem a fejlesztő fogja kapni. Azért meg nem veszek eredeti játékot, hogy a kiadó vezetésének telljen új jachtra.
    Úgyhogy ha nem szereted a warezt, akkor nézz félre, ha erről folyik a szó, de
    üldözni és tiltani szűklátókörűségre vall.
  • IMYke2.0.0.0
    #4316
    Nagyon ügyes vagy. Egy mondatból rögtön messzemenő következtetéseket vonsz le. Nem vagy véletlenül (készülsz esetleg) pszichológus(nak)? Azok tudnak ilyen "okosak" lenni.

  • jazzy
    #4315
    Sajnos visszaolvastam es ebbol vontam le mindezt. Bar ne tettem volna inkabb :|
  • IMYke2.0.0.0
    #4314
    Kár, hogy nem figyelsz, csak véleményezel...
  • jazzy
    #4313
    Ismet megjelent Imike:< Kar, hogy a legjobb topicokat barmolod ossze:<
  • j0nNyKa
    #4312
    ugye milyen gaz? :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #4311
    Nocsak, egy újabb menőmanó...

  • FLeK0
    #4310
    pszt!
  • IMYke2.0.0.0
    #4309
    Az a gáz, hogy elvárod, hogy rögvest "megjelenjen" a játék a warez oldalakon, amint egy dátumot megpillantasz...
    És az a gáz, hogy nem egyedül vagy, aki így gondolkodik.

  • j0nNyKa
    #4308
    ez a senkit nem erdekel duma... gaz... gondolom ezt te is erzekeled
  • IMYke2.0.0.0
    #4307

    A warez senkit sem érdekel. Boltokban még nincs.
  • j0nNyKa
    #4306
    Release Date:
    US: August 1, 2006
  • IMYke2.0.0.0
    #4305
    Nem.
  • j0nNyKa
    #4304
    A kiegnek nem kene lassan kintlenni ?
  • FLeK0
    #4303
    preview
  • Romel
    #4302
    Sziasztok! Olyan hibával szembesültem, hogy amikor spanommal játszom egy ideig, hirtelen megakad és Expection data errorral kidob az asztalra. Mindez LAN-alatt történik. Pls help valaki, hogy miért van ez. Nem tudunk tovább menni, mert mindig kifagyogat.
  • IMYke2.0.0.0
    #4301
    Mégzsírabb, hogy be tudom építeni a magyarításba.

  • zsotesz
    #4300
    Zsír
  • BEAST #4299
  • htibor
    #4298
    Game: Dungeon Siege II: Broken World (PC)
    !!! Release Date: Aug 1, 2006 !!!

    "Dungeon Siege II: Broken World is an expansion pack that picks up right where Dungeon Siege II left off with an all-new campaign mode, a new playable race, more items to discover and a brand new multi-class character development system."

    Lehet nekiállni leporolni a páncélokat, újraélezni a kardokat, beleolvasni a varázskönyvekbe, mert... :))

    Dungeon Siege II: Broken World Preview
  • Noodlee
    #4297
    Csinálj neki kiba sok helyet, mert rengeteg kell neki!
    5GB+, ha jól emléxem...
  • illusion
    #4296
    nállam cink van a patch el mert van 2.81 GB szabad helyem de azt írja ki hogy nincs elég szabad hely a firssítéshez.csináljak helyet és próbéljam később
    mit tegyek?
  • IMYke2.0.0.0
    #4295
    Pedig ez a Patch jó. Ez a 2.20-as. Erre készül a magyarítás is.
  • Kristóf00
    #4294
    Hopp nem tettem fel a kérdést :D
    Mit kell csinálni??
    Azt mondták 1 patchal jó lenne de honann szedjek?? mert ami itt van az SG-n az nem jó!
  • Kristóf00
    #4293
    HEllo!
    Nekem van 1 nagy problémám van az elején az öreg egy helyben áll még akkor is amikor mindenkit megöltél körülötte és, gyogyítja magát ezt elötte meg kelllet menteni a hely meg valami driad exile colony
    Segitsetek lécci előre is THX!
  • atg2
    #4292
    Nem tudná valaki megmondani,hogy hogy lehet tárgyakat készíteni?Azt tudom hogy a kezes csávónál kell, de ott hogyan?
  • atg2
    #4291
    Ha meghal az összes csicskásod, utánna majd a sirköves is fel fog éledni.
  • atg2
    #4290
    nincs