5849
  • htibor
    #4409
    Surgeon kilőve.
    Surgeon 2 kilőve.
    Játék végigvíve :)
  • htibor
    #4408
    Sorstárs :)

    Várd ki a közepét, míg eljutsz Suregon bácsihoz...(Közbe lesz még egy majdnem Kandred is)
    Nekem a legutolsó próbálkozáskor Surgeon-nál 80000 HPnél fulladt ki a társaságom...
  • balee4
    #4407
    Én most kezdtem el a a kieget Veteranon, a 66-os karimmal és marha nehéz lett, könnyebb volt az alap Ds2 végén Valdis legyőzése, mint itt Kandred megölése!
    Vki nem tud olyan progit,a mivel a karikról ki lehet a tárgyakat menteni és beexportálni mások karira? (ilyen volt a Dio2-höz is a shadowmaster)
  • htibor
    #4406
    "de már telkepítés közben is kiírt valami hibát de végülis felment aztán pecseltem de ott is hibát írt ki végülis az is felment"

    Honnan veszed, hogy felment, ha nem tudod mit írt ki hibának?
    Ha meg nem ment fel, akkor honnan várod, hogy sikerüljön a karakter áthozatal?
  • htibor
    #4405
    Lehet, hogy jobban tudnánk segíteni, hogy ha tudnánk mégis milyen hibát írogat ki a géped...
    Nekem is le kellett szednem és újraraknom DS II-t, mivel a patch hibát írt ki az egyik filenál...
    Újraraktam, megpatcheltem, nem látta a karakteremet, DS2_AllSaves_v1.msi segített, betöltöttem a 2.2-es No CD exevel a karimat, kimentettem az állást, fel a kieg, látta a karimat, és játszok a kieggel.

    És ahogy az előttem szólók is írták: ha patchelsz, vagy a kieget rakod fel, MINDIG az eredeti indító DungeonSiege2.exe legyen a könyvtárban!!
  • Tower Guard
    #4404
    Na mind1 megyek egy 39-es hőssel ez nem jött össze
  • Tower Guard
    #4403
    köszi ezt kipróbálom
  • Tower Guard
    #4402
    Bzadmeg elegem van az egész szarból már 2-3szor újratelepítettem ezt a szart mire megláttam hogy kell csinálni aztán megint feltelepítettem de már telkepítés közben is kiírt valami hibát de végülis felment aztán pecseltem de ott is hibát írt ki végülis az is felment de a rohadt karakteremet nem látom addig meg még a kieget sem rakom fel, tényleg hogy kell életre kelteni a karaktert a patchel?
  • htibor
    #4401
    Szia!

    Ha nem jön össze, akkor vadászd le a netről a DS2_AllSaves_v1.msi filet, és ennek a felrakása után bármelyik verzióban elmentett karidat látni fogod a 2.2-esben.

  • Tremer
    #4400
    Sziasztok! segítsen valaki. nem értem hogyan kell életre kelteni a karakteremet, a 2.2-es patchel!! Köszi
  • chriss01
    #4399
    A kulcsos részhez itt a teljes megoldás - http://clux.org/index.php?p=entries&eid=1229
  • Chipii
    #4398
    Én egy dual wieldes karival tolom, amikor idéz, akkor lövöm el a wave-t, hogy leszedje a lényeket is, meg a surgeont is sebezze. Mire jön a következő kör idézése, már bőven van újra powerem. De valószínűleg bármilyen területre ható power megteszi, hogy ne tudjon a lényekből regenerálódni.

    A kulcsos rész elég keményre sikerült, a legutolsó teremben végül feladtam a logikázást, és inkább írtam egy perl kódot, ami kidobta a megoldást:D
  • chriss01
    #4397
    Csak rá összpontosíts minden karakterrel - én a combat magemmel rányomtam egy cripplet ez kapásbol levitte az életét vmennyivel vmint a blood assasin rune sacrifice powerje is nagyon hasznos - amikor megidézi a lényeit használj vmi területre ható powert (én a detonationt javaslom)és akkor menni fog. Amúgy lesz egy második surgeon ami még erősebb :)
  • j0nNyKa
    #4396
    fogalmazd mar at legyszi magyarra, hogy mi tortent, es akkor megprobalok segiteni
  • htibor
    #4395
    Szívesen hallanék valakitől egy Part II főküldiben levő "Surgeon" kiiktatás taktikát...
    A varázslóim 3szori kinyiffantásai után sikerült a 160 ezres HP tömeget mindössze 137 ezer körüli letornásznom, ami pillanat alatt visszamászott a max értékre.
    Gondolom, akkor nem vagyok egy partiban vele :)
  • zsotesz
    #4394
    Én a 84-es partimmal jártam ugyanígy. Csak én rögtön elit-re mentem, ott meg 93-94-es szintű lények fogadtak. Én azt csináltam, hogy kitöröltem a save game-jaimat, majd visszamásoltam és elkezdtem veteránon. Persze így meg túl könnyű.
  • htibor
    #4393
    Elkezdtem csak a kieg pályáit tolni a saját lvl 66-67-es karikkal.
    A legkisebb lvl-es ellenség 68as volt, de mivel fordított gondolkodású vagyok, így másik irányba indultam, mint a főküldi, ott helyből 70-71esekbe botlottam.
    Akár Mercenary, akár Veteran szinten indulok újra, maradnak ezeken a szinteken a szörnyibörnyik.
    Párszor sikerült már megdögölnöm, most épp nagy logikázásba vagyok a Part2-be, tekergetni a "kulcsokat" 16 darabot(ez már a 4. "tekergetni hogy ne világítson" pálya)
  • FLeK0
    #4392
    másról beszéltek
  • Neoncsoves
    #4391
    Nem tom hol olvastam hogy nincs kint nforcen de itt a topicban olvastam vhol... Itt a link hogy kint van a kiegje nforcen: N-Force Dungeon Siege 2 Broken Sword - RELOADED
  • j0nNyKa
    #4390
    szia !!!!!4
  • Cicamica2
    #4389
    sziasztok
  • chriss01
    #4388
    Min gépigény:

    OS: Windows XP SP1 or newer
    CPU: 1.8GHz or greater
    RAM: 512MB
    Hard Drive: 1.4GB Free space
    CDROM: 4x or higher
    Other: Mouse, speakers/headphones
    Video Card:
    ATI Radeon 7500 or better ***
    Nvidia Geforce 5750 or better
    Intel Extreme Graphics 82845, 82865, 82915 **
    ** when running with Intel or ATI 7000 series, a 2GHz equivalent or higher processor is required
    Broadband internet access or LAN (broadband/LAN not required for singleplayer gaming).

  • mobal
    #4387
    sziasztok! hajt a kíváncsiság. szóval egy 1600 megahertzes p4 centrino procs és intel extrame grapich 2 vidkarival szerelt notin télleg elindula a game? és normálisna jáccható mondjuk olyan normal beállításokkal? valaki próbálta?
  • chriss01
    #4386
    Hát 50es szinten valóban nem nagy kihívás normálon Javaslom indíts teljesen új karit vagy próbálkozz egy elöre gyártottal - hidd el ott már lesz kihívás :)
  • htibor
    #4385
    Hááát, lvl 50-es karakterekkel normal módban elölről megcsinálni, valóban nem tűnhet nagyon élvezetesnek.
    Veteran-ba miért nem tudtál volna indulni?
    Nem lehet közvetlenül Act IV-ben kezdeni?

    Direkt a kieg miatt toltam most végig Veteran szinten is, lvl 65-66nál járok az embereimmel.
  • Bagoly81
    #4384
    kiprobáltam a kieget. vittem tovább a régi karatkeremet.
    50 es szintű és könyű fokozatba tuttam indulni 3 fejezetes a játék 2 ora alatt a 2. fejezetnél járok, és sebezhetetlen vagyok olyan erösek az embereim 4 en vagyunk... élet italt ittam vagy 2 öt... hát igy elégé kihivástalan lett. mintha az egész pályán csak át kéne sétálnom , idönként jön egy szunyog elhesegetem azt enyi.

    szoval enyit erröl. jobb lett volna ha az elenfelek erösebbek mert igy tul könyű, és a pénznek sincs semi értelme mert nemtudok jobbat venni egy fejezet alatt 1 szintet sem fejlödtem heh... jo játékot.
  • chriss01
    #4383
    Ha pályavégi bossokra gondolsz mint pl valdis akkor nem lehet , viszont ha minibossokra amik sárga körrel vannak ugyebár jelölve azok megjelennek ujra ha kiléptél és vissza
  • gbravoo
    #4382
    Köszke, sikerült megcsinálnom most már jó. Biztosan sokan kérdezték már de most nincs kedvem végig olvasni ezt a pár ezer hozzászólást, szóval az lenne a kérdésem ha egy főellenséget elpusztítasz, többször már nem lehet mert nem "jönnek" vissza akármeddig várok?
  • chriss01
    #4381
    http://m1008.gamecopyworld.com/games/pc_dungeon_siege_2.shtml - itt többféle patch is fenn van neked a 2.2 no-cd patch fog kelleni
  • gbravoo
    #4380
    Hi! Honnan tudnék letölteni 2.2 crack-et? Bár az elég érdekes, hogy feltelepítem a Dungeon Siege II-t majd upgradelem a 2.2-es javítással, aztán elindítja magát (Daemon Tools-ban bekapcsolom a SecureRom-ot, tehát nem kell crack-elnem) de 2.0-ást ír ki, de miért? A patch-elés közben semmi hibát nem ír ki.
  • j0nNyKa
    #4379
    hagyd, csak folytatni fogja... :|
  • regen
    #4378
    rólad xD
  • zsotesz
    #4377
    Az nem baj, hogy nehezebb pláne eliten, de ha visszateszem veteranra, akkor is ugyanúgy a 93-as vagy magasabb szintű lények vannak. ez majdnem 10 szint. Egyébként kipróbáltam mercanary-n is és érdekes módon ott is 93-as szintű az enemy.
  • chriss01
    #4376
    nem voltak modok de asszem a játék optimalizációja miatt lettek az armor értékek kisebbek (valszeg ezért erösebbek a szörnyek is és könnyebb meghalni)
  • HRaVeN1
    #4375
    Én az alapjátékkal kezdtem normalon, de énis észrvettem, hogy mintha többször halnék meg mint régebben
  • zsotesz
    #4374
    Miért van az, hogy elkezdtem eliten a játékot, mármint a kieg.-et. Viszont egy kicsit kemény, ráadásul úgy veszem észre nem fejlődök semmit. Gondoltam akkor megyek veteránon. Erre minden ugyanúgy marad, és jönnek a 93-as szintű szörnyek. Az alapjátékot is nehezítették, korábban a most meglévő partival símán végigvittem eliten, most meg ott is alig bírom leverni a monsztákat.
  • j0nNyKa
    #4373
    hm egyelore megoldhatatlannak tuno akadalyba utkozott a hamachin valo jatek
    csak akkor enged jatszani, ha csak 1 helyi halozati kapcsolatod van... marpedig 2 routeres igy nem tud jatszani... :[
  • zsotesz
    #4372
    Pontosabban eliten, bár elég nehéz. Kipróbáltam veteránon és érdekes módon ott is 90-es szint fölötti szörnyek jönnek. Ez így gáz.
  • zsotesz
    #4371
    Sikerült nekem is a konvertálás. Rögtön legendary-n kezdem, az összes karim 83-as szint fölött van.
  • j0nNyKa
    #4370
    nem voltak fent hajdanan modok ?