5849
  • IMYke2.0.0.0
    #5249
    Rendesen felért a cucc. Most, mindenek előtt felteszem ide a frissülő honlap vonatkozó oldalát, hogy előre felkészüljetek:

    " Hosszú-hosszú ideje vártál rá? Remélem, elégedetten nyugtázod majd a végén, hogy érdemes volt:

    Dungeon Siege 2 MAGYAR MOD v2.00

    Tartalma:

    * Teljes szöveges magyarítás (Dungeon Siege 2 és/vagy Broken World)
    * Video feliratozás
    * Grafikai módosítás
    * Teljes végigjátszás és kézikönyv - "Segedanyagok" könyvtárban!
    * Képarány MOD 15:9 – 16:9 – 16:10 monitorhoz (WSC) - "Segedanyagok" könyvtárban!


    Köszönhetően a sok visszajelzésnek, az alap fordítás után elkészült a javított és véglegesnek szánt magyarítás.

    A korábbi – 2008. december – változat sajnálatos módon nem minden PC környezetben játszott le egyes átvezető történet-videókat. Részben codec hiba miatt.

    Ez a magyarítás – a választhatóság is jelzi a telepítés folyamán - immáron működik a csak alapjátékkal (Dungeon Siege 2) és az alapjátékkal és a küldetéslemezével (Dungeon Siege 2 + DS2: Broken World = Deluxe Edition) rendelkezők gépén is.


    A MAGYAR MOD telepítése csak Alapjáték esetén:
    1. Dungeon Siege 2 telepítése
    2. v2.20 Patch telepítése (szükséges!)
    3. MAGYAR MOD v2.0 telepítése.


    A MAGYAR MOD telepítése Alapjáték + Küldetéslemez (Deluxe Edition) esetén:
    1. Dungeon Siege 2 telepítése
    2. v2.20 Patch telepítése (szükséges!)
    3. Broken World kiegészítő lemez telepítése a DS2 könyvtárába!
    4. MAGYAR MOD v2.0 telepítése.


    Amennyiben
    - a MOD, ill. a Patch-ek feltelepítése után a korábban megkezdett játékod nem töltődik be, és/vagy
    - régebbi karakterrel akarsz játszani
    ajánlott a „Segedanyagok” könyvtárban a „DS2BW_AllSaves” telepítése!
    * A "DS2BW_AllSaves" program alapesetben a Broken World könyvtárát keresi, tehát, ha úgy telepítetted, mint fent leírtam, semmi gond nem léphet fel.

    Ha telepítetted ezt a segédprogramot, akkor az ő parancsikonjával indítsd a játékot, hogy a DS2 lássa a régebbi, vagy hibás karaktered is! (Asztalon: DS2 Broken World AllSaves).
    Ugyanez érvényes az alapjátékra is, csak a „DS2_AllSaves” programmal.

    * Ismert, és nem javítható (mentésben rögzített) hiba:
    Régebbi karakter betöltésekor a betöltő képernyőn a kiérdemelt rangja angol marad. Ám, amint ezzel a karakterrel játszol és elmented a játékod, ez a titulus is magyar nyelvűvé válik.

    * A MAGYAR MOD tartalmaz egy „Szelesvasznu_MOD”-ot a „Segedanyagok”-ban, melynek segítségével a modern megjelenítőn játszók is élvezhetik a torzításmentes játékot.
    Fontos, hogy csakis a monitorodnak és felbontásodnak megfelelőt vedd használatba!

    Hibákat jelenthetsz: Magyarítások Portál és a Supergamez „Dungeon Siege 2” topikja.

    Jó játékot kíván a készítő:

    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2009

    Gordisa, 2009.08.03.


    © 2002–2005 Gas Powered Games Corp. Minden jog fenntartva!

    A Gas Powered Games, a GPG logo, és a Dungeon Siege a Gas Powered Games Corp bejegyzett márkanevei.
    Portions © & (p) 2005 Microsoft Corporation. Minden jog fenntartva!
    ©.:i2k:.009 (ifj. K. Imre) - http://jatekhonositas.atw.hu
    © 2009 Tom Evin – a telepítő

    Általam a mai napon felfedezett, de a feltöltési macera és a hiba kicsinysége miatt nem töltöm fel újra a 750 MB-ot:

    * Csak Dungeon Siege 2 alatt
    - első indításkor a hírlevélre feliratkozó lapon találsz angol szöveget
    - a "Kalandorok Kézikönyve" és a "Legközelebb ne mutassa ezt a tippet" felirat angol marad. Oka a kezelőfelület nem piszkálásában keresendő: ha hozzányúltam volna, akkor a tavalyi elcsúszásos problémával néznél szembe!
    - "Summoned Creature Attack Speed" - A "Harci Mágia" fül "Fürgeség Idézése" képességének leírásában.

    * Dungeon Siege 2 + BW alatt
    - "Summoned Creature Attack Speed" - A "Harci Mágia" fül "Fürgeség Idézése" képességének leírásában.
    - A "Credits" videóban egy magánhangzó kimaradt."

  • MrTwister
    #5248
    Szuper! Akkor holnap jöhetnek a linkek! Már alig várom!
  • Hans89
    #5247
    Sziasztok! Akinek megvan az eredeti Dungeon Siege 1 és szeretne multizni azt szívesen várom a saját szobámba. Végig vinnénk együtt a játékot :)
    Írjon ide az aki akar és majd felveszem msn-be.
  • valaminick
    #5246
    fel is telepitettem az alap jatekot meg a kieget a tobbit hogy hogyan gondolom le lesz irva (patchok stb) :)
  • NiGhTM4R3
    #5245
    Ha már ma felkerültek a fájlok, várjuk a linkeket :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5244
    Ma felkerülnek a fájlok, holnap rájuk linkelek és mehet tőtikézés és a véleményezés!
    :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5243
    Hát, nem rajtam múlik már semmi... a technika ördöge még alszik.
    Aktuális állapot:


  • Shield
    #5242
    Köszi a jó kívánságot, igyekszem gyógyúlni.

    Imyke, ha esetleg még is közbe jönne valami akkor még mindig elérhető leszek. Még CD-ket is hoztam magammal. Remélem gond nélkül összejön a feltöltés és a hétvégén gyorsan megleshetem.
    Azért délelőttönként még figyelem a topikot.
    Szép napot mindenkinek!
  • MrTwister
    #5241
    Na akkor az a jobbik eset.Csak nyugodtan Imyke ki fog az alkulni, mint a púpos gyerek a prés alatt
  • Nyugis
    #5240
    4 óra 8 óra? számít? majd amikor fent lesz akkor jó lesz!
    mióta is várunk a játékra? most az a maximum két nap csúszás már lényegtelen!! inkább örüljünk hogy imike megcsinálta időt energiát fektetett bele, és most már tényleg csak pár nap és tolhatjuk Magyarul! ez a lényeg!!
  • IMYke2.0.0.0
    #5239
    Az összesé.
  • MrTwister
    #5238
    Ez a 8 órás Time Left csak egy fájlnak a hátralévő ideje vagy az összesé? Mert ha csak egy fájlé akkor mindjárt más a gyermek fekvése
  • IMYke2.0.0.0
    #5237
    Hát, igazából nem tudom hova tenni a dolgot...
    Itt, a Körjegyzőségen 4 Mbites net van - feltöltési korlátról nem tudok, de azt látom, hogy 4SD nem nagyon gyors...



    A Time left: 8:03:46-ra hívnám fel a figyelmet... most, nálam délelőtt 9:08 az idő.

  • MrTwister
    #5236
    Akkor ma kb. meglesz a fele holnap meg a másik fele! A lényeg, hogy beindultak a dolgok! Yeah!
  • IMYke2.0.0.0
    #5235
    A 4Shared Desktop programja szerint a ~750 MB feltöltése már 8%-nál tart...

    Délután 4-ig ez nem fog felmenni...
  • IMYke2.0.0.0
    #5234
    Csak a bizonyíték maradt le...

  • IMYke2.0.0.0
    #5233
    Itt van pendrive-on, feltöltésre készen:


    Elkezdtem a feltöltést, és utána frissítem a honlapot a linkekkel.
    Remélem, a mai munkaidőbe még bele is fér a munka is...
  • MrTwister
    #5232
    Ismét jó hírek! Akkor holnap ünnepnap! Este érek haza Miskolcról és már szedem is lefelé(nyugtass meg Imyke, hogy lesz mit )Köszi előre is!
  • Nyugis
    #5231
    nos, én anno leszedtem, hogy majd csak akkor teszem vissza amikor teljes pompájába tündököl a játék. anno amit akkor láttam tetszett! Tel volt jó kis poénokkal a fordítás amik nagggyon megültek!
    nagyon várom a gamét, szedem le ahogy csak lehet!
    Ha valaki gondolja tolhatjuk a neten is! ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #5230
    Shield:
    Nem azért nem jelentkeztem, mert nem akartam, hanem mert hétvégén csak szombat délelőtt és vasárnap este voltam netközelben... így érdemlegesen reagálni nem tudtam a felajánlásodra. :(

    A jelenleg publikusnak ítélt verzión csücsültem jó ideig, igyekeztem minden hibaforrást kiküszöbölni.
    A sima Dungeon Siege 2-re történő feltelepítést - és értelemszerűen, a telepítőben a hozzá tartozó magyarítást bepipálva! - követően, teljesen szűz játék indításkor az e-mail support visszajelző lap angol. De csak az!
    Azért hagytam így, mert, ha megváltoztatom, akkor továbbra is elcsúszik a Dungeon Siege 2 kezelőfelülete.
    Ráadásul, mindenki reflexből majd a No (Nem)-re fog klikkelni...
    S remélem, még többen a már 3.000 Ft-ért kapható Deluxe Edition büszke tulajdonosai, s akkor a "hiba" fel sem merülhet...

    Megnyugtatásul: igen, a "boltos bug" és a tekercsek is javítva... többek között.
  • IMYke2.0.0.0
    #5229
    Ma este megnézek még valamit és holnap hozom be munkahelyre - 4 MBit-es net - és feltöltöm a tárhelyemre, és jöhet a publikus tesztelés, azaz a letőtikézés. :)

    A mérete - a bele-nem-rakott +200 MB nélkül is - 734 MB.
    Tartalma lejjebb kifejtve.
  • MrTwister
    #5228
    Szia Shield! Ha beteg vagy jobbulást, ha meg ott dolgozol akkor jó "szökést"Hozzál nekünk DS2 javított magyarítást mint egy nyári mikulás!
  • Nyugis
    #5227
    ez mennyire találó, és korrekt megfogalmazás volt:

    " A butabiztos változat 944 MB lenne."
  • Shield
    #5226
    Imyke, lent vagyok a harkányi kórházban. Ha gondolod valamelyik délután átlógok hozzád az anyagért, csak 7-8 km. Hétvégén egy kis időre haza lógok és akkor feltudom tölteni. Van annyi lehetőségem a kórházban, hogy délelőtt elolvassam az üzeneteket. Figyelem a topikot.
  • MrTwister
    #5225
    Nagy-nagy szeretettel várjuk. Csak kérlek írj nekünk le minden apró mozzanatot, gondolok itt arra, hogy a könyvtárból elindítottam a feltöltést, csorognak felfelé a bitek, már ennyi és ennyi %, ecetera, ecetera. Csak persze ha van kedved, ha nincs az se baj csak akkor itt fogjuk rágni a virtuális körmeink mert nem tudjuk, hogy állnak a dolgok.
  • Flocky
    #5224
    Nekem még 1 kérdésem van. Ha az eredeti Dungeon Siege 2 Deluxe Editionod van akkor kell patcheléssel foglalkozni? A patchelés a deluxe edition előállítására van vagy mindenképpen kell?
  • NiGhTM4R3
    #5223
    Akkor várok - ha már évekig kibírtam.
    Köszönöm a válaszodat.
  • IMYke2.0.0.0
    #5222
    A hamarosan netre kerülő, minden extrával ellátott és időközben visszajelzett hibákat javító MAGYAR MOD v2 működni fog sima DS2-vel és/vagy DS2 Deluxe Edition-nel is.

    Emellett tartalmazza a teljesen egyedi MAGYAR Kézikönyvet, végigjátszással, térképekkel, a szélesvászon képernyő MOD-ot is.
  • IMYke2.0.0.0
    #5221
    "Játszhatatlan a magyarításod."

    Gratulálok a hozzáállásodhoz. Akkor ez a magyarítás nem neked készült...

    Értsd meg már végre:
    A MAGYAR MOD - amit ugye 2008. decemberében tettem közzé, majd követte 2 darab javítás - tökéletesen végigjátszható, ha Deluxe Edition-öd van, vagy ha külön megvan a Dungeon Siege 2 és a Dungeon Siege 2: Broken World és mindkettőt felteszed a gépedre, mégpedig [ahogy lejjebb le van írva] egy könyvtárba!

    A képernyő hiba csak akkor lép fel, ha kizárólag a Dungeon Siege 2 alapjátékkal akarod használatba venni a magyarítást.

    Részemről a magyarázkodás lezárva.
  • NiGhTM4R3
    #5220
    Akkor szűkítem a kérdést:
    Felteszem az alapjátékot, a hivatalos patch-csel
    Rá a magyarításodat (kiegészítővel nem akarok foglalkozni)
    Mit tegyek hogy ne csússzon el a kép?
  • NiGhTM4R3
    #5219
    6. Mit tegyek akkor, ha nem látom a Tovább gombot a Dungeon Siege 2-ben?
    1 - DS2 archívum kezelővel beleturkálsz (nem ajánlott, és nekem sem esne jól) a MAGYAR MOD-ba, és kitörölsz egy meghatározott fájlt,
    2 - Megvárod a legújabb (minden javítást és az extra Kézikönyvet tartalmazó) MAGYAR MOD-ot, ami lehetővé teszi a nem Deluxe (vagy az előállított) verzióval rendelkezőknek is a teljes magyarítás élvezetét.

    Szóval hol van ez az új mód? Vagy erre még mindig várni kell?
    Játszhatatlan a magyarításod.
  • IMYke2.0.0.0
    #5218
    Elolvastad #5215-öt?
  • IMYke2.0.0.0
    #5217
    NSIS telepítő készítő programmal épp tegnap készítettem el két változatot a TELJES magyarításból.

    * A butabiztos változat 944 MB lenne.
    Butabiztos alatt azt értem, hogy a telepítő elindítása után, a kiválasztható opciók közül
    - a "Filmek" automatikusan telepítésre kerülnek (640 MB),
    - csak azt kell bejelölnöd, hogy "Csak Dungeon Siege 2"-d vagy "Dungeon Siege 2 + BW"-öd van-e.

    * A mai, modern megjelenítőkkel rendelkezőknek a MOD-ba tettem egy 15:9 / 16:9 / 16:10 képarányra módosító szösszenetet a Widescreen Community jóvoltából.
    Tegnap azon agyaltam, mivel nem vagyok profi a NSIS-ben, hogy miképp lehetne elkerülni azt, hogy ne kelljen a telepítőbe tenni az ehhez a MOD-hoz szükséges, átnevezett World.ds2map fájlt (több, mint 200 MB), hogy senki se tévessze el a használatba vételt...
    Nem tudtam megoldani.
    Ezért döntöttem amellett, hogy a telepítő NEM LESZ 944 MB-os, hanem egyszerűen leírtam, miként kell másolgatni, átnevezni stb..

    Végszóként:
    - javított magyarítás kész,
    - filmek átnézve, újrakódolva
    - Kézikönyv kész,
    - telepítő becsomagolva, feltöltésre vagy elküldésre kész.
    Megpróbálom először feltőtikézni egy darabban - hogy szegény játékosoknak ne kelljen a fájlokkal bajlódnia - és majd meglátjuk, mikor és hogy ér fel a netre.
    Sajnálom, ha valakinek nem tetszik. Ez van.

  • NiGhTM4R3
    #5216
    Akkor már ketten értettük félre, pedig komolyan mondom próbáltam mindent elolvasni és a leírtak alapján cselekedni.
  • IMYke2.0.0.0
    #5215
    IMYke2.0.0.0

    2009. márc. 18. 10:40 | privát | galéria | válasz erre | #5119

    Dungeon Siege 2 Deluxe Edition MAGYAR MOD - Gyakran Feltett Kérdések
    ======================================================================
    Írta: .:i2k:.009


    1. Mi az a Dungeon Siege 2 DELUXE EDITION?
    ============================================
    A 2005-ben megjelent alapjáték, a Dungeon Siege 2 és az azt követő kiegészítő lemez, a Broken World együttes, egy dobozban, extrákkal kiadott változata.

    Tartalma:
    - DS alapjáték (3CD)
    - DS:BW kiegészítő lemez (1CD)
    - "The Making of Dungeon Siege II" werkfilm
    - hatalmas Aranna-térképet,
    - 6 nyomtatható Eva hercegnő kép,
    - DS2 rajzok és hátterek,
    - DS2:BW Katala Utazása (történet)


    Megvásárolható: minden nagyobb PC játék boltban. A Magyar Mod "megjeleneésétől" figyelve az árakat azt vettem észre, hogy a nagy érdeklődésre való tekintettel a MM és az 576 marketingesei kicsit emeltek a játék árán.
    Mostanában hallottam/olvastam a Tesco-s egybecsomagolás akcióról... Így meg lehet szerezni - extrák nélkül - a 2 játékot, nagyon olcsón.
    Online legolcsóbb:
    http://www.jszbazis.hu - 3900 Ft
    TESCO - 1800 Ft (???)


    2. MAGYAR MOD... miért?
    =========================
    Azért MOD és nem magyarítás, mert a Dungeon Siege-sorozat rendkívül módosítás érzékeny és támogató.
    Gyakorlatilag BÁRMIT átszabhatsz bennük, ha rendelkezésedre állnak az eszközök, és van kedved, tudásod, időd rá.
    A MOD előnye, hogy nélküle visszakapod az EREDETI játékélményt - nem kell újratelepítened a játékot.
    A Dungeon Siege 2-höz ráadául készült egy olyan Mod Manager, mellyel ez a játék indításakor elemenként el is végezhető.


    3. Melyik a működő MAGYAR MOD?
    ==============================
    A neten - www.magyaritasok.hu és 4shared könyvtáram - megtalálható állományok:
    - (1) 1.0-s MOD (683 MB)
    - (2) MOD Patch 1
    - (3) MOD Patch 2
    A sorrendben feltett (rendkívül ajánlott mind a 3 felrakása!) anyagokkal a Dungeon Siege 2 magyarul végigjátszható.
    A kiegészítővel kapcsolatos problémára lejjebb reagálok...


    4. Mi a helyes telepítési sorrend akkor, mert mindenhol mást olvasok?
    ======================================================================
    Nem mindenhol, csak - az addig fel-nem-lépő problémák ismerete nélkül - a rosszul megírt telepítőben.
    A Magyarítások Portál és a Supergamez Fórum már a helyes telepítési sorrendet közli veled, ha utánaolvasol.
    De íme:

    0. Dungeon Siege 2 teljes telepítés (alapverzió, 1.0)
    1. Dungeon Siege 2 v2.20 Patch telepítése (original patch)
    3. Dungeon Siege 2 Broken World telepítése (a Dungeon Siege 2 KÖNYVTÁRÁRA! Útvonal tehát a DS2 gyökere legyen
    Pl: D:\Dungeon Siege 2)
    4. DS2 MAGYAR MOD v1.0 telepítése
    5. MM Patch 1 telepítése
    6. MM Patch 2 telepítése


    5. Miért nem indul helyesen a Dungeon Siege 2 a MAGYAR MOD telepítése után?
    ===========================================================================
    Én a Deluxe Edition-nel rendelkezem. Évek óta rá fordítottam.
    Tavaly, a MAGYAR MOD publikálásakor derült ki, mekkora a különbség a két változat között.
    A probléma, amit tapasztalsz abból adódik, hogy a Broken World archívumaiban a módosított Interface (kezelőfelület) nem egyezik az alapjátékéval.
    Szemléletesebben: a Broken World-ben megjelent egy új menüpont a Főmenü-höz kapcsolódan.
    Friss indításkor ezt láthatod is, a hírlevélre regisztrálás felajánlásakor...


    6. Mit tegyek akkor, ha nem látom a Tovább gombot a Dungeon Siege 2-ben?
    ===========================================================================
    A probléma oka: nincs meg / vagy nem tetted fel a Broken World kiegészítőt a játékra!
    Két megoldás létezik:
    1 - DS2 archívum kezelővel beleturkálsz (nem ajánlott, és nekem sem esne jól) a MAGYAR MOD-ba, és kitörölsz egy meghatározott fájlt,
    2 - Megvárod a legújabb (minden javítást és az extra Kézikönyvet tartalmazó) MAGYAR MOD-ot, ami lehetővé teszi a nem Deluxe (vagy az előállított) verzióval rendelkezőknek is a teljes magyarítás élvezetét.


    7. Miért csináltad így akkor? Hogy ne működjön a magyarítás?
    ===========================================================================
    Egyáltalán nem állt szándékomban. Nem azért fordítottam 3 éven keresztül, teljesen egyedül a játékot, hogy aztán csak a szidalmakat és az elégedettlen leveleket, hozzászólásokat kapjam. Oroszlán vagyok, szeretem, ha dícsérnek :)
    Szóval, rajtam kívül álló okok miatt alakult úgy, hogy az eredeti játékkal és/vagy a Deluxe verizóval nem rendelkezők íyg jártak.
    A problémák megoldására siettem kiadni a 2 javítást. Ezekkel sikerült elérni azt, hogy a Deluxe-osok simán végigjátszhatják a játékot...


    8. Deluxe verzióm van, de miért nem tudok vásárolni Italokat a Driád Előőrsben (Megtört világ)?
    =================================================================================================
    Na, ezért kell az egész MAGYAR MOD-ot újra kiadni.
    A helyzet az, hogy az előzőekben emlegetett 2 db Patch csak az alapjátékon segített.
    Nálam hiába működik minden, ha nálatok nem. A visszajelzések alapján elkészült a javított magyarítás, melyben a kiegészítő lemez (Driád Előőrs) boltosai is mindent rendesen árulnak.
    A javított MOD mihamarabb a netre kerül. Csúzok, csúszok, tudom. De már lerágott csont a téma, nem magyarázkodom.


    9. Akkor, ezek szerint, a javított MAGYAR MOD-ig nem is lehet játszani a játékkal?
    =================================================================================================
    Dehogynem!
    Italok/tárgyak nem csak a boltosoktól vásárolhatók, szerezhetők.
    Sőt, a küldetések alatt a Titkos Helyekről, a NJK-k (NPC = nem játékos karakterek) sokszor jobb tárgyakat adnak, mint a boltosok.
    Véleményem szerint, játssz a kiegészítővel is!

    A játék alatt simán be tudsz szerezni Életerő és Mana italokat Életerő- és Mana bokrokról, polcokról, hordokból és hulláktól.
    Tárgyakat - sőt, jobbakat is - szerezhetsz az áldozataidtól és a megbízóidtól.
    A Bűbájolás működik a játékban így is.

    Ráadásul: ha játszol vele, kiderülhet olyan probléma is, amit én vagy mások eddig nem vettek észre, és orvosolhatom.
    Ellenben, ha nem játszik senki a Küldetés Lemezzel, az újabb kiadott MAGYAR MOD után kell Patch-eket kiadni...


    10. Azt mondod, használjak csalást?
    =====================================
    Soha! Ne rontsd el ezt a nagyszerű játékélményt!
    Persze, létezik sok Cheat (szöveges) és a Trainer (segédprogram) a játékhoz - Karakter Editor nem.
    A DS2 nem egyenlő a Diablo 2-vel. Igaz, majda kézikönyvben is olvashatod, rengeteg mindenben hasonlítanak...
    A Diablo 2-höz vagy félszáz karakter / savegame editor létezik. A DS2-höz csak 1.


    11. Akkor mire is várunk?
    ==========================
    Pénzes fordításaim befejeztére és a tervezett 90%-ban teljes Magyar Mod Kézikönyv elkészültére.
    A javított MAGYAR MOD már kész.


    12. Jó-jó, de mikor?
    ==========================
    Már nem mondok időpontot - figyeld a Supergamez és a Magyarítások Portál "Dungeon Siege 2" topikját - addig is: 9. pont.
    Jelezzétek, ha találtok hibákat!!!

    Türlemeteket kérem még.
  • Indigo
    #5214
    Na igen, én is csak néztem, mikor az utasítások szerint külön mappába telepítettem a kieget, aztán a patch2-nél kiderült, hogy mégiscsak egy Deluxe mappába kellett volna a kettőt... Vagy én értettem félre valamit?
  • NiGhTM4R3
    #5213
    Mielőtt tovább hergelném magam, inkább lenne 2 kérdésem

    1, Ha elvileg mindent feltettem, miért nem indul a kiegészítő? hibaüzenet. (igen, nem eredeti)
    2, Nagyobb felbontást hogy lehet változtatni? Lejjebb írtad hogy erre van lehetőség a MOD-odban, nem találtam

    Valamiért a magyarításod elcseszi a látványt. Alapjáték + 2.20-as patch-csel nem húzta szét a képet, de persze így angol maradt, és a célom hogy magyar legyen
    De széthúzza. Minden felbontásban élvezhetetlen
  • IMYke2.0.0.0
    #5212
    Szép kirohanás.
    De a hosszú gépelés előtt azért olvashattál volna lejjebb is...

  • NiGhTM4R3
    #5211
    i2k minden elismerésem a fordításért, talán én vártam ezt a legjobban, évek óta érdeklődöm már hogy mikor lesz kész.

    De ilyen balf*sz módon - már elnézést - megoldani. Kis szutyok fájlokat töltögetni, ide másolni, oda másolni, ezt felülírni, ecetera.
    Más magyarítók ezt el tudják intézni egy egyszerű telepítővel. Te miért nem pakolod az egész cuccost egy telepítőbe?
    Tárhely szűkében vagy? MP-ra simán feltölthetnéd a javításokat is, és akkor nem kell linkekkel pöcsölni.

    Másrészt, a honlapodon ki van emelve, hogy ne merészeljük a kiegészítőt a DS2 könyvtárába telepíteni. Oké, fél órás szarakodás után végre feltettem mindent, raknám fel a patch 2-t, és akkor közlöd hogy a Deluxe Edition-t létrehozásához mégis oda kellett volna telepíteni.
    Kezdhetek mindent elölről

    Harmadrészt, a DS2-t megpatcheltem (2.20) feltettem a magyarításodat, és a főmenü el van csúszva. Tovább nem próbáltam, gondoltam rögtön feltelepítem a kieget és a többi patchedet, hogy törölhessem ezt a kismillió fájlt a gépemről
  • Flocky
    #5210
    És a könyv milyen fázisban van? Vagy már csak finomítasz rajta?