5849
  • artur003
    #5049
    Köszi! sikerült
  • Toroco
    #5048
    A játék mentéseknél vannak .bak kiterjesztésű fájlok. ezek előző mentések. ha kitörlöd a .bak kiterjesztést akkor azt fogja betölteni, a jelenlegi, meg felülíródik és az előző mentésig minden elveszik.
  • artur003
    #5047
    Sziasztok!
    Van egy nagy problémám, amin nem tudok túljutni.

    Eljutottam a hócsermely kikötőbe a sárkányig. Elkezdtem vele harcolni,kinyírtak és mivel már késő volt ki is léptem a játékból. Másnap elindítom a játékot és a sárkány sehol, nem jön elő, a küldetés pedig áll.
    Ilyenkor mit kell tenni. nem találtam olyan opciót hogy egy korábbi mentéshez visszatérni és onnan kezdeni megint.

    Légyszi segítsetek, mert nem tudom folytatni a játékot.!!

    Köszi
  • genory
    #5046
    Köszi!
  • Fantusz
    #5045
    Veterán szinten lehet 1+4, elit szinten 1+5 karaktered a csapatban, a többiek a fogadóban henyélnek, bármikor cserélhetsz tagokat az osztagban.

    Vannak melléküldetéseket, amit csak akkor lehet aktiválni, ha bizonyos karakter a csapatodban van, de ettől függetlenül is érdemes néha becserélni egy-egy tartalékot.
    Gyengébb zsoldosokkal vissza lehet menni a már bejárt pályákra kincset keresni, no meg, hogy a ritkán használt karakter képességei is fejlődjenek.
  • genory
    #5044
    Csak 4 karakterem lehet, vagy veterán szinten már lehet 5 is?
  • Toroco
    #5043
    nekem, most lothat, deru, és taar van a csapatban. Én lotharból harcimágust képeztem. Lehet, hogy lothart lecserélem finalara, akkor csak nők lesznek a csapatban.
    Most 25. szint körül vannak a karaktereim, de még egyiknél sem tettem skillekre, kivéve a szüretelésre, meg hogy mindegyiknek legyen energiagömbje.
  • Flocky
    #5042
    Egyszerűen hihetetlen amit csinálsz! Ennyi energiát belefektetni egy ekkora projektbe főleg azért hogy mások szórakozzanak. Hát le a kalappal! Több ilyen ember kéne ebbe a kis világba! :-)
  • Wreck86
    #5041
    Támogatlak:)
  • IMYke2.0.0.0
    #5040
    A MOD már kész. Most a kézikönyvet gyúrom ezerrel - benne MINDENre kiterjedő leírás, végigjátszás, kép hegyek.
    Sok internetes anyagot és tapasztalatot halmoztam fel az évek során, mindezt beleírom az egészbe.
    Igen-igen, igyekszem vele...!
  • Flocky
    #5039
    Na hogy halad "A javított videós, full MOD"?
  • Fantusz
    #5038
    Elméletileg a legjobb felállás: harcimágus + íjász + közelharcos + természetmágus.
    Később, amikor már több zsoldosból válogathatsz lesz lehetőség a variálásra, de a játék elején eléggé kényszerítve vagy, attól függően, hogy a saját karakterednek milyen jövőt álmodtál meg...

    Miután kiengedtek a börtönből felvehetsz egy zsoldost: nincs nagy választási lehetőség Deru, vagy Lothar.
    Deru íjász-természetmágia, a félóriás harcos-pusztítómágia irányba van állítva, de érdemes megnézni a boltban a varázslatokat...
    Automatikusan használható varázslatok között vannak harci képességet erősítő, hosszú ideig ható mágiák, de a közelharcosnak adták a jég-erősítést (természetmágia), az íjász mágikus fegyvererősítése tartozik a pusztító ághoz (később esetleg az orgyilkos képességekhez is lövészet+pusztítás képességek kellenek).

    Némi variációs lehetőség azért így is van, Deru lehet természetmágus is (jég), a félóriás is megtanulhatja a pusztítómágiát, ha helyettük a saját karaktered "ugrik be".
    Később csatlakozhat Taar, aki egy kedves, és főleg hasznos driád, de nem egy kimondott harcos (azt is lehet belőle nevelni), őt érdemes főleg a gyógyításra specializálni, bár az elején sokszor gondban lesz, rengeteg manára van szüksége.
    (természetmágusoknak van egy képessége, amelyik a varázslatok költségét csökkentik, manát tudnak szüretelni - nagyobb tudás, több mana)

    Amikor Vix-et megtalálod variálhatóvá válik a csapat (vásárolható lényeket leszámítva), a játék sajátossága, hogy az első lépésben el kell dönteni melyik karakter merre is fejlődjön.
    Lehet 2közelharcos + 2íjász, vagy 2mágus + 2 íjász, 4mágus, vagy bármilyen kombináció, a lényeg, hogy a fejlesztett karakterek a választott képességeikben erősek legyenek.
  • genory
    #5037
    Megtaláltam!!:)
  • genory
    #5036
    Én nem azt a Hakut keres aki nem nyitja ki az ajtót, hanem akivel előtte kell beszélnem! Ő a dzsungel melyik részén van?
  • genory
    #5035
    Köszi!
  • Wreck86
    #5034
    4 melee :P (1 tank,1 kétkardos,2 1 kezes)
  • Toroco
    #5033
    Ti milyen harcmodorú karaktereket használtok? Nekem két harci és egy természet mágusom van plusz egy íjász.
  • Flocky
    #5032
    De végülis ezek a bónuszok énekléssel érhetőek el így ha belegondolunk akkor az "Ének oltár" is jó név lett volna.
    (az már más kérdés hogy a "Varázs Szentély" sokkal jobban hangzik ;D)
  • IMYke2.0.0.0
    #5031
    Az énekekkel: gyógyításra, mana növelésre, erősítésre, Holtak Szava (szellemekkel való beszéd) stb...
    Az "Ének Oltár" kifejezés nem igazán fedné le mindezt.
  • Flocky
    #5030
    Miért mire jó még?
  • IMYke2.0.0.0
    #5029
    [Ének Oltár lenne, de mivel nemcsak éneklésre jó, ezért azt egyszerűen átköltöttem.]
  • IMYke2.0.0.0
    #5028
    Incantation Shrine = Varázs Szentély
  • Wreck86
    #5027
    oks,nemgáz:)
    Lényeg:
    Miután az 5ös részt megcsináltad,hagyd el a Dryad Tábort a nyugati ösvényen.Közel ahhoz az "Éneket megidéző épülethez" lesz egy kis barlangmahol megtalálod Hrawnt,akit keresel.

    Nem tudom,milyen névre lett fordítva az "incantation shrine",szóval bocsi a hülye saját fordításért:D
  • Noodlee
    #5026
    Van egy öreg figura, akit éppen gyaktak a driadok, amikor oda értél. Ott kell másfelé menni, nem arra, amerre mentél.
  • Noodlee
    #5025
    Ha játék közben mapolsz mindent, akkor nem jelent problémát megtalálni. Sajnos itt már gyengébb térkép van, mint az első részben, itt szinte csak egy folyosón kell végigmenned :(
  • genory
    #5024
    Ennyire sajnos nem tudok angolul!:(
  • Wreck86
    #5023
    "
    #7: The Hak'u, Part II
    ========================
    * Intended level: 10
    * Find Hrawn the Hak'u
    * Kill the Hak'u leader who stands against your allies
    * Return to Hesla in the Eirulan infirmary

    This quest is added when the previous Hak'u quest ends. Immediately after
    completing Chapter 5, leave the Dryad camp by the west path. Near the
    incantation shrine is a small cave where you can find Hrawn. Talk to him,
    then head back to the Dryad camp and take the east path to the Eastern
    Greilyn Jungle teleporter.

    Teleport to the Western Greilyn Jungle and go due west to find the house with
    the Hak'u usurper. Knock on the door to be allowed in, then kill the usurper.
    Teleport back to the Eastern Jungle and go back to Hrawn and his father in
    their cave. Receive your reward, then teleport back to Eirulan and go see
    Hesla, Morain and Tanzi in the infirmary.
    "
  • genory
    #5022
    Egy barátságos Hak'u-t kell találnom! Nem tudja valaki, hogy hol van?
  • Flocky
    #5021
    Aha világos. Köszi szépen.
  • IMYke2.0.0.0
    #5020
    Meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
    Másrészt: a játékban van Tapasztalati Pont büntetés - ez abból áll, ha a csapatod bármely tagja minimum 5 szinttel alacsonyabb/magasabb szinten áll, mint a megölt ellenfél, az a karakter nem kap a legyilkolásért járó tapasztalati pontokból.
    Értelemszerűen: ha a csapatod minden tagja 21-es és csalással, teleporttal - online játékban ez könnyebb - a játékban egy sokkal erősebb ellenfelekkel teli helyre jutsz el, az ott letarolt ellenfelekért egy fikarcnyi pontot sem kapsz.
    Másik:
    A Dungeon Siege 2-ben nem lehet XP-t tápolni, mint a Diablo 2-ben. Azaz, nem tudod folyamatosan ugyanazt a szintet újra, meg újra végigjátszani egy betöltés során.
    Ehhez az kell, hogy megcsinálod az adott - könnyű - pályaszakaszt, Mentés, majd kilépsz teljesen a játékból. [A Főmenüig].
    Újra betöltöd a karaktered, és a játékod és mehetsz újra gyilkolni.

    De azt hiszem, mindenki egyet fog érteni velem: ez teljesen felesleges macera - bőven a játékban tápolós rész.
  • Flocky
    #5019
    Tapasztalati pontokat a harcmodorra mikor kap a karakter? Azt lehet csinálni hogy mondjuk nyilazással elkezdem a játékot, elmegyek Act2-ig és visszamegyek a legelejére és ott a lvl 1-2 szörnyeket tegyük fel Természetmágiával ölöm. Akkor arra is kapok pontot? Csak mert így akkor elméletben minden harcmodort ki lehetne maxolni... Vagy csak akkor kap pontot ha olyat öl meg amihez XP is jár?
  • Hunter of Deer
    #5018
    senkinek nincs valami jo kis screenshotja? :D
  • Flocky
    #5017
    Ahaa. Nem semmi. Akkor lehet hogy mégis kipróbálom...
  • Wreck86
    #5016
    ügyes kis progi.én régebben szedtem még le, mert egy másik játéknak *.bik kiterjesztésű fájl-jai voltak(videók) és ezzel lehetett megnézni.
  • Flocky
    #5015
    Egyébként ez a RAD Game Tools mit csinál? Mire jó?
  • Flocky
    #5014
    Oké köszi szépen. Szerintem megvárom a javított MOD-ot....
  • IMYke2.0.0.0
    #5013
    Érdekes módon, sokaknak lejátsza a játék a feliratozott videókat is.
    Előfordulhat, hogy codec vagy csomag hiány okozza a gondot azoknál, akiknél nem jelennek meg.
    Én a helyedben a RAD Game Tools-t feltenném a gépemre...

    A Patch v2 csak a jelzett szöveges hibákon javít.

    A javított videós, full MOD a héten kerül postázásra.

    Javítások listája a telepítőben olvasható lesz.
  • Flocky
    #5012
    Na szóval akkor a második javítás kijavítja a videó hibákat? Vagyis hogy nem jeleníti meg?
  • Wreck86
    #5011
    DS1-nek is jó volt,míg a ZoneMatch szervert le nem kapcsolták:(:(
  • IMYke2.0.0.0
    #5010
    Ha eredeti a játékod, a GameSpy-t ajánlom figyelmedbe.
    A Dungeon Siege 2-nek masszív a külföldi rajongótábora.
    [Azok a régi, szép idők...!]