5849
  • Shield
    #5169
    Sajnos még nem érkezett meg, de az Úr útjai kifürkészhetetlenek.
    Azóta várok a fordításra amióta kiadták a játékok, már nem is emlékszem 2005-2006 volt.
  • 19410122
    #5168
    Mindenkinek:
    NEM TÜRELMETLENKEDEM!!!!
    Soha nem sürgettem Imykét.
    Az bosszant, hogy mond egy időpontot, aztán nem tartja be.
    Mondja azt, hogy fogalma sincs, mikorra tudja megcsinálni. Junius 3.-án az 5149 hsz.ben írja, hogy elküldi Shield-nek az anyagot. Ennek már egy hónapja és Shield még mindig nem kapta meg...
    Imyke más fórumokba írogat, de ide nem nézne be.
    Na ettől van tele.
  • Noodlee
    #5167

    maximális respect!
  • Metalfighter
    #5166
    Hello!

    Annyiban egyetértek 19410122-vel hogy türelmetlenkedik...
    végülis én is 2008. szeptembere óta várom a magyarositást
    de azt is megérthetnénk hogy a magyaritást abszolute full ingyen csinálja Imy szóval valamiből meg is kéne élni-e... és gondolom van magán élete is ...

    DE azt megjegyezném hogy a sok embernek akik itt és más fórumokon irkáltak már szitkozodtak oltogattak hogy ha nem teccik hogy ilyen lassan megy a dolog akkor áljanak neki és csinálják meg ne csak a szájukat jártassák vagy vágjanak bele egy hasonló projectbe és meglátják hogy nem móka meg kacagás egy ilyet lekódólni szóról szóra leforditani...

    Imyvel meg viseltessünk türelemel... mert tisztelendő hogy egyedül elválalt egy ekkora projectet MÉG HOZZÁ TELJESEN INGYEN az olyanok szórakozása érdekében AKIK vagy nem tudnak angolul vagy lusták megerőltetni magukat és használni a tudásukat...!
    szervusztok
  • 19410122
    #5165
    Lehet...
    Akkor írjunk mi imykének:
    Szia Imyke!
    Kellemes nyaralást, jó pihenést és zavartalan napsütést kiván
    Dungeon Siege 2 topik
  • MrTwister
    #5164
    Lehet elment nyaralni. Legyünk egy kissé megértőbbek.
  • 19410122
    #5163
    Noodllee! Tudod mióta húzodik ez a projekt?
    Meddig tart bejelentkezni a saját honlapodra és írni a "népnek", hogy izé...
    Ismered Imykét? Tudod, hogy miért nem jelentkezik hetek óta?
    Miért ad meg új és újabb határidőket, amiket rendre nem tart be?
    Tudsz valamit, amit mi nem?
    De ne legyen igazam!
  • Noodlee
    #5162
    Talán nem 16 éves, akinek nincs más dolga, csak iskolába járni, és ülni a gép előtt.
    A korából adódóan lehet más elfoglaltsága is.
  • 19410122
    #5161
    A magam részéről már nem hiszek ennek a magyarításnak a megvalósulásában.
    Túl sok a warez verzió. Nem lehet olyan telepítőt készíteni, ami mindhez
    egyformán jó. Imyke csak ígérget,(de minek?)aztán eltünik, mint most is.
    Szerintem a kézikönyvet, meg a végigjátszást azért kiadhatná.

    "Ami nem megy,azt ne erőltessük..."
  • Flocky
    #5160
    Na mi a helyzet? Nem nagyon írsz Imyke... Vagy egy hónapra mentél ki Pécsre?
  • Enkydu
    #5159
    Szevasz!

    Remélem olvasod amit irok :) Na szóval a jobb alsó sarokba van 1 téglalap alakú négyzet ahol belehet állítani ilyen zöld pici négyzettel hogy a kaakter mozogjon vagy kie támadjon. Vagy hogyan támadjon. Na és ott a téglalap tetején ellehet külde ni a karaktert és fellehet venn 1 másik karaktert.

    De nekem is van kérdésem. Hogyan kell interneten vgay zone matchon játsazni . Inkább Zone Match a fontos de hogayn kell rajta játszani?

    Légyszi írjatok . Előre is kössz
  • Daref
    #5158
    ezt elnéztem azt hittem az DS 1-nek a fórumába írok de vki tud segíteni akk pls help
  • Daref
    #5157
    Hy all! Most kaptam meg a játékot az egyik a haveromtól és egy olyan kérdésem lenne hogy a felvett karikat valahogy el lehet adni? Mármint hogy ne jöjjenek velem és legyen hely az újaknak. Csak azért mert a DS 2-ben ezt meg lehet oldani.pls
  • Flocky
    #5156
    Én nem sírok csak a smiley
  • Shield
    #5155
    Azért nem kell sírni, majd meg lesz.
  • Flocky
    #5154
    kár.....
  • Shield
    #5153
    Sajnos még nem kaptam meg.
  • Flocky
    #5152
    Shield meg tudod mondani hova töltötted fel? Imyke oldalán még nem láttam ezért gondolom, hogy valami másik helyre raktátok....
  • Nyugis
    #5151
    igen igen! mi a helyzet? tölthető?
  • MrTwister
    #5150
    Mi újság Imyke? Mi újság Shield? Tudjátok mire gondolok:-)
  • IMYke2.0.0.0
    #5149
    Köszönöm srácok!
    Ahogy múlt héten mindennap, most e héten, úgy néz ki elkerülhetetlen módon - EON - Pécs városába kell utazzak.
    Ezen okból, helyben fel tudom dobni Shield játékos társunknak az anyagot, aki már röpke 2-3 óra alatt fel tudja talán tolni a netre az egészet.

    Tesztelni, és visszajelezni azért kellene még holnapig, hogy ne kelljen újfent több száz MB-okat postázgatni és tőtikézni.
    De, sajnos, sokan nem álltak neki a Broken World-nek, a "boltos bug" miatt, holott írtam, az egész kihagyható, mert a lények, és a küldetések messze több és értékesebb dolgokat dobnak - Életerő/Mana italok meg úton-útfélen találhatók, spájzolhatók.

    Szóval, uccu, ugrojatok neki és még ebben a 1,5 napban jelezzetek minden gondot bajt - BW videok és szövegek elsősorban.

  • balee4
    #5148
    Jó hír, nemrég vettem meg a Deluxe-t, szal már nem lesz (de ahogy olvasom már az alappal sem lesz) gond. Remélem nemsokára megkapjuk. És köszi.
  • Wreck86
    #5147
  • MrTwister
    #5146
    Nagyon jó hírek ezek Imyke! Már alig várom, hogy a neten legyen a javítás és játszhassak a Broken Worlddel! Köszi a kitartó munkádat! Remélem az egészséged jól szolgál és az anyagi helyzeted is kezd stabilizálódni. Üdv és még egyszer köszi szépen a munkád!
  • IMYke2.0.0.0
    #5145
    Nos, sziasztok!

    Sok minden összejött az elmúlt időszakban, de végképp nem tűntem el. A Dungeon Siege 2 pedig örökké a szívem csücske marad.
    Ezen felvezető után jó hírrel szolgálhatok.

    A filmes problémák kiküszöbölve - eddig nekem 3 darab filmmel kapcsolatban jeleztek a játékosok, azokat újra elkészítettem, és ki is próbáltam az alapjáték újra végigjátszásával [a DS2 ugye nem különálló mentésekkel dolgozik].
    A kézikönyv is totál kész van. Még simítgatom, mint egy jó kigyereket, de a publikus tesztelést követően netre kerülhet. Az egyéni borítóval együtt.

    [b]totya4[/b] nem véletlenül írta azt, amit. Igazság szerint még mindig várom a hibajelzéseket (elgépelés, film meg-nem jelenés stb.].

    Az ismert film meg-nem-jelenési problémák:
    1-2. DS2 alapjáték, az Azunita Tudós megjelenése a Driád Száműzött Kolóniában (amikor megtámadják, és nekünk meg kell védenünk). A csata utáni beszélgetést követően az Azunita Tudós elmeséli a Pajzs és a Kard történetét (2 részletben). Eddig ez csak hanggal történt.
    3. DS2 alapjáték, a Greilyn-sziget elhagyása, a Tudóssal beszélgetést követően az Aman'lu Portálba lépünk és a megérkezést követően, még a Portál mellett egy filmnek kellene lejátszódnia, melyben Aman'lu vezetőjét egy Sötét Mágus és maga Valdis fenyegeti. Eddig ez is csak hanggal, kép nélkül történt.

    Szövegekkel kapcsolatban:
    - egy ";" (pontosvessző)-nek köszönhetően a Broken World (Megtört világ) kiegészítőben eddig a boltosok/árusok nem adtak semmit. Javítva.
    - számos, helyesebb, és rövidebb, frappánsabb kifejezés használata a dialógusokban,
    - néhány, általatok jelzett elgépelési hiba, kimaradt (lefordítatlan) szöveg javítása.

    Dungeon Siege 2 vs. Dungeon Siege 2 Deluxe Edition
    - Eddig mindenkinek vesződnie kellett a Broken World kiegészítő beszerzésével. Ez a gond megoldva.
    Mostantól, a telepítő segítségével, gond nélkül használható lesz a magyarítás a "sima" Dungeon Siege 2 tulajok számára éppúgy, mint a javallott (és 3590 Ft-ért megvásárolható, CDGalaxis stb.) Deluxe változat (DS2+BW) tulajainak is.

    A feltöltést nem tudom megoldani, úgyhogy, most már mindenképp el kell küldjem a lemezt Shield számára.
  • totya4
    #5144
    Lefordítani is épp elég ideig tartott... szerintem korábban világosan leírta hogy tessék játszani a játékkal, hogy jöjjön ki több hiba is, mert ami van az nem vészes. Szóval minél inkább csipkeditek magatokat, annál hamarabb lesz kiadva.
  • Flocky
    #5143
    Most nem azért, Imyke, adhatnál valami életjelet, hogy hogy halad az a kézikönyv/borító, mert mostmár nagyon játszanék a játékkal.
    Sajnos a videós problémám nem oldódott meg ezért bátorkodtam mostmár rákérezn ismétm mert ugyebár március 26-a óta eltelt egy kis idő.....
  • Wreck86
    #5142
    nincsmit;) hajrá!
  • schger
    #5141
    Üdv! Köszi szépen a gyors reagálást! Most már frankón működik minden. Rossz volt a BW-m azért nem sikerült. Rögtön neki is veselkedem :) Köszi mégegyszer!
  • Wreck86
    #5140
    Szia!
    "4. Mi a helyes telepítési sorrend akkor, mert mindenhol mást olvasok?
    ======================================================================
    Nem mindenhol, csak - az addig fel-nem-lépő problémák ismerete nélkül - a rosszul megírt telepítőben.
    A Magyarítások Portál és a Supergamez Fórum már a helyes telepítési sorrendet közli veled, ha utánaolvasol.
    De íme:

    0. Dungeon Siege 2 teljes telepítés (alapverzió, 1.0)
    1. Dungeon Siege 2 v2.20 Patch telepítése (original patch)
    3. Dungeon Siege 2 Broken World telepítése (a Dungeon Siege 2 KÖNYVTÁRÁRA! Útvonal tehát a DS2 gyökere legyen
    Pl: D:\Dungeon Siege 2)
    4. DS2 MAGYAR MOD v1.0 telepítése
    5. MM Patch 1 telepítése
    6. MM Patch 2 telepítése"
  • schger
    #5139
    Sziasztok! Valaki tudna segíteni a magyarításban,h hogyan kell feltenni úgy,h működjön? Több helyen is elolvastam és egyszer azt írják,h kell a BW is, máshol azt,h lehet anélkül is magyarítani, egyszer az alapkönyvtárba telepítsem a kieget, máshol mindenképpen külön könyvtárba... Feltettem úgy,h alap, 2.20 patch, magyar mod, 1-es javítás (a 2-est már nem tudom feltenni,mert ott kéri a BW-t is) És ezek után a játék nagyon kis része lett csak magyar a többi nem.. Mi a gáz? Köszi a segítséget!
  • dgolyo
    #5138
    Szevasztok, Játszom a DS2-vel régen tudtam vásárolni a játék során bár mit a máglya boltban de most ne tudok venni élet erőt és mannát sem,ez ilyen és én emlékszem rosszul vagy van valami megoldás rá hogy mér nincs nálla csak gyűrű meg nyaklánc. A segítséget megköszönőm.
  • grebber
    #5137
    Sok a dolga!
  • Shield
    #5136
    Hova tűnt Imyke?
  • MrTwister
    #5135
    Mi újság Imyke? Alakulgat a javított magyarítás?
  • Shield
    #5134
    Vigyázz, ne hogy fakír legyél!
  • grebber
    #5133
    Mindenki a javítást várja már.Legalábbis én már tülkön ülve!
  • Flocky
    #5132
    Mintha kihalt volna a fórum....
  • Wreck86
    #5131
  • cenobite
    #5130
    Marad a support. (meg az anyázás... )