5849
  • IMYke2.0.0.0
    #4889
    Pontosan! De pszt, semmi warez :))))))))

    [Azért kellett így, mert ha a játékosra bízom a döntést, akkor olyan leveleket kapok, hogy ez-meg-az angol maradt stb...]
    [Sajnos, a fejlesztők rengeteg angol szót, ami változóként működik a játékban, az exe-be tettek.]
  • Nyugis
    #4888
    imike: csak a gyengébbek kedvéért kérdezem, hogy ugye ez a mondatod: "Semmiféle crack-re nincs szükség, ha a Patch v2-őt telepíted - mert benne van a MAGYAR Crack." azt jelenti, hogy HA feltelepítette az utolsó javítást a patchv2-őt, akkor az automatice telepíti a cracket is. igaz? ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #4887
    Még egyszer leírom:
    Semmiféle crack-re nincs szükség, ha a Patch v2-őt telepíted - mert benne van a MAGYAR Crack.
  • IMYke2.0.0.0
    #4886
    Mit értesz "normális" boltosok alatt?
    Alapesetben sem árulnak mindig mindent. Ez van.

    Egyébként, ha mindkét MOD Patch-et használod akkor még a MAGYAR MOD-ra sem foghatod.
  • IMYke2.0.0.0
    #4885
    A Patch v2 semmivel sem különb, mint a PAtch v1.
    Ha az első fenn van, a második települ.
    Ha nincs, természetesen nem települ.

    A honlapomon ott a helyes telepítési sorrend, ne kelljen minduntalan bekopizni, kérlek...
  • Hunter of Deer
    #4884
    a Broken Worldbe lesz olyan varos vagy akarmi ahol normalis boltosok vannak? mar eljutottam Amanluba de itt sincs poti/varazslat, a pancelbol is csak fajta van meg ilyenek. vagy csak akkor lesz normalis bolt ha vegigtolom a BWt es megyk ujra eirulanba?
  • Suttyó20
    #4883
    Huntom!
    Szedd le azt a crack-et amit írtam, nekem csak az segített!
    Gamecopyworld-ről szedd le ezt a cracket:DS2: Broken World v1.0 (v2.3)[ENGLISH] Fixed exe! Egyébként ez az első.
  • borso
    #4882
    Ez sem segitett. Azért köszi.
  • josi
    #4881
    tedlepisd újra a Dungeon Siege 2 Magyar mod patch v.1-et
  • borso
    #4880
    Sziasztok!
    Vista Home Prémium az op. rendszer.
    Dungeon Siege 2 Magyar mod patch v.2 nem települ.
    A "telepités" gomb inaktiv marad nem reagál semmire.
    Előre is köszi a segitséget.
  • Wreck86
    #4879
    a kiegészítőt (BW) hogy tetted fel?
    mert én régen kaptam ilyen segítséget:
    "fel tenni a kieget,amikor felajánlja a cél könyvtárat válaszd a manuálist . így C:\Program Files\Microsoft Games\Dungeon Siege 2 "fontos ne legyen BROKEN WORLDS mappa a végén ! "
  • Nyugis
    #4878
    egy mappába telepítetted a ds2-őt és a bw-t?
  • huntom
    #4877
    Az is megvolt de semmi sajna.
  • IMYke2.0.0.0
    #4876
    A MAGYAR MOD feltesz neked egy "Segedanyagok" könyvtárat a "Dungeon Siege 2" könyvtárba.
    Nézz bele!
    Ott van a DS2 Patch Fix s mellette a leírás, miként kell használni.
    Készítsd el, aplikáld, és utána próbáld indítani a játékot!

  • huntom
    #4875
    Szolj ha valamit nem jól csináltam.
  • huntom
    #4874
    Feltelepittetem a DS2-őt utánna a 2.20-at majd a kiegészitőt,magyar modot+magyar mod patch1 és 2-őt
  • huntom
    #4873
    Úgy telepítettem ahogy leírtad,de mégis hibát ír ki.
  • IMYke2.0.0.0
    #4872
    Mivel német és lengyel alapokból készítettem (nem, nem tudok egyik nyelven sem) ezért vannak ilyen szövegek.
    Ha úgy telepítetted, ahogy leírtam, akkor semmiféle hibaüzenetnek nem lenne szabad megjelennie.
  • huntom
    #4871
    Hali!
    Feltelepítem ahogy az le van írva és az indításnál kiír egy hosszú német hibaüzenetet.Mit lehetne vele csinálni,hogy végre elinduljon?
  • IMYke2.0.0.0
    #4870
    Jól látod, igen.

    Szervesen folytatja:
    Az alap játékban a főhősünk (azaz Te) megküzdesz a főellenséggel.
    A Broken World-ben egy évvel később bukkansz fel, mert eddig üldöztél valakit.
    [minden további infó az élvezeti faktort venne el a későbbi játékdoból].
    Így, és ezért mondtam azt, hogy szervesen folytatja: nem olyan, mint egy s más kiegészítő lemez, hogy "nesze neked néhány új pálya"...
  • grebber
    #4869
    Nem ismerem a diablokat.Mi az hogy szervesen folytatja?
    Végére érek a DS2-nek akkor gondolom jön a credits és a menübe visszalépve kitudom választani a karakterem amivel végigtoltam és broken worldöt kijelölve azt tolom.Vagy nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #4868
    A Broken World kiegészítő úgy működik, ahogy a Diablo 2 esetében a Lord of Destruction: a játékot szervesen folytatja.
    A Zsoldos szinten végigvitt DS2+BW végén a karaktered 45-50-es lehet.
    Amint véget ér a Credist, visszakerülsz a Főmenübe.
    Ott választhatod az "Egyedüli játék"-ot és kezdheted a következő szintet.

    Fontos:
    A Zsoldos szinten elkezdett DS2 után csak Zsoldos szintű BW-t indíthatsz. És így tovább.
  • grebber
    #4867
    Ha végigviszem a DS2-öt legkönnyebb szinten és lesz xy szintű karim azt továbbvihetem a következő mondjuk közepes szintű még1x-i végigjátszásba?
    És a 2. végigjátszásból a már 6x szintig feltuningolt karit vihetem a broken world világába?
  • IMYke2.0.0.0
    #4866
    "Aztán pedig a Gamecopyworld-ről szedd le ezt a cracket:DS2: Broken World v1.0 (v2.3)[ENGLISH] Fixed exe! Egyébként ez az első."

    Ezt má elfejtheti: a Patch v2 magyarul tartalmazza.
  • Suttyó20
    #4865
    Szia huntom!
    Nekem is ez volt a problémám, a megoldás a következő!
    DS2 telepítése
    Patch 2.2
    Broken Sword
    Magyarosítás 1-2
    Aztán pedig a Gamecopyworld-ről szedd le ezt a cracket:DS2: Broken World v1.0 (v2.3)[ENGLISH] Fixed exe! Egyébként ez az első.
  • IMYke2.0.0.0
    #4864
    Mindenki látogasson a honlapom LETÖLTÉS szekciójába - bocsánat az említett oldal silánysága miatt, itt, a könyvtárban, szövegszerkesztővel módosítottam - a lényeg: a Patch v2 alatt egy RAR fájl rejtőzik, melyben a letöltési linkeket tartalmazó szöveg fájl.

    A Patch v2-vel minden eddig említett angol szöveg eltűnik.
    Egyedül a filmek problematikáját nem tudja megoldani.
  • IMYke2.0.0.0
    #4863
    1. Ha már végignyomtad Zsoldos szinten, akkor:
    - A karaktered korábbi Hátizsákjával kezd a játék Veterán és Elit szinten is

    2. Ha nem nyomtad végig, de átugrod az elejét, akkor semmid sincs az alap felszerelésen kívül.

    3. 600-adszor leírom:: a MAGYAR MOD az ég világon semmi mást nem csinál, mint magyarrá teszi a játékot (grafika, szöveg, video - a hibásakat javítom), és betesz 2-3 olyan MOD-ot, aminek szintúgy semmi köze sem a harcrendszerhez, sem a Hátizsákokhoz, sem a nehézséghez és még sorolhatnám...
  • Hunter of Deer
    #4862
    nah elokapartam a regi mentesemet, main ember ijasz, lothar dual karddal, taar term vari, +1villam magus (most nemugrik be a neve), nah igy aztan eleg jol megy az apritas.
    viszont az lenne a kerdesem hogy mivel regen 1fokozaton vegigtoltam a jatekot, most a BW-t tolom elso nehezsegi fokon es ahol kezdodik abban a kis faluban nemtudok venni varazslatot, se potit, csak 2 gyuru van az elado mukinal. ez alapbol igy van vagy ez valami hiba? igazabol annyira nem veszes mert volt minden karimnal egy par super poti szal nem veszes csak erdeklodom :D
  • IMYke2.0.0.0
    #4861
    Nyugalom, ma kezdem feltolni az amúgy is javított - eddig hibajelzéseket köszönöm! - verziót!
    Azért kell újra feltölteni mindent, mert a feliratozott videók (*.bik fájlok) eleve a *.ds2res-ekben vannak, így külső feliratozó program kilőve.
    A feliratozott videók ellenben az első változatban hibásak a MOD programnak köszönhetően. [Némelyiknek csak hangja van.]

    Igyekszem, a könyvtári nettől függően, gyorsan feltölteni és jelentkezem.
  • huntom
    #4860
    Hali!
    Hiába rakom fel ugy ahogy levan írva magyaritással meg patchel egyűtt nem indul.Eleve nem irja felűl az exe fájlt a magyaritás és ha én crackelem meg akkor meg kiír valam ihosszú hibaüzenetet.Tud valaki segiteni?
    Ha meg csak a ds2-őt rakom fel akkor meg elvan csúszva rendesen a menű.
  • huntom
    #4859
    SZasztok!
    Ezzel a menű elcsúszással lehet valamit kezdeni?
  • tomcsa4
    #4858
    Nekem az alapjátékban a bossharcok tetszettek. Valami hihetetlen kurva jól szórakoztam, végre nem csak az odaállok azt püfölöm.

    Én nekem kettő íjászom is volt a csapatban, nagyon jók és sokat segítettek. Megfelelő helyre kell őket állítani és akkor a területsebzésből sem kapnak.

    A kieg viszint kiábrándító volt. Bossharcok ugyanolyanok, mint a Dio2-ben (unalmasak és szánalmasak). A craftolás viszont marha jó.
  • Wreck86
    #4857
    pajzsos melee ember,Lothar kétkezes nagy fegyver,Sartan egy kezes nagyfegyver,Eva dual melee:) Ez lett a végére.
    amúgy én íjászt nem használtam,hanem indultam emberrel,Lotharral,Taar-ral,majd Bevettem Vix-et,majd lecseréltem őket.
  • Hunter of Deer
    #4856
    milyen meeled van? illetve milyen csapatosszeallitassal tolod?
    en kezdtem egy zuz magust, deru mint ijasz + taar term vari. de mar 10es szint korul meggyult a bajom veluk amikor jonnek a nagy szornyek amik sziklakkal dobalnak :S egy dobas fele hpjaba kerul 1 karimnak :S potik alig esnek, penz meg cuccra kell szal eleg nehezkes :D (regen lazan beoltem oket ember ijasz+lothar duallal +taar-ral)
  • Wreck86
    #4855
    miután végigtoltam az alapot lett egy 45ös szintű meleem,azzal nem lesz gáz.
  • Nyugis
    #4854
    nos igen új "sztori" ,képességek, karakterek, szörnyek, tárgyak, csapattagok, (bejönnek a törpék...), és még sok más lehetőség!
    Érdemes a kieg előtt végigtolni a játékot. az 39 szint amit a kieg kezdéshez ad az nevetséges. Ha végigtolod az alapot kb 41-45 szintű lehetsz. ami igen jelentős körülmény. Ráadásul 39 szintel nem lehet hibázni a pontok elosztásánál. és még akkor is igen oda kell figyelni, hogy mit csinálsz. eléggé erősre sikeredett a kieg. ;)
  • grebber
    #4853
    Leírás:

    Broken World
  • Wreck86
    #4852
    BW az új storyt is kínál,vagy miben más?
  • Suttyó20
    #4851
    Szevasztok!
    Köszönöm mindenkinek, aki próbált nekem segíteni.
    Sikerült megoldanom a problémámat, másik crackel kellett próbálkoznom.
    Most már működik a játék.
  • Nyugis
    #4850
    És még egy dolog, ami érdekes /megnyugtató lehet.
    Mire kijátszod a ds2 alapjátékot, kezdő szinten addigra már tudni fogod, hogy kb merre mit érdemes fejleszteni! és ha valamit esetleg másként fejlesztenél, sincs gond, mert a BW- első pillanatában némi aranyért átirhatod a skill fádat! ;)
    nos, remélem sikerült egy kis plusz segítséget adnom azoknak akik még csak most ismerkednek a játékkal..