5849
  • IMYke2.0.0.0
    #4969
    Az elcsúszás egyébiránt a rossz telepítés miatt van. Honlapomon és ebben a fórumban is, ott a helyes sorrend.
    Az újabb, javított MOD-dal már ez is ki lett küszöbölve. Addig sajnos kénytelen leszel újra telepíteni a játékot a módszer szerint.
    De a 2 Patch kelleni fog a kisebb (szöveg)hibák kiküszöbölésére.
  • IMYke2.0.0.0
    #4968
    www.magyaritasok.hu vagy jatekhonositas.atw.hu
  • IMYke2.0.0.0
    #4967
    Töltsd le két apró javítást!
    Egymás után tedd fel s meg fogsz lepődni :)
  • TomDantes
    #4966
    Oké a következőt értem el. Vagy elvan csúszva a kép...vagy nem lehet a karakter generálásnál a továbbra kattintani.

    Sima verzióban működik. Bármi ötlet hogy kéne működtetni?!
  • TomDantes
    #4965
    Segítség!!!

    El indítom a játékot, fel tettem a magyarosítást...karaktergeneráláskor...hiába kattintok a folytatás gomba...nem történik semmi!!!!!

    Mi a szar van ezzel? Mindjárt szét vet az ideg.
  • Nyugis
    #4964
    igen pesten a cdgal... -ban annyi. én is CSAK az alapjátékot vettem meg eredetiben! a kiegért kiadni több ezer forintot.. nos szerintem pocsékolás!
  • Wreck86
    #4963
    nemár! komoly volt annyi ds2?
  • tomcsa4
    #4962
    Én anno 990FT-ért vettem meg az alapjátékot. A kieg viszont 50 Ft-ot nem ér az én véleményem szerint.
  • Wreck86
    #4961
    nézem,hogy most meg közel 7000Ft,miért dobtak rá egy 1000est?:(
  • Wreck86
    #4960
    ds2vel vmi kérdés esetleg,azért van a fórum...
  • Wreck86
    #4959
    ja,mert hülyültem baj XDXD amúgy azthiszem még 5900Ft ért 576-ból.
  • 19410122
    #4958
    Érdekes!
    Wreck86 a 4955 és a 4957 hsz. alatt, két különböző és egymásnak ellentmondó nyilatkozatot tesz a birtokában lévő játék eredetéről.
  • Wreck86
    #4957
    persze hogy vett van,ugyanmár,nem kerül sokba és megéri megvenni.
  • tomcsa4
    #4956
    IMYke2.0.0.0 készítette el a honosítást. Csak meg köszöntheted neki és nem fellengzősen megtámadni, lenézően lehordani. Az lesz a legjobb, ha elmész a faszba. Szemétláda!
  • Wreck86
    #4955
    Szia!
    Nem,torrentről szedett külön ds2 és külön bw.
  • 19410122
    #4954
    Hello Wreck86!
    Dobozos (eredeti, boltban vásárolt) Deluxe Edition-od van?
  • Shield
    #4953
    Ezt nem tudják egyesek felfogni.
    Megy mindkét fajta telepítés, de hát ami magas az magas.
  • Nyugis
    #4952
    nekem aztán nem sürgös, ha megvan szólj! és megcsinálom!
  • Noodlee
    #4951
    Ha nem nagyon SOS a dolog, akkor majd megnézem otthon. Ha jól emlékszem, akkor van valami nagyobb térképem a régi vinyón.
  • Wreck86
    #4950
    nyugi én se:) egyetem+munka mellett nehéz is.
  • Nyugis
    #4949
    lehet egyeztetek imikével, hátha van valami jo ötlete erre..
  • haata
    #4948
    Pl. nem vettem magamhoz Finalát és a barlangban csak ő tudja megjavítani az emelőt . Mire megtaláltam, hogy hol van, elment a kedvem az egésztől.
    Sajnos nem tudok üres térképet sem adni.
  • Nyugis
    #4947
    az sem rossz.. viszont én speciel, nem tudok minden nap több órát a gép előtt ülni. és ezzel nem vagyok egyedül..
  • Wreck86
    #4946
    nemtom,nekem egyből sikerült őket megtalálnom,jó memória;)
  • Nyugis
    #4945
    igen, akik a küldiket adják, és akiknél le kellene adni a küldiket! Csak amikor visszajössz, a városba akkor ne keljen orákig bolyongani, hogy ki hol merre van, melyik küldi kihez tartozik. Igaz a térkép a mellékküldiket is jelöli ezüst csillaggal, de valami oknál fogva össze vissza.
  • Wreck86
    #4944
    NPC mit takar?A városban lévő emberkéket?
  • Nyugis
    #4943
    a gondolat nem rossz... adtál egy ötletet.. igazából NINCS ilyen térkép, DE csinálható... nem tudom, hogy hogy lesz rá időm, de megcsinálom. Ha valaki tudna feltölteni NAGY FELBONTÁSÚ képet a Városokról, akkor beszerkesztem!
  • Noodlee
    #4942
    Nem tudok róla, hogy lenne.
  • haata
    #4941
    Sziasztok!

    Létezik olyan térkép, amin rajta vannak az NPC-k? Unom, hogy mindig körbe-körbe kell járkálnom, hogy megtaláljak valakit.
  • kimenet
    #4940
    totya4 beteg, totyax skizofrén, totya disszociált


    u.i: bocs totya, nem birtam kihagyni...
  • Wreck86
    #4939
    na.szóval untam,hogy már régóta megy ez a faszkodás,így kipróbáltam mindkét fajta telepítési útmutató,amit itt írtatok le,meg ami a honlapon van fent.és jéééééééééé mindkettő ment.tök jól megy a magyarítás.lehet hogy egyértelműek a dolgok teljesen,vagy nekem fekszik egy diplomával az informatika világa,nem tudom:)
  • Shield
    #4938
    Ha nem az ilyen hozzászólásokra pazarolná a tehetségét, akkor pár év múlva már sikerülni fog a játék magyarítása is és eltudja foglalni magát a játékkal. Talán értékelni is fogja Imyke kiváló munkáját. Talán még képes lesz értékelni más önzetlenségét, feláldozott idejét és energiáját. Ha nem mással egy köszönömmel és nem fikázással. Persze ez akkor következhet be ha végre meg lesz a szint a mod telepítéséhez.

    u.i.:naa...majdnem sikerült Imyke higgadtságával fogalmaznom.:D
  • Nyugis
    #4937
    Imike: lehet ragozni a dolgot így vagy úgy de felesleges. TE KIRÁLY VAGY.
    ennyi és nem több.. mindig is voltak és lesznek is olyan emberek akik ezt másként látják. Gondolom, sőt Tudom, hogy kaptál Te elég pozitív megerősítést, hogy mással ne foglalkozz.. Én speciel nagyon élvezem MAgyarul!!! kircsi!! ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #4936
    Megvallom, nem bírtam megállni, hogy ne válaszoljak:

    Sajnállak. Őszintén.
    Márcsak azért is, mert úgy tudsz és mersz véleményt alkotni egy másik emberről, hogy még a bátorságot, szándékot sem veszed, hogy megkérdezd tőle, valóban úgy van-e, ahogy TE hiszed...
    Felesleges lenne nekem itt leírnom, hogy hány diplomám van, milyen szakmáim és képesítéseim vannak, neked én akkor is az maradnék, akinek elkönyveltél - ismerem ezt az ember típust. Úgy hívom őket: menthetetlenül egoisták.
    A baj csak az, hogy egyre több ilyen ember él e Földön, e kis országban.
    S mivel én nem vagyok egoista - hiszem, és merem hinni, hogy akik ismernek, ezt alá is tudják támasztani -, ezért csak mosolygok a kitöréseiden.
    Több, mint másfél évnyi INGYENES fordítás, munka eredményét és az azt készítő személyét fikázod. Ez rólad állít ki szegénységi bizonyítványt.
    Ráadásul, a lentebb felsorolt érveket is semmibe veszed - #4919 - és szajkózod tovább a magadét.

    [Érdekes mód, az életkorodat nem - nem merted? - adtad megadni az adatlapodon... Vannak elképzeléseim, de én nem esem a Te hibádba, és jóhiszeműen feltételezem, hogy bőven megvagy már 12 éves is...]
  • totya4
    #4935
    Egy sima bocsánatkérés is megtenné, aki tud olvasni az elolvassa a magyarítások portál idevágó fórumát és eldönti, ki az, akivel bajok vannak. Az alább ok nélkül nyáladzó szépreményű illetők nyilván ezt elmulasztották.

    Kicsit félek amúgy mert a múltkor is leteremtettem egy srácot istenesen aki hasonlóan teljes logika nélkül nyilvánult meg (magyarul láthatóan nem volt normális szegény) mire a többiek szóltak hogy szegény tényleg nem normális, ne bántsam. Remélem a te esetedben nem derül ki, bár kérdés, neked melyik lenne a jobb megoldás.

    Szóval eldönthetnéd végre mit akarsz, mivel normális emberi logikai készséggel nem bírsz, nem hiszem hogy érdemes lenne velem vitáznod. nem is biztos hogy nekem van kedvem ehhez, mert én vitázni értelmes emberekkel szoktam.
  • totya4
    #4934
    Kedves szánalmas kis pöcs! Annak okán szólítlak így hogy te ís így tettél, gondolom ez evidens. A leírásodban egy csepp indokot nem láttam felfedezni így aztán nincs is mire reagálni, a szintedre már bocs de nem mennék le.
  • Shield
    #4933
    totya4: nekem vau vau kis bohóc? Legjobb lesz ha elhúzol innét mint a vadlibák. Ha ideg beteg barom vagy akkor ott van a nyeles andaxin, beveheted. Szánalmas kis pöcs vagy, szart sem értsz a szám.tech-hez.
    Menj vissza birkát terelgetni.
    Az ilyen kis majmoktól lesznek uncsik a topikok. Szánalmas vagy, hagyj minket békén! A közösség nem a te asztalod.

    ELNÉZÉST KÉREK a többi fórumozótól, de már meguntam a hülye embereket és ezért volt ez a kis "kitörésem".
  • IMYke2.0.0.0
    #4932
    Ezek szerint, ő nem te vagy:

    "
    totyax
    2009.01.03. 19:22:34

    .:i2k:. : Szia és kösz a magyarítást! Látom nem sok kedved van visszaolvasni ezért megkérdezem röviden:

    a telepítési eljárások közül melyik a helyes, amit a magyarítások kisebbik exe-je mond, vagy a mi a honlapodon olvasható? Az alapjáték+kieg kombináció érdekel."

    Mert érdekes mód, ő végül, mikor a lentit leírtam, így reagált:

    "
    totyax
    2009.01.05. 16:07:24
    i2k: Kösz szépen a választ. Ezek szerint a magyarításhoz mellékelt (exe) telepítési útmutató ad rossz infót, a helyes pedig az ami a honlapodon van."

    Akkor tehát totya4:
    Szánalmas, hogy rám förmedsz, vicsorogsz és nyáladzol, ahelyett, hogy azt az energiát, amit az idézgetésekbe, repostokba fektetsz a helyes telepítésbe és a magyar játékba fektetnél...
    Innetől kezdve értelmetlennek tartom a hasonszőrű reagálásokra válaszolást, mert csak felesleges vitát, értelmetlen írásokat szül részedről...
  • Világpolgár
    #4931
    Megelőztél:)

    PS: i2k, köszi az igényes magyarítást!FLAWLESS WORK.A support is kiváló, senki nem panaszkodhat.Az ostoba emberekkel meg ne törődj, faszán települ leírás nélkül is. Csak így tovább!
  • Hunter of Deer
    #4930
    egy kicsit azért vedd már észre magad pls.....