5849
  • IMYke2.0.0.0
    #4529
    Gyorsan: maximum csalással.
    Csalással: netről letöltött mentésekkel
    Normálisan: ha végigjátszod a játékot.
  • Duskorc
    #4528
    nem konkrétan templomhoz gondoltam henm vagy 10 -20 percnyire tőle
    és oda hogy lehet eljutni gyorsan ? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4527
    Valdis Templomába nem visz teleport.

    Amúgy, a neten találhatsz egy speciális MOD-ot, aminek köszönhetően egész szetteket dobnak neked bizonyos ill. minden leölt szörnyek: a neve BW All Sets.
    A Broken World-höz készült.

    Tartalmas:
    Every monster you kill drops the entire set, ideal if you are looking to complete any BW Set.

    This mod includes 7 different .ds2res files, only one can be used at a time as they will conflict with each other. After you find the set you are looking for remove .ds2res file from resources.
    1. Beastmaster.ds2res (Nature Magic)
    2. Bloodsoaked Armor.ds2res (Blood Assassin/Ranged,Combat)
    3. Cinbri Vestments.ds2res (Combat Magic)
    4. Elven Battlemage Equipment.ds2res (Combat Magic)
    5. Glitterdelve Heirlooms.ds2res (Fist of Stone/Melee,Nature)
    6. Ravager’s Kit.ds2res (Melee)
    7. Relentless.ds2res (Ranged)

    Itt töltheted le [regisztrálás szükséges]:
    KLIKK
  • Duskorc
    #4526
    És oda el kell gyalogolni vagy van vmi könnyebb út is ?
    teleportok stb amivel pilnatok alatt pls vladis templomanal vagy ?
  • IMYke2.0.0.0
    #4525
    Multiban azért könnyebb - mint a Diablo 2-ben is -, mert ha nem találod meg a szettet, akkor indítasz / belépsz egy másik játékba...
  • Duskorc
    #4524
    gondolom ezt multiban érdemes
  • IMYke2.0.0.0
    #4523
    Nincs tuti hely. Ellenben nagyobb esély van: Xeria Temploma és Valdis Temploma.
  • Duskorc
    #4522
    Most kezdtem náhány napja játékot most kezdtem el végre elitben végigjátszani és az lenne a kérdésem hogy az Udying Warlord setnek a részeit hol lehet kiütni vagy van e erre valami tuti hely ahol jobban esik ?
  • nagy1miklos
    #4521
    Nos ez nekem nem valami jó hír ennek ellenére köszönöm a választ legalább már tudom hogy mire számítsak. Gratulálok a felépülésedhez IMYke rendszeresen olvastam a magyaritások fórumát evvel a játékkal kapcsolatban és igen elszomorított az a türelmetlen viselkedés amit ott tapasztaltam. Remélem mielőbb rendeződnek a gondjaid és újra gondtalanul lehetsz a magyarításért epekedők segítségére amikor neked is kedved lesz hozzá.
  • IMYke2.0.0.0
    #4520
    Minimum Specifikációk

    The following is the minimum system specification to run Dungeon Siege II.
    Microsoft® Windows® XP SP1 or newer
    PC with 1.0 GHz equivalent or higher processor
    256 MB of system RAM
    4 GB available hard disk space
    Quad speed or faster CD-ROM drive
    ATI RadeonTM series 7000 or better/Nvidia® Geforce series/Intel Extreme Graphics 82845, 82865, 82915
    Sound card, speakers or headphones required for audio
    Microsoft Mouse or compatible pointing device
    Broadband Internet access or LAN for online play
  • IMYke2.0.0.0
    #4519
    A DS2 nem Vista-kompatibilis. Csak nagy szerencsével fut alatta.
  • nagy1miklos
    #4518
    hali valaki találkozott már azzal a problémával hogy a frissen feltelepített és 2.2-re felpeccselt gyári nem másolt game hibára kiakad a vista alatt? Ha tudtok rá megoldást jó lenne mert még nem is tudtam játszani vele max a nehézségválasztásig bírja ki.
  • Noodlee
    #4517
    Nem hiszem, hogy a patch megoldaná a gondodat. Szerintem csak alapból kevés neki a kártyád.
  • Onuris
    #4516
    Sziasztok! Olyan hasfájásom van, hogy feltelepítettem a DS2-t és az intro kisvideók után nem hozza be a kezdő képernyőt. A zene megy, az egér megváltozik az egyes menüpontok fölött, de fekete a képernyő. Laptopon játszanék, a vid card intel GMA 950-es ( nem röhög :). A patch segíthet vagy szerintetek mi a práblöm?? Előre is köszi a segítséget!
  • htr93
    #4515
    nem végom. megkérdeztem pc domén, aszonták ez egy nem manához, hanem helyhez kötött varázslat.bár ettől se lettem okosab.
    Tök szar, hogy valdis egy balfasz. és a köcsög bátyám kivitte tegnap a játékot, de a végén amikor kiderül hogy valdist is átbaszták, ez a köcsög ellapozta a beszélgetéseket. és nem toim mi a sztory!!!!!!AARRHGGGHHHH!!!!!
    meg az is, hogy ha kiviszet a játékot, akkor össze visza flangálhatsz a világba, és nem "raknak" a köv. szintre
  • Chipii
    #4514
    Mire gondolsz ezzel? Nem olyan hülyeségek azok (persze gyakorlattól függően pár szinttel korábban is megcsinálhatóak).

    A chantok pedig növelnek valamilyen képességet egy bizonyos ideig. Az a jó bennük, hogy nem számítanak bele a megengedett 2 buffba, azon felül kapod őket.
  • htr93
    #4513
    Mire jó a chant? lesser chant meg a többi?
  • htr93
    #4512
    Na ide én is fogok firkálni, mer én is nyomom
    Ugye hogy act1be a küldetésekhez hülyeségeket írtak az ajánélott szintekhez!!!
  • zsotesz
    #4511
    Hali. Én nem emlékszem olyanra, hogy a minibossok ilyen gyorsan feltámadtak volna. Viszont első nehézségi szinten volt pár olyan hely ahova később visszamentem, mert amikor odaértem simán lecsaptak.
  • Nacitangala
    #4510
    Kicsit késve bár, de megvettem a Broken World-öt, mivel újra lekaptam a polcról a Dungeon Siege 2-t. Azok a játékok a legjobbak, amiket időről időre előveszel, és újra képesek teljes élményt nyújtani. Nos, mivel új játékot kezdtem, még csak a Garden of the Ancients-nél járok a partymmal, de egy furcsaságot észrevettem, ami azelőtt sosem történt meg.

    Először a Windstone Fortressben találkoztam ezzel a változással: a legbelső teremben lecsaptam a Xeria tüzét őrző bosst, egy főmágust, nagyjából 5 másodperc alatt, majd visszatértem a városba üzletelni, pakolászni, mielőtt az ottani kincsesládákat kinyitom. Mire visszaértem, kedves főmágusunk respawnolt néhány zombival egyetemben. Nem tudom, milyen random képességekkel, mert kettő másodperc múlva az egész party megfeküdt. Csak ültem és bámultam "verhetetlen" csapatom sírköveit... Visszatértem a testekért (nehogy már a könnyebb utat válasszam, hehe), ha jól emlékszem, ötször kellett megpróbálnom. A legszebb az volt, hogy a próbálkozások ideje alatt MÉG EGY főmágus termett ott. Mindegy, valahogy levertem őket, kihívásnak értékeltem a dolgot végülis...

    Tegnap este beléptem a Garden of Ancients egyik kriptájába, ahol a hős maszkját kell megszerezni. Álldogált ott egy íjász csontváz boss, akit két percig kellett folyamatosan püfölni, hogy megfeküdjön, és aki időnként egy lövéssel fasírtot csinált egy-egy karakteremből... persze levertem, aztán elugrottam Aman'luba resurrect varázslatokért, mert mind elfogyott (soha addig nem használtam őket). Mire visszajöttem, hát láss csodát: ott vigyorgott ugyanaz a boss. Megint nagyon megizzasztott, szerintem melee resistes lehetett, habár ezt nem írta a tulajdonságai között. Mire agyonvertem, megjelent MÉG EGY, hálistennek a terem sarkában, így sikerült egy darabig elkerülnöm. A végén elegem lett, és kislisszoltam az ajtón.

    Érdekes koncepció. A DS-ben az a szép, hogy nem Diablo 2, így nem lehet visszatérni farmolni, a történet előrefelé kényszeríti a játékost, ez így más élményt jelent. De ezek szerint vannak bizonyos területek, ahol a Doom nightmare nehézségi foka érvényesül? Kicsit tönkrevágja a hangulatot, hogy stopperrel kell mérjem az időt, miután kitakarítottam egy kriptát, hogy mikor támad fel egy boss a semmiből... Milyen megfontolás állhat a dolog hátterében? Találkozott valaki már hasonlóval?

    Félreértés ne essék: szeretem, ha egy játék nehéz, a DSII pedig az, ráadásul változatos, bonyolult, sokrétű és okos, hack-and-slash létére. Élvezet vele játszani. Ez meg itt egy buta tervezés következménye. Jó, hogy a sárkány vagy Valdis nem jelenik meg újra, miután megmentettük tőlük Arannát...
  • Wreck86
    #4509
    Sajnos rossz hír:( Úgy néz ki,hogy a ZoneMatch server halt meg.Szóval egyenlőre semmi...
  • Wreck86
    #4508
    kipróbáltam mikor a ZoneAlarm tűzfalam volt,meg a windows tűzfalat is,egyik se ment:(
  • Wreck86
    #4507
    Hali!
    Bocsi,de remélem itt tudtok segíteni:feltettem újra a DSLOA-t és amikor multizni szeretnék,nem tud csatlakoznia ZoneMatch serverhez,de az alap DS se.Vki ,akinek esetleg fenn van megnézné,hogy ugyanez a probléma jön elő nála is,vagy csak nálam van a baj? Eredeti alap DS-em van,s az se megy,nem tud rá csatlakozni:( ez DS1 és Legends of Aranna tudom,de hátha itt is tudto ksegíteni.
    köszi!
  • Valesar
    #4506
    küldetés során tudod megszerezni Amanlu után vhol
    asszem lehet használni multiban is őket
  • Beluka
    #4505
    szasztok nemtudja valaki hol van a chant of death és hogyan lehet ezeket a chantokat vagy miket használni nagyon fontos lenne egyáltalán multiban lehet e használni?

  • Noodlee
    #4504
    Szia!

    Próbáltad már újra telepíteni?
  • hofigergo
    #4503
    Sziasztok tudna valaki nekem abban segiteni hogy mi lehet a baja a játéknak mert ha elinditom elkezd uyagn tölteni de megáll és nem megy tovább ha valaki tudja hogy mi a gondja egyen szives mondja meg hogyan tudok rajta segiteni köszönöm
  • Gerithan
    #4502
    honnan tudom leszedni a v2.20 registry fixet? már kifolyik a szemem a googletől de nem találom sehogyan se és Broken Worldre fáj a fogam. Pls help me. Előre is köszi.
  • zsotesz
    #4501
    a karakter portreja korul matass, ott van valami olyasmi, hogy dismiss vagy valami hasonlo.
  • MURopi
    #4500
    Hi!Valaki tudna segíteni?Hogy tudok állatot/embert ki rugni a partymból?
  • Krisz021
    #4499
    Csá! Ha valaki megadta neked a DS 2 t. kódját, akkor lécci küld el nekem is, ha nincs meg, nem baj, de lécci írj vissza a [email protected]. Köszönöm!
  • Noodlee
    #4498
    Hiho!

    Valaki szokott néha neten játszani?
  • Simansky
    #4497
    Hali, bocsi tudha valaki hol találom Aman'lu-t???
  • temes69
    #4496
    köszi!
  • zsotesz
    #4495
    majd veterán fokozaton felvehetsz mégegyet
  • temes69
    #4494
    szaisztok!

    az act2 végén járok és még most sem tudom bővíteni a csapatomat 5 főre. Valami olyasmiről vartyog a kocsmáros hogy előtte veteránnak kell lennünk vagy mi!
    help!
  • Noodlee
    #4493
    ismered az oldalt???
  • Laxity
    #4492
    ha valaki fogná a telepítő kódját ami a Dungeon Siege2-höz tartozik és elküldené nekem e-mailban akkor nagyon szépen megköszönném!!
    e-mail cím:[email protected]
  • Noodlee
    #4491
    Hali Koma! :D
    Régen láttalak!

    Nekem kieggel kell :P
  • shaba23 #4490
    ez magyarország Noodlee!!! MAGYAROSZÁG!!!! :)