5849
  • D4v3
    #1156
    LOL!
  • D4v3
    #1155
    A földön van elszórva, előbb-utóbb megtalálod mind a 4-et (de az is lehet, hogy az 1ik árusnál is van belőle)
  • GrimReaper78
    #1154
    Az Elven Shirne küldit az első város (a Dryad-oké, faxom tudja megjegyezni ezt a sok nevet :P) pet shopja felett lakó öreglány adja. Én is tök véletlenül találtam rá, de látom, mások észre sem vették :D
  • Carlos
    #1153
    1, Nyughass már.
    2, Olvass vissza, kereső legalul.
  • SNAKE01
    #1152
    Valaki tudja hogy mi az a: nettle cluster :és azt hol találom?????
  • Carlos
    #1151
    Istenem de szánalmas ez a legyen a party-ban az x, y, hogy meg tudd csinálni a questet.
    Ilyen egy szar ötletet. Lőném agyon azt a designert aki kitalálta.
  • Thanatos
    #1150
    másnak meg megnézni nem elsz ekdve :)
  • SNAKE01
    #1149
    ezt naggyából én is értem de azért köszi!!de mi az a nettle cluster és hol találom aztat??
  • Zsolo007
    #1148
    Végezetül pár kép a nyilasomról és harcosomról, a varázsló lemaradt, még ma bepótolom :P

    harcos páncél
    harcos amulett
    harcos gyűrű 1
    harcos gyűrű 2
    harcos pajzs
    harcos skilljei
    nyilas tartalék íj (ez jobb vagy a következő szerintetek?)
    nyilas íj (extra neon effekttel :) )
    nyilas skilljei
  • Zsolo007
    #1147
    Van egy melléküldi amit a 3. városban kapok meg valami fél óriás buzogányát kéne megtalálni, megszereztem a kőtáblát, aszerint a cucc egy barlangban van valahol a Lost Valley of the Azunites-ben, nah hát én körberohntam azt a részt 2x legalább, de nem találtam semmilyen cave-et ahol ilyesmi lenne, megcsinálta valaki ezt a questet? Ha igen help pls!
  • D4v3
    #1146
    Nem volt kedvem átteni őket jpg-be :)
  • PSY28
    #1145
    Te DAVE miota feltalatak a jpg-t azota nem raknak bmp-t a netre ...
  • McFrost
    #1144
    Leírnátok mien a gém? Diablo+Sacred stílusú?
  • Dant0r
    #1143
    bocs, orvosnál voltam, mostantól mehet a csere. nekem is van 1-2 cuccom ami jó lehet, bár nem hiszem hogy lvl5x-en is használhatóak :)
  • Dant0r
    #1142
    Hát igen... Finala kell a partyba hozzá, meg az ő mellékküldetése:) Vmék petet ki kell rúgnod, ha oda be akarsz menni, sajna :(
  • D4v3
    #1141
    Ittnem tudom, hogy ide, hogy lehet bemenni
    Itt meg két kép a karakteremről, ha érdekel valakit: egy kettő
  • D4v3
    #1140
    Hmm, most látom csak külföldi fórumban levő képeket nézegetve, hogy nincs is Finala-nak questje :o
    Ami nekem hiányzik az valami Elven Srhrine küldetés. Ezt hogy lehet megszerezni?
  • Lyan Kyj
    #1139
    :D Hivatalosan MA jelent meg, de ugye vannak más lehetőségek is....:P
  • D4v3
    #1138
    Nem, kb. 1 hete fent van a game neten..
    Hehe, kijött az elsőpatch
  • McFrost
    #1137
    Tehát akkor az eddig itt leírtak, képek a demoból vannak?
  • D4v3
    #1136
    Ez a Finalas quest még mindig nem megy :(( Nagy kár..
    Egyébként van egy hely act1ben, ami egy portál mellett van, de fal van mindenhol és nem lehet rámenni arra az útra. Valami megoldás erre? (mindjárt töltök fel képet róla)
  • D4v3
    #1135
    Ma jelent meg hivatalosan
  • McFrost
    #1134
    Hail! Lehet h ostobaságot kérdezek: ti a demoval jáccotok vagy már megjelent a gém?
  • Dns5000
    #1133
    hol volt a token?
  • Dns5000
    #1132
    nekem megvan a sisak eleg marhasag ez a misteryus set:P
    arra van amerra az orult magus kerressel titkos ajtokat
  • Curtis
    #1131
    Hello,

    Valaki meg tudná nézni, hogy a mi a neve a következő Chank-oknak?: 3. oldalon a legalsó és a 4. oldalon az első és a harmadik. Ezeket sehol sem találom. Kösz!
  • tetris13
    #1130
    megoldottam, koszi :)
  • D4v3
    #1129
    Ki lehet tenni valakit rövid időre a kocsmába
  • D4v3
    #1128
    Nah a kocsmás tényleg ment úgy, ahogy mondtátok.
    Egyébként rájöttem, hogy Amanluban a kocsmában akkor kapod meg az ülő fickó questjét, ha Lothra a partyban van.
  • Lyan Kyj
    #1127
    Igen, Taar mindenképp kell oda, mert a barátnője az.
    A levágott emberfejet meg sztem Aman'lu déli kapuja után élő emberkéhez kell vinni, aki vmi bátorítást kér a harchoz...
  • GrimReaper78
    #1126
    Na, az is meglehet. Ki kell próbálni, csak nálam már nincs hely a partiban, és senkit nem akarok kirúgni :D
  • tetris13
    #1125
    Act1-ben van az a quest, amihhez Finala -t kell elhozni hogy javitson meg egy liftet... Lementunk azon a liften, ladabol kivettuk a terveket, miszerint 4 rejtett torony van meg valamerre. Namost en egyiket sem talalom.
    Valaki valami tippet plz
  • Bad Joe
    #1124
    Egyébként meg lehet, hogy ott kell legyen Taar is, az elf természetmágus csaj, akit a Great Hall-ban lehetett felvenni. Vele beszélgetett sokat a csajszi, aki adta a küldetést.
  • GrimReaper78
    #1123
    Az 1-re reflektálva: vki felvetette, hogy talán szintfüggő az a küldi. Nem tudom, így van-e, de előbb beszélni kell egy csajjal a dryad városban. Vmi A-val kezdődő neve van, nem tudom, mi....
  • Bad Joe
    #1122
    Gondolom vinni kell a Hak'u Ceremonial Blade-et, csak akkor jelenik meg (nekem megjelent).
  • GrimReaper78
    #1121
    Nem karakterfüggő, beszélj vele. Kérdezni fog a hőstetteidről, ha végig nem-mel válaszolsz, akkor előáll azzal, hogy lenne egy megpróbáltatás a számodra. Nekem legalábbis így jött elő.
  • D4v3
    #1120
    Lenne 1-2 kérdésem
    1. Azok, akik már megcsinálták act1ben azt a küldetést, mikor egy csontokkal teli barlangban kellett vmit legyőzni, meg tudnátok mondani, hogy ki volt akkor a partytokban, mert nekem csak sima partyval (hősöm meg két elementál) nem jelenik meg semmi
    2. Ez a kocsmai küldetés mikor jön elő?? Hiába beszélek vele, nem történkik semmi.. Lehet, hogy ez is karakterfüggő??
  • GrimReaper78
    #1119
    Bakker, ti mennyit játszotok, hogy már ilyen magas szintűek vagytok? :P

    Én is nyomatom rendesen, de még csak 24. szintű a partim....
  • j0nNyKa
    #1116
    DS2 HUN Party / ds2hun
  • j0nNyKa
    #1115
    de persze, gyere fel hamachira es megdumaljuk