5849
  • Bogy
    #4449
    Ja akinek jobb az angoltudása mint nekem az utánna nézhet a problémának itt! Jó lenne kibogarászni mi ez...
    http://garage.gaspowered.com/?q=node/1076
  • Bogy
    #4448
    Sziasztok!
    Mivel crc hibás az egyik fájlom szeretnék valakit megkérni küldje már el nekem a már telepített ds2 mappából a Terrain.ds2res fájlt. Nekem már a cd-n rosz, szóval nem tok tovább menni a játékban. Amúgy látom sokmindenkinek ez a baja, hogy lefagy egyes helyeken a játék. A feltört verzió ami terjed egy kicsit hibás nekem 2 fájlom hibás mely miatt az act2 -ben 3 barlangba és az act3- ban a város alatt nem tok tovább menni.
    Az e-mail címem: [email protected]. Ha valaki tudja köldje már el nekem azt a fájlt. Előre is kössz!
  • Chipii
    #4447
    A karakterlapon találsz egy piros bogyót, (disband). A felvett, de kirakott csapattársakat később megtalálod a fogadóban.
  • Krissz666
    #4446
    Üdv!
    nekem csak 1 kérdésem lenne, lehet, h kicsit hülyén hangzik, de csak most kezdtem el a jétákot...na mindegy, az lennne a kérdés, h hogyan lehet kidobni egy csapattársat?
  • setuh
    #4445
    hello!a jatekot neten csak eredetivel lehet jatszani?vagy van ra mas mod is az feltort verzional is?
  • Wreck86
    #4444
    milyen változatod van,amcsi,angol..? olyan patch kell hozzá,mint amilyen a progi.
  • kisa2003
    #4443
    Miért nem tom feltelepíteni a patchet??? hibát jelez ki telepítés közben....
  • kisa2003
    #4442
    JAJA! Tegnap este pl annyit játszottam vele amennyit csak akartam. Annál az öregemberes résznél se halt be. A videokártya írt ki hibát...valami azzal nem tetszhet neki. Ati Radeon 9600 series van (128)
    Tegnap feltattem egy új drivert, ment vele, most meg reggel 30perc után beszart....:(
  • Wreck86
    #4441
    ja és ments sűrűn!
  • Wreck86
    #4440
    nálam csak nagyon ritkán jött be,de idegesített így leszedtem,felraktam,ugyanez maradt,majd csak reinstall,és azóta nem tapasztaltam semmiféle hibát.
    hátha ez segít.
  • kisa2003
    #4439
    És hogy oldottad meg a hibát? Mi kell hozzá hogy tudjak rendesen, zavartalanul játszani?
  • Wreck86
    #4438
    ewzt nálam a síma dungeon siege-nél írja ki,nem tom miért:)
  • kisa2003
    #4437
    "EXCEPTION DETECED"
    Ezt írja ki kisablakban. Mé van? Van valami patc ami kijavítja?
  • kisa2003
    #4436
    Hahó! Nem tudjátok miért van az, hogy játszok egy csomó ideig, egyszer csak kilép...valami data hiba, kisablakban...
    1280*1024 ben játszom. Akadás nélkül, minden klaffol semmi baj...és egyszer csak kilép...megakad minden. Kösz a segítséget előre is!
  • Valesar
    #4435
    Nemtud vki vmilyen mapot a DS2höz?Előre is köszi!
  • bgabor
    #4434
    LANban nem fogja zavarni a programot, ha azonos seriallal játszunk?
    Csak mert olvasgattam a topicot és a netet, de csak egy darab serial van kint mindenütt.

    Ez az:
    JF282-YTKJM-H76H8-XQP96-8PTBQ
  • bgabor
    #4433
    Warezos DS2-őt lehet patchelni, LAN-ozni vele?
  • Shaman
    #4432
    hö?

    de hát az vót ráírva :-(((
  • Noodlee
    #4431
    OFF

    Születésnapomra megvehetted volna nekem, és nem ezzel a gagyi vízlocsolós gyerekórával kiszúrni a szemem :P

    PS:
    Nem lő ki semmi forgó izéket, ahogy mondtad :(

    /OFF
  • Shaman
    #4430
    cdgalaxis.hu -t nézd meg mennyi.
  • Wreck86
    #4429
    hali!
    érdeklődnék,hogy a ds 2 mennyibe kerü la boltokban,illetve van kiegészítője,mert igencsak lemaradtam ds terén :)

    ui:ha vki tud illegalt,torrent linket azt is megköszönöm :):):)
  • XeeN
    #4428
    Igen.
  • csgj
    #4427
    nem eredetivel lehet vhogy multizni?
  • XeeN
    #4426
    save session gomb.
  • GeruSz
    #4425
    Hello.A játék LAN-os módjában ujraindítás után mindig fel kell fedezni a már anno felfedezett teleportkapukat, végig kell menni mindig a már járt pályarészeken és a megcsinált feladatokon?Vagy van valami egyszerűbb mentési megoldás?Ebben szeretném az infótokat.Köszi.
  • htibor
    #4424
    Mysterious Quest megoldás
  • Phaemoor
    #4423
    nézd meg időnként a http://www.magyaritasok.hu/-t. ott talán lesz előbb-utóbb
  • jam bond25
    #4422
    hello tudja valaki, hogy lehet megcsinálni a misterius questet?
  • newszepiking
    #4421
    sziasztok.
    tudtok v.miféle magyarításáról a játéknak?
  • AngeLujo
    #4420
    a végén Zaramoth bácsi nem volt egy nagy meccs, az elején valahogy sokkal nehezebb volt Kanredet kinyírni mint őt. Végig minden party member max unconcios volt lés szépen be lett darálva. :) Szal minden al quest és nyavaja kész, level 97 az egész party, jöhet a következő kieg :D
  • Braveheart
    #4419
    Nekem egy Acer notebookon (1.7 ghz, 512 ram, 128 mb intel grafkártyával) low grafikán szaggatás nélkül megy.
  • AngeLujo
    #4418
    eliten piszok nehéz a cucc, főleg igy hogy 89-esként kezdtem, mostmár 98-99-es enemyk vannak én meg 93 vagyok és ez még csak a part2 eleje
  • balee4
    #4417
    Na végigvittem a kieget veteranon, a végére 74-es szintű lettem... sztem nagyon király lett, talán csak egy kicsit túl rövid. Már csak pár secondary mission van hátra... Egyébként a végén Zaramoth legyőzése (bocs a spoilerért) nagyon egyszerű volt!;)
  • AngeLujo
    #4416
    ja hát most kipróbáltam veteranon és 68-as ellenfelekkel kezdett úgyhogy inkább úgy döntöttem, hogy a kieg nélkül addig rohangálok fel-alá zaramoth hornsba amíg el nem érem a level 90-et, és akkor talán lesz esélyem eliten :)
  • balee4
    #4415
    Hát nekem a 2 surgeon megölése nem okozott nagy gondot veteranon, simán legyaktam őket halál nélkül! Most vagyok 72-es szintű a kiegben!
  • zsotesz
    #4414
    Gondolom te is belevágtál volna rögtön eliten. Hát én is így gondoltam az én partimmal, aztán rájöttem, hogy ez így kemény. Egyébként nálam is ugyanez volt, utána mindhárom szinten a 93-as szintű lények jöttek. Én ezt a problémát úgy oldottam meg, hogy kitöröltem a save gamet, és bemásoltam újra a biztonsági másolatomat. Ha nem mentetted le máshova a save file-t akkor szerintem csináld meg újra a file converálást, és kezd el veteranon. Mondjuk avval meg az a gond, hogy nagyon könnyű. A főgórékat tart egy picit tovább leütni.
  • balee4
    #4413
    Na sikerült megcsinálnom az alap DS2-ben a msyterious questet, ezáltal egy teljes titkos helyre teleportáltam el, és számos vicces tárgyat talátam, mint pl.: söröskorsót, töklámpást stb. Nagyon kreatívak voltak a fejlesztők!
    A kiegben pedig most jutottam el a lerombolt Aman'lu-ba, nagyon tetszik ez a rész, hihetetlen!
  • AngeLujo
    #4412
    hali

    az normális dolog a kiegbe hogy a 83-as szintű partymmal mind a 3 nehézségi szinten 93-as szintű mobokkal kezd a játék? mert egy picinkét nehéz így és teljesen elment tőle a kedvem, mivel még xp-t is alig hajlandóak dobni... :/
  • balee4
    #4411
    NA szóval hülyeséget írtam, szóval a skill pontokra értettem ezt a max szintet, ugyanis az alapgamhez képest megemelték, ott 20 volt a max!
    Másrészt nem tudja vki az alap DS2-ben hogyan lehet a titkos küldetést teljesíteni? (the mysterius quest) a 3 mysterius tárgyat megtaláltam (vödör, könyv, token), megöltem a ??? nevű szörnyet, kidobta a mysterius stone teleporter tárgyat, de ezután mi a teendő? Vki tudja?
  • balee4
    #4410
    Na még egy kicsit tápoltam a karimat, most vagyok 67-es, találtam szép kis szett tárgyakat, így valamivel könnyebb a kieg! Viszont nem teljesen értem, de vannak hülyeségek a kiegben, 2 képpel is alátámasztanám, de nem tudok ekkora méretű képet ide belinkelni! Szóval az egyik karimnál 27-es a max szint (de látható, hogy még lenne következő level), míg a másiknál 30-as, ezt nem értem, ez bug vagy a feltöréssel vannak gondok, másrészt a tesóm arról számolt be, hogy nála 1x eltűnt a térkép, és kezdhette a felfedezést újra, no comment!
    Másrészt ez valszeg nem bug, de meglepődve vettem észre hogy a tárgyak tulajdonságait modósították, mégpedig lefele, pl: kevesebb armor, kevesebb plusszot ad stb. Szóval emiatt is nehezebb lett a kieg!
    Ha vki tud vmit írjon!