5849
  • 19410122
    #5289
    Rash87,
    Köszönöm, hogy megosztottad a topik olvasóival és velem a tapasztalataidat.Szerintem is van másik játék, ami hibátlanul fut és magyarítva van. A magam részéről most a Still Life 2 a következő téma.

    Azért kíváncsiságból még egy kicsit ide-ide nézegetek.
    További szép napot:
    19410122
  • Rash87
    #5288
    Ma még tettem egy utolsó próbálkozást...
    Találtam Microsoft oldalán erre a hibára egy jó összefoglaló leírást,14 módszerrel,amivel meg lehetne oldani...:
    Itt!

    Kb. megcsináltam vagy 12 módszert, egyik se vált be,úgy hogy egy tuti biztos megoldást találtam, UNINSTALL! :D Ennyit egy játék nem ér...
  • 19410122
    #5287
    Rash87 #5276.
    Az emlitett hibaüzi mostanra nálam is állandósult.
    Már nem kell hozzá se cheat, se trainer...
    Kiváncsi vagyok, hogy hány gamernél fog előjönni.
    Nagy gondot nem okoz, legfeljebb leszedem az egészet.
    Csak kíváncsi vagyok, hogy a probléma mennyire gyakori.
    Láttam, szép irodalma van a neten.
  • Flocky
    #5286
    Ahhhh örök hálám. A Java megoldotta, mostmár fut rendesen. Köszönöm szépen!
  • IMYke2.0.0.0
    #5285
    Bár, szerintem, a rendszereddel lehet a gond.
    Nem hiszem, hogy ennyi telepítés során - s írtad is, hogy ahol korábban fagyott, ott már tovább tudtál menni - nem derült ki, hogy mi lehet nálad a baj.
  • Flocky
    #5284
    Ohh mire leírtam válaszoltatok. Köszönöm a gyors választ :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5283
    Küldj privátüzenetben egy címet!
    Ha ennyi gond van vele, elküldök neked egy olyan DVD-t, amire az eleve feltelepített, működő magyar verzió van feltéve, és csak egy *.reg fájlt kell módosítanod a felmásolást követően és azonnal játszható lesz a játék...

    Senki sem jelzett ilyen sok gondot.
  • Flocky
    #5282
    Pontosan ezt írja ki:
    "Az internet Explorer nem tudja letölteni a következőt: toc.htm, forrás www.antssoft.com. Az Internet Explorer nem tudja megnyitni ezt az internethelyet. N em elérhető vagy nem található. Próbálkozzon később"

    Akkor ez csak egy átmeneti hiba? Vagy csak nálam van ez?
  • IMYke2.0.0.0
    #5281
    Nem is rossz ötlet - lehe, az a baj...

  • IMYke2.0.0.0
    #5280
    Próbáld ki azt, hogy letöltöd ezt: E-Book Maker
    Feltelepíted, és így a program állományai fenn lesznek a gépeden.
    Hátha így már megy.

    Érdekes módon, itt, a munkahelyi gépemen is tökéletesen megy a kézikönyv - a Magyarítások Portálra is bettem a képet - úgy, hogy Firefox az alapértelmezett böngésző, de az E-Book Maker NINCS fenn a gépen, és nem is ezen dolgoztam, a készítésekor...


  • Rash87
    #5279
    Töltsd le a JAVA-t (asszem:))
  • Flocky
    #5278
    Nekem problémám van a kézikönyvel. Első indításnál kiírt valamit hogy az Internet Explorer nem tud valamit innen és onnan betölteni. Rányomok hogy oké. Ezek után csak az első lapot tudom olvasni (a bevezetőt) és bal oldalt a kis sáv ahol lépkedni lehetne a tartalmak között (mint ahogy ezt a múltkori képek mutatják #5201) egyszerűen fehér és egy kis piros X van rajta. Másnak is van ilyen? Vagy ez mi lehet?
  • Rash87
    #5277
    Nem,ez se eredeti,de tegnap másik fórumon olyat írtak,hogy még a játékot is megvették,s úgy is előjött ez a hiba :\
  • Rash87
    #5276
    Nem először telepítek :) Úgy hogy tudom,mindent leszedtem.
    Sőt,még registryből is kiszedtem a dolgokat, kitudja...
    De hiába.
    Tegnap este már megpróbáltam úgy,hogy DS2+BW, de itt már a menüig nem jutottam el,hanem indítás után egyből kiírta azt a hülyeséget,s megfagyott. Több ötletem tényleg nincs...
  • IMYke2.0.0.0
    #5275
    Rash87:

    Ugye, neked csak a Dungeon Siege 2 van meg, Broken World nélkül?
    Mert lejjebb én sima DS2-vel néztem meg a kedvedért: no problem
    A terjesztés előtt pedig a Deluxe Edition-nel teszteltem: no problem.

    Sőt, én a tesztelés alatt még Hátizsák Méret növelő, Set Drop MOD-ot, és trainert is használtam, egyik se zavart bele.
  • IMYke2.0.0.0
    #5274
    A régi fájlokat és a régi magyarítást le kell szedni.

    Rash87:

    Lejjebb, képekkel illusztráltam, hogy teljesen újonnan feltelepítve, tökéletesen ment nekem a játék - kifagyások nélkül.
    Új karakter, új játék, alapbeállítások, semmihez nem nyúltam!

    A Cheat kérdés:
    A Dungeon Siege 2-ben nincs anticheat eljárás, így nem is zavar bele ilyesmi. Ellenben, a trainer programok 99,99%-a memóriából - a játék RAM-ba betöltött elemeit, az indítóalkalmazást - buherálnak, és így nagyon-nagyon komoly esély van arra, hogy olyan értéket próbálnak átírni a folyamatban, ami végzetes kivátelt okozhat!

    Javaslatom: ne csaljatok, ez a játék nem ezt érdemli!
  • 19410122
    #5273
    Rash87,
    Az én játékom "nem dobozos"
    A tiéd eredeti?
  • Rash87
    #5272
    Semmilyen csalás nincs. Már vagy 15* tuti újratettem a játékot,s próbálgattam,hogy lenne jó,de eddig hiába :\ Csomó angol fórumot végigolvastam,ahol ilyen gond volt,egy épkézláb megoldást ott se írtak.

    Épp előbb olvastam,hogy még valakinek ilyen problémája volt,ő még videó kártyát is cserélt,újratette a Windows-t+ 3 fajta vírusellenőrzést csinált,s hiába... :D
    Szóval szerintem erre nincs is megoldás
    Azért kösz!
  • 19410122
    #5271
    Rash87,
    Ezt a
    " Exception Detected!
    Gathering exception Data..."
    dolgot nekem is csinálja, de csak akkor, ha a kursorba beírok valami cheat-et, vagy a játék mellett fut valami Trainer is.
    Kövezzetek meg a csalásért.

    Csak felületesen éríntett meg a játék.Gondoltam belenézek.
    (Természetesen felraktam a javított magyar mod-ot.
    Nem tudom, hogy a csalások használatának van-e köze a fagyáshoz.
    Csak megemlítettem.
  • Flocky
    #5270
    Ez hihetetlen! Nagyon köszönöm, hogy kitartottál és megcsináltad nekünk. Maximális tisztelet neked :-)

    Még egy rövidke kérdésem van. Ezek a régi fájlok:
    -Dungeon Siege 2 MAGYAR MOD v1.0.exe
    -dungeon_siege_2_magyar_mod_patch_v1.exe
    -dungeon_siege_2_magyar_mod_patch_v2.exe

    Ezek már nem is kellenek? Tehát elegendő az új 2.0-ás Magyar MOD-ot felrakni a játékra a patch után? Ezeket ki is lehet törölni?
  • Rash87
    #5269
    Elég érdekes...
    Tegnap elég szétszórt voltam :) De úgy emlékszem, hogy akkor is jól tettem fel, ahogy le van minden írva. De biztos, ami biztos alapon, most nem rég újra megpróbáltam.

    Először letöröltem a magyarítást kíváncsiságból, eljutottam gyorsan ahhoz a részhez,s lám, ahol legutóbb kifagyott, most meg tudtam nézni "Duma" készletét . Sőt, aki mellette állt, annak is megtudtam nézni a cuccait (pedig ennél is fagyott tegnap).

    Ez után már kiléptem,mindent letöröltem, feltettem újra az egészet,ismét jól... Eljutottam ahhoz a részhez,s megint kiírja azt a hülyeséget mikor a készletét akarom megnézni,aztán megfagy.Szóval már tényleg nem tudok mit csinálni

    Esetleg,ha valaki tudná,mit jelent ez a hiba, vagy mit lehetne csinálni vele, akkor segítsen már :)
    " Exception Detected!
    Gathering exception Data..."

  • grebber
    #5268
    Oké.akkor töltöm és tolom tovább.
  • NiGhTM4R3
    #5267
    A kiegészítő magyarítása fél MB sincs?
  • IMYke2.0.0.0
    #5266
    Mindenképp ajánlott letelepíteni a régebbit, mert az ördög nem alszik...
    Mondom ezt úgy, hogy tudom, a mostani magyarítás voltaképp alig tér el a másiktól.
  • grebber
    #5265
    Ha nekem fent van még a régi magyarítás akkor arra simán rátelepíthetem ezt az újat?
  • IMYke2.0.0.0
    #5264
    Rash87:

    Biztos, hogy jól telepítetted a játékot?
    A privátban küldött leírásod, és a mellékelt képed alapján én is megnéztem - hazajöttem melóhelyről a könyvtárba, hogy nagy monitoron tesztelhessem -, egy teljesen SZŰZ DS2-vel (BW kieg nélkül!) és nálam semmi gond nem történt az első küldetés teljesítése, és Eirulan-ba visszaliftezés után (sem)...

    Képek:
    1. kép: Ahol nálad kifagyott, Duma-val való beszélgetés
    2. kép: A kínálatának megtekintésekor sem fagy.

    Klikk, a RAR-hoz

    Szerintem, tedd fel teljesen újra a játékot, a Patch-et és a magyarítást!

    A MAGYAR MOD telepítése csak Alapjáték esetén:
    1. Dungeon Siege 2 telepítése
    2. v2.20 Patch telepítése (szükséges!)
    3. MAGYAR MOD v2.0 telepítése.

    A MAGYAR MOD telepítése Alapjáték + Küldetéslemez (Deluxe Edition) esetén:
    1. Dungeon Siege 2 telepítése
    2. v2.20 Patch telepítése (szükséges!)
    3. Broken World kiegészítő lemez telepítése a DS2 könyvtárába!
    4. MAGYAR MOD v2.0 telepítése.

    A Magyar MOD v2-nél pedig figyelj oda erre, ha a gépeden csak a DS2 van, BW kieg nélkül:



    Ha a gépeden ott van a Dungeon Siege 2 és rátelepítetted a Broken World-öt is:



  • IMYke2.0.0.0
    #5263
    Nem azért tettem fel oda, ahová, mert úri kedvemben állt...
    Máshová nem tudok így, bármikor és ellenőrizhetően feltenni 750 MB-ot.

    A 4shared egy 5GB-os, netről menedzselhető könyvtárat ad, feltöltő klienssel, HTTP-s kezelőfelülettel.
    S nekem ez kell, hiszen nem saját netről, nem sjaát gépről kezelem a rajta lévő fájlokat!

  • Wreck86
    #5262
    Nincs idő,borzasztó:D
    Izgulj addig,hogy milyen lesz :D
  • NiGhTM4R3
    #5261
    Már miért ne akadnék fent?
    Fájlonként majd egy óra, amíg letöltöm.
  • Rash87
    #5260
    Ne hogy már ilyenen felakadj... :\ Hihetetlen.
    Inkább örülnél h fent van,nem lehet mindent egy megával tölteni...

    Amúgy meg nálad van a hiba,mindegyik fájl jött 200-250-el néha többel,max. 25 perc alatt lejött mindegyik.
  • NiGhTM4R3
    #5259
    Csak hogy legyen egy kis negatív kritika is.
    A 8 fájl amit feltöltöttél 30kb/sec-es sebességgel csordogál le, és nem azért mert ennyi a sávszélességem.

    Megértem, hogy azért nem mehet fel MP-ra mert akkor nem nézné senki a weblapodat, de mégis lehetne valami kompromisszum - talán egy gyorsabb szerverre feltölteni egyben?:/
  • olvan
    #5258
    huhúú köszi már nagyon vártam!!:D szerencse hogy nem vagyok az a türelmetlen típus!!:P nagyon köszi még egyszer!!:D
  • Rash87
    #5257
    Kössz
  • IMYke2.0.0.0
    #5256
    Köszönöm. Hát, igen. De azért az igyekezet sem árt, s remélem, kevesebben fogják félreértelmezni a telepítőt, mint igen... :)
  • Nyugis
    #5255
    mit is lehetne mondani ennyi év várakozás után? talán a köszönöm nem fejezi ki teljesen azt az élményt amit ez az ÖNKÉNTES magyarítás okozott.
    Egy megjegyzést engedj meg, ezt írtad:
    " Igyekeztem a lehetőségekhez képest butabiztosra készíteni az egészet."

    nos, mind a ketten tudjuk, hogy ez megoldhatatlan lesz, és kivitelezhetetlen.
    mindig lesznek olyanok akik vasakarattal csak azért is bebizonyítsák, hogy azért megy ez nekik..
  • IMYke2.0.0.0
    #5254
    :)

    Nagyon kérek mindenkit, a telepítő MINDEN szövegét alaposan olvassa el, és figyeljen oda, hogy melyik magyarítást veszi használatba!

    Ha a gépeden csak a Dungeon Siege 2 van: A választó képernyőn ezt hagyd bepipálva, a másik elől vedd ki a jelölést: Csak Dungeon Siege 2

    Ha a gépeden csak a Dungeon Siege 2 + Broken World - Deluxe Edition - van: A választó képernyőn ezt hagyd bepipálva, a másik elől vedd ki a jelölést: Dungeon Siege 2 + BW

    A "Filmek és Segédanyagok" automatikusan feltelepül. A Segédanyagokban lesznek a finomságok [Kézikönyv, 16:9/10 MOD, AllSaves]!


    ///Nagyon remélem, nem lesznek félreértések. Igyekeztem a lehetőségekhez képest butabiztosra készíteni az egészet.
  • MrTwister
    #5253
    Nagyon-nagyon-nagy sőt gigantikus köszönet ezért neked Imyke! Már szedem is!
  • valaminick
    #5252
    Köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #5251
    LEHET TÖLTENI a Dungeon Siege 2 fullra feljavított, mindenben működő MAGYAR MOD v2-t!

    [http://jatekhonositas.atw.hu]
  • IMYke2.0.0.0
    #5250
    Fontos hozzátennem:

    A "DS2_AllSaves"-t és a MAGYAR MOD v2-t le kell telepíteni akkor, ha az alapjátékhoz feltelepítjük később a "Broken World" kiegészítőt!

    Ebben az esetben a "Deluxe Edition"-re vonatkozó telepítési eljárás lép életbe, s fontos, hogy a MAGYAR MOD v2-t újra fel kell tenni, de ekkor már a "Dungeon Siege 2 + BW" opciót kell használni a magyarítás telepítésekor!

    Azt hiszem, ez teljesen logikus!