5849
  • grebber
    #4729
    Sehol nem találtam meg :( Mindegy remélem nem fog bezavarni!
  • IMYke2.0.0.0
    #4728
    Start - Futtatás - Regedit - Software - Microsoft - Microsoft Games = DS2 törlés.
  • grebber
    #4727
    Ezt a regisztrációt bejegyzést "DS2_2.20 Reg.reg" hogyan tudom kitörölni??
  • IMYke2.0.0.0
    #4726
    Valami gond van, de erősen nálatok.
    Nekem teljesen újrarakott játék esetén is helyből működik a MOD.
    A telepítési sorrendet erősen ajánlom mindenki figyelmébe - OlvassEl fájl.
    A MOD feltesz egy "Segedanyagok" könyvtárat, abban vannak még dolgok.
  • Hunter of Deer
    #4725
    igy a kari krealas sem muxik sajna
  • Hunter of Deer
    #4724
    jah nalam is sajna :S
  • Budatava
    #4723
    El van csúszva a menü, akármit csinálok a felbontással, nem tudok a folytatás gombra kattintani, mert nem látszik...
  • grebber
    #4722
    Mindegy ez akkor felejtös törölöm a francba és leszedem újból a gamet.

    Ezt a regisztrációt bejegyzést "DS2_2.20 Reg.reg" hogyan tudom kitörölni??
    Mert ha újból felrakom a gamet nem akarom hogy bekavarjon.
  • grebber
    #4721
    Nekem is kb 90%-ban angol a maradék magyar és ez csak a menü :(
    Lehet akkor be kell szereznem újból a gamet,mert nagyon rég tettem fel azóta sok rendszert újraraktam már de a game még gy is megy hogy csak ott van magába.
    Patchet 2.2 -öt leszedtem de nem akart felmenni.Feltettem a reg fájlt amit kaptam anno azzal már feltette.De továbbra is 2.0-át ír.
    Magyar mod felment de nem jó nekem.
  • Nyugis
    #4720
    nekem nem megy... eljutok odáig, hogy a modot elindítom, aztán meg is találja a game könyvtárat (E:\games\dungeon siege 2 HUN\) aztán alul a telepítés gomb ba**ik bebarnulni..
    mit tegyek?
    fent van a 2.1. és a 2.2 patc majd utána a BW-t is feltettem. igaza a BW ISO-bol ment, de az gondolom nem jelenthet gondot!
  • IMYke2.0.0.0
    #4719
    A Patch alapját tartalmazza a MOD, de "jobb félni, mint megijedni".

    A Broken World (Megtört világ) ajánlott, de nem kötelező - mivel a MOD ugye a Dungeon Siege 2 könyvtárába kerül, ahonnan a Megtört világ is olvas.
  • grebber
    #4718
    Most olvasom a helyes telepítés menetét.
    Mindeképpen fent kell lennie a kiegnek is akkor vagy mi?
  • grebber
    #4717
    Nem azt mondtad ebben benne van a 2.20-as patch is?
  • IMYke2.0.0.0
    #4716
    A Patch számít.
    Ezen felül: a MAGYAR MOD-nak a Resources-ben kell lennie - "Language.ds2res"
  • Hunter of Deer
    #4715
    nemtom lehet valamit elrontottam de nalam felig angol felig magyar.
    nem eredeti DS2 van fent patch nelkul.(nemtom ez szamit e)
  • Nyugis
    #4714
    ment privátba
  • grebber
    #4713
    Ezt a nem eredetivel rendelkező trükközést le tudnád írni ?
  • Nyugis
    #4712
    igen van! lehet többjátékost is, neten vagy lanba.. arra figyeljetek, hogy ha nem eredeti a game akkor sajnos trükközni kell...
    Szerintem a többjátékos mód igazi kis gyöngyszem! teljesen sztori orientált!! Annyi különbség, hogy ÖSSZESEN 6lehettek a gaméban és kísérőkkel egyetemben! tehát ha ketten toljátok akkor fejenként MAX, 2kisérőtök lehet. nem is enged többet a szerver..
  • grebber
    #4711
    #4705-re valaki?
  • Nyugis
    #4710
    veteránon nem lehet megcsinálni a titkok titka küldetést???? miért nem?
    igaz zsoldos szinten is eléggé szopatós volt kinyírni "????"-izékét.. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #4709
    A Zsoldos szinten nem tudsz univerzális karaktert felvenni a csapatodba - a korlátozás miatt is -, így a titkos ill. jutalom pályákon az ajtókat sem tudod mindig kinyitni, illetve nem minden ellenállással bíró szörnyet tudsz leölni gyorsan [az első szinten egyetlen szörny sem bír 25000 ÉP-nál többel, a Megtört Világ lemeznél a 60000 a max.].
    Az elmúlt 5 végigjátszás során én így kezdtem:
    - Ember főhős (Harci Mágia erőltetése)
    - Félóriás
    - Íjász
  • IMYke2.0.0.0
    #4708
    A játék (ezentúl direkt mindent magyarul írok) "Zsoldos" fokozaton rendkívül egyszerű.
    Az ezen a szinten megszerzett fegyvereknél sokkal erősebbek vannak Veterán és Elit fokozaton.
    Ellenben, a két nehezebb szinten a "???" (nem elírás, ez a neve a kis lénynek) nevű tolvaj - aki néha megjelenik és ellop tőled vagy a megölt szörnyek által dobott dolgok közül valami értékeset - már nem ölhető meg, azaz a titkos pályához szükséges Misztikus dolgok nem teljesíthetők.
  • Hunter of Deer
    #4707
    illetve irhatnatok egy jo csapatfelallast hogy mivel erdemes kezdeni illetve kiket felvenni utana a csapatba. en altalaban ijaszt kezdek, aztan felveszek egy meele karit amibol dualos lesz utana jon egy nature es combat magices. (de sajna amikor eloszor vegigvittem a nature megices szinte csak healelesre volt allitva.) lehet erdemes lenne inkabb tank karit kezdeni? (kard +pajzs).
  • Hunter of Deer
    #4706
    Köszi Imyke a karácsonyi ajándékot és a sok munkát vele.
    Kellemes Ünnepeket neked és minden DS2 fannak.
    már alig várom hogy kipróbálhassam.

    jah még lenne egy kérdésem: végigtoltam a jatekot az első fokozaton nah most az ott megszerzett cuccoktol lehet jobbakat szerezni ha nehezebb szinteken tolom ujra?
  • grebber
    #4705
    Ebben a gameben van olyan lehetőség hogy esetleg haverral ketten menjünk és csináljuk a küldetéseket?
  • IMYke2.0.0.0
    #4704
    Van a könyvtárában mss32.dll - a DirectX 9.0c is használja.
    A lemezről való felmásolás jó ötlet.
  • IMYke2.0.0.0
    #4703
    Kapkodtam... így az oldal finomítását későbbre tervezem. Elsősorban az új (félkész) "design" feltöltése, és a MAGYAR MOD kihírezése volt a célom.
    Tegnap éjjel nem aludtam 5 órát se, a feltöltéssel bajlódtam.
  • Evin
    #4702
    Egy apró megjegyzés; az oldal fejlécét is át lehetne írni 2009-re.
  • tomcsa4
    #4701
    Van a játék mappájában mss32.dll? Mert ha nincs, ránts le egyet a netről vagy a játék CDjéről pakold bele. A játék gyökerébe kell (főkönyvtár).
  • IMYke2.0.0.0
    #4700
    Látogassatok el a honlapomra - ott a karácsonyi ajándékom, Nektek!
    [LETÖLTÉS]

  • artur003
    #4699
    Hahó!
    Köszi a tippet, de sajnos nem sikerült így sem elindítani. Ugyanazt a hülyeséget írja ki.

    Nem tudom mi lehet a gond!
  • IMYke2.0.0.0
    #4698
    A MOD-ról:




  • IMYke2.0.0.0
    #4697
    grebber:
    Az alapjáték esetében benne van a v2.20 Patch.
    Ha telepíted a Broken World-öt, akkor ugye az egész v2.30-ra ugrik.

    artur003:
    Telepítsd fel a lemezen található DirectX 9.0c-t, és a v2.20-as Patch-et - meglátod, menni fog a játék.
    [Olyan összetevők vannak benne, amik az újabb verzióban már nincsenek]

  • grebber
    #4696
    Most néztem csak.Írtad nagyon sok mod lesz benne.Az összes eddigi patch is benne lesz vagy az nem?
  • artur003
    #4695
    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne, hogy most kaptam meg a DS 2-őt karácsonyra (eredetiben!) és ugyanazt a hibát írja ki mint amikor letöltöttem. Valami mss32.dll -t kér.
    Ezt cseréltem de változatlanul kéri. Mi a hiba?????????????????????

    Légyszi segítsetek!!!
  • Wreck86
    #4694
    Türelemmel várjuk szépen:)
    Boldog Karácsonyt!
  • IMYke2.0.0.0
    #4693
    Az elhíresült postások miatt tettem...
  • grebber
    #4692
    Nem értelek.Miért félted ennyire a küldeményt?? Ráídtad 72-es betűmérettel hogy ez a Dungeon Siege 2 magyarítása vagy mi.
    Nem kötekedésképpen kérdem csak látom aggódsz.
    Megvan a küldemény max januárba kapja meg az illető.
  • IMYke2.0.0.0
    #4691
    Most kaptam az infót, hogy nem érkezett meg hozzá...
    Magyar Posta:
    Elsőbbségivel, ajánlottan adtam fel.
    Még jó, hogy levédtem - bonyolult kóddal - a RAR-ba tömörített, eleve feldarabolt telepítőt...!
  • Hunter of Deer
    #4690
    köszi a magyarítást remélem minél hamarabb felkerül. (reméljük már ma elért Shieldhez :D)
    Kellemes Boldogot mindenkinek.