5849
  • IMYke2.0.0.0
    #4849
    Szívemből beszélsz!
  • Nyugis
    #4848
    Szuper jo a játék, az tény. annak ellenére, hogy nem crysis (vagy mi a fa...m) hajtja! itt nem elég az egér gombot kiakasztani, hanem ésszel kell TAKTIKÁZNI! és hogy azt hogy kell? nos, tessék az ELSŐ LÉPÉS:
    csak annyit mondok, hogy amikor harcoltok merevítsétek ki a játékot (alap esetbe space), és olvassátok el az ellenségről a tudnivalókat! (buffjai, resistje, ami gyengíti, stb..) jó lesz.. ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #4847
    A Broken World-ben rengeteg egyensúlyi javítás van: ettől lett csak igazán nehéz a játék.
    [A Diablo 2: Lord of Destruction is ezt csinálta - egyensúlyi javítás, amitől sokkal nagyobb lett a kihívás. Igaz, a Blizzard North azért néhány Patch-el el-elszúrta ezt az egyensúlyt, de az utolsó, már elég komoly.]

    "Itt is szeretnék mindenkit megnyugtatni: a MAGYAR MOD a játékkal semmit nem csinál - inkompatibilitás előfordul -, semmit, azaz nem lesz hirtelen kevesebb, több szörny, tárgy, szett stb. Egyszerűen csak MAGYAR az a játék, amit eddig is lehetett játszani.

    Ez a játék nem ujjgyakorlat kérdése - nem Diablo 2, ahol mész, gyaksz, és kész. Persze, ez is hack'n'slash, de a minőségibb fajtából!

    Tessék MINDEN szöveget elolvasni (Napló), minden le van írva - hogyan kell bűbájolni, énekelni stb."
  • Hunter of Deer
    #4846
    bakker ez a BW eleg nehezre sikeredett sztem a sima DS2hoz kepest.
    3man nyomjuk en harci magus(tuz), deru ijasz, taar termeszet magus, es igy is eleg sokszor fekszenek meg a karik. altalaban a hp poti a keves penz meg nincs annyi hogy allandoan vegyek, mert cuccra is kell.
  • Wreck86
    #4845
    köszi!
  • gabz45
    #4844
    Látom a problémát,innen töltsd le http://www.gamecopyworld.com a 2.2 Dungeon Siege 2 v2.2 [ENGLISH] No-CD/Fixed EXE
  • gabz45
    #4843
    szeva
    a BROKEN WORDS no-dvd -t tedd fel .
  • gabz45
    #4842
    feltelepídetted DS2 utána patch " javítás "
    Mikor ez megvan jöhet a kiterjesztés .
  • Dobronski
    #4841
    Attol függ h meik játéknak a patch-je
  • Suttyó20
    #4840
    Még egy kérdés én a DS2-ő telepítése után patchelem meg.
    Vagy felkell tenni a broken swordot is és utánna kell megpatchelni?
  • Suttyó20
    #4839
    Egyébként én nem arra a wincsire telepítettem ahol windows van, lehet ez a probléma. Amúgy a telepítés minden stimmel, nem tettem külön mappába a broken swordot, beletelepítettem a DS2 mappájába.
  • Suttyó20
    #4838
    Amikor felpatchelem elindul, de mikor feltelepítem a broken swordot már nem indul el. Akkor írja ki a német hibaüzit! Pedig mindent angolulul telepítettem.
  • Shield
    #4837
    gabz45:nekem sem indult, szerintem felül sem írta, mert a patch után megnéztem a méretét és a dátumát nem volt változás. Amíg csak a mod volt fent addig működött 2.20-as crack-el, de amikor felraktam a mod javítását akkor már azzal sem ment.A BW 1.0-ás crack-el mükszik most.Igaz nagyon sok benne az angol szöveg.
  • Hunter of Deer
    #4836
    http://dungeonsiege2.uw.hu/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=7
  • Wreck86
    #4835
    Hali!
    Gondoltam felteszem a játékot újra,megnézem ezt a magyarítást.
    szóval lépések:
    ds2
    2.20patch(honnan tudom leszedni?)
    bw
    mgyarítás?
  • gabz45
    #4834
    hali
    1.fel telepíted a DS2 ,felrakod a javítást " fontos ha angolul telepítetted akkor angol javítást használj . szerintem ez egyértelmű ! "
    2.nálam ide telepíti C:\Program Files\Microsoft Games\Dungeon Siege 2
    3.fel tenni a kieget,amikor felajánlja a cél könyvtárat válaszd a manuálist . így C:\Program Files\Microsoft Games\Dungeon Siege 2 "fontos ne legyen BROKEN WORLDS mappa a végén ! "
    4. telepíted a magyarítást , és a magyarítás javítást "ha esetleg már fenn lenne a második javítás akkor azt is "
    5 nálam nem indult a magyarítással telepített exe , ezért kellet keresnem egy NO-CD DVD -t

    így nálam jol megy .

    a ptchelés után elindul a game .
  • Nyugis
    #4833
    a BW-t amikor telepíted, akkor ugye a DS2 mappájába teszed bele, és nem oda amit Ő magától felkínál?

    még egy dolog, amikor fel patcheled, akkor, el kell indulni a játéknak és kiírja bal alul a verzió számot. ami jelen esetben 2.2.
  • Wreck86
    #4832
    német hibaüzi? a patch lehet hogy angol verzióra jó.ds2-őd alapbó laz angol,vagy német verziós?
  • Suttyó20
    #4831
    Nem tudom, hogy feltette-e már valaki ezt a kérdést, ezért én felteszem.
    Nálam olyan baja van az egész játéknak, hogy:
    Feltelepítem a DS2, utánna a Patch 2.2 verziót, aztán broken sword és a magyarosítás.
    Elindítás után pedig hosszú német hibaüzenetet ír ki. Annyit kibogoztam belőle, hogy telepítsem újra a játékot. De már vagy 4x feltelepítettem újra és újra. Ugyan ez a hibaüzenet jön be. Valakinek van valami ötlete, mi lehet a baj?
  • grebber
    #4830
    Lokiról csak ingame videót láttam ott nem volt vele gond.DS2 sem egy Crysis szal grafal ott sem lesz gondom.
  • Nyugis
    #4829
    a loki nekem sem jött be. szörnyen gagyi, egy lebutított, ocsmány TQ- utánzat... persze ki mit szeret! ;)
    A Tq-t azt viszont érdemes végig tolni kellemes a hangulata, bár néha nagyon unalmas tud lenni..
  • Noodlee
    #4828
    Én most tolom a TQ-t, nagyon bejön.
    A Lokit kb 5 percig bírtam nézni. Minden karakter mintha nyújtva lenne. Szörnyen néz ki.
  • grebber
    #4827
    Most majd ráállok az ilyen típusú gamekre.
    Ha ds2-öt és kieget végigtoltam Titan Quest jön majd ha annak vége akkor pedig a Loki!
  • Nyugis
    #4826
    nos a druida IS egy összetett dolog...
    ami fontos, az a természet mágia képességek, az a sorban a legelső. azt maxolni kell 20 ra. és mivel ez egy "harcolgatós játék" :D ezért a jég fát is maxolni kell/érdemes/ajánlott... leszenk olyan helyek ahol a 4 fős csapat össztüze is karcsu lesz hát ha még a druidának NULLA a támadó értéke. Ezt én tutira nem vállalnám be.

    és akkor egy fontos fogalmat tisztázzunk!
    a PET NEM EGYENLŐ az idézet lényekkel!!! a pet-et teljes értékű csattagként tarthatod, azaz egy hely a csapatból az övé. az entitások pedig csapattagonként egy idézhető! azaz, egy 4fős csapatban PLUSZ 4 entitás lehet!!
    az entitás ilyen olyan képességeit erősítő skillekkel meg csak óvatosan, nagyon nincs értelmük! MAXIMUM az életerőre egy pont aztán annyi. ezeknek annyi mindösszesen a szerepük, hogy amig élnek addig lekötik az ellenség figyelmét. és ha megdeglik, RÖGTÖN idézhetsz ujjat némi manáért cserébe.)

    persze a pontokat mindenki ugy osztja el ahogy neki tetszik.. ;
  • Hunter of Deer
    #4825
    druidanal erdemes a fagyasztasra gyurni? vagy inkabb a petet kell erositeni(marmint amit megidez), illetve az elettoltest?
  • Nyugis
    #4824
    egyszerű: az inventoriban rámész baloldalt felül a varázskönyv feliratra!
    kivenni pedig: bal klikk arra ami nem kell és áthúzod a hátizsákba ami meg kell azt meg beteszed..
  • DeDy
    #4823
    Üdv,
    hogy tudom megnézni hogy a várázskönyvbe milyen varázslatok vannak betéve, illetve kivenni hogy lehet ha már benne van?
  • Nyugis
    #4822
    az ideális az az ha TE mondjuk harci (tűz), a kutyáid pedig:
    - íjász
    - druida
    - nos itt ami neked szimpi. ha harci akkor érdemes villám vagy halál, VAGY közelharci két kezes, VAGY pet.
    átkok azok a stílusodtól függnek. később lesz egy nagyon hasznos átok, ami a hullákból kivonja az eszenciát és tölti az életerődet. addig meg ami van.. ;) amit MÉG ÉRDEMES, az a lények idézése. druidánál, kötelező, harcinál, pedig erősen ajánlott!
  • grebber
    #4821
    Mi játsszunk helyetted?Nézegesd micsoda/kicsoda mire és miben jó és ennek megfelelően állítsad összes a csapatod.
  • Shield
    #4820
    Még annyit, hogy a harci mág.(tűz) milyen varázslatokat és átkokat érdemes használni?
  • Shield
    #4819
    Eddig ugye van a harci mágus(tűz),segítőm:íjász(kis term. mág.). Gondoltam még 1 harci és 1 természet mágussal egészítem ki a csapatot.
    Akkor lenne:2 harci mág. 1 term.mág. és egy íjász. Ez az összeállítás lenne?
  • golem
    #4818
    Köszi a segítséget.
  • Hunter of Deer
    #4817
    nah rajottem xD hogy a tapasztalat megoszto varazslat csak ha ijat hasznalok akkor fejlodik a harci varazslat is. viszont ha varazsolok akkor nem fejlodik a loves, igy mar vilagos :D
  • Wreck86
    #4816
    egy dög nagy kút van a közepén jó pár lépcsővel lejjebb,azt hiszem.
  • Nyugis
    #4815
    igya van. pontosan. annak csak a KEZDETE! lesz ott még ajtó bőven! ;)
  • golem
    #4814
    Ezek szerint ez még nem az elf szentély,ahol a gyógyvíz van?
  • Nyugis
    #4813
    nem! azok CSAK bónusz cuccok.. van bent egy láda amiben egy két kék tárgy van. ha van íjász a csapatban akkor az rálő és kinyílik ha nincs nincs. baszni rá. semmi köze a küldetéseidhez ezek amolyan kis személyre szabott bonuszok. lesz majd olyan amit csak druida vagy combat tud kinyitni...
  • Hunter of Deer
    #4812
    en asszem amogott az ajto mogott csak egy lada van
  • golem
    #4811
    sziasztok
    Az lenne a kérdésem , hogy amikor elkaptam a betegséget , az után le kell menni egy barlangszerűségbe, és ott egy ajtó , amit csak 6. szintű ijászkodással lehet betörni..Na éneddig 1szer se használtam ijat a játékban , csak meele-t és varikat , ugyhogy most ketdhetem elölről az egészet?
  • Hunter of Deer
    #4810
    hat nemtom ilyenkor mi van de hiaba varazsolok a harci magussal mikozben rajta van ez a tapasztalat megosztos buff, nem fejlodik a lovesem csak a harci varazslat.