5849
  • Flocky
    #5209
    Hát ez eszméletlen!!!! Ez még részletesebb lesz mint gondoltam, nagyon jó lesz. Ja és azt is köszönöm hogy linkeltél képeket. Nagyon jók...
  • Nyugis
    #5208
    rögtön szeretném kijelenteni hogy pusztán érdeklődtem, semmi más.
    Én ott maradtam el, hogy shieldnek küldöd az anyagot amit majd ő feltölt. pusztán az után érdeklődtem, hogy ez megtörtént-e már, fent van e az ÚJ javított változat?
  • IMYke2.0.0.0
    #5207
    Az már nagyon-nagyon rég készen van. A Kézikönyv és a videok letesztelése miatti játék és az Élet szólt bele az egészbe.
    De, a lejjebb lévő képek azt hiszem elég meggyőzőek...
  • Nyugis
    #5206
    imike:
    kész van már a magyarítás? tudod amit shield-nek..
    Van róla híred?
    ha már itt vagy gondoltam elkaplak, egy kis infóra! ;)
  • Daell Drow
    #5205
    Koszi valaszt, meg veszem igy is. Es hasznalom a magyaritasodat is.
  • IMYke2.0.0.0
    #5204
    Azóta sincs benne 1680*1050-es felbontás benne. Nekem is a Deluxe Edition van meg.

    Az "Universal Widescreen Patch" program NEM TÁMOGATJA a játékot.

    A MAGYAR MOD telepítőjében ellenben választható lesz egy olyan MOD telepítése, mellyel a maximális támogatott képernyő felbontást - 1280*1024 - 1680*1050-es arányban láthatod, azaz a képernyő nem húzódik szét a nagy monitorodon, a karakterek nem lesznek laposak.
    Emellé ajánlott lesz feltenni a vonatkozó FOV hack-et is.

    Teszteltem egy 20"-es BENQ monitoron, 1680*1050-es felbontáson.
  • Daell Drow
    #5203
    Sziasztok, regen mikor megjelent a DS2 akkor ki toltam a demojat, es ha jol emlekszem max 1280x1024es felbontas volt benne. Most szeretnem megvenni a DS2 Deluxet es nem tudom hogy azota van e nagyobb felbontas(1680x1050 hez kéne).
  • IMYke2.0.0.0
    #5202
    Otthon már átjavítva, átnézve és a hiányzó - kis - képek javítva.
    Sőt, számos információval bővítve - múlt hétvégén szinte csak ezzel foglalatoskodtam, az X-Aktak sorozat hallgatása közben :) - így a menü már bővebb lesz a kiadott változatban.

    * 16:9/10-es képernyőkre optimalizálva - egy MOD által - a magyarítás. A telepítőben minden kiválasztható lesz.
    * Sajnos, a betűméret változtatás fizikailag lehetetlen: kilógnának a szövegek az ablakokból, mezőkből!
    * A két újrarenderelt video (a Tudós) eddig tökéletesen vizsgázott a gépemen.
  • IMYke2.0.0.0
    #5201
  • IMYke2.0.0.0
    #5200
  • IMYke2.0.0.0
    #5199
  • IMYke2.0.0.0
    #5198
  • IMYke2.0.0.0
    #5197
  • IMYke2.0.0.0
    #5196
    Itt, a Körjegyzöségi gépen csak a múlt heti állapotig van fenn a HTML-alapú kézikönyv.
    A módosított lapokról most nem készítettem capture-t, de íme néhány - és 99.99%-os anyagból [1440*900-as monitor / XnView capture]:



  • Flocky
    #5195
    A kézikönyvben amit csinálsz teljes végigjátszás szerepel? Mellékküldetésekkel, képekkel, tippekel esetleg? Mert gondolom (meg amit eddig írtál róla) igen nagy szabású lesz.....
    Nem akarsz esetleg 1-2 oldalt ízelítőleg belinkelni ide? Kíváncsi lettem...
  • Noodlee
    #5194
    Kénytelen voltam, mivel le kellett cserélnem őket a privát questek miatt :S
  • Shield
    #5193
    Hááát, nem kellett volna megválni tőlük
  • Noodlee
    #5192
    Igen, ő lesz az.
  • IMYke2.0.0.0
    #5191
    Inn Conversion Bug - ezzel küzdesz?
  • Noodlee
    #5190
    Nekem olyan problámám van, hogy nem tudom újra felvenni a társakat a kocsmában.
    Nem tudom, hogy mi orvosolná ezt a bugot :(
  • IMYke2.0.0.0
    #5189
    Nagyon szívesen :)
  • FL Zoli
    #5188
    1000 hála Imyke, működött, nem tudtam hogy az a korábbi mentés..kitöröltem amit kellet s működik
    Még1x köszi:)
  • Shield
    #5187
    Na deee...srácok, nem kell veszekedni.
    A "Boltos BUG" miatt még nyugodtan lehet játszani.
    Az igaz, hogy a Kézikönyvet én is nagyon várom már.
  • IMYke2.0.0.0
    #5186
    Akkor töröld a Zultan.ds2party-t és a Zultan.ds2party.bak végéről töröld a *.bak-ot
    Tedd ugyanezt a radar fájlokkal is.
  • FL Zoli
    #5185
    nálam csak
    Zultan.ds2party ds2party
    Zultan.ds2party bak
    Zultan.ds2radar ds2radar
    Zultan.ds2radar bak
    -fájlok vannak

    S csak sima dungeon siege 2, nem broken world
    Ha van még vmi ötlet szívesen fogadom, ha nincs, akkor se történt nagy katasztrófa...
    köszi azért
  • IMYke2.0.0.0
    #5184

    A képet az efrud.com képfeltöltő tárolja.
  • IMYke2.0.0.0
    #5183
    Az AllSaves progival pedig simán láthatónak kellene lennie bármilyen mentés fájlnak.
    Ha nem megy, nézz be a "My Games" könyvtáradba a Dokumentumok alatt...



    Próbáld ki:
    * Betömöríted a játék által nem látott karaktered könyvtárát és elteszed biztonságos helyre
    * Törlöd a karaktered nevével fémjelzett .ds2party fájlt.
    * Átnevezed a még korábban működött .ds2party.bak(szám) fájlodat .ds2party-ra.
    * Elindítod a játékot.

  • FL Zoli
    #5182
    Felraktam,megvan a karakter választó ablak, de a régit így se látja:( Nemrég értem a sivatagba, gondolom még messze van a vége, majd máskor elkezdem előlről...

    Gondolom az a baj, hogy a tegnapi vihar miatt gyorsan elmentettem, aztán kinyomtam a gépet, anélkül hogy kiléptem volna...hát így jártam...
  • Wreck86
    #5181
    lol!
    Inkább örülnél neki,hogy van magyar mod,hamár külföldi nyelven nem megy a játék.
    Nem szoktam semmihez magyarítást használni,mégis azért védem Imykét,mert szabadidőben próbál valamit tenni azokért,akik nem tanulnak magyaron kívül mást.
    Elég nagy munkát igényelt ez is,amit csinált.
  • 19410122
    #5180
    Imyke!
    Én az 5175 hsz.ban elköszöntem a topiktól.
    Számodra nincs mondanivalóm. Eddig sem volt.
    Magánéleti válságod sajnálatos, de nem magyarázza meg a felelőtlen igérgetéseidet.
    Fejezzük be és ne "kóstolgass". (5178,5179)
  • IMYke2.0.0.0
    #5179
    Még egyszer, utoljára leírom: a MAGYAR MOD már most is használható. Töltsd le szépen és játssz vele! A Boltos BUG csak a Broken World kiegészítőt érinti, de ott is át lehet hidalni - sokszor leírtam már.
    Sajnálom, hogy nincs türelmed még ehhez sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #5178
    Gratulálok.
  • IMYke2.0.0.0
    #5177
    Töltsd le ezt a programot - ha az előző MAGYAR MOD-ot nem használod, mert abban a Segedanyagok alkönyvtárba kerül, ahonnan már csak installálnod kell - és minden rendben lesz.

    Broken World: DS2 AllSaves v2
  • FL Zoli
    #5176
    Csináltam új partit, elmentettem, főmenüben megjelent
    Dokumentumok/mygames ben átírtam a filet a régi névre
    sp_last_saved_party = ...
    sp_active_party = ...

    de így se működött, Multiban importálni se lehet..teljesen eltűnt:( Mármint a savek megvannak, csak a játék nem találja
  • 19410122
    #5175
    Én pedig, mivel nem akarok senkit megbántani, Jó erősen összeszorítom a számat. A tenyeremet is rátapasztom és némán elhúzok ebből a topikból.
    Nem kis erőfeszítésembe kerül...
  • MrTwister
    #5174
    Köszönjük a választ Imyke! Én kitartok és várom a javított verziót!
  • FL Zoli
    #5173
    Hello, hogy lehet behozni egy mentést ha nem jelenik meg a főmenüben a folytatás?
    köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #5172
    Félreértések elkerülése végett: a sok javításon átesett és időközben a 16:9/10-es monitorokra optimalizált MOD-ot minden erőmmel igyekszem közkinccsé tenni!
  • IMYke2.0.0.0
    #5171
    Attól nem hiszem, hogy jobban érzitek magatokat, ha leírom, hogy
    * a teljes fizetésem elment apám tartozásaira,
    * árva vasam sincs és kölcsönpénzből tengettem a napjaimat az e havi fizetésig,
    * esőben és napsütésben kell mindennap 10-12 km-ereket lebicajoznom (mert 4 falu közcélú munkásainak vagyok a felügyelője)
    * emellett a Kőrjegyzőségen a 4 falu dokumentumait archiválom,
    * a Gyermekétkeztetési Alapítvány segélyének kiosztásán dolgoztam 1 hétig és július 1-én kerek 10 órán keresztül a kiosztását felügyeltem (mert a felelősség az én vállamat nyomta), és hál' Istennek egy hangos szó sem hangzott el a falu lakói között,
    * szinte csak arra van erőm esténként, hogy megnézzem az m1-en a Híradót, vagy az esti "24" részt,
    * a Doom 3-at is csak feltettem, és az 1 pályán nem jutottam tovább,

    Ahogy már ezerszer leírtam: a fordítás kész 2008 Karácsonya óta!
    Játszatok vele!
    A vásárlás bug simán kikerülhető. Ez nem indok a haragkeltésre.

    A kézikönyvet pedig tökéletesre, részletesre akarom elkészíteni. A végigjátszások kész vannak, a tárgyak és varázslatok stb. rendbeszedése eltartott egy darabig (képek készítése stb.).

    S valóban: nem gép, ember vagyok.
  • Noodlee
    #5170
    "Imyke más fórumokba írogat, de ide nem nézne be.
    Na ettől van tele."

    Ez jogos.