5849
  • genory
    #4769
    Az első városban hol tudok a csapatomhoz varázslót szerezni?
  • Nyugis
    #4768
    az új patchel, gyönyörűen fut minden, ráadásul full magyar! Imike, király vagy! :D
  • Wreck86
    #4767
    szép!ügyes meglátás!
  • grebber
    #4766
    Az én vagyok az én karakterem sima HUMAN.

    A másik pedig "most vagy jobb a felbontás,mint amiben én játszottam,vagy pedig eltűnt a karakterek arcikonjai mellől a fekete háttér,amiben a 4 varázslat benne volt az most ott átlátszó". Ez a már leirt IMYke által hozzáadott mod miatt van így nagyobb a látótért nem takarja el a pályát.
  • Wreck86
    #4765
    milyen faj az íjász? (BW is fel van téve?)
  • Wreck86
    #4764
    bocsi! barna volt:)
  • Wreck86
    #4763
    hm,most vagy jobb a felbontás,mint amiben én játszottam,vagy pedig eltűnt a karakterek arcikonjai mellől a fekete háttér,amiben a 4 varázslat benne volt:)az most ott átlátszó:)
  • genory
    #4762
    Az miért van, hogy nem tudok a kereskedőknél italt venni? Pedig nagyon kéne!:)
  • grebber
    #4761
    Már lentebb írták hogy csak fejleszthető cuccot lehet reagensezni.Ezek szerint nekem nincs olyanom mert se a fegyvereim se a páncéljaimat nem engedte reagensezni!
  • IMYke2.0.0.0
    #4760
    A bekarikázott számsorral kapcsolatban (idézem a Magyarítások Portálra írt hozzászólásomat):

    "Nem kell megijedni - az egy képlet eredménye, melyet a MOD miatt ír ki.
    Ezt a fejlesztők a BUG kereséshez építették bele (forrásban van benne).
    Nem eszik meg sok kenyeret. Nem hiba."

    Reagensek:
    A reagenseknek vannak tulajdonságaik is. El kell olvasni, hogy mik "bűbájolhatók" meg vele.

    Pl.: "Páncélok, fegyverek bűbájolására alkalmas"
    Ha egy ilyen reagenst akarsz rátenni egy gyűrűre, természetesen nem fogja elvégezni a Bűbájos a kérést.


  • grebber
    #4759
    Értem ,kösz!
  • Hunter of Deer
    #4758
    csak a fejlesztheto targyakba lehet tenni reagenst asszem regen ugy volt irva hogy enchantable akarmmi.

    az a szam pedig (Imyke irta meg a valaszt a portalon):
    Nem kell megijedni - az egy képlet eredménye, melyet a MOD miatt ír ki.

    Ezt a fejlesztők a BUG kereséshez építették bele (forrásban van benne).

    Nem eszik meg sok kenyeret. Nem hiba.

  • grebber
    #4757
    Két kérdésem lenne.
    A képen látható bekarikázott számérték az micsoda?


    A másik pedig a Reagenseket hogy kell használni?
    Mert elmentem az emberhez aki ilyennel foglalkozik betettem a tárgyat amit fejleszteni akarok de nem engedi lerakni a reagenset ahova kell.Miért nem kell hozzá más is?
  • IMYke2.0.0.0
    #4756
    A többi csak a beállításaidat tartalmazza - azokat is felteheted, de nem kötelező.
    A "Save\Single Player\<csapatod neve>" a legfontosabb.
  • grebber
    #4755
    Na akkor uninstalálom és felteszem így.A mentett álláshoz csak a Save mappa kell vagy amik melette vannak azok is?
  • IMYke2.0.0.0
    #4754
    A menü elcsúszás a Deluxe Editon alapértelmezett felbontása miatt van. Sajnos, nem vagyok programozó, így ezen nem tudok javítani a "sima" változatok esetében.
    Be kell szerezni a Broken World kiegészítőt és a lejjebb leírt módszerrel máris előállítható a Deluxe Edition, amivel már tökéletesen működik a MAGYAR MOD + Patch.
  • ricsa008
    #4753
    úgyértem azt sajnos nem javítja:( pedig mennyire vártam
  • ricsa008
    #4752
    a menü elcsúszás?
  • IMYke2.0.0.0
    #4751
    A visszajelzések alapján elkészült az első javítás.
    A telepítő a korábban már feltelepített MOD-dal (688MB) együtt működik helyesen, nélküle nem telepszik.
     
    Javítások:
    - Boltokban megjelenik minden áru (egy „}” okozta a gondot)
    - A játékban megjelennek a titkos ládák is (itt egy <b> okozta bajt)
    - Sikerült néhány, amúgy az indító alkalmazásban lévő szöveget is bekódolni a MOD-ba.
     
    A MAGYAR MOD a Deluxe Edition kiadásra készült, de ezt Te is elő tudod állítani otthon:
    1. 1. Dungeon Siege 2 telepítése
    2. 2. v2.20 Patch telepítése (szükséges!)
    3. 3. Broken World kiegészítő telepítése a Dungeon Siege 2 könyvtárába!
    (Így megkaptad a Deluxe Edition-t! A játékot majd a „Launch DS2 Broken World” parancsikonnal kell indítanod)
    4. 4. MAGYAR MOD v1.0 telepítése (688 MB)
    5. 5. MAGYAR MOD Patch v1.0 (így nem kell újra letölteni több száz MB-ot).
     
    Amennyiben régebbi karakterrel akarsz játszani ajánlott a „Segedanyagok” könyvtárban a „DS2BW_AllSaves” telepítése!
    Régebbi karakter betöltésekor a betöltő képernyőn a kiérdemelt rangja angol marad.
  • IMYke2.0.0.0
    #4750
    Figyelem!
    A honlapomon hamarosan az orvosság!
    11 MB csak a Patch (MAGYAR MOD telepítve kell legyen).
  • ricsa008
    #4749
    nekem csak az alapjáték van meg
  • Nyugis
    #4748
    szerinted mi lehet a gond? miért tűntek el a ládák a potik és a varázslatok? Az lehetséges, hogy, valami miatt nem tudja a játék meghívni?
  • IMYke2.0.0.0
    #4747
    A plusz MOD-ok nem nyúlnak a ládákhoz.
    De készítek egy száraz, MOD-ok nélküli változatot is.
  • Nyugis
    #4746
    Imike: Azokat a plusz modokat amiket a magyarításba belegyúrtál, el lehet valahogy távolítani? Biztos vagyok benne, hogy azok miatt van az a hiba, hogy se láda se varázslat se poti..
    a magyarítás, szuper jó. a többi mod- nekem meg felesleges.. ;)
  • grebber
    #4745
    Így tedd fel így full magyar lesz minden:

    1. Dungeon Siege 2 telepít
    2. v.2.20 Patch telepít
    3. Broken World telepít a Dungeon Siege 2 könyvtárába (az ő exe-je indítjaa játékot, és ezt lehet felülírni a MAGYAR MOD-ban lévővel, így nem lesznek angol szövegek!)
    4. MAGYAR MOD telepítése
    5. Játék.
  • grebber
    #4744
    Deluxe árak:
    DS2 Deluxe 6990ft
    4990ft
    7300ft
    7000ft

    Ezek közül valahol csak kapni még.
  • ricsa008
    #4743
    én felraktam a játékot (nem eredeti sajnos) utánna a modot de nem magyar
    lekall szedni hozzá külön a peccset is?
  • Hunter of Deer
    #4742
    :S túl szép is lett volna ha minden klappol.
    akkor ugylátom hanyagolni fogom a magyarítást amíg nem lesz meg eredetibe.
  • grebber
    #4741
    Na látom itt megállt az élet.
    Magyarítások topik meg pörög mivel hibák láttak napvilágot!

    Mert nekünk warezosoknak nincsenek a titkos helyeken ládák,nem lehet az árusoknál potionokat venni.
  • grebber
    #4740
    Broken World torrent értelemszerűen vedd ki a DS2-öt hogy csak a BW-öt töltse le nekem lejött gyorsan.
    Ha felteszed a BW-öd akkor annak az exéjét kell inditani és nem lesz elcsúszás.
  • Hunter of Deer
    #4739
    es ez a menuelcsuszasra is megoldast nyujt? (mert nekem csak az a baj :S)
    es a broken worldot sehol sem talalom :(
  • grebber
    #4738
    Na magyarítások.hun olvasgatom hogy a deluc editionhoz jó csak fullosan a magyarítás.
    Ez a helyes sorrend és elvileg minden magyar lesz!

    1. Dungeon Siege 2 telepít
    2. v.2.20 Patch telepít
    3. Broken World telepít a Dungeon Siege 2 könyvtárába (az ő exe-je indítjaa játékot, és ezt lehet felülírni a MAGYAR MOD-ban lévővel, így nem lesznek angol szövegek!)
    4. MAGYAR MOD telepítése
    5. Játék.

    Na akkor megint tehetem újra és akkor remélem már tényleg minden magyar lesz!
  • grebber
    #4737
    Igen a Broken Wordöt inditva majd új karakteert készítve lehet választani mit akarsz tolni sima DS2-öt vagy a kieget!
  • Hunter of Deer
    #4736
    Lenne egy olyan kerdesem ha felteszem a Broken worldot akkor ugyanugy csinalhatom az elejetol a jatekot mintha csak a sima lenne fent?
    illetve milyen ujitasokat ad a kieg?
  • grebber
    #4735
    Na mivel csúszott a menü a sima DS2 magyarítása miatt leszedtem az egészet.
    Feltettem a DS2-öt rá a 2.1 majd a 2.2-es patchet.Ezután rá a DS2 Broken World-öt.Crack. És utánna a magyar modot.
    Broken Worldel indítva már jó a menü nincs vele gond.

    Kecsegtető volt kezdésnél az a pár fasza karakter 39-es szintel :D De 0-ról kezdtem az az igazi.
    I.felvonás 4. fejezetnél tartok eddig 3 halálom volt.Frankó lett a magyarítás nagyon.
  • IMYke2.0.0.0
    #4734
    "Amúgy ez a DS2_AllSaves_v2 micsoda mire jó?"

    A megsérült, hibás, vagy a v2.10 alatt mentett karakterek (csapatok) is betölthetők a v2.20 Patch és/vagy a Broken World alatt, illetve a Deluxe Edition-nel.
    Egyszerűen telepíteni kell és az ő parancsikonjával kell indítani a játékot (a rendes exe-re hivatkozik).
  • IMYke2.0.0.0
    #4733
    A honlapomon le van írva a tényleg helyes birotkba vétel.
    Röviden:
    A telepített Broken World állományait be kell másolni a telepített Dungeon Siege 2 könyvtárába [így megkapoda Deluxe Editon kiadást!] és így telepíted a MAGYAR MOD-ot: semmi gond nem lesz.

    Nem warez-re készült a magyarítás, de kénytelen vagyok már így fogalmazni :)
  • genory
    #4732
    Nekem a párbeszédek magyarok de sajnos más nem! Ez miért van? Bár nekem igy is elég lenne mert már most is nagyon jó, de úgy lenne az igazi!
  • ricsa008
    #4731
    nem tud vki egy gyors torrentet?
  • grebber
    #4730
    Sajnos nekem is elcsúszik a menü:(

    Amúgy ez a DS2_AllSaves_v2 micsoda mire jó?