5849
  • Noodlee
    #4489
    Kieggel?
  • BBird
    #4488
    cdgalaxisban most 990-en a cucc, ha valakit érdekelne. ;-)
  • Sam87
    #4487
    hello ha valaki el tudná küldeni a magyarosítás linkjét (ha van) az nagyon megköszönném előre is kösz ja és kösssz a tippet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Laxity
    #4486
    heló!
    ha valaki tudna adni 1 dungeon siege2 indító kódot azt nagyon szépen megköszönném!
    Kössz!
  • shaba23 #4485
    a legutolsó peccsben volt egy rész, ami limitálta a csapat létszámát azon felhasználóknál, akik egynél több felkiáltójelet használnak az SG fórumon. (ld. noobszűrő) Ezen emberek képtelenné válnak elolvasni a játékban felbukkanó instrukciókat és így soha nem tudják meg, hogy mire való a kocsmában mászkáló nő!
  • Sam87
    #4484
    hello valaki segítsen nekem hogy kivel kell beszélni annak érdekében hogy nagyobb legyen a csapat,hogy többen lehessünk!!!!!
    Nagyon fontos mert egy kicsit erős az ellenség és gyakran meghalok!!!!!
    Még túl gyenge vagyok!!!!!!!!!!!!!!!44



    ELŐRE IS KÖSSSSZSSSSSSSZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #4483
    A pontokat vissza lehet vonni. Képet most nem tudok szúrni.
  • riser
    #4482
    Ha már elosztottad NEM lehet de szerintem csináld úgy, hogy összegyűjtöd és mielőtt úgy gondolnád, hogy elosztod azelőtt mentsd el! és ha nem tetszik töltsd vissza.
    ez az egyik megoldás
    a másik:
    folyamatosan elosztod amit kapsz de akkor JÓL gondold meg mire rakod!
  • lzrka
    #4481
    Valaki megtudná mondani hogy lehet kiosztani a skilleket újra?
  • Noodlee
    #4480
    solved
  • Noodlee
    #4479
    All saves sem működik...
  • Noodlee
    #4478
    Biztos én vagyok a béna, de sehogy nem tudom DS2-ből BW-be konvertálni a régi karaktereimet.
  • Laxity
    #4477
    heló!
    ha valaki tudna adni 1 dungeon siege2 indító kódot azt nagyon szépen megköszönném!
    Kössz!János
  • riser
    #4476
    Vki át tudja küldeni a registry fix-et?
    [email protected]
    thx
  • riser
    #4475
    Jaa
    elfelejtettem a DS2 v2.20 Registry Fix-et feltenni
    kösz!
  • IMYke2.0.0.0
    #4474
    A megoldás, még egyszer:

    Amennyiben nem eredeti játékotok van, akkor
    - DS 2 feltelepít
    - DS2 v2.20 Patch feltelepít
    - DS2 v2.20 Registry Fix feltelepít
    - DS2: BW feltelepít (bárhová)

    Ennyi.
  • riser
    #4473
    Nekem is az a bajom ami Shaba23-nak! csak én crackoltam előtte is. sőt végig is vittem normalon de miután feltettem a bw-t (telljesen más könyvtárba) csak a sima ds2 megy mert nekem is FATAL ERROR van! pls help
  • IMYke2.0.0.0
    #4472
    #4468
  • shaba23 #4471
    feltettem DS2őt (nem crackeltem aztán a DS2BW-t, crackeltem és indításnál fatal error van. lehet tudni miért?
  • IMYke2.0.0.0
    #4470
    Közben kitapasztaltam - érdekes módon sehol sincs leírva - , hogy NEM KELL EGY KÖNYVTÁRBA telepíteni a két játékot, mert a Broken world (a feltelepítésekor) megkeresi az alapjátékot, és a szükséges fájlokat onnan használja.
  • papa001
    #4469
    Köszi szépen !!!!!!!!!!

    már meg is van ! Elég dúrva ez a kieg bár kicsit furcsa ez a két új class.
  • Valesar
    #4468
    keresni itt a legjobb
  • papa001
    #4467
    Sziasztok All!

    olyan kérdésem lenne, van valakinek crack a
    Dungeon siege 2 broken world-höz
    ????????

    ha van lécci küldjétek el:
    [email protected]

    vagy honnan lehet leszedni???

    előre is thx!!!!!!!!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #4466
    Annak, aki még küzd vele:

    1. Dungeon Siege 2 alapjáték feltelepítése
    2. 2.20-as Patch telepítése
    3. 2.20-as Patch fix (voltaképpen egy registry bejegyzés) telepítése - itt ugye editálni kell a gépeden lévő DS2 helyére.
    4. A Broken World telepítése - nem a DS2-re!
    5. A BW anyagának bemásolása a DS2 könyvtárába - felülírás
    6. Amennyiben tört verziód van, akkor a BW tört exe-jével indítod a játékot.

    Így kikerülhető a hiba, a bal sarokba felcsúszás 640*480-as felbontásban és a kifagyás a Single Player indításakor.

    Az All*Saves v2 telepítése akkor ajánlott, ha a gépeden FENN VAN az előző, DS2-es karaktered a Dokumentumok/... alkönyvtáradban!
  • IMYke2.0.0.0
    #4465
    Az alapjáték magyarítása: 57%
  • ftivo
    #4464
    Rég játszottam, most leporoltam a game-t. Problémám: hogyan lehet a beállított varázslatok között válltani? pl: fegyver kézben és beállítva a lesser soul vagy mi a neve és szeretném valahogy válltani egyiket másikról, de nagyon lassú ha oda kell klikkelni..
  • jeti000
    #4463
    jah a kő a quest itemsben bent van...ugyhogy nálam van....a mysterious stone...csak éppen nem akar elteleportálni....
    mi lehet a baj???
    lécci valaki segitsen!!!
  • jeti000
    #4462
    merthogy a problémám az hogy megvan mind a 4 cucc a titokzatos küldetésből, bár a kő amit a tolvaj dobott el az nincs bent az invertorimban, csak a könyv,az érme, és a vödör....ez lehet a baj?
    vagy miért nem teleportál el arra a titkos helyre??
    hiába írom be hogy : columnaris sectorus...nem csinál semmit...
    lécci ha valaki tud akkor segitsen!!!
    köszi előre is
  • jeti000
    #4461
    hali!
    megint egy kérdés:
    hogyan lehet chantot manuálisan kántálni?
    előre is köszi, csáó
    ja,különben zsotesz: a prigram a kiegészítőhöz nem akart működni....nem találja meg igy sem a karaktereket...
  • SpiritFire
    #4460
    Hali ehhez a játékhoz van karakter szerkesztő program???????
  • zsotesz
    #4459
    Parancsolj:
    http://www.forumplanet.com/planetdungeonsiege/topic.asp?fid=14975&tid=1745067&p=4
    Menj a #49-es hozzászóláshoz, ott lesz a link.
  • jeti000
    #4458
    oké köszi szépen, a 2.2-es patch megis van, de az all save progit sehol nem találom...
    ha estleg tudnál nekem segíteni hogy azt honnan tudom leszedni azt megint nagyon megköszönném...
  • zsotesz
    #4457
    Ilyen gondom nekem is volt, kell hozzá a 2.2-es patch, és a ds2 all save nevű progi. Keress rá itt a topicban, régen volt róla szó.
  • jeti000
    #4456
    csáó
    nem tudna valaki segíteni hogy hogyan tudnám a dungeon siege 2 alapjátékából a kiegészítőbe átrakni a karektereimet?
    apróbáltam a convert hero-t de nem csinál semmit..nem találja meg a karektereket..
    ha valaki tudna segíteni akkor azt nagyon megköszönném
  • Valesar
    #4455
    Incantion Shrine???
    Habár gondolom oda már mentél.Mert elöször aktiválni kell.
  • Bogy
    #4454
    van még egy problemám. Sehogy nem akarnak a szellemek beszélni velem. Pedig megvolt a kántálás és a piás csajjal is beszéltem, sőt még Chant of the Death papír is megvan, mégsem akarnak csevegni. Mit hagytam ki?
  • Bogy
    #4453
    Kösszi már nem kell. Sikerült egy cd-t kunyerálnom egy cd-t amin jó. De kösszi a segítséget. Egyszerűen csak azt az egy fájlt kellet felülirnom.
    De azért kössz.
  • Bogy
    #4452
    Azt megkösszöném. Bár elvileg 447 mega. Vagy majd adok ftp hozzáférést (külön kis szerver) vagy más megoldás találunk ...
  • Valesar
    #4451
    ha kell még,akkor hétvégén majd lehet(mérettől függ)h elküldöm
  • Bogy
    #4450
    Vagy ha senki nem toud semmi megoldást akkor meséljétek el mi a vége :D